Reklama

Existuje Bůh?

suei (Út, 7. 2. 2012 - 13:02)

Ale prostě mě vytočilo přes míru, že nudný děvky, na kterých není nic zajímavýho, mají potřebu mi skrze svou povrchní hloupost ničit život. Tyhle povrchní kundy mě vytáčely vždycky. Ale vždycky jsem si říkala - každý má právo na život, nedávala jsem jim najevo, co si o nich myslím. Teď to snad holčičky ví. Co si o nich myslím. Nelezte mi pusinky do cesty, nebo ty vaše blonďatý paličky fakt omlátím o zeď.

suei (Út, 7. 2. 2012 - 13:02)

Suei,ta rada neoplácet...Ale jo, já to vnímám tak, že když v sobě budu držet nenávost, že mě to bude furt válcovat. Jenže je to těžký. Já si taky nadávám, že mě takový zlomyslný holky tak dostaly. Je to svým způsobem moje blbost. Nic zvláštního se jim taky snažím nepřát, ale nic hezkýho jim taky nepřeju.

Jen je potřeba podle mě mluvit tady o těch psychických poruchách, o jejich příčinách. Nikde se nedozvíš, reálné průběhy schizofrenie, jejich podstaty. Furt se lže.

Mě to štve, jsem asi jediná na světě. Všichni jsou spokojený s bezvěreckým životem. Já vím, že dokud jdu v nenávsti, jsem na úrovni těch ubožáků, co s nima opovrhuju. Až se dostanu nad, budu je litovat. Co člověk dělá a přeje jiným, dělá sobě. Já znám tenhle nemilosrdný zákon.

7.2. (Út, 7. 2. 2012 - 13:02)

Bez svobodomyslnosti člověka by nevznikla vynikající díla ve všech oblastech lidské činnosti.

Milan (Út, 7. 2. 2012 - 13:02)

Milane, díky, hlavně za to...Suei,ta rada neoplácet stejnou mincí má svůj hluboký význam kterému je třeba porozumět. Není to jen tak nějaké naivní stanovisko. Jde o to,že člověk přesvědčený o svých názorech a představách se mylně domnívá,že jsou správné a proto jim věří aniž by věděl jaký to má dopad na ostatní. Je-li jeho myšlení ovlivněno pouze omezeným prospěchem jeho samého,rodiny,společností ve které žije .......,pak je vážně v maléru a to vede do neblahých strastiplných stavů po fyzické smrti,a to již žádná sranda není. Pak nemáš zájem druhé zraňovat nebo jim něco vyčítat,ale tvůj zájem je upřen k tomu aby druzí pochopili v jaké jsou pasti,že každá příčina vytváří odpovídající následek. Z tohoto hlediska je jakákoliv nadávka či mylné posouzení zcela nepodstatné,nemělo by se tě to přímo dotknout,neboť tím pak bývá postižen především autor sám,což si ovšem také nemáš přát. On si díky těmto následkům může také ledacos uvědomit. Když vidíš nemožnost pochopení,tak je zbytečné cokoliv chtít dokazovat a nebo to dál rozebírat. Kohokoliv problém může být vyřešen okamžitě v jednom momentě života a to díky životní energii,která je zdrojem našich životů. Je tu však jedna jediná podmínka,že ní musíme vědět,důvěřovat ji a milovat ji. V desateru máš psáno,miluj svého Boha nadevše,vší silou,celou svou bytostí. Když se do něj takto zamiluješ jako do svého moudrého otce,který tě nesmírně miluje a přeje si jen tvé dobro,pak bude tvůj život vyřešen. Budeš-li si myslet,že tyto problémy jsi schopná řešit sama,že není třeba spoléhat na Božskou sílu,pak sama nad sebou jednou hořce zapláčeš. Pochop,že malý fragment života nemůže obstát před mnohem mocnější životní realitou zla nežli s pomocí Božské moci.

suei (Út, 7. 2. 2012 - 13:02)

Jo, to je úspěch. takhle sprostě se chovají i zdraví lidé. Ti se takto hlavně chovají, já takto jenom o nich mluvím. vynadat těm sviním nená schizofrenický počin. Sprostota, nadávání, není rysem schizofrenie. Rysem schizofrenie je slyšet hlasy, vnímat cizí doteky - to už je v čudu, nic takovýho už nevnímám. chtěla bych vás vidět, vás ty chudáky, v takový situaci, bez prášků. Vy byste už byli chcípáci po smrti, ani nadávat byste nemohli.

... (Út, 7. 2. 2012 - 13:02)

To je fakt, úspěch léčby bez přášků a s exorcistou je tady vidět již asi 5 dnů.

