Reklama

Existuje Bůh?

suei (Pá, 10. 2. 2012 - 17:02)

Borče,píšeš,že rozumný...Milane, ty mu dáváš taky čočku :-D "Omezenou nuznou existenci". Člověk musí umět složit slova, jj. To, co má borec, to je nevim co, možná že má střední ekonomku. Tam vylézaj s touhle poruchou osobnosti.

suei (Pá, 10. 2. 2012 - 17:02)

"Bohužel,ale společnost se již postará aby s těchto dětí vyrostly stejně bezohlední,hloupí a otrlí lidé jako jsou lidé dané společnosti."

Jj, násilizace. Tomu se vzpírám celý život, tohle přijmout, proto jsem za exota. Nevim, kde bych dneska byla, kdybych byla egoistická nula s ambicema a nulovou morálkou. Minimálně bych byla šéfová pekla :-D

matouš (Pá, 10. 2. 2012 - 17:02)

Borče,píšeš,že rozumný...No počkej, ty to schytáš do Rosti Bezpečnýho!

Milan (Pá, 10. 2. 2012 - 17:02)

...tak to dopadá, když...Borče,píšeš,že rozumný člověk si utváří názory sám,ano s tím nemohu jinak než souhlasit. Otázkou však zůstává z čeho vzniká onen názor. Ty vycházíš ze zvířecího pudového způsobu života,kde jsou vymezena určitá teritoria,která se potom zuřivě obhajují. Takto se chovají i příslušníci rozdílných kmenů a to samé platí i pro takzvanou civilizovanou společnost dnešního moderního světa,kde jsou tyto hranice vytyčeny geograficky. Pořád jde o stejný omezený myšlenkový vzor a pokud jsi byl jako malé dítě zcela normální,pak ti jakýkoliv projev násilí byl velice nepříjemný a těžko snesitelný. Bohužel,ale společnost se již postará aby s těchto dětí vyrostly stejně bezohlední,hloupí a otrlí lidé jako jsou lidé dané společnosti. Takže tvůj názor vychází z omezeného způsobu vnímání,chápání a myšlení,což je pro ostatní lidi zcela nebezpečné,protože jsi kdykoliv a kohokoliv ochoten zabít a zranit jen proto aby jsi uhájil svou omezenou nuznou existenci, aniž by sis uvědomil,že na druhé straně stojí stejně smýšlející člověk jako jsi ty sám. Na tom ovšem nic rozumného nevidím. Rozumné je spatřovat tato omezení jako něco velice nebezpečného pro všechny,poukazovat na to a pomáhat ostatním rozvíjet jejich přirozenou inteligenci o kterou byli připraveni v době svého dětství. Rozumné je říci,že takto nebezpečně žít nechceme,že s tím nesouhlasíme a že tomu budeme vždy čelit,aby druzí těmito postoji nemuseli nesmyslně trpět. Toto je opravdu rozumné,tím napomáháme rozvíjet nové vědomí celistvosti lidstva, kde si již lidé začínají uvědomovat,že ostatní jsou také lidmi se stejnými problémy,starostmi i radostmi jako my,a že mají všichni právo žít v míru a bezpečí,ve kterém by se mohl uplatnit takový druh tvořivosti,který by nebyl zneužíván proti druhým. Samozřejmě záleží na tom jak se kdo této životní výzvě postaví a jak na ni zareaguje.
Možná si myslíš,že jsem pomatenec,ale když pochopíš, né mě, ale to o čem je řeč,pak to pochopení bude tvým vlastním názorem vycházející ze skutečnosti.

suei (Pá, 10. 2. 2012 - 17:02)

No vidíš. Teď nepůjde, jseš hodnej Matouši.

matouš (Pá, 10. 2. 2012 - 17:02)

Jestli borcovi nepíchnou...Jestli to Borec zabalí, tak se tady z toho stane diskuze lži.

suei (Pá, 10. 2. 2012 - 16:02)

No nevim, já bych bez vizualiazace nebyla. Já potřebuju vizualizaci k tomu, abych mohla nechat rozjet příslušné energeticko - duchovní procesy. Chápu ji jako prostředek mysli. Jak komunikovat vůbec. To nevim, jestli je to všechno zase démonský. S tím bych nesouhlasila.

Představivost - vizualizace, je jedna z vůbec nejsilnějších sil v člověku. Jsou silnější, než pevná vůle. Kolik lidí se pevnou vůlí snaží o něco, co si neumí ani představit. Když si něco nedokážu představit, ta představa se nedá poskládat funkčně dohromady, tak mám osvědčeno, že to nejspíš vůbec nepůjde. Člověk může dost dobře uskutečnit jenom to, co si dokáže po kouskách vizualizovat až ke zdárnému konci, dokáže to složit jako funkční představu.

