32898 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele sardanapal
sardanapal
Odpověď na Ne, klidně si nasaď čepičku
Tak to máš pravdu . Jenže oni , ty svině nejspíš "kradů všetkí" . Naskrz politickým spektrem ... :'(
25. Květen 2022 - 21:10
Obrázek uživatele Návštěvník
Rakato (anonym)
Odpověď na "Procesu, označovaného jako
Princip fotosyntézy je jednoduchý - sluneční energie se pomoci chlorofylu ukládá v buňkách pro pozdější využití. Jinak řečeno chloroplast pomocí fotonu ze slunce sloučí molekulu oxidu uhličitého a vody, čímž vznikne jednoduchý cukr - zasobník energie. Celé to probíhá v cyklech. -------------------------------------------- Já tam žádné molekulární stroje nevidím. Ten chloroplast byl ke stroji nepřirovnával, je to spíše něco jako chemická zkumavka. --------------------------------- Molekulární stroje jsou něco jiného. Umíme je i vyrobit a jsou to mechanicky spojené molekuly, pohánění světlem nebo jinou energií. V přírodě jsou částé, ale na jiném principu než mechanickém. Mnoho procesů v lidském těle je řízeno mechanismy, které daleko více připomínají stroje než živé bytosti. K takovým patří i dělení buněk a replikace DNA. Také mitochondrie v buňce je něco jako stroj - konkrétně buněčná elektrárna. --------------------------------------------------------------------------- Pro organismy je zásadní výroba energie pro všechny buňky v těle, což probíhá v mitochondriích a říkají tomu buněčného dýchání (vyjma zejména glykolýzy, jež probíhá v cytosolu). Tento sled reakcí představuje rozklad různých organických látek, čímž se získává energie potřebná pro syntézu adenosintrifosfátu (ATP) z ADP. A toto ATP pohání všechny buňky v těle a jeho největším spotřebitelem jsou neurony v mozku. ------------------------------ Když chceš říkát mitochondriím, ale i dělení DNA aj. procesům, že to jsou stroje, tvoje věc. Ovšem molekulární stroje to nejsou, protože v organizmech jde o chemické reakce, a ne o mechanické pohyby.
25. Květen 2022 - 21:51
Rakato (anonym)
Odpověď na Co si jako psycholog myslíš o
Samovýroba složitých strojů? Běžná věc. Existence organizmů na Zemi je založena na samovýrobě, tj. na reprodukci. Mě vadí jen zvýšená reprodukce v Africe a Asii, kdy primitivové furt pryč dělají nové děti, a přitom ví, že je nedokáží uživit. ----------------------------- Ty se neumíš reprodukovat? Já jo.
25. Květen 2022 - 21:55
Rakato (anonym)
Být vlastenec nevylučuje, že člověk je grázl. Stejně jako být rodičem nevylučuje děti ignorovat a oni pak rostou jako dříví v lese. ----------------------------- Takhle se to nedá brát, jde o vlastnosti či postoje, které se nevylučují.
25. Květen 2022 - 22:00
oprav si to (anonym)
"V zákonech vesmíru muže mít prsty nějaká inteligence." Může, nikoli musí.
26. Květen 2022 - 1:46
asi tak (anonym)
Terminátor - Temný osud je fajn film. Hlavní postavy jsou tři ženské . Nevadí mi. Teda kromě té malé.
