Reklama

Existuje Bůh?

suei (Po, 6. 2. 2012 - 20:02)

Kdybych měla tipovat borče ... klidně to pak posuď. Tak jsi dost drsný týpek, který si nabil hubu nějakým způsobem a protože jsi "drsňák", snažíš se k tomu, co tě táhne (vnitřní absolutní proud bytí poznání) .. dostat skrze fasádní intelektuální okliku. Nemůžeš přece být baba, ne?

Ale na to skočí jen masochistka. Tohle nesnesitelný stadium by měl mužský projít sám. Čím míň ženských u toho týrá, tím lépe. Pro jeho duši samozřejmě.

suei (Po, 6. 2. 2012 - 20:02)

já vim, že to všichni ti, na který tady tak nadávám, udělali z čistokrevné blbosti, taky se mi nechce věřit na jejich krutost jako takovou ... jenže to je právě to - už odmalinka mi přesně takhle pitomý lidi způsobili strašně moc utrpení. Furt se ve mě chtěj š´tourat, protože mám témata, o kterých s nimi prostě nemůžu mluvit. jenže oni cítí tajemství, nebo něco, co je táhne ... ale protože si myslí, že ví a že já nevím co chtěli, že udělají vtipnou věc, že "bude sranda" či co ...

Nedokážou odhadnoutt ty následky, nedokážou to odhadnout na celistvé rovině, nejsou zvyklí meditovat, touží po esoterických zážitcích ... to neni cetka na prodej a když se to pak stane, musí člověk mít poctivý aspoň teoretický základy, jinak je v prdeli prostě. A zažitá praxe jako všude jinde je výhodou, nepopiratelnou.

Borče, ty nejsi hloupý, ale prostě víš jak? Jemný, něžný a citlivý prostě nejsi. Je lepší si to uvědomit.

S tím levelem toho si važ ... ale ne zas moc. Rakato byl fakt koště.

6.2. (Po, 6. 2. 2012 - 20:02)

Ty kdybys byl paranoik, tak...Před několika lety jsem tak psala,ale nyní píšu jen pod datumovým Nickem.
Asi proto,že jsem se chtěla přihlásit. Moje srdce mi říkalo udělej to.A jestli tím spodním proudem myslíš moje druhé já,tak ten si dělá zásadně,co chce.

6.2. (Po, 6. 2. 2012 - 20:02)

Suei,dnes jsem četla Článek: Vyhýbejte se doktorům,udělají z vás pacienty.Docela to na Tebe sedí. Každý uzdravený pacient znamená pro zdravotnictví ztrátu. I zdravotnictví totiž není dojná kráva.

Borec (Po, 6. 2. 2012 - 20:02)

Nejvíc se mi ale líbí, že sem namachrovanej kruťas a necita :)

Borec (Po, 6. 2. 2012 - 20:02)

Kurva, já mám level vysokej jak svině :) Určitě to ale neznamená nic dobrýho, když to píše suei...

Nene, Borec neni Rakato. Pokud jde o křesťanství, můžeme se vzájemně doplňovat, stejně jako se Zvědavcem nebo Hmm. Každej přidá něco nepatrnýho svýho, já taky ty ostatní od sebe nerozeznám. Myslim ovšem, že sou všichni o trochu větší materialisti než já :)

Matouše poznám, to je takovej pohodář se zdravýma názorama, kterej to tu vůbec nehrotí...

Ty tady mluv něco o vibracích, suei. Všechny lidi si hážeš do pytlů, jak ti to přijde.

suei (Po, 6. 2. 2012 - 20:02)

Náhodou Borec dokáže...Ty kdybys byl paranoik, tak jseš úplně blbej. To musíš po úrovních, po stejným typu typické vibrace člověka. Třeba datumka tady řádí pod více nicky, datum je vždycky nad věcí, spodní proud se jmenuje jinak.

Rakato byl proti Borcovi o level níž. Aspoň je vidět, jak je ti všechno ve skutečnosti u prdele Matouši. Tím jsi jedinečný.

matouš (Po, 6. 2. 2012 - 19:02)

Hele ty chytrej ořechu. Už...Náhodou Borec dokáže vystihnout jádro pudla. Já ho rád čtu. On je takovej mluvčí realistů. Nevím, jestli tady dřív nebyl jako rakato.

suei (Po, 6. 2. 2012 - 19:02)

Tahle bezmocnost. Namočit na chvilku některou z těch sviní, co mi tak zamotali život, namočit je na chvilku do mého tehdejšího utrpení, páchali by sebevraždy, okamžitě. Piču totiž tyhle rozmazelný děti vydrží.

suei (Po, 6. 2. 2012 - 19:02)

Hele ty chytrej ořechu. Už po sto dvacátý ti píšu, že jsem kvůli bývalým spolužákům zažívala nový atak 4 měsíční schizofrenie. To, že v tom píšu o duchách ovlivněných Ďáblem, kteří jsou podstatou té schizofrenie, je důvod, proč to píšu.

