Reklama

Existuje Bůh?

suei (Po, 6. 2. 2012 - 17:02)

Neřeknu,nechám si do své...Dobrý vtip. Nauč se nejdřív psát.

suei (Po, 6. 2. 2012 - 17:02)

http://www.odpovedi.cz/otazky/co-muzeme-vymytit-a-co-vymitat

suei (Po, 6. 2. 2012 - 17:02)

Aha, teď si musim vysypat na...Jo, zvláštní. Mýtí se asi les.

6.2. (Po, 6. 2. 2012 - 16:02)

Nebo to bylo o slovácko se...Neřeknu,nechám si do své nové knihy...

Borec (Po, 6. 2. 2012 - 16:02)

Aha, teď si musim vysypat na hlavu špetku popela. Čtu, že vymítač je prej s měkkým, že to není od vymýtit... to jsou mi věci...
Já to stejně budu psát s tvrdým.

Borec (Po, 6. 2. 2012 - 16:02)

Ne Borče, to jsi zkusil ty,...To by mě zajímalo, jakou diskusi jsem podle tebe založil. Já tu nemám potřebu něco zakládat.

Taky by mě zajímalo, jestli je podle tebe správně vymýtač, nebo vymítač. Nějak mi neni jasný, koho jsi myslela tím blbcem, co píše s hrubkama. A než odpovíš, dopředu si zopakuj vyjmenovaná slova po M.

Že to tu má sledovanost? Tohle je diskuse o existenci boha, a ne o tvých psychických problémech. Klidně si o nich piš, určitě se s tebou bude spousta lidí bavit, ale jinde - tam, kde na to budou zvědaví.

suei (Po, 6. 2. 2012 - 16:02)

Nebo to bylo o slovácko se nesúdí? Za tohle mentální ukrajování energie na tvý vejšplechty si tě snad taky už něco sebere, ty mrcho.

suei (Po, 6. 2. 2012 - 16:02)

Bylo to tak,že dva pomatení...No povídej, tohle by mě zajímalo, jestli o tom něco víš, o tom, co píšu.

6.2. (Po, 6. 2. 2012 - 16:02)

Jo, ty jseš vtipná. Jenom...Bylo to tak,že dva pomatení kamarádi chtěli třetího dostat do chomoutu.

suei (Po, 6. 2. 2012 - 16:02)

ale neučí vidět co to...Ne, chápu Boha jako vnitřní energii duchovního rázu, jako v buddhismu. Nečetla jsem bibli. To je o nastavení mysli. Nemůžu si takto nenávistně zoufat nad neexistencí té energie, musím žít.

suei (Po, 6. 2. 2012 - 16:02)

Bizardní - zlá mrcha napadená ďáblem jako datumka je ostatními považována za tu, co si dělá prdel. Tak je to všude. To je prdele a těch mrtvých pak.

adol (Po, 6. 2. 2012 - 16:02)

Já chápu Boha jinak. Na nic...ale neučí vidět co to plácáš?jsi zfanatizovaná bohem snad?!
jen fanatici věří na boha
bůh není pochopte

suei (Po, 6. 2. 2012 - 16:02)

Ne. Víš jak to bylo v tom...Jo, ty jseš vtipná. Jenom máš fakt divný manipulativní vejšplechty. Já si myslím, že máš v něčem prsty a ty to víš, že jo.

suei (Po, 6. 2. 2012 - 16:02)

Já chápu Boha jinak. Na nic takhle nedoufám. Bez utrpení by člověk nepochopil. Taky jsem trpěla. Člověk v tomhle stavu vidí, co nemá a nikoliv to, co má. Bůh tě učí vidět, co máš.

6.2. (Po, 6. 2. 2012 - 16:02)

Ty jseš máma borce? :-D To...Ne. Víš jak to bylo v tom seriálu,,Slovácko sa nesúdí,, ??

bůh!? (Po, 6. 2. 2012 - 16:02)

kdyby existoval bůh myslím že by nedopustil co se děje všude
to je jen výmysl lidí
já se modlím každý den každou chvilku a ještě mi nikdy bůb nepomohl a natož vyslyšel.
trpím jak...!!!
jsem nemocná mám2 postižené děti otec mi zemřel na rakovinu matka je nemocná
modlím se a nic tak kde ten bůh je proboha...!stále doufám a nic!

suei (Po, 6. 2. 2012 - 16:02)

Holá pravda... to teda jako...Můžeš mi důvěřovat, že popisuju svoji zažitou realitu. Už mě to nebaví vysvětlovat. Bez ohledu na to, jak mám nebo nemám pravdu, píšu v tomhle pravdu.

Ze schizofrenie mě vyléčil exorcista, ale dohnala mě moje studijní minulost a staří známí, kteří mi srkrze fotomontáž na veřejném serveru znovu vyvolali schizofrenii. Nechápu, proč to ty lidi dělaj.

suei (Po, 6. 2. 2012 - 16:02)

Původně jsem ho chtěla...Ty jseš máma borce? :-D To by chtělo bouchnout flašku šáňa. Ty jsi fakt pomatená osoba.

Hmm (Po, 6. 2. 2012 - 16:02)

Hele, vožrelá Doktorka, nějak tu mojí fousatou pravdu viděla dvakrát... no to jsou mi věci!

Hmm (Po, 6. 2. 2012 - 16:02)

Až přejdou ty iluze o...Holá pravda... to teda jako existuje i ochlupená pravda, pravda fousatá?
Některá pravda s knírkem, jiná s pořádným bíbrem...
Taky pravda pejzatá a pravda s vousem střiženým podle Proroka... ty, když se do sebe pustí, tak až chlupy lítaj!

Holá pravda na mrazu to nemá lehký. To musí bejt pěkně zahalená, takže jeden hned nepozná, jestli je to zahalená pravda nebo skrytá lež.
Třeba je pravda jak brambora. Když projde mrazem, zdá se třeba i pravda najednou docela sladká...

Reklama

Přidat komentář