26. Květen 2022 - 1:49
Rakato (anonym)
Odpověď na Terminátor - Temný osud je
Přihlédneme-li k západní patologické asociální ideologii korektnosti, tendence v obsazování postav ve filmu je jasná - nikdo nesmí být diskriminován. Současná "špica" (aspoň podle liberálů) je, když hlavní postavu hraje barevná žena. Uvažuje se o tom, že James Bond bude černý. A seriál Černobyl pobouřil Ameriku, protože v něm nehrál ani jeden negr. Takže tendence je jasná. --------------- A jak to skončí? Asi tak, že hlavní postavu bude hrát mala škaredá invalidní hotentotka nebo stařena po nehodě bez rukou. Protože nelze tyto lidi vyřazovat jen proto, že jdou jiní. Korektnost nám říká, že každý člověk je stejně dobrý a má nárok na vše, co má majorita. -------------- Ale to na tom není to nejhorší. Podle mě to bude v budoucnosti tak, že pokud na takové filmy nebudeš chodit, označí tě korektnostní čubky za asociála a budou se tě štítit. Možná přijdeš i o místo.
26. Květen 2022 - 10:54
Rakato (anonym)
V raném středověku to měli chlapi v Anglii těžké - přišel viking a každá Angličanka se chtěla s ním družit. Viz co napsali mniši: -------------- Zvěsti o upravených Vikinzích pocházejí z křesťanských spisů, které takové chování odsuzovaly. Anglický kronikář John z Wallingfordu žijící ve 13. století ospravedlňoval masakr Dánů slovy: „Seveřané se díky své péči o vzhled stali oblíbenými. Každý den se česali, každou sobotu se koupali a dokonce se také často převlékali. Tímto způsobem okouzlovali mnoho vdaných žen a přesvědčili jejich dcery, aby se staly jejich konkubínami." ---------------- Špinavý anglický otrhanec prostě ženám neimponoval. Možná že výborný vzhled stojí za dobyvatelskými úspěchy Vikingů v Evropě. --------- Dějiny někdy chodí klikatými chodníčky. ------------------ https://www.dotyk.cz/magazin/vikingove-umyvadla-30000524.html
26. Květen 2022 - 14:26
Rakato (anonym)
A v právním sporu dvou pošahaných amerických psychopatů právě vede ..... Johny Depp! ------------------------- Ale trochu odbočím - liberální láska po zajících skáče. Stačí maličkost, třeba v USA říct některé z tabuizovaných slov, a pokud jsi známý, strhne se mediální tsunami, novinářská apokalypsa, televizní armagedon, a v podstatě ti hrozí vězení. Třeba za slovo "negr" nebo když drzému černochovi řekneš: "Vrať se na plantáž."------------------------ K nám se dostanou jen ty absurdnější případy. Třeba jak jeden neurolog vědecky dokázal, proč ženy mají nižší matematické schopnosti - přišel o místo. Nebo když toho herce z Mlčení jehňátek obvinili po dvaceti letech nějací muži že znásilnění - hodně roků si nezahrál. Konečně Depp měl také několik let utrum, když ho Heartova obvinila. A přitom se teď ukazuje, že byl skoro nevinný. ------------------------ https://www.super.cz/889977-s-timhle-amber-nepocitala-kate-moss-totalne-rozbila-jeji-obvineni-johnnyho-deppa.html#source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest198_novy_panel_sluzeb_varAA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
26. Květen 2022 - 14:51
sardanapal
Odpověď na A v právním sporu dvou
To víš země svobody . Ale nejspíš , jak pro koho ...