7.2. (Út, 7. 2. 2012 - 12:02)

Suei,prober se. Muži v mém okolí jsou svobodomyslní a rozhodují se sami,natož aby poslouchali nějaké potrhlé moravské Médiu.

7.2. (Út, 7. 2. 2012 - 12:02)

Člověk by měl být v dnešní době vděčný i za radu.

suei (Út, 7. 2. 2012 - 12:02)

Ahoj Suei,to o čem píšeš...Milane, díky, hlavně za to posouzení, jestli je to pochopitelné. Já už ani nevím, co tady hledám - je jisté, že se na této debatě vyskytují přesně ty lidi, jak to popisuješ, já se tak chovám taky. nejsem schopná pochopit lidskou krutost, tupost, že nejsou schopní chápat, že schizofrenie je dost těžká nemoc, zvládat to bez prášků jde, ale nikde necítím sebemenší podporu. Je to tím, bavím se tady s mrzákama duševníma. Co čekat? Poslední dny už tady jenom zoufale vytrubuju zločin svých bývalých spolužaček z katedry. Chci, aby lidi věděli, jak se s lidma se schizofrenií nikdo nesere. A taky chci, aby věděli, že se dá schizofrenie zvládnout s šamanem exorcistou a vlastním odhodláním bez prášků.

Z debat jsem získala zkušenost, že jestli chci, aby nějaká informace nevyšla naprázdno, musím jí vyřvat alespoň 10x.

Já taky doufám, že odpadnu. Dost mě vyčerpává zlá paranoidní datumka a zbytek materialistů se proti mě vždycky spojí, bez ohledu na to, v jak zoufalý životní situaci jsem, nebo spíš byla jsem. Nedokážou si představit tu zkrvavenou psychiku. Ztrácím důvěru k lidem, úplně fatálně. Tohle není lidská společnost, to je termitiště.

Hrubost se hrubostí oplácet nemá, to máš pravdu. Já nemám sadistický sklony, nechápu, proč tolik lidí jo. Až budou sami na dně, snad se z toho poučí.

suei (Út, 7. 2. 2012 - 12:02)

Já myslim, že jsem určitě...No tak sorry, stačí říct. Jsem paranoidní a ty jseš borče asi tak povrchní, hrubý a neomalený, jako ten, kterého jsem kdysi měla ráda. Proto jsem chytila paranoiu, stačí odpovědět. Radši se jednou zeptat, než si to měsíc myslet. Já už se s duchama nebavím. Nemusíš mi přát návrat schizofrenie. Jako ty čubky, který udělaly tu fotomontáž. Kdybych jim zabila mámu, vykradla konto, přebrala kluka, přejela dítě .... neřeknu. Ale já těm čubkám blonďatým neudělala vůbec nic. I když jsou to čubky, jsou chápavější než vy, který nejste schopný pochopit, proč fotomontáž, kde byl dotyčný jako bílý hubený albín, může u mě znovu vyvolat schizofrenii.

Doopravdy mě nervově vyčerpává to vysvětlovat. Je to jako mluvit s kusem šutru. Když byly ty čubky schopný na to přijít, tak to dojde snad každýmu, kdo má rozum.

Pro tvůj super pomalý rozum Rostislave - při astrálním cestování je duše mimo tělo a kdyby bylo možné X let astrálně cestovat, jistě by to vedlo k pohublosti a bledosti.

Prostě - čubky, kterým jsem nic neudělala, si se mnou zahrály hloupou hru, kterou jsem odnesla dalším 4 - měsíčním zácgvatem schizofrenie.

Domnívám se, že taková manipulace s realitou na veřejném serveru je zločin. Může to vyvolávat schizofrenie, psych=ozy, zmatení, duševní poruchy. Viníci by měli sedět ve vězení.

Nikdy bych to těm čubkám předtím nepřála, ale teď klidně. Co takovýhle čůzy můžou přinést světu? Kdyby v klidu seděly, aspoň nemůžou nic zkazit.

7.2. (Út, 7. 2. 2012 - 11:02)

jiste mas na mysli, ze deti...Už dávno ne.

Milan (Út, 7. 2. 2012 - 11:02)