Představit si, že můj vedoucí, se kterým jsem tolik nesouhlasila, že skončí, pravda nebylo těžké, ale jenom moje vizualizace to jistě nezpůsobila. Popravdě jsem této vizi nevěnovala moc energie, ale pravda je to, že tato vizualizace a představa tak trošku "šla sama". A tozřejmě, tato snadnost toho skluzu, způsobila nakonec jeho pád z té pozice. A říkám - kdyby si to přál jeden dva, tohle si muselo přát dost lidí.

matouš (Pá, 10. 2. 2012 - 16:02)

Suei píšeš: Já si třeba...Já taky používám vizualizaci. Včera jsem si přál aby naši hokejisti porazili Švédy a skutečně vyhráli!

Vstupní brána: (Pá, 10. 2. 2012 - 16:02)

Vizualizace je tvoření představy nebo obrazu v mysli pomocí imaginace (představivosti, obrazotvornosti). Učí se, že lidé musí představu či obraz, či cokoli chtějí, vizualizovat. Jestliže si často, znovu a znovu vytvářejí v mysli či vizualizují stejný předmět, stále znovu „uvolňují moc“ učinit tuto vizi ve svém životě skutečností. Například má-li člověk nádor na játrech, musí si vizualizovat svá játra a nádor, a pak zmenšování nádoru, dokud úplně nezmizí. Každý den tráví čas neustálým reprodukováním tohoto obrazu či děje, dokud nádor vskutku nezmizí.

V nedávné televizní talk-show, která se týkala techniky vizualizace, byl zajímavý případ. Ukazovali jednoho muže, který měl nádor v mozku, v místě, kde jej nebylo možné vyoperovat. Jeho nejližší mu řekli, aby si každý den nádor vizualizoval, pak vizualizoval mužíčky, jak přicházejí nádor zničit, a pak vizualizoval zmenšování nádoru, až z něj nic nezbude. Činil tak svědomitě po mnoho dní. Nakonec dosáhl bodu, kdy už nádor „neviděl“, jen „malou bílou skvrnku“. To byla vhodná chvíle pro kontrolu. Nechal si udělat rentgenový snímek a k úžasu lékařů nádor zmizel. Na jeho místě byla maličká kalcifikovaná oblast, která na snímku vypadala jako malá bílá skvrnka. Této techniky použily a používají miliony lidé a musím říci, že dost úspěšně. Jak je to možné?

Zřejmě proto, že vizualizace neboli vytváření představ se děje v duchu. Když lidé opakovaně a cílevědomě ve svém vědomí vytvářejí tyto obrazy, navazují spojení se svým duchem. V podstatě se učí ovládat své duchovní tělo. Jejich duch pak vypůsobí žádoucí změny v jejich fyzickém těle. Pamatuj, lidský duch (duchovní tělo) má stejné schopnosti jako duch andělů nebo démonů. Může manipulovat a měnit fyzické tělo. Právě této uzdravující moci využívají ti, kdo se zapojili do východních náboženství a okultismu. V případě člověka, který si vizualizoval mužíčky ničící jeho nádor, bylo uzdravení, jehož dosáhl, skutečně démonické. Spojení navázané prostřednictvím ducha je jasně demonstrováno tím, že bílou zvápenatělou oblast, která po zlikvidování nádoru zbyla, dokázal „vidět“. Jeho fyzické oči by tuto oblast vidět nemohly, ale oči jeho ducha ano. Technika vizualizace k vypůsobení fyzického uzdravení se po celé věky používá v démonických náboženstvích.

Nuže, jestliže křesťan může ovládnutím svého ducha dosáhnout něčeho „dobrého“, jako fyzického uzdravení, proč by měly tyto techniky být špatné? Protože používání vizualizace uvádí křesťana prostřednictvím jeho vlastního ducha do styku s duchovním světem pod vládu jeho vlastní vůle a nikoli pod vůli Boha. Z toho vyplývá, že spojení rozvinuté mezi duší (vůlí) a duchem je hříšné a je ovládáno démonicky. Opakuji, že nelze mít duši oddělenou od ducha a zároveň vědomě mít vládu nad duchovním tělem. Obojí současně není možné. Boží slovo klade vizualizaci vytvořenou naší vlastní vůlí na stejnou úroveň jako čarodějnictví.

Lidem se říká, aby si „vizualizovali“ uzdravení, zdraví, prosperitu, úspěch, jinými slovy cokoli si přejí oni, ne to, co si přeje Bůh. Přitom pokaždé, když je člověk ve spojení s duchovním světem, ale ne podle Boží vůle, je ve spojení s duchy nesvatými, tedy démony, nikoli s Duchem Svatým. Spojení mezi duší a duchem takto vytvořené je vždy démonické, vytvořené následkem hříchu.

Takoví lidé mají nesčetná zjevení a nesčetné výklady Božího slova, které přijímají v mylném domnění, že jsou od Ducha Svatého, a své přesvědčení zakládají jen na tom, že zjevení pocházejí z duchovní říše. Neuvědomují si, že vše, co přijímají, pochází od nesvatých duchů – démonů, neboť spojení mezi jejich duší a duchem je démonickou vazbou ukovanou v hříchu svévole.

