Reklama

Existuje Bůh?

matouš (Út, 7. 2. 2012 - 17:02)

Můžu říct, že v...To je. Drsnej příspěvek:-)
Já jsem taky psychicky pochroumanej, ale takovýhle libůstky nemám.

7.2. (Út, 7. 2. 2012 - 16:02)

Můžu říct, že v...To je.

suei (Út, 7. 2. 2012 - 15:02)

Předpokládám, že pro...hele ty "šmahem VŠECHNY" ne všechny. Jenom debílky, mezi který jsem se fakt asi vnucovala svým způsobem. Už vim, proč to vážně nešlo. Mý předpoklady byly o pár levelů jinde, než co mohli nabídnout. A promiň, pro tebe je těžké mít vlídné slovo. Tvoje energie připomíná buldoka s knížkou. Nabádáš a obhajuješ násilí. Pro takový nemám moc pochopení. Protože se ztotožňuješ s debilama, máš pocit, že nadávám na všechny.

suei (Út, 7. 2. 2012 - 15:02)

Můžu říct, že v psychotických stavech by člověk mohl být schopen rozpárat někomu zaživa břicho a s rozkoší vytahat střeva. Proč si hloupí lidi tak lehkovážně hrají s psychikou pochroumaných lidí?

suei (Út, 7. 2. 2012 - 15:02)

Předpokládám, že pro...Kdo se tady vnucuje? Proč proboha ses dal na duchovní témata? Já nějaký kámoše mám, ale popravdě, teď potřebuju samotu. A tuhle možnost vnést světýlko do systému.

suei (Út, 7. 2. 2012 - 15:02)

Ono obecně na intenetu se dějí fotomontáže, útoky a šikana na nějaká lidi docela běžně. Já nepochybuju, že nějaká ta špína na mě takto byla vylita taky. Jenže - to člověku může být nádherně u prdele, když to prostě nesleduje a má na práci jiný věci. Do této míry nechť si vládne svoboda blbosti, a nechť blízcí jsou schopní ochránit každou oběť a nechť je viník po právu potrestán.

Ale - veřejné servery by měly poskytovat určité jistoty. A jestli se do veřejného prostoru naprosto bez problémů a bez námitek pronikne manipulace s realitou... jo to pak bude schizofreniků. A ty vás jednou roztrhaj zaživa. Ne každý se v psychóze dokáže ovládat alespoň tak, jako já.

Borec (Út, 7. 2. 2012 - 15:02)

Občas působíš jako...Předpokládám, že pro svojí vzteklou povahu, šmahem všechny odsuzující, nemáš žádný kamarády. Sežeň si pejska nebo kočičku, uvidíš, že ti bude líp a už nebudeš mít potřebu vnucovat se někam, kde jsi mimo téma.

7.2. (Út, 7. 2. 2012 - 15:02)

A naštěstí už místní kroj nemusím nikam posílat,abych se dostala za hranice.

suei (Út, 7. 2. 2012 - 15:02)

Nepokorný debílkové, co vědí houby o astrálu, si skrze svou blbost začínají s černou magií. Když manipulují se schizofrenikem, který je napadený negativními vlivy a napojí se (dobrovolně) do toho systému ... no tak si s těmi vlivy začaly. Jako by šli na rande. A tomu se říká černá magie.

suei (Út, 7. 2. 2012 - 14:02)

No je pravda, že jsem...Občas působíš jako člověk, který se mentálně nehýbe, ne že je rozvážnější typ. Jo ... to mohlo být příčinou, že to nikdo nechápal. Už zapomínám, že většina lidí neví o "astrálu" a nějakým pohybu v něm vůbec nic. Protože jsem ale předtím rok o astrálu mluvila a ty lamy z katedry to asi četly, byly schopný z toho kousek pochopit a tak vymyslet tu fotomontáž. Víš, sice za pár dnů následovala skutečná fotografie dotyčného z baru, pěkně obtloustlého a opáleného, asi jsem jako jejich pokusný králík měla vše pochopit ... jenže to je právě ten jejich laický pohled. Ti duchové kolem mě tancovali den předtím, než se objevila fotomontáž, vnukli mi myšlenku o nutné zkoušce, pak jsem si sedla k internetu, objevila fotomontáž, spráskla ruce, hodinu čuměla do prázdna a pak mi několik dnů masírovali duchové hlavu neuvěřitelným příběhem, abych byla připravená vidět další fotky. Jenže tehdy už fotky zapadaly do scénáře. A to už nemusely být fotomontáže. Když si ten blbeček hraje s éterickou energií skrze špičky prstů, na fotkách .... pak vše sedí ve scénáři duchů. Duchové totiž mají přehled, co který blbeček kde dělá, je pro ně strašně snadné obalamutit oběť. Ale to si ty živí vtipálci neuvědomují. Myslí si, že jsem jejich pejsek a pokusný králíček.
Kéž by takoví dostali rozum. nebo kéž by je oblažil Duch Svatý. Aby je zpacifikoval, tyhle sluhy Ďábla.

7.2. (Út, 7. 2. 2012 - 14:02)

Na druholuu stranu,jestli umí Psychiatr pracovat i na roli a vinohradu. Tak je to jeho plus,ale myslím,že má obě ruky jinak levé...

Rostislavbezpec (Út, 7. 2. 2012 - 14:02)

tady je snad banda blbců co...A co ve Tvém případě?

Rostislavbezpec (Út, 7. 2. 2012 - 14:02)

tady je snad banda blbců co...No, u mne, jako sympatizanta buddhismu, by to bylo, co se týče Boha, asi na trochu delší povídání.

suei (Út, 7. 2. 2012 - 14:02)

jo, tak nějak. Já jsem pročla schizofrenií, hnusným podrazem a vášnivě tu o tom mluvím. Zbytek mě nechápe. Jo, banda blbců a jeden světec. A ten světec nejsem já.

IVANA (Út, 7. 2. 2012 - 14:02)

"Byly"tady je snad banda blbců co to tady plácáte za kraviny?
ve vašem případě bůh asi neexistuje co?

Rostislavbezpec (Út, 7. 2. 2012 - 14:02)

No je pravda, že jsem..."Byly"

Rostislavbezpec (Út, 7. 2. 2012 - 14:02)

No tak sorry, stačí říct....No je pravda, že jsem takový rozvážnější typ:) Většinou:)

Pro Tvůj superrychlý rozum: Jak mám vědět, co se Ti v makovici honilo, když jsi viděla tu fotomontáž?

"kdyby bylo možné X let astrálně cestovat, jistě by to vedlo k pohublosti a bledosti." Kdyby byl ryby.., dál už to znáš, ne?

7.2. (Út, 7. 2. 2012 - 14:02)

Hold,někdo ten ,,manager,, musí být.

suei (Út, 7. 2. 2012 - 13:02)

tady snad jen existuje na...Co je? Máš snad něco společnýho s blondýnkama? Kde lidi přikyvujou?

suei (Út, 7. 2. 2012 - 13:02)

Ta astrální vačo je dle mých povrchních kontaktů s ní dost vykolejená psychicky už dlouho ... vlastně asi nikdy nebyla normální, co si tak pamatuju.... je vyšinutá. Divím se, že ještě nezná Ďábla.

Reklama

Přidat komentář