Reklama

Existuje Bůh?

matouš (Čt, 16. 2. 2012 - 19:02)

Datumko, hele ty píčo!Pardon, já jsem myslel, že sprostý slova to nebere.

matouš (Čt, 16. 2. 2012 - 19:02)

Datumko, hele ty píčo!

suei (Čt, 16. 2. 2012 - 19:02)

Ďábel miluje Internet !!!!

suei (Čt, 16. 2. 2012 - 19:02)

Díky mě se Datumka někdy i trochu otevřela, tzn. získala vůči mě důvěru. Ďábel mnou tak manipuloval celý září - prosinec 2011, abych s ní víc mluvila, protože jsem získala dojem, že jí mám věřit. Že Ďábel chrání své svěřence, mám ověřeno. Několikrát během podzimu stálo v mém příspěvku "Datumko, hele ty píčo", ale NIKDY se to neodeslalo. Prostě přišla chyba, příspěvek se neuložil. Basta fidli.

16.2. (Čt, 16. 2. 2012 - 19:02)

S tím nepočítej,říkala jsem Ti,co máš udělat. Je velice složitý člověk.

suei (Čt, 16. 2. 2012 - 19:02)

Jasňačka. Tak jsme aspoň doma.

Rostislavbezpec (Čt, 16. 2. 2012 - 19:02)

Ty jseš určitě starej...:))

Rostislavbezpec (Čt, 16. 2. 2012 - 19:02)

Proč mě Rosťo tak...Kde jsem psal, že Tě nenávidím?

suei (Čt, 16. 2. 2012 - 18:02)

A ten "archiv" nosím v kebuli. Stačí si vzpomenout a zadat do google. Jako mám zaindexovaný i květen Existuje Bůh myslim, ale paměť člověčí je furt větší a kvalitnější.

matouš (Čt, 16. 2. 2012 - 18:02)

Ty jseš určitě starej...:-))

suei (Čt, 16. 2. 2012 - 18:02)

No, otravovat, je to určitá...Ty jseš určitě starej datumky. Proto jí bráníš. Jste pěkně vylízanej páreček alkoholiků, tak vás tipuju.

suei (Čt, 16. 2. 2012 - 18:02)

No, otravovat, je to určitá...Proč mě Rosťo tak nenávidíš?

suei (Čt, 16. 2. 2012 - 18:02)

To je ten průser. Datumka si myslí, že jsem někdo jiný, než kdo jsem. Proto to tady plodí. Podle mě zažila něco moc drsného, něco co jí ublížilo a ona si tady z těchto debat udělala jakousi pomstychtivou misi. Honí "Psychiatra". Možná, že jí kdysi dávno nějaký psychiatr, nebo kdokoliv jiný, dal diagnózu schizofrenie. Ona to nezvládla, protože neví, co to je schizofrenie.

Schizofrenie je napadení Ďáblem a ještě horšími vrstvami - sférami - vesmíru. Když člověk upadá, stane se mu těžkého, co nezvládl, nemá dost pokory a důvěry ke svému daru života, začne hledat oporu ve fantazii - tzn. začne se z hmotného světa upínat k astrálu. Této duchovní vyprahlosti se rádi chytají zlomyslné existence, které tuto duchovní bezvěrnou trhlinu (raněné ego) začnou naplňovat euforií, monumentem, pocitem moci, důležitými informacemi atp. To už je stav napadení Ďáblem.

Datumka je nešťastnice se svou misí, kdy bojuje proti neviditelnému nepříteli, proti "Psychiatrovi".

Datumko, já jsem ze severních Čech. Vůbec tě neznám!!!!

Opět - bezostyšně funguje Ďáblův princip. jak datumka má furt plnou hubu tajemství a nikdy nechce říct, o co jí jde, lidi se třeba zlomyslně podepisují Psychiatr, nebo já jsem tehdy v tom dialogu se "suei..." tehdy řekla, že už asi vím, co znamená "Psychiatr", protože jsem získala dojem, že datumka o mě něco ví. Ví, ale z astrálu, ne z hmotné reality.

Datum!!!! Nebuď úplně blbá.

16.2. (Čt, 16. 2. 2012 - 18:02)

No,to má Pavel do smrti co dělat,gratuluji.Proto on píše na JHVH.

matouš (Čt, 16. 2. 2012 - 18:02)

Psychiatře,ta zrůda,co...Žlutý kopec?

16.2. (Čt, 16. 2. 2012 - 18:02)

Psychiatře,ta zrůda,co dělá na Ž.K. to je taky jeden z Tvých kámošů? Je mi z Tebe na blití!

Rostislavbezpec (Čt, 16. 2. 2012 - 18:02)

Ježišmarjá, tak debilní...No, otravovat, je to určitá zkouška psychiky. A vzhledem k Tvému archivu a celkovému projevu se zdá, že to v té zkoušce zatím projíždíš.

suei (Čt, 16. 2. 2012 - 17:02)

Datumka je magůrek, co exorcistům práci jedině přidělává.

suei (Čt, 16. 2. 2012 - 17:02)

Nenapadlo Tě někdy, že...Ježišmarjá, tak debilní neni. Teda ten Exorcista. Navíc, nevím, jak by stíhal pomáhat lidem a otravovat lidi na internetu zároveň :-)

Marek (Čt, 16. 2. 2012 - 17:02)

Zvědavče píšeš: Tak se toho svýho boha drž zubamanehtama, protože jak se ho pustíš, zmocní se tě existenciální hrůza. Stejná hrůza, jakou prožívá zatoulaný opuštěný štěně, zoufale toužící po bezpečí mámino cecíku.
.
V tom to nebude, protože věřící jsou i hodně úspěšní podnikatelé a lidé, kteří mají na kontě stovky miliónů jako například Jágr.
.
Píšeš:
Takže se přestaň otírat o náhodu. Ta je mocnější než celej ten tvůj bůh :-)))
.
Asi by bylo nejlepší si nejdřív říct, co to ta náhoda vlastně je.
Když například hodím kámen před sebe, tak většina lidí řekne, že místo dopadu je dílem náhody. To je ale omyl, protože fyzik ví, že přesné místo dopadu určují fyzikální zákony.
Kdyby bylo možné znovu hodit kámen za naprosto stejných podmínek jako v prvním případě, tak by ten kámen dopadl na úplně stejné místo.
To samé platí i pro sněhovou vločku, ale jelikož každá vločka vzniká za trochu jiných podmínek, tak proto je každá vločka trochu jiná.

Takže důvodem proč je obtížné vytvořit stejnou vločku není to, že by fyzikální zákony dokázaly vytvořit složitější věci než člověk, ale to, že je obtížné vytvořit naprosto stejné podmínky, při kterých vznikala sněhová vločka, která ti dnes roztála na nose.

Reklama

Přidat komentář