Reklama

Existuje Bůh?

suei (Po, 6. 2. 2012 - 23:02)

Já to vůbec nechápu. Oni...Fotomontáž s cizím tělem - hele toho může být plnej internet a bylo by mi to jedno. Tohle byla vymakaná sviňárna. Tak ty to nechápeš jo? Začínám tě poznávat ty bestie.

suei (Po, 6. 2. 2012 - 23:02)

Já to vůbec nechápu. Oni...Aha. Nechápeš. Kluku jeden, začíná mě jímat podezření.

To je výkrut, až by jeden pohledal.

Co ostatní? Chápete tu sviňárnu? zneužili mý psychiky, která už jednou na tohle skočila a přesně z téhle iluze jsem se léčila. Že je ten člověk na té fotce hubený a bledý, mělo navodit iluzi, že skutečně dlouho astrálně cestoval. Tehdy mě prostě nenapadlo, že je to fotomontáž. Byla to vyvolaná schizofrenie.

Souhlasíte s tímhle činem?

Borec (Po, 6. 2. 2012 - 23:02)

Mohla bych na tu fotku dát...Já to vůbec nechápu. Oni na nějaký fotce dali tvýmu milýmu bílý hubený tělo, a ty se z toho zhroutíš? Co to jako má znamenat?

Já si představoval třeba fotomontáž, kde kouříš nějakýmu bezdomovci a jinej ti to dělá... ehm... do zadečku, to jsou teprve nechutnosti, ale ty nám tu píšeš o nějaký fotce, která se ani netýká tebe (jenom v tom smyslu, že se jedná o člověka, kterýho jsi milovala)...

suei (Po, 6. 2. 2012 - 23:02)

Mohla bych na tu fotku dát odkaz, ale je mi stydno. Ne každá fotomontáž znamená novýho schizofrenika.

Jen vem v potaz, že to, co teď napíšu, je realita a napiš mi ano, souhlasím s tím, zasloužíš si to nebo ne, je to etický poser.
Studovala jsem, se schizofrenií, hlasy mi říkaly, ten koho miluješ, je šaman, a mluví na tebe, protože umí astrálně cestovat. Po tom, co jsem tuhle iluzi odhodila a líčila se z toho, na mě mí spolužáci z katedry vyrobili fotomontáž, kterou umístili na portál s fotkami ze společenských akcí, na které je ten muž, co jsem ho milovala, v létě úplně bílý jako albín a hubený. Je to záměr, aby to vypadalo, že to celé může být realita. Věděli o obsahu mé schizofrenie, protože jsem o ní předtím mluvila na internetu a tenkrát jsem tomu věřila.

Souhlasíš s tím, co mi udělali ti spolužáci?

Borec (Po, 6. 2. 2012 - 22:02)

To si všímáš špatně. Ke...Jesi já sem hrubián, manipulant atd., tak už vůbec nemám představu, kdo asi můžou být ti "zlosyni", co ti "černou magií vyvolali schizofrenii." Myslim, že tady spíš nikdo moc nechápe, co furt řešíš. Nahoď teda tu fotomontáž, která tě tak dostala. Fotomontáže nejhrubšího zrna se dějou na internetu dnes a denně, jestli každá znamená novýho schizofrenika, tak se nám ta základna pěkně rozrůstá.

6.2. (Po, 6. 2. 2012 - 22:02)

Koho prosimtě? Já nejsem...Naštěstí, taky ne.

suei (Po, 6. 2. 2012 - 22:02)

Žádnýho tvýho Jiříčka, nebo o kom to ještě mlvuíš, neznám. Datumko, to je tvoje utkvělá paranoia, ale já nejsem nic z toho, co si myslíš. Jsem ženská za á a za bé píšu jenom to, co píšu. Za tím příběhem se neskrývá nic jinýho, než co píšu.

suei (Po, 6. 2. 2012 - 22:02)

Žádný můj Psychiatr,ale...Koho prosimtě? Já nejsem psychiatr, datumko. Ničí.

suei (Po, 6. 2. 2012 - 22:02)

Všim jsem si dobře, že jak...To si všímáš špatně. Ke mě se tady nikdo nějak echtovně slušně nechová. Když, tak jako třeba Rostislav, je to buď nemístná zvědavost, nebo blahosklonnost a povýšenectví. Odstup skutečně žádám. Protože hodně lidí by se mi bez dostupu chtělo nasrat až do soukromí. Bez ohledu na to, co říkám. Jsem sprostá. Skutečně není nikdo schopný si přečíst, kde jsou toho příčiny?

Mám pocit, že tiše schvalujete tu sviňárnu, kterou mi ty lidi udělali. Na to nikdo totiž ani necek. To nemůžete asi pochopit, že je něco takovýho možný, že jo? Já taky.

Znovu opakuju - při napadení duchy člověk potřebuje pomoc, ne ještě přidat bolesti, vyprovokovat za hranici běžného a pak na něj ukazovat - podívejte, to je kanál!

Ty jseš tak hnusnej manipulant, borče.

