Reklama

Existuje Bůh?

Borče (St, 8. 2. 2012 - 21:02)

nesnaž se to pochopit, protože někdo, kdo sám sobě říká BOREC , to nemá žádnou šanci pochopit.

Borec pro Sidra (St, 8. 2. 2012 - 20:02)

Dobrý den Foxy

Zatímco...Jesi tomu rozumim, tak základní tvůj argument spočívá v tom, že živá tkáň je příliš složitá, než aby vznikla evolucí? Takovej argument, ničim neověřenej, a přesto aspirující na vyvrácení teorie, předpokládající podrobnou znalost mikrosvěta i makrosvěta, jeho zákonitostí i historie, takovej argument si může dovolit použít opravdu jen bůh.

Ten druhej argument s inkoustem na papíru mi přijde dost nejasnej, možná úmyslně? Nevidím proto, že by z něj mohlo něco vyplývat. Můžeš to objasnit nějak srozumitelnějc a radši míň básnicky?

suei (St, 8. 2. 2012 - 20:02)

Jistě že může člověk prohýřit život a ke stáru se vyladit na Boha a všechno splatit v příštím životě. Je to trochu riskantní podfuk a může to vyjít. Ale... mno, málokdy to vyjde.

Je blbý zůstat tady po smrti. To se musí honit celý život, tyhle umy, dostat se nahoru.

Borče, prosimtě pro tvůj duševní klid a blaho. Nesnaž se mi předělávat víru. A jestli ti tak strašně záleží na tom, co si o tobě myslím, tak to sorry, asi bude lepší se tím nezabývat. Máš už tu kebulku napojenou na svědomí, že jo? No vidíš, to honí tyhle poruchy.

Aspoň je vidět, že nemáš duševní život ováda a to je plus ne? I když je to určitě báječná věc a máš pocit, že ten ateismus je báječnej.... já to vidim, když se soustředim, auru, duchy ... v astrálu jsem vědomě taky byla. A já se posmrtnýho života nebojim.

Každýmu funguje pro jeho blaho něco jinýho ne.

Ono totiž - vývoj funguje polarizačně - někdy musíš se vystrandit do přísnýho ateismu, abys pochopil - a pak někde jinde zase řešíš jiný věci. kdo co pro co potřebuje.

Základ je. Ať kvůli mý blbosti netrpí lidi. Aspoň pro mě :-)

suei (St, 8. 2. 2012 - 20:02)

THE WITCH!!!! :-D

To není pravda, že já vám budu říkat kreténi a vy na něco přijdete. To nefunguje. Naštěstí mi je jedno, kdo si o mě co myslí a pokud není jeho jedinou životní náplní honit čarodějnici, nepotřebuju ho nikam vést.
Enom jsem si myslela prostě dřív, že jsou takoví lidi jako jsi ty a my víme ... prostě lepší. Teď mě akorát honíte jako čarodějnici. A já tady neotravuju vzduch, já tu písám pro širý lid a ne všichni jsou ateisti.

Přestaň se tu po mě tak válet bejby, reaguješ nepřiměřeně emočně, abys rozuměl, když určitě jsi nejsi ten tamten.

Co tě pálí?

Tak otevřeme další věc, kterou bys mohl pojmout s tím svým vzděláním a inteligencí zaměřenou určitě všelijak, jen ne duchovně ... co ti tak vadí na tom Milanovi? Zkus to nějak zracionalizovat.

Kdyby ses bál těch temných stránek existence. Tak víš jak. Říká se, nikdy nevíš, kdy umřeš a člověk má být vždy připraven k tomu, že by měl být naladěn výše. Koho honí svědomí, tomu doporučuju. Zapomeňte na svý školy :-)

Borec (St, 8. 2. 2012 - 20:02)

Jak se nudím, musím tebou...Je mi líto, že to tak musím říct, ale už trpíš větší demencí než ti křesťani. Už nevidím smysl se s tebou pouštět do nějaký debaty. Vlastně ti odpovídám jen proto, že o to mezi řádky škemráš.

