Reklama

Existuje Bůh?

14.2. (Út, 14. 2. 2012 - 19:02)

Táráš somáriny.

noe (Út, 14. 2. 2012 - 15:02)

Já to samozřejmě vím. A i...Já znám jedno židovské médium, ale teprve se zaučuje.

matouš (Út, 14. 2. 2012 - 15:02)

Já mám pěkných 75%....Ono stačí psát nesmysly jako datumka a hned je člověk na 90% :-)

suei (Út, 14. 2. 2012 - 13:02)

A Milane, jestli mnou budou nějací "rozumní a inteligentní" lidé pohrdat, tak se jich budu rozumně a inteligentně stranit. Já vím, moc si stěžuju, se svými zelenýma očima a svým příběhem, to že žiju, je známka demokratické společnosti. Jsem čarodějnice, co se vzdala své kariéry.

suei (Út, 14. 2. 2012 - 13:02)

Ahoj Suei,víš,že se to...Milane, když tě čtu, tak si uvědomuju, že si nikdo neuvědomuje, v jaké jsem byla a jsem situaci. Beru to jako známku toho, že nejednám jako schizofrenička, čímžto pádem to znamená, že už jsem asi zdravá. Zdá se, že na tu míru utrpení jsem jednala dost hrdinsky, takže mi vlastně nikdo nevěřil. Já se snažím si uvědomovat svoji cenu, která by vedla k tomu, už to tady nechat.

Mám totiž pocit, že co jsem mohla říct, že jsem už řekla a že další setrvávání na téhle debatě by už vedlo jedině k moji degeneraci.

Jako že tady už nemůžu být vůbec žádným přínosem. Takže se tady na to budu snažit se už vykašlat doopravdy.

Borec (Út, 14. 2. 2012 - 12:02)

Tak to jsi mě pohladila po...Já mám pěkných 75%. Myslim, že je to pokrok vůči minulýmu tejdnu. Do toho příštího to chci zvednout eště tak o 10. Napíšeme zas něco hezkýho o násilíčku, zabíjeníčku a utrpeníčku, ono to půjde...

Rostislavbezpec (Út, 14. 2. 2012 - 12:02)

Tak na vás, Milan vás tady srovná všechny:))

BOrec (Út, 14. 2. 2012 - 12:02)

Ahoj Borče,předkládáš mi...Ahoj Milane. Tvoje uvažování v chudičkých pojmech dobrý-špatný svědčí o tom, že ti úplně chybí přinejmenším jedna dimenze. Jak jsi zahleděnej do boha, díváš se jen dopředu nebo vzhůru a věci, který máš vedle sebe, nejsi schopen postřehnout.
Pracovitost a mírumilovnost jsou nezávislý kategorie, to by mělo být každýmu jasný, a takový se nedaj hromadně shrnout do charakteristiky "dobrý" nebo "špatný". Ale ty budeš dělat všechno proto, abys nemusel přiznat, že násilí je do jisté míry přirozené a nutné. S omezenýma lidma je i omezená debata.
A Milane, člověk vznikl ze stejných předků jako vlk. O tom, jak byl "stvořen", nevím nic.
"O bohu svědčí většina náboženství" asi tak stejně, jako o dracích svědčí většina pohádek. Je v nich dokonce často návod, jak draka zabít.
Tvoje "zjišťování, zda-li Bůh je nebo není", spočívá nejspíš v tom, že na něj člověk začne věřit :) Takhle se ale nezjišťuje pravda. Tak se lidem vnucuje lež.

Milan (Út, 14. 2. 2012 - 11:02)

Lidi napadený ďáblem,...Ahoj Suei,víš,že se to týká i tebe a to pokaždé když začneš vulgárně reagovat i na provokativní a zlomyslné reakce? Není třeba takto reagovat,když jsi v klidu uvědomíš,že žena by měla být jemná,něžná a inteligentní zároveň. To z toho důvodu,že je nositelkou života,takže by měla být svým mužem chráněna a v rámci možností i zaopatřena,aby děti mohly vyrůstat v láskyplném a harmonickém prostředí. Muži by to měli v sobě takto cítit,ctít ženu a pomáhat ji v tomto směru se takto rozvíjet. I když je dnešní společnost velice dekadentní,měl by si i v tomto prostředí člověk zachovat svou lidskou důstojnost a nesnižovat se k tak vulgárním projevům,které ho jenom v očích druhých snižují,což jim umožňuje tuto skutečnost nechápat a zároveň tě napadat. Když jsi inteligentní,můžeš se věcně bavit s kýmkoliv ty sama to uznáš za vhodné a nikdy si nepřipustíš k tělu hrubého člověka tím,že by jsi přistoupila na jeho provokaci a pohrdání. Měla by jsis uvědomit vlastní cenu a podle toho také jednat. Žádný rozumný a inteligentní člověk tebou nebude pohrdat pokud budeš věcně a slušně jednat i s těmi kdo toho nejsou schopni.