6.2. (Po, 6. 2. 2012 - 22:02)

Ach jo. Takže je to pravda....Žádný můj Psychiatr,ale jeho.

suei (Po, 6. 2. 2012 - 22:02)

Schováváš Jiříka jako...Ach jo. Takže je to pravda. Myslíš si, že jsem nějaký ten tvůj Psychiatr. To je pak těžký.

Borec pro suei (Po, 6. 2. 2012 - 22:02)

Všim jsem si dobře, že jak se k tobě někdo chová mile nebo jen neutrálně, tak ho něčím hrubě urazíš. Když se k tobě lidi chovaj sprostě, najednou se zklidníš, jako bys byla sama ráda za ten odstup. Takže co s tebou?

Borec (Po, 6. 2. 2012 - 22:02)

Kdybych měla tipovat borče...Je jen dobře, pokud na agresivní krávu působím jako drsnej týpek. V jistym smyslu je to i pravda - zastávám metodu Na hrubý pytel hrubá záplata. A že ten tvůj pytel je hodně hrubej, to tady může odsouhlasit každej. U tebe platí, že čim víc máš na jazyku slov lásky, tím víc máš v srdci bolesti a vzteku. Asi s tím nemůžeš nic dělat, ale to mě vůbec nezajímá. Pokud nechceš kolem sebe šířit jed, tak nemusíš vylejvat svoje pocity na internet.

Pokud můžu soudit, tak hubu jsem si v životě nenabil nijak víc než kdokoli jinej. Prostě nemám potřebu bejt milej na někoho, kdo je bezdůvodně sprostej jak kanál, víme?

Zdaleka ne všechny otázky světa lze vyřešit vírou, láskou a porozuměním. Někdy je potřeba i přemýšlet! A tady nastupuje rozum - věc značně podceňovaná těmi, kterým se ho nedostává.

6.2. (Po, 6. 2. 2012 - 22:02)

Schováváš Jiříka jako nějaký drahokam,pročpak? Nemůže ani mluvit,že.

suei (Po, 6. 2. 2012 - 21:02)

Kdyby tady alespoň vykládal...Ještě mě napadá datumko, ty si myslíš, že jsem nějaký Psychiatr? Že jsem muž?

NE NEJSEM.

Jsem ženská, s psychiatrií nemám nic společnýho, důsledně se jim vyhýbám, kam až to jde. Možná vypadám, nebo se jevím, jako existence, která nemůže existovat, že si to vymýšlím. Bohužel, nebo bohudík, už ani nevím , jsem naprosto reálný člověk, doopravdy jsem prožila všechno to, co popisuju. Možná že nutnost toho příšerného boje, je to jako projít válkou, ... , ve mě prostě rozdmýchala mužské energie. Působím málo žensky, jenže ženská může být ženskou, až když je v bezpečí a cítí ukotvení ve světě.

Já jsem pořád ve válečném tažení, protože necítím od lidí vůbec žádnou podporu. Mám pocit, že mě chtějí vyhnat za hranice života.

suei (Po, 6. 2. 2012 - 21:02)

mě připadá uvažování těch ateistických lidí strašně nevypočitatelný a když se snažím pochopit jejich myšlení, úplně lapám bezmocí po dechu nad tou primitivitou jejich pohnutek, nad tou bezohlednou slepotou.

suei (Po, 6. 2. 2012 - 21:02)

Senzitivci musí zažít té bolesti víc, protože jsou senzitivní a musí tropět slepotou druhých. Podobá se to situaci, kdy se valí spousta golemů nevypočitatelným směrem a nikdy nevíš, kdy tě to zase ohrozí na životě. Doopravdy je dneska svět více než krutý. A slepota lidí je děsivě nebezpečná. Nikdo nám podle mě nepomůže. Musíme sami.

suei (Po, 6. 2. 2012 - 21:02)

Prosimtě ty jseš tak zvrácená, že tohle na tebe může být jen slabé kafe.

Prostě není dobrý pomáhat tyranům, protože ti pak získávají pocit, že jsou dobří. Každý musí zažít jistou míru bolesti, aby si byl schopen vážit poznání. I životů jiných.

6.2. (Po, 6. 2. 2012 - 21:02)

Kdyby tady alespoň vykládal něco z ordinace,tak se člověk pobaví,ale toto,to už je i na mne moc.

suei (Po, 6. 2. 2012 - 21:02)

Muž se v tomto stavu jeví beznadějne duchovně zanedbaný a správný směr je jasný. Jenže se v tom stavu muž staví vzdorovitě vůči takovým snahám a jakkoliv týrá každého, kdo se pokouší mu ukázat cestu. Většinou jsou to fatální typové, aspoň za mlada, proto se vydrží vážně dlouho nechat přesvěčovat, že jestli chtěj žít doopravdy, doopravdy musí začít respektovat duchovní zákony a vyhodit pozlátko.

Na takový se vysrat, nechat uhnít, nepomáhat. Pokud nejste masochisti. V tom stavu je to toiž proti božím zákonům někomu takovému jakkoliv pomáhat. Ze zažitých zkušeností!!!!

Reklama

Přidat komentář