Vtipný je, že odsuzuješ metodu "na hrubý pytel hrubá záplata", ale sama aktivně používáš metodu hrubýho pytle. Co z toho vyplývá za životní přesvědčení?
"Já vám budu říkat, že jste kreténi, a vy koukejte jen přikyvovat!" (Kdo bude přikyvovat dostatečně dlouho, možná přestane být kreténem.)

Opravdu jsi neskutečná kráva, která tu akorát šíří zkaženej vzduch. Zároveň je mi tě líto, protože to vypadá, jako by to bylo jediným smyslem tvýho života. Táhni už.

Sidrach (St, 8. 2. 2012 - 19:02)

Nicméně s narůstajícími poznatky vědy, je evoluce, tak jak to popsal Darwin a jak se to snaží dnešní neodarwinisté udržet, neudržitelná, nedostatečná teorie, která by se měla opustit, bezohledu, že neexistuje alternativní forma.

Sidrach (St, 8. 2. 2012 - 19:02)

Dobrý den Foxy

Zatímco vločka aj. přírodní fraktály, vznikající v důsledku snížení entropie jsou predurčeny a determinovány na základě svých vlastností, že jejich uspořádání je nevyhnutelné, pak uspořádanost inkoustu na papíře, který dává smysluplné a jasné sdělení, predestinováno být nemůže a ani není daný srozumitelný obsah výsledkem důsledku přitažlivých sil mezi papírem a inkoustem. Co z toho vyplývá? Vyplývá z toho především to, že nelze takto vysvětlovat život - program, a nelze ani takto odvozovat jeho vznik. Protože sekvence aminokyselin u živých organismů nejsou nijak uspořádány do polypeptidového řetězce díky tomu, že se zadařilo náhodě a molekulárním vazebným silám, ale proto, že jejich uspořádanost je zcela specifická a komplexita i složitost velmi vysoká. Pravděpodobnost, že něco takového mohlo vznikat zcela nahodile, je totálně nepředstavitelný scénář, pro který by ani doba celé Země nikdy nestačila. Co je ale důležité a klíčové, že zde máme informaci, a to z hlediska sémantiky, informaci, kterou nosí každý živý tvor na Zemi. A tato informace dává smysl, sdělení, stejně jako binární kód, proto nemá absolutně žádný význam ani cenu snažit se vysvětlovat v pojetí evoluční teorie tyto komplexy vysvětlovat na základě kauzality.

suei (St, 8. 2. 2012 - 19:02)

Musim říct, že mě občas...Jak se nudím, musím tebou vzít za vděk. Udělám ti takovou terapii jo?

"Musim říct, že mě občas pobavíš :)"

To nechám bez komentáře, smích údajně léčí. Jen ti nesmí u toho trnout.

"Musim se tu řehtat u kompu, jakej jsem v tvých očích strašlivej démon."

Nepleť pátý přes devátý. Né démon, ďáblem vzatý, ale démon ne. Jiný sféry.

"Dost možná, že jsem jedna z těch bytostí, co se ti zjevujou v nočních můrách a tady jsem si tě prostě vyhledal..."

O takových jako jsi ty se mi naštěstí nezdá. Jedině, že bys ovládal astrální cestování a to hochu netipuju že bys uměl. Na černýho mága nevypadáš. Jseš dost naivní a tak špatný taky ne.... jen máš prostě kecičky a jsi trochu slabší vevnitř někdy.

"Milan je intelektuálně naprosto nevýrazný jedinec, kterej se zoufale snaží působit dojmem velkého mudrce."

viz ten příspěvek nad tímhle jako odpověď datumce

"Nemám to rád a tak mu to dávám najevo."

Tady by stálo za to se vrátit k bodu raz dva. Vzatý ďáblem nemaj rádi svatý, víme.

"Jeho hedvábí je falešné a jedovaté. Zaslouží si varovnou nálepku s červeným trojúhelníkem."