Neumíš si vůbec představit, jak probíhá léčba z takové schizofrenie. Já nemůžu v lednu psát o spiknutí mých spolužáků z VŠ, když mi emoční situace ještě nedozrála do bodu, kdy bych byla schopná tuto otázku otevřít. Když ještě vyháním duchy a bojuju s jejich našeptáváním.

Jsi namachrovaný podjatý divný blbec. Kruťas. Připadáš mi bez citu. Co nechceš slyšet, to prostě neslyšíš. Nech si svý posudky. Tebe jsem se neptala. Takovej jako ty nemůže pochopit to, o čem píšu. Proto jsem se ptala Milana.

Borec (Po, 6. 2. 2012 - 19:02)

Já dám na zkoušku rozumu....Milan ti bude rozumět, i kdyby ti nerozuměl :) Je to známý porozumívač.

Základní nedostatky tvých autobiografických poznámek: jsou nesouvislý a kusý, prokládaný nadávkama a neopodstatněnou vírou, že všechno zapříčiňujou duši a ďábel. Jsou přecpaný tvým přehnaným emocionálním hodnocením všeho a všech.
Musela bys to napsat souvisle, kde příčina stíhá důsledek a čas jde dopředu a ne pozpátku (a ne, že jednu epizodku rozhodíš v lednu, druhou v únoru), a zdržet se přehnanýho citovýho zabarvování. Fakta ať mluví za sebe, jestli jsou toho schopna, a svoje hodnocení si k tomu můžeš dodat, ale nevnucovat ho.
A necpat to na diskusi, kam to nepatří.
My jsme tady všichni hodný kluci a holky, ale nesmíš se chovat ke každýmu jak kráva, víš? ;-) Ale už jsem 100x pochopil, že to jinak neumíš...

suei (Po, 6. 2. 2012 - 19:02)

Já dám na zkoušku rozumu. Zeptám se Milana, jestli to čte, aby mi odpověděl, jestli je pochopitelně napsáno, co jsem prožila. Jestli se to dá pochopit, jako racionálně, nebo je to nesrozumitelný. Protože ten jediný mi odpoví tak, aby mi samozřejmě nepodrazil nohy. Když řekne, že se tomu rozumět nedá, jakože doopravdy nedá, že se nedá pochopit, co jsem tady napsala, tak se na to vyseru.

Milan je jediný, který se projevil i srdcem i rozumem. Ostatní jsou svině.

6.2. (Po, 6. 2. 2012 - 19:02)

Dobrý vtip. Nauč se...A jak?

suei (Po, 6. 2. 2012 - 18:02)

Mě by zajímalo, jestli...Mě by zajímalo, kde bereš drzost se na to prát.

suei (Po, 6. 2. 2012 - 18:02)

Ne, ono to souvislý a pochopitelný je. Jen svědomí to nechce chápat. Já věřím, že najdu zaměstnání. Není možný, aby svět ovládali jenom bastardi a lidi, který podléhají tak ubohým lidem. Já věřím, že tam, kde má člověk víru, nepodléhá tak ubohým lidem. I mafie jakéhokoliv druhu nedosáhne do určitých levelů bytí.

Borec (Po, 6. 2. 2012 - 18:02)

Já třeba vím, že kdybych...Nedokážeme tu posoudit, jestli by to opravdu bylo zajímavý. Zatim to o sobě tvrdíš jen ty a jinak z tebe lezou jen nesouvislý nenávistný bláboly, možná ani nejsi schopná napsat něco souvislýho a logicky soudržnýho. Nicméně doporučuju to zkusit. Nejhorší, co můžeš dělat, je cpát svůj zoufalý životopis po kouskách někam, kde to nikoho nezajímá.

Píše se bizarní, a ne bizardní.

matouš (Po, 6. 2. 2012 - 17:02)

Vím, že Evička už podle...Mě by zajímalo, jestli žiješ sama nebo s rodiči, popřípadě zda máš spolubydlící.

suei (Po, 6. 2. 2012 - 17:02)

Vím, že Evička už podle vzhledu rozum nedostane, ta astrální možná, ten blb nevím a dál je mi to putna.

suei (Po, 6. 2. 2012 - 17:02)

Byl by to příběh podivné zhulené smečky psů, kde jsou psi kolikrát duchovně vyspělejší. Kde jsem to dlouho jenom tušila, pak to odnesla, rozžvýkala, přednesla a nakonec se pokusila mě smečka psů sežrat. Jen ty reálný psi měli rozum. Pointou by mělo být, nechť se z toho všichni poučí.

suei (Po, 6. 2. 2012 - 17:02)

Já třeba vím, že kdybych o svém příběhu napsala knihu, že by to nikdo nepochopil. Realita je prostě bizadrnější. Realita se vždycky musí učesat do vyváženého celku, aby se to dalo číst. Vydělala bych na tom, proklela bych se, přivolala na sebe neštěstí a prokázala bych zvrácené nepochopení duchovních principů.

Reklama

Přidat komentář