Já dám na zkoušku rozumu....Ahoj Suei,to o čem píšeš je zcela srozumitelné,logické a jasné pro toho kdo je schopen vnímat realitu trochu jinak než povrchním způsobem myšlení. Nezlob se neustále na ostatní,vím proč tak reaguješ,ale ty na druhou stranu nechápeš proč ti nejsou schopni porozumět a proto ani pomoci. Ten kdo oplácí stejnou mincí není ten kdo rozumí životu,je pouze dotčen a tak má stejnou potřebu zraňovat toho kdo se ho byť slovem dotkl.
Sama se,ale také nacházíš v takové pozici v tom smyslu,že když ti člověk nerozumí a jedná odmítavě,příkře,vulgárně nebo ironicky,tak jej ocejchuješ také velice nevhodným způsobem.
Zkus si položit otázku,co očekáváš od debaty na této diskusi? Hledáš porozumění,pomoc a nebo bys ráda vyučovala,ale v tom případě by jsi měla skutečně zvážit co v daný okamžik tebou prochází když mluvíš hrubě. Satan se s lidmi nemazlí,on člověku vnukne přesvědčení,že je něčím a někým,ale život kdykoliv a přes kohokoliv tento vnitřní piedestal neustále boří a samozřejmě ten co se jej nechce vzdát,je ten kdo v něm nachází určitou pozici o niž se mylně domnívá,že v ní najde své bezpečí a útočiště. Druzí pak mají také v sobě tyto vnitřní piedestaly a tak se vzájemně napadají,urážejí a nesnáší,ale to je to o co satanovi jde,aby lidi rozdělil a ničil. Už jsi někdy viděla jakou mají třeba někteří lidé zlomyslnou radost z toho,že někomu ubližují,že mohou druhé mučit a trápit,tak aniž by si toho byli někteří lidé vědomi,tak i lidé kteří vedou mezi sebou nevybíravým způsobem spory,že se tím démoni a jiné zlé sily náramně baví. Aby tomu lidé mohli předcházet,měli by mít k sobě opravdu skutečný hluboký vztah jenž není založen jen na svém vlastním přesvědčení,že bez ohledu na tom co si myslím,tím mohou druzí jakkoliv trpět.
Ten kdo tomu skutečně chce porozumět,může se učit od toho jaký vztah má k druhým,jak na ně reaguje a jak s nimi jedná. Ten druhý je prakticky naše zrcadlo a to co z nás v daný okamžik vychází je to co námi prochází. Tak v sobě může vidět dobro i zlo.

Borec (Út, 7. 2. 2012 - 02:02)

Jestli něco vím, jak ho...Já myslim, že jsem určitě ten, kdo si myslíš, že jsem. Ať je to kdokoli. Zkus se zeptat duchů, jestli jsem ten, kdo bych měl být.
Tady se člověk na sebe asi eště lecos dozví, počkejte...

Copak ti to neni jasný, Rostislave? Hubený albín, to je jasnej symbol, že jede v astrálu. Nebo že jeho matka obcovala s duchama a on se narodil napůl bílej. Nebo přinejmenším že obcovala s ufonama, ty sou taky bílý a hubený. Každopádně je na tom něco strašlivě osudově špatného a patří to do oblasti schizofrenoidní černé magie.
Ach jo.

Rostislavbezpec (Út, 7. 2. 2012 - 00:02)

Mohla bych na tu fotku dát...Albín, hubený.. Proč zrovna tohle Tě tak rozladilo?

bea (Po, 6. 2. 2012 - 23:02)

Mě by tedy zajímalo,jestli...jiste mas na mysli, ze deti nosi cap.

suei (Po, 6. 2. 2012 - 23:02)

Mě by tedy zajímalo,jestli...Jestli něco vím, jak ho oslovím pak naživo? Asi borče. Borče, jestli mám paranoiu, tak mi to řekni, jestli jseš ten mameluk, kvůli kterýmu ... tak to přiznej. Nebuď sráč.

6.2. (Po, 6. 2. 2012 - 23:02)

Mě by tedy zajímalo,jestli něco vidíš,tak jak tomu člověku řekneš.Mě to totiž připadá jako v té pohádce
Martina Friče,Dařbuján a Pandrhola.

suei (Po, 6. 2. 2012 - 23:02)

sobectví ... já já já ... co borče? Ať ostatní pochcípaj, kvůli mě mě mě že jo? Bezohlednost. Že se nestydíš.

suei (Po, 6. 2. 2012 - 23:02)

Já to vůbec nechápu. Oni...Fotomontáž s cizím tělem - hele toho může být plnej internet a bylo by mi to jedno. Tohle byla vymakaná sviňárna. Tak ty to nechápeš jo? Začínám tě poznávat ty bestie.

suei (Po, 6. 2. 2012 - 23:02)

Já to vůbec nechápu. Oni...Aha. Nechápeš. Kluku jeden, začíná mě jímat podezření.

To je výkrut, až by jeden pohledal.

Co ostatní? Chápete tu sviňárnu? zneužili mý psychiky, která už jednou na tohle skočila a přesně z téhle iluze jsem se léčila. Že je ten člověk na té fotce hubený a bledý, mělo navodit iluzi, že skutečně dlouho astrálně cestoval. Tehdy mě prostě nenapadlo, že je to fotomontáž. Byla to vyvolaná schizofrenie.

Souhlasíte s tímhle činem?

Reklama

Přidat komentář