Ale nebuď takovej.

suei (St, 8. 2. 2012 - 19:02)

Co to má být,postižitelné...Těžce postižitelné - jako těžce uchopitelné téma. Milan ví, o čem mluví - když by někdo neměl prožito jako on, ani by o tom nepsal, nebyl by schopen o tom psát. Já to jsem schopná chápat, dostávat se ze schízy není jako koukat na americký film, takže vím, že tu mluvíme o věcech neviditelně jasně funkčních. Jenže - tyto věci se musí racionalizovat do jazyka a protože jsou to věci mystického psychického rázu, musí se umět o tom mluvit tak, aby to mělo náležitý efekt - tzn. ta informace byla celistvá a SPRÁVNÁ. Milan píše bez emocí většinou, tu celistvou poučku, píše návody. A píše je dobře. V tom je vážně dobrý.

8.2. (St, 8. 2. 2012 - 19:02)

No, já už jsem ti říkala,...Co to má být,postižitelné téma?

suei (St, 8. 2. 2012 - 18:02)

No, já už jsem ti říkala, že intelektualita není vše. Měl bys to zvážit. Milan je navíc intelektuální velice, velice, jen ty nedokážeš číst, co píše. Neintelektuální člověk by nedokázal tak chytře mluvit o velice těžce postižitelných tématech. Borče, borče. To nemůžeš takto. Prosimtě, ať tě kde chtěli naučili ty slova, tak to není chytrost. A nesměj se furt jak blbec.

Borec (St, 8. 2. 2012 - 18:02)

Se mi líbí, že Borec na...Musim říct, že mě občas pobavíš :) Musim se tu řehtat u kompu, jakej jsem v tvých očích strašlivej démon. Dost možná, že jsem jedna z těch bytostí, co se ti zjevujou v nočních můrách a tady jsem si tě prostě vyhledal...

Milan je intelektuálně naprosto nevýrazný jedinec, kterej se zoufale snaží působit dojmem velkého mudrce. Nemám to rád a tak mu to dávám najevo. Jeho hedvábí je falešné a jedovaté. Zaslouží si varovnou nálepku s červeným trojúhelníkem.

suei (St, 8. 2. 2012 - 14:02)

"Dalším faktem bylo, že schizofrenie není nijak příjemný stav a prostě jsem časem nad svou nehynoucí láskou začala pochybovat, až jsem si začala uvědomovat, proč tohle všechno kvůli jednomu nějakýmu blbýmu chlapovi, čím že je tak úchvatnej, začínala jsem o všem hodně pochybovat. "

Pak už to zacházelo do takových stavů, že jsem si říkala, lítat umí každej blbec :-D

Tehdy mi to tak připadalo. Teď vím, že to tak není - v astrálu se člověk chová jako ve dne, takže jestli má splašenou mysl, bude mít plašený pohyb atd. Tam se nic neochčije.

suei (St, 8. 2. 2012 - 14:02)

v mym městě je to samej nedotaženej šaman :-D ne, si dělám prdel, tyhle lidi o tom fakt vědí piču.

suei (St, 8. 2. 2012 - 14:02)

Teda duchové ztrácí moc, člověk sílu nabírá naopak :-)

suei (St, 8. 2. 2012 - 14:02)

Na všelijaký jejich energetický útoky, těch duchů - k tomu je nutno poznamenat, že se jedná jen o manipulaci s vlastní energií. Tzn. tu energii máme sami pod kontrolou, ti duchové jsou mocní jen tak, jak se jich bojíme. Pokud není myšlenkové napojení na ty duchy, tak slábne i energetický útok. Kde je člověk v klidu a v dobrém Duchu usazen ve svém energetickém těle, tak absolutně ztrácí jakoukoliv moc.

suei (St, 8. 2. 2012 - 14:02)

Mě totiž při té schíze zachránilo, že jsem vlastně hodná. Nešla jsem do toho nepřátelsky, strach jsem měla, ale neválčila jsem s těma duchama. Válčit s duchy vede ke stavům blízkým smrti, šamani např. Byli schopní válčit s těmito duchy i 9 let, než se poddali, začali je poslouchat a lítat s nima, když se vzdali své svobody. Měli na výběr - chcípni nebo začni poslouchat. Jako snažit se je vyhnat, jako vypadnětě, já na vás vyzraju a já nevím, co všechno jsou schopný lidi dělat, šílet, zoufat si. To je stav války s duchy.

