Reklama

Existuje Bůh?

6.2. (Po, 6. 2. 2012 - 15:02)

Náhodou, ta má zase atak...Stále čekám na tu svíčku. To není prdel!

suei (Po, 6. 2. 2012 - 15:02)

Až přejdou ty iluze o duchovní transformaci, tak se tahle holá pravda ukáže víc, než bysme chtěli.

suei (Po, 6. 2. 2012 - 15:02)

Ale protože jak se hrabu ze schizofrenie, tak jsem měsíc vyháněla duchy a když vypadli, tak jsem začala chápat pozemské souvislosti. Chytl mě z toho rapl. Koho by nechytl?

Tak tady o tom píšu. Příčinou je mystická neznalost, pseudointelektuální snobská nabubřelost, nepokora. Postmoderní rozjívenost.

Ty holky a další, co to udělali, se nikdo neodvážil se mnou mluvit z očí do očí, o těch věcech, které je tak vzrušily.

Ono to toiž není o mrdání, tak se nechytaj.

Je to jejich ubohost, která to způsobila, druhý atak mé schizofrenie.

A tak si říkám - jsou oběti systému, platí za to duší. Nemůžu říct, že je tak nenávidím, abych je za to nelitovala. Právě proto apeluju na zdravý rozum a zdravá srdce všech vzdělanců. Těch skutečných. Každý, kdo má docenturu, není vzdělanec.

Mluvte o smyslu Ducha! Od koho se to maj fakani dozvědět, než od vás?

... (Po, 6. 2. 2012 - 15:02)

Hmm, furt stejný to tu je....Náhodou, ta má zase atak jako prase.

Hmm (Po, 6. 2. 2012 - 15:02)

Hmm, furt stejný to tu je.
Nemělo by se tohle fórum přejmenovat na Existuje Suei?

matouš (Po, 6. 2. 2012 - 14:02)

Proboha, ten zápal mysli....Šak jo.

suei (Po, 6. 2. 2012 - 14:02)

Ještě to ten blbec napsal s hrubkou. A dys není

matouš (Po, 6. 2. 2012 - 14:02)

Kdo tady psal o exorcistovi?Jo, už to vidím, Borec se na něho ptal:-)

suei (Po, 6. 2. 2012 - 14:02)

Proboha, ten zápal mysli. Vymítač (exorcista). Hledej šmudlo.

matouš (Po, 6. 2. 2012 - 14:02)

A exorcistu z toho vynech....Kdo tady psal o exorcistovi?

suei (Po, 6. 2. 2012 - 14:02)

A exorcistu z toho vynech. Ten je daleko moudřejší než já. A stydím se, že mu asi dělám ostudu. Úplně se k němu bojím jít, přiznat, jak jsem to zkurvila. Naštěstí jsem nikdy nenapsala jeho jméno, takže v klidu.

Zatím jsem v klidu, dokážu se s tím poprat dost efektně. Kdybych byla v úzkých...

suei (Po, 6. 2. 2012 - 14:02)

Buďte rádi, že jsem ochotná se za vás pomodlit, aby vás to moc nesemlelo. Klidně si myslete, že jsem blbá.

suei (Po, 6. 2. 2012 - 14:02)

Obávám se, že daná Evička a astrální vačo to udělaly v kooperaci s tím vymaštěným blbcem, co jsem ho milovala. Dokonce se obávám, že mi chtěli svými ucpanými hlavami a bezvěrnými dušemi ukázat cestu, v kooperaci s tzv. "vysokoškolskými asistenty".

Obávám se, že jejich vize byla, že před nima padnu na kolena a začnu vzývat jejich antihodnoty.

Život je boj o sebe. Jsem chytrá, to se mi líbí. Takže piču, ubožáci. Žáci, abych si trochu rýpla :-D

suei (Po, 6. 2. 2012 - 14:02)

Ne Borče, to jsi zkusil ty, konečně založit vlastní téma se svými hloupými polomyšlenkami. Ale jak to dopadlo, že jo. Piču. Tady to má sledovanost. Oprávněně. Je to skandální odhalení :-D Poměrů tak obecně.

Borec (Po, 6. 2. 2012 - 14:02)

asi 5% významných fyziků věří na boha.

Borec (Po, 6. 2. 2012 - 13:02)

Nebo ke svýmu uspokojení nutně potřebuješ otravovat život ostatním?

Borec (Po, 6. 2. 2012 - 13:02)

Ajajaj, suei se tentokrát modlí k bohu za spásu cizích duší, to jsi asi nedavno byla za svým osobním vymýtačem, co?

Milá zlatá, neni filozof jako filozof. Zrovna filozofové by ještě byli ochotni těm tvým hlodům naslouchat a upřímně se nad nimi zamyslet. Než by usoudili, že to nemá hlavu ani patu. Ale ty odsuzuješ všechno, co má hlavu a patu, i snahu nacházet je v chaosu různých končetin. Je to podle tebe "špinavý"... Tak zůstávej čistá ve svý blbosti.

Ale moje otázka zůstává: nechceš jít do prdele? Založ si na doktorkce jinou diskusi, určitě začne být navštěvovaná. Založ si blogýsek a tam piš svoje traumatické a vzteklé zápisky, určitě bude populární a budeš tam ústřední postavou, jak potřebuješ.

6.2. (Po, 6. 2. 2012 - 13:02)

Nejsem naivní. Moraváci byly nalezlí odjakživa všude A nemusím chodit daleko za hranice okresu.Atentát na Heydricha...

suei (Po, 6. 2. 2012 - 13:02)

Vynikající přednášky docenta, který v 85 letech svítil jako Ježíš málem - na tyhle postmoderní dětičky hodily chrchel. Neváží si ničeho, neváží si života. Co to na tý katedře vychováváte?

suei (Po, 6. 2. 2012 - 13:02)

Když je docentka věřící, je taky hloupá?

Reklama

Přidat komentář