26. Květen 2022 - 15:32
Obrázek uživatele nona
nona
Odpověď na Přihlédneme-li k západní
No já jsem slyšela , že Agenta 007 má hrát černoška :))
26. Květen 2022 - 15:36
Shabbatot-Jahoda (anonym)
Odpověď na To víš země svobody . Ale
U$A je země svobody!! Každý občan U$@ má zaručené, že se dožije jako svobodný člověk a neskončí pod diktátem Moskvy.To, jací jsou Rusové...viz Buca a přítomnost mrtvých těl u Rusů kteří hodují na grilovaných kuřatech a pokud neznasilni Ukrajinou ženu,tak tam u těch mrtvol ještě onanuji....co naplat....semeno teče, válka se vleče,ven to musí a hlavě to dusí....omrdat, ošukat,to je nutná píseň,vubec jim nevadí na penise plíseň...sardanapal, až se sem dostanou,prcat budou tebe.A možná tě před tím i zabíjí.Posili to mír, škoda tě nebude.Kolaborant jako špína neměl NIKDY respekt a to jak u národa,tak u okupanta, tebe nikdo litovat nebude.Asi stejně jako Putlera.., to toho vážného kandidáta na paklo.Opuchl,zpurpurovělna natekl... Ten ten je tam již nyní....na tomto světě za pár a pak již jenom brána pakelného zatracení,ten to má blbě nasměrované....jako kagebak v Boha nevěří.Luciper zvítězil,jeho věčnost v obrovském ohrožení,ale jemu to je jedno.Ty hele sardanapal...jestli se sem Rus dostane nazabije i mě, jahodu.Jenze já mám na rozdíl od Putlera ještě nějakou šanci Já ano.
26. Květen 2022 - 15:51
Obrázek uživatele nona
nona
Odpověď na A v právním sporu dvou
Tak tady zcela vážně. Ony ty kecy, že mužský jsou tak nějak analyčtější, jde jim ta matematika a mají vůdcovské schopnosti a ty ženský jo tak ty jsou zase empatické, a pečující a fakt ale fakt dobře vedou domácnost...to je zdrojem všeho zla v tomto směru. Já znám v mém profesním i osobním životě tolik mužských ňoumů, že si někdy říkám, statistiko, kam jsi oči dala...A tyto názory se pak podvědomě uplatňují i ve výběrových řízeních na vedoucí pozice, mohla bych vyprávět. Ono, jako vždy všeho s mírou a bez předsudků
26. Květen 2022 - 15:55
Odpověď na No já jsem slyšela , že
Síla v úderem pěsti je kolem 400_700 kg u netrénovaného člověka.U trénovaného i kolem 1 t.Kolenem ano a to ta " černá" bojovnice po tréningu dá a pak zase,zase a pořád dokola... paní nona, lidé s černou barvou pleti jsou elitní bojovníci.Takovy černý James Bond je lepší jak bílý James Bond a navíc v lepší formě.Narozdil od bílého oo7 nepije Whiskey a nepoddává se světským požitkům ničících tělo.Takova černoška je pak nadprůměrně schopná a nemusí se nutně jednat o filmové Divadlo.
26. Květen 2022 - 16:01
Obrázek uživatele nona
nona
Odpověď na U$A je země svobody!! Každý
A proč oslovujete v souvislosti s Rusákama Sardanapala, Jahodo? Jste se zbláznil nebo co?
26. Květen 2022 - 16:06
Odpověď na Tak tady zcela vážně. Ony ty
No tak žena má v sobě vůdcovské schopnosti... Je schopna řešit najednou více otázek...to chlap nedokáže.Navic jsou ženy i v průměru inteligentní jak muži...i když taková žena nemá svaly , má inteligenci....v globálu větší jak muž.Muz je koule svalů, testosteronů a hrubé síly.Zena myslí, plánuje a je stratég.....tam je v globálu jasná převaha nad muži.
26. Květen 2022 - 16:10
Obrázek uživatele nona
nona
Odpověď na Síla v úderem pěsti je kolem
Jenže tady jde o tradici, o něco, co je tady už desítky let, 007 je dnes už fenomen filmového průmyslu. Je úplně jedno, že černoší nebo afroameričani (ať jsem tedy taky teď modně korektní) jsou jaksi silnější a mohutnější. Je to stejné jako když 007 bude hrát žena, aby bylo vše hyperkorektní a náhodou se někdo neurazil. Co to je, sakra, 007 je charismatickej, statečněj bílej gentleman ochránce žen, sirotků a hezkých blondýnek, které mu padají do náručí....černo.ch 007 no fuj
26. Květen 2022 - 16:11
sardanapal
Bond , James Bond , prostě musí být běloch a musí být mužského pohlaví . Jinak to už nebude Bondovka , ale nějaká americká sračkoparodie ... Nech si dámy a černoušci zrobí svojho agenta . Jinak se pan Fleming , bude obraceti v hrobě a tebe Jahodo , bude chodit strašit ...