Někteří pastoři učí, aby si lidé vizualizovali Ježíše Krista. Aby si vytvořili obraz Ježíše v mysli podle svých představ, aby tuto vizi vyhlašovali a pak se pokaždé k tomuto „Ježíši“ modlili. To prý aktivuje víru. Jak je to možné? Písmo samo definuje víru následovně: Víra je podstata věcí, v něž doufáme, důkaz skutečností, jež nevidíme. Židům 11, 1“ 1

Vizualizace představuje tedy cestu, jak se dostat do zakázaného kontaktu s duchovním světem a otevřít se působení démonů. Její zrádnost spočívá v tom, že přináší zdánlivě dobré věci – zdraví, uzdravení, prosperitu, popularitu atd. Všechny tyto věci jsou ale lákavou démonskou pastí.

Marek (Pá, 10. 2. 2012 - 16:02)

Suei píšeš: Já si třeba hodně přála, aby jeden přestal být vedoucím. Bez nějaký iniciativy mý se to skutečně konečně stalo.
.
Ty jsi použila techniku VIZUALIZACE.

suei (Pá, 10. 2. 2012 - 16:02)

Jestli borcovi nepíchnou kuci, tak to tady zabalí.

Marek (Pá, 10. 2. 2012 - 16:02)

Borče, to nebylo nechtěný přiznání.
Když někomu řekneš, že na paměťovou kartu do mobilu se vejde 32 GB a někdo se ti začne smát, tak přepokládám, že ti to vadit nebude, protože ty víš, že je to pravda.
Proto není nepříjemný výsměch od člověka, který se již brzy sám přesvědčí, že to co jsem říkal byla pravda.
Obvzlášť to je zajimavé, když to je třeba kolega v práci a já můžu každý den sledovat jak se začíná plnit to, předčím jsem ho varoval.
.
Jinak souhlasím se Suei, že důvodem proč si myslíš, že Milan žvatlá je ten, že ty nejsi schopen (a nebo nechceš) pochopit vyšší úroveň myšlení a tak si to vysvětluješ tak že Milan žvatlá.

10.2. (Pá, 10. 2. 2012 - 15:02)

Marku, určitě pravdu máš,ale i soucit má určité meze.

suei (Pá, 10. 2. 2012 - 15:02)

Borče, ty si to nepochopil...."Jak už jsem ale říkal, tak tento duchovní zákon funguje jenom v případě, že nebudeš nikomu přát nic zlého."

Já si myslím, že jenom do určité míry. Kolik toho zla spolkneš, tolik ho pohltíš, kolik se odrazí, tolik se odrazí. Ale i kdyby tě černý mág dostal, třeba tě zabil zlo tě pohltilo, počítá se to nad ním.

Tak je to se vším. Já si třeba hodně přála, aby jeden přestal být vedoucím. Bez nějaký iniciativy mý se to skutečně konečně stalo. Ta myšlenka totiž asi už dlouho koukala na Boha z víc hlav.

Prostě každého semele hlavně jeho špatná stránka.

suei (Pá, 10. 2. 2012 - 15:02)

Já to plně pochopil, Marku,...Já ti to povím takhle - Milan nežvatlá, ale ty to nechápeš. To je celý. Jestli si myslíš, že dobro a láska jsou nějaké přebytečné hodnoty, nebo že se zformovaly bez duchovní praxe, tak tě taky nelze brát vážně. Uvědom si, že přiměřeně své filosofii, kterou nám předkládáš, jako tu, na kterou se máme obrátit, plně odpovídá tomu, jak se chováš. A jak bych ti to řekla. To netáhne. Nějak je v tom přebytek surovosti a neúcty k životu. Prosimtě. Moc čumíš na televizi.

suei (Pá, 10. 2. 2012 - 14:02)

Tím jsem nemyslel tebe, ale...jak to mám poznat ty křeči?

Borec (Pá, 10. 2. 2012 - 14:02)

Borče, ty si to nepochopil....Já to plně pochopil, Marku, ale nejvíc mě na tom zaujalo tvoje nechtěný přiznání, že jsi lidem pro posměch.

Teď jsi mi nějak splynul s Milanem, máte podobný jména a podobný názory. Je samozřejmě pravdou, že ty aspoň někdy trochu argumentuješ k věci, v rámci toho mála, co ti dovoluje tvoje víra plná protimluvů. Milan jen žvatlá. Ale zase to dohání svojí "dlležitostí".

Marek pro Borce (Pá, 10. 2. 2012 - 14:02)

Borče, ty si to nepochopil. Lidi se sice vysmívají, ale smích je brzy přejde, protože to jejich zlo se k ním vrátí i s úroky.
Opravdu to funguje. Můžeš si to vyzkoušet, jestli mi nevěříš.
Tímto způsobem je možné z nepřátel udělat přátelé a to je účel tohoto duchovního zákona. Lidé totiž zjistí, že duchovní svět opravdu existuje.
Jak už jsem ale říkal, tak tento duchovní zákon funguje jenom v případě, že nebudeš nikomu přát nic zlého.

BOrec (Pá, 10. 2. 2012 - 14:02)

No, to abysme začali...Tím jsem nemyslel tebe, ale jiný křečovitě důležitý jedince.

suei (Pá, 10. 2. 2012 - 14:02)

Jen počítej s tím, že ďábel bude vymrdávat i s tebou.

Reklama

Přidat komentář