Milan (Út, 14. 2. 2012 - 11:02)

Milan je mistr v umění...Ahoj Borče,předkládáš mi jen svůj subjektivní pohled na život. Proč myslíš,že mírumilovný člověk je flákač,to je spíš opačně. Mám zkušenost,že lidé s dobrým charakterem dokáží pracovat a pomáhat vždy,když je třeba. Naopak ti co mají špatný charakter,jsou většinou také lenoši co poukazují na chyby druhých aby jejich mazanost nevyšla najevo. Jsou samozřejmě i negativně založení lidé,kteří také hodně pracují,ale jejich motivem je chamtivost a touha po moci.
A Borče,člověk nebyl stvořen jako vlk.
Zde je diskuse zda existuje Bůh či nikoliv. O Bohu svědčí většina světových náboženství,zrovna tak o něm svědčí i Bible,ale ty ji nečteš a proto ani nemůžeš o tom skutečně nic vědět. Ona v sobě kromě svědectví obsahuje i návod na to jak poznat Boha,Krista a ducha Svatého,který uvádí do pravdy. Je to návod co je možné udělat proto aby se nám dali poznat. Jelikož to lidé správně nechápou,nechají se mylně organizovat a ti co je vedou sami tuto skutečnost popírají. Ten kdo to správně pochopí,ví že jde o vnitřní prožívání skutečnosti,které nemá nic společného jen s pouhým intelektuálním chápáním,které neprovází praxe. Takže domněnky nevyjadřují skutečnost a dokud nebudeš opravdu zjišťovat zda-li Bůh je nebo není,nikdy nepochopíš o čem píši. Nikdy nebudeš mít úctu k životu a proto ani k lidem.

14.2. (Út, 14. 2. 2012 - 07:02)

Ty sotva. Na to jsou moc...Já to samozřejmě vím. A i kdybych věděla,kdo je židovské Médium,tak to neprozradím.Je mi to líto.Hledej šmudlo,hledej!

matouš (Út, 14. 2. 2012 - 07:02)

Matouš není napadený....Tak to jsi mě pohladila po duši. Vážně.

14.2. (Út, 14. 2. 2012 - 06:02)

Já si tady připadám stejně, jako kdysi ještě za totality. Když si Rodiče usmysleli,že budu chodit do náboženství.Chtěli totiž ,abych měla všeobecné vzdělání.Víte,co to bylo?Ctihodný Otec na začátku hodiny začal mluvit o Bohu a jelikož sám byl velice komunikativní,chtěl to i po nás.Ale záhy zjistil,že to nebyl dobrý nápad.Byli jsme tam totiž všichni podobného ražení.Opět se k Bohu dostal zase, až na konci hodiny.Ale věděl všechno,co se kde šustlo.Když jsem ho po letech potkala,tak mi tehdy řekl. Dnes už můžeme spoustu věcí říci nahlas,dříve to nešlo a když člověk cítí,že je to správné,tak to má udělat...

suei (Po, 13. 2. 2012 - 22:02)

Je zřejmý, kdo tuhle...Hmm :-) To bude plodná diskuze. Ale dočkáte se. To nejde, abyste se nedočkali. Kdybyste mě tady ale neměli, nemohli bychom vědět, jak Borec řeší problémy s věřícími ženami.

suei (Po, 13. 2. 2012 - 22:02)

vypadá to, že z tvého...Jo, tahle moje arogance je vskutku hřích. Já to píšu spíš do éteru, než pro diskuzi. Nikdo neurčil diagnózu, ale jak bys Hanko charakterizovala stav, kdy slyšíš hlasy a cítíš doteky na těle, když jsi sama v pokoji?
Já jsem ochotná to popsat, i s řešením, na mystický rovině, viz. předchozích X měsíců. Jsem ochotná to nazývat pravdivě na psychiatrický a na mystický rovině. V psychiatrii paranoidní schizofrenie, v mystické rovině naadení duchy ovlivněnými Ďáblem.

Vadí ti na tom hodně věcí?

Borec (Po, 13. 2. 2012 - 22:02)

vypadá to, že z tvého...Ahoj Hano, už jsi zpátky z práce? :)

BOrec (Po, 13. 2. 2012 - 22:02)

Dlabu na tuhle diskus. Už je...Je zřejmý, kdo tuhle diskusi úplně zničil. Svýma nenávistnýma kecama o svých problémech a mimo téma.

Jednou za čas sem nakoukni, třeba ta kráva už vypadne a budeme moct nerušeně drtit křesťany :)

hana (Po, 13. 2. 2012 - 22:02)

Já jsem, kdybych šla na..."Já jsem, kdybych šla na psychiatrii, paranoidní schizofrenička."
Takže jsi na psychiatrii nebyla. Kdo teda určil diagnozu?

hana (Po, 13. 2. 2012 - 22:02)

O co ti jde? Kdyby tady byli...vypadá to, že z tvého pohledu je nás tady nechápavých dost (skoro všichni)....a přitom tady seš pořád.

suei (Po, 13. 2. 2012 - 22:02)

Já jsem, kdybych šla na psychiatrii, paranoidní schizofrenička. Tzn. nic nesežeru jen s navijákem, jedině když kvůli emocím zavřu všechny vidoucí oči. U všeho vidím dvacet možností. Protože se dnešní svět nedá úplně prohlédnout, neboť se nám vydatně lže, jsem nedůvěřivá. Tobě by Rostislave věřil jen idiot. Jsi zlomyslný.

Duchy (hlasy vydatně ničící schizofreniky svými informacemi a energetickými zásahy do biologického těla) se mi daří odstraňovat čím dál více, tzn. jejich vliv se snížil za měsíc a půl mé intenzivní snahy o nějakých 80 procent určitě.

Ještě něco nechápeš Rosťo?

Reklama

Přidat komentář