26. Květen 2022 - 16:12
Obrázek uživatele nona
nona
Odpověď na Síla v úderem pěsti je kolem
Co to ještě čtu....Jahodo, vy jste se dal na abstinenci od alkoholu i sexu, vegetarianství a pravidelnou návštěvu fitka, že by vám takový 007 imponoval?
26. Květen 2022 - 16:13
Odpověď na A proč oslovujete v
Sardanapal pomlouvá USA! USA,jedinou podmínkou a jistotou, že na nás nezaplaví denacifikace z Kremlu.Je to ohnutý a zhrbeny český zbabělý hřbet asi stejně jako vy, nedělám si iluze, že to chápete.
26. Květen 2022 - 16:15
sardanapal
Odpověď na No tak žena má v sobě
Jo to ukazuje Černochová . Ta by si měla připnout umělý penis , jak Cleopatra . Možná má svůj falešný , jako samice hyen .
26. Květen 2022 - 16:16
sardanapal
Odpověď na Sardanapal pomlouvá USA! USA
Pouze říkám fakta . Nemohu za to , že si rozumu mdlého a rozhledu krátkozrakého . Blbečku , nabonzuj mě u Rakušana , ty vemeno z velblouda ...
26. Květen 2022 - 16:19
Obrázek uživatele nona
nona
Odpověď na Sardanapal pomlouvá USA! USA
Tak to jste neměl, Jahodo, to jste neměl
26. Květen 2022 - 16:23
Odpověď na Bond , James Bond , prostě
No a co agenta Mosad ve seriálu Tehran?! Je to sexy bojovnice Mosadu, operuje v Íránu, každého zpraská,dostanou šici přes držku a sem tam oddělá i nepřítele Israele a ještě šuka mladého Íránce.. Chodí si po Teheran jen tak, všem ujede, všechny obelstí,komunikuje s Tel Aviv v jámě.Mossadu a je vždy o krok dopředu před íránskou tajnou službou....toto není žádná bělouska srackoparodie!!! Toto je seriál z Izraele!!!
26. Květen 2022 - 16:24
Obrázek uživatele nona
nona
Odpověď na Jo to ukazuje Černochová . Ta
A v tom to, je Sarde. Když je někdo hajzl, tak je to hajzl. na pohlaví jaksi nezáleží
26. Květen 2022 - 16:24
sardanapal
Odpověď na A v tom to, je Sarde. Když je
Ani na barvě kůže či přesvědčení . I když jeden musí být furt ve střehu ...
26. Květen 2022 - 16:27
Odpověď na Tak to jste neměl, Jahodo, to
Holá pravda .A nyní jsem v ráži, nenuťte mě být hulvátem.Chapu že jako žena máte své rozmary...třeba to oslovení hajzl.. nejste nyní odpoledne pod párou??
26. Květen 2022 - 16:28
Rakato (anonym)
Odpověď na No já jsem slyšela , že
Bond černoškou? To by američtí feminističtí a rasističtí liberálové brečeli štěstím. Ale všechno omrzí a po čase by chtěli víc.
26. Květen 2022 - 16:30
Obrázek uživatele nona
nona
Odpověď na Holá pravda .A nyní jsem v
:))) Jaké oslovení ? Jahůdko, nikdy bych se vás tak nedovolila oslovit, nehledě na to, že si o vás nic takového nemyslím. Ale spálila jsem kvůli vám plech borůvkových muffinů. Do páry ani sauny nechodím
26. Květen 2022 - 16:34
sardanapal
Odpověď na A v tom to, je Sarde. Když je
.
26. Květen 2022 - 16:34

Stránky

Přidat komentář