A to se nemá. Co se má, dát si nohu přes nohu, nebát se a neposlouchat je. No to je nebaví. Žádná válka? Žádná sranda? Co s tím? Tak jdem jinam.

Jenže ... ono se to hezky kecá. To člověk nejdřív musí mít zažitý, aby mohl takto machrovat. Jen potvrzuju, že JEžíš Kristus je v takových stavech fajn kámoš. Ten nikdy nechtěl, abychom se báli.

suei (St, 8. 2. 2012 - 13:02)

Ještě bych mohla k mému typu schizofrenie říct toto. Ti duchové ovlivnění ďáblem zneužili mé šílené zamilované fixace na muže, kterého bavilo mě jenom trápit a svým způsobem potřeboval moje citové pouto k němu, aby se mnou mohl manipulovat, takže ho stále obratně živil a nesnažil se mě z toho dostat. Bylo to dost utýraný psycho nemocný kolečko a já se té nezdravé citové fixace k němu nedokázala nikdy zbavit, ač mě to strašně táhlo na dno.
Když přišli duchové a 3 roky předstírali, že jeden z nich je ten muž, zažívala jsem neviditelnou romanci, při které jsem žila v iluzi, že mluvím s ním. Takto jsem si mohla uvědomit spoustu úplně zazděných zážitků, vyndat je na povrch, prozkoumat je, vyřešit je. Sice s iluzorními výsledky, ale bylo důležité, že ten proces vůbec proběhl. Dalším faktem bylo, že schizofrenie není nijak příjemný stav a prostě jsem časem nad svou nehynoucí láskou začala pochybovat, až jsem si začala uvědomovat, proč tohle všechno kvůli jednomu nějakýmu blbýmu chlapovi, čím že je tak úchvatnej, začínala jsem o všem hodně pochybovat. Taky mi začalo být líto, když je na světě tolik jiných a lepších třeba, proč se mám fixovat k nějakýmu majetnickýmu, dost necitlivýmu chlapovi, který si ze mě jen dělá srandu. Přístup těch ďábelských duchů dost rezonoval se zažitou realitou z minulosti, takže mi to přišlo dost autentický.
No prostě - tenhle druh napadení bezpečně vysaje jakkoliv nemocný přístupy z člověka - myslím si, že ďábel je prostě podprogram boha, který dělá tu špinavou prácičku. Zbavilo mě to tý nemocný fixace na toho člověka, teď ho vidím, jak je, říkám si, jak si mohla být TAK blbá.

V prvním 2,5 letém záchvatu té schízy jsem mluvila jen s dvěma duchy. Po tom, co mi začal nový atak schizofrenie, po té povedené fotomontáži, byl ten atak o dost drsnější a silnější a s šílenější legendou, než ta předtím. To už nebyli dva, to byla banda duchů, začala jsem mít velice reálné sluchové halucinace atd. Prostě schíza o level prohloubená.

Já to jen tak píšu, kdyby to třeba někoho zajímalo :-) Já nevím, co všechno musí přežít oběti, to by tyrani ze své podstaty nevydrželi, se svými nekvalitními dušemi a myslemi, přežili by jen stěží.

suei (St, 8. 2. 2012 - 13:02)

Se mi líbí, že Borec na Milana asi taky upřednostňuje "hrubou záplatu", sice na hedvábí dává hrubou záplatu, ale to neva. Je vidět, jak to má v hlavě srovnaný. Ale snad každý, kdo má oči, vidí, že je to sadista.

suei (St, 8. 2. 2012 - 12:02)

Ale ve společnosti to teď řádí hodně. Vedou nás mladý hejskové, kteří nezažili na sobě utrpení. O to víc se starají o utrpení druhých. Ale statisticky je nepravděpodobné, že by sadistický hejsek celý život prožil v bezpečí. A kdyby měl ochranku, něco v něm ho prostě zlomí.

Reklama

Přidat komentář