Reklama

Existuje Bůh?

suei (Čt, 9. 2. 2012 - 17:02)

Áaaaaa sakra.
Suei se nám...Ježišmarjá, ... , no nazdar. Ještě díky bohu že to tak není. Tak ty nejsi ten o kom furt mluvím. No to mi spadl kámen ze srdce. To by mi bylo fakt hodně líto, že jsem se kdysi zamilovala až do takovýho kripla.

Dobrý, tak to bude snad o trochu míň krutý příbeh. Stala jsem se obětí Evičky. Nic víc.

To se dá lépe duševně unést.

Borče, ne ty jseš vážně prvoplánový idiot. A asi napadený ďáblem, protože ten s tebou lomcuje tak, abys vyvolával dojem, že jsi někdo jiný.

Prostě jsi úplnej tupec, co nemá vhled do toho, o čem píšu.

Sakra ten Ďábel to je svině. Ten si umí hrát.

9.2. (Čt, 9. 2. 2012 - 17:02)

.Jsem.

Nejsem (Čt, 9. 2. 2012 - 17:02)

.

Egone? (Čt, 9. 2. 2012 - 17:02)

Ahoj přátelé,kdo má...Jsi tam?

Borec (Čt, 9. 2. 2012 - 17:02)

zlo není relativní. Zlo je..."Zlo je druh zvrácené enegie...Lidi to za věky už pojmenovali dost přesně."

Pojmenovali to asi miliónem různých definic, a každá byla jiná. Jeden považuje za zlo vraždu, a druhej zase nechat nepřítele naživu. Všichni maj svý důvody pro vlastní definici zla. Jen omezenci se snaží vnucovat ostatním tu svojí přesnou verzi.

Vy všichni fanatici byste si měli dělat cvičení. Nahlížet věci z relativního hlediska. Možná najednou zjistíte, že svět neni tak jednoduchej, jak jste si dosud mysleli.

9.2. (Čt, 9. 2. 2012 - 17:02)

Co furt řešíte nějakej...Musím jim tady okopírovat slovník Hantecu,jsou úplně vedle.

http://www.hantec-pgnext.estranky.cz/clanky/slovnik-brnenskeho-hantecu.html

Borec (Čt, 9. 2. 2012 - 16:02)

Píšeš, že něco na tom...Hele Flexíku, to je roztomilý, věřit v duši svýho auta nebo svýho kompu, stejně jako věřím v duši svýho psa nebo svýho bratra. Ale až tak dalece bych tu analogii nehnal. Živá bytost musí svůj život nějak projevovat.

matouš (Čt, 9. 2. 2012 - 16:02)

Hele ty pindo, máš s borcem...Co furt řešíte nějakej nick, u nás na brněnsku je slovo BOREC běžné označení osoby mužského pohlaví. S kámošama se oslovujeme zdar borče.

Borec (Čt, 9. 2. 2012 - 16:02)

Áaaaaa sakra.
Suei se nám úplně zcvokla.

Já vim, bylo by to takový hrozně osudový, kdybych byl ten onen, o kom pořád mluvíš, ale bohužel to není pravda. Nevim, jestli se mám snažit tě o tom nějak přesvědčovat, ty si stejně budeš myslet, co chceš. Aspoň bude prdel :)
Já dokonce ani nepotřebuju scénář, abych působil věrohodně. Prostě všechno, co řeknu, tě přesvědčí, že jsem ten, kdo si myslíš, že jsem.

Tohle je slepá víra v praxi.

9.2. (Čt, 9. 2. 2012 - 16:02)

Hele ty pindo, máš s borcem...Já zde zastupuji jihomoravský kraj a neboštíky,nic víc.

suei (Čt, 9. 2. 2012 - 16:02)

Já řikám, ten skončí u psycholožky :-D Já vim, Borče, sorry za ten masakr, na tvé ne až tak malé ego je to zabijárna. To zvládneš sluníčko. Budeš muset. Pak třeba konečně vykročíš na tu pravou cestu poznání.

suei (Čt, 9. 2. 2012 - 16:02)

Já zase nemůžu...Hele ty pindo, máš s borcem něco společnýho? Máš poslední možnost. Jinak už uznávám, že jsi beznadějně bláznivá.

Ještě pro Milana. Borec se pojmenoval jako Borec, nikoliv proto, že by byl tak prvoplánový idiot. Je to rafinovaná snaha krycím jménem dělat iluzi, že není prolhaná svině. Kdysi jsem ho na jednom serveru vykreslila jako nefalšovaného Borce, který je šaman a vážně astrálně cestuje. Tehdy jsem věřila na krásný šamany. Naštěstí jsou ty skutečný fakt pěkný chlapi a v jeho věku vypadají o dost lépe, takže jsem nemusela ze své víry až tak ukrajovat. Ale paradoxně mě střetnutí se skutečným šamanem konečně přivedlo k rozumu :-D Když je to falešný, jenom hraný, ten šaman, tak to určitě léčivý není.

9.2. (Čt, 9. 2. 2012 - 16:02)

Já zase nemůžu pochopit,proč začne člověk běhat po lidech a chce napravovat Karmu. Co ho k tomu vede?

suei (Čt, 9. 2. 2012 - 16:02)

Ono hrát si na Duchem osvíceného a chovat se přitom jak čuně, hrubě zneužívat ostatní, ne ještě úplně dozrálý lidi, abych tak řekla ... a smát se , když je někdo ve schíze a snažit se NA SEBE přivolat světlo... jo to je "lásko" fakt úplně duchovní.

Snad jen že ten ascendent s marsem s tou lunou vysvětlují hodně, v tom ubohým chování.

Sundej ty masky, už teď ti nesluší. Na ksichtu je všecko vidět.

suei (Čt, 9. 2. 2012 - 15:02)

A co dědičnost...V mý rodině nikde schíza není. Ale moje rodina musela přežít už hodně těhle duchařinek. Teprve teď konečně bydlíme na místě, kde už nejsou staletí neštěstí v astrálu.... je to znát. V atmosféře místa.

Co si lidi o sobě myslí? Dneska se týrají jen tak pro nic za nic. Chodí doslova po mrtvolách, který ještě neodešly.

suei (Čt, 9. 2. 2012 - 15:02)

zlo není relativní. Zlo je druh zvrácené enegie, jsou různý intenzity, různý archetypy. Lidi to za věky už pojmenovali dost přesně.

Ta relativnost spočívá v intenzitě vlastní prasečí kůže. A ta když je silná, je zlo realtivní.

Já si o sobě nemyslím, že ve mě zlo není. Ale vyvázat se z ďábla je vyvázat se z hodně zla.

Inu. Po smrti je to vidět. Kdo neviděl, zůstává v tom dále. A teprve když pochopí, nebo mu někdo pomůže, tak jde dál.

suei (Čt, 9. 2. 2012 - 15:02)

Já nemám nic proti...Aspoň že s to konečně přiznal. To byla doba. Už když si sem vlezl, říkala jsem si, že mě má ten člověk potřebu vyhnat. To se ti nepovedlo. Bojovala jsem jak pes, ve schizofrenii, pak když jsem se toho zbavila, nepřiznal jsi barvu ... krucinál, co ty si o sobě myslíš? Ve stavu, kdy člověk musí zahánět jakýkoliv paranoidní myšlenky, v takovým blátě, do kterýho jsi mě znovu namočil - a tentokrát kámo bez toho, že bych tebou byla posedlá. Jo, byla jsem posedlá. Ale ne tebou - byl to stav posedlosti, ve kterým ses ty jen stal hlavní hmotnou ikonou jinak dost iluzivní představy. Stálo mě to málem život, vyvázat se z toho. A vím, z čeho jsem se vázala. Tak nepovídej o tom, že ďábel není a zlo je relativní. Místo toho, aby ses aspoň jednou zachoval jako chlap, tak sis ze mě znovu utáhnul jak malej smrad.

Kde ty bereš dojem, že byl mohl být zářný příklad? Nějakýho pochopení. Vzpomeň na svou minulost. To mi chceš dávat za příklad? Tu tmu a bolest, kterou mě to stálo, nezapomenu. Sluníčko.

To, že máš trochu rozvíjející se rozum a tomu ještě neodpovídající emoční pochopení, tedy soucit a neschopnost realizovat jakoukoliv duchovní pravdu v životě reálně, ne jen v kecech ... to se dá pochopit, jistě. kdybych to tenkrát věděla, žes jen filosof... a kdybych tenkrát věděla, co to je filosof. Chytrý chlápek s jednou umlácenou.

Rozumíš?

Dej už mi pokoj. A vem v potaz, že posedlost tebou i ďáblem už vzal vítr. Buď rád, že jsem ti odpustila tak, aby Bůh vzal v potaz, že nechci žádný sadistický řešení.

Já vím, že to nejsi schopen ocenit. To mě na tobě mrzí, že neoceníš za á že žiju, za bé že tě nechci zabít. Nechceš přiznat - dohnal jsem holku do schízy, tak na mě házíš bahno, aby to nebylo vidět? Abys ty to neslyšel sám?

Nech si svý rozumy. Možná že jsi chytrý. Ale hajzl.

Milan (Čt, 9. 2. 2012 - 15:02)

Koho zajímají důkazy Boha...Zde je onen odkaz na kvantovou fyziku

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=VrVz92jEJyc

Milan (Čt, 9. 2. 2012 - 15:02)

Koho zajímají důkazy Boha pomocí vědeckého zkoumání kvantové fyziky může zhlédnout toto video.Velice dobré.Je důležité to vidět opravdu až do konce.

Milan (Čt, 9. 2. 2012 - 15:02)

Ahoj přátelé,kdo má zájem podívejte se na tato zajímavá svědectví lidí z klinické smrti.

http://www.youtube.com/watch?v=R-FzhkVgEsU&feature=player_embedded

Reklama

Přidat komentář