Reklama

Existuje Bůh?

suei (Čt, 16. 2. 2012 - 22:02)

Než by se psychouši odvážili seriozně mluvit o tom, o čem si můžu svobodně mluvit jak chci, .... vývoj potřebuje, aby to někdo nejdřív mohl říct nahlas. Musí mít pozici blázna.

suei (Čt, 16. 2. 2012 - 22:02)

Prošla jsem strašně raritní cestou schizofrenie, kdy jsem se roky za tyhle věci hádala na netu, přežila jsem to, vystudovala jsem u toho VŠ. Mám s touhle záležitostí strašně moc zkušeností, vím, jak tyhle špatné vlivy fungují v sepjetí mezi mrtvými, živými, internetem, který je pro tyto rejdy živnou půdou.

Nevím, kdy se někdo další takový objeví. Cítím povinnost o tom mluvit.

suei (Čt, 16. 2. 2012 - 22:02)

co takhle se na ně vysrat?To je pohodlná cestička. To nejde, když vidím, jak mlží a díky své hlouposti dělají zlo, je třeba před tím varovat.

Já osobně se to učím už dlouho, aby mi nelezli na mozek. Uvidíš, že teď sem Rosťík dá nějakou debilní otázku.

suei, (Čt, 16. 2. 2012 - 22:02)

Datum a Rostislav mě prostě...co takhle se na ně vysrat?

suei (Čt, 16. 2. 2012 - 22:02)

A tentokrát nemůžete prstem ukázat na politiky.

suei (Čt, 16. 2. 2012 - 22:02)

My si tu apokalypsu pěkně dáváme sami totiž. Veškerá lidská ubohost se totiž na netu skryje za hry, kdy se někdo vydává za někoho jiného. Osobní nečestnost, nezodpeovědnost, nevyzrálost. Když si 25 letá hraje na netu na sedmnáctku, muž se vydává za ženu, žena za muže.

Všichni jen "experimentují".

Proto přibývá psychicky nemocných lidí. Sami nad sebou si říkáme ortel. Vysrnadili jsme internetový veřejný prostor pro mystifikaci, nedůvěru a lež. To je svět Ďábla.

Proto 666 (Apple 1 za tuto částku v USD)

suei (Čt, 16. 2. 2012 - 21:02)

A je to v prdeli. Někdo se...Jo, díky za info. Já nejsem zaevidovaná. I kdyby se někdo mým jménem zaevidoval, bude mu to prdku platný, protože prostě můj styl tím nezdědí. Jen chci ukázat na jisté reality, které jsou běžnému oku duchařinek neznalého člověka, neviditelné a které jen "tuší".

Tahle podivná magická realita Internetu, která funguje natolik bezpečně, aby se lidi vydávali na stezku bílého králíčka (Matrix) a zároveň to bylo dostatečně subjektivní, aby tomu nikdo nevěřil....

Říkám. Nástroj Ďábla.

Ďábel jsou ty nepřiznané inteligence v astrálu, které to s námi nemyslí vždycky nejlíp.

16.2. (Čt, 16. 2. 2012 - 21:02)

erasonebezpecny je žena Muž...A co Tě ještě zajímá? Jsme si podobní,ano.

hana (Čt, 16. 2. 2012 - 21:02)

A je to v prdeli. Někdo se...erasonebezpecny je žena Muž je erasobezpecny

Anna (Čt, 16. 2. 2012 - 21:02)

Tyhle pořekadýlka nemaj s...Borec, ak ja som zmagorená kresťanka, tak ty si čím zmagorený, ak sa smiem spýtať ? Určite ničím, a nikým, pretože ty si ty. No vidíš, a ja som ja. Príslovia nefungujú psychologicky, a myslím, že budeš si to môcť vyskúšať časom aj ty,ak to zažiješ na svojej koži. Vieš, každý má poznať, čo má poznať. Ak Ti niekto obráti život na ruby, napriek Tvojej osobnej snahe,Tvojím cieľom, a Niekto, kto je nad tm všetkým, sa Ti dá poznať, TAK HO SPOZNÁŚ = BUDEŠ DOKOPANÝ POZNAŤ.Dokonca ani nieje to o tom čo chceme mi, a na mnohé prídeš a pochopíš--- časom---možná---, a---- možno---- zmeníš názor. Nefunguje to tu tak, ako si dopredu naplánuje človek. Pravidlá niesú pravidlami... Suei tomu najlepšie rozumie, najviac si skúsila, a BUDE NAJSILNEJŠIA, vyzbrojená. Skutočne, čo človeka nezabije, tak ho to posilní.---Suei,napriek všetkému čo napísala, je najvýnimočnejší a silný, a veľmi dobrý človek. --- Borec, tak ty chceš bojovať proti kresťanom? A prečo ? Bojuj v aréne, svojími svalmi... Pracuj na zvelaďovaní prírodky, máš dosť síl. Alebo nie? Ak si ťa však zoberie do parády jediný pravý Boh, tak Ho poznáš. Budeš totál vysílený, ale poznáš. A to len, ak Ho máš poznať, ak je to Jeho vôľa. V inom prípade budeš patriť k Darwinistom, ja patrím k Newtonistom.--- A pre Japonsko sú prognózy ešte väčších zemetrasení ako zažili, a vo Švajčiarsku sa pracuje na antihmote - vedecké špičky z celého sveta. Aj veľký tresk bol spomínaný, vyvolať umelo./No, tak len aby sa nevyvolal pohyb zemských platní- spustenie siete zemetrasení- predpovedaných Ježišom a zaznamenané v Matúšovi/. Takže tak, a potom už skutočne bude len horšie, a horšie, rapídne horšie. Tak ak už nič, tak ak si to prečítaš, tak v hodine "H" si možno spomenieš.Prajem hodně štěstí.

Zvědavec (Čt, 16. 2. 2012 - 21:02)

A je to v prdeli. Někdo se...A je to v prdeli. Někdo se modře zaevidoval mým jménem. Já to nejsem, to ale poznáte na obsahu...

Suei, nic si z toho nedělej. Jak máš jednou přihlášení na Doktorce, tak když si v příspěvku přepíšeš jméno na jiný, tak i to přepsaný bude modrý. Ale na dolní řádce furt zůstane pravý přihlašovací jméno, v tomhle případě "erasonebezpecny". Ten, co se za ním skrývá a prohlašuje se za ženskou, si prostě každej den lízne aktuální datum a vkládá ho místo jména - a prezentuje se jako datumka. Nebo kdokoliv jinej.
Svýho času si tu takhle dělal srandu z lidí i Didus blahé paměti.
Ale až se někdo skutečně zaregistruje jako Suei, bude to napsaný jako "suei" i na dolním řádku.
Do tý doby jsou to jen roztomilý srandičky

suei (Čt, 16. 2. 2012 - 21:02)

Netvrdím,že tam chodím...S kým jako? S tím exorcistou, co mi pomohl, jo? Zase valíš ty svý píčovinky, že jo. Hlavně abys mohla deptat. Toho neznáš, nenechal by tě takhle zlou.

16.2. (Čt, 16. 2. 2012 - 21:02)

To musí chtít sama. Ona...Netvrdím,že tam chodím každou neděli,ale známe se.

suei (Čt, 16. 2. 2012 - 21:02)

domluv ji setkani s exorcistouTo musí chtít sama. Ona nechce. Myslí si, že má pravdu, že není nemocná.

suei (Čt, 16. 2. 2012 - 21:02)

Nad datumkou každý radši zavře všechny oči, než aby jí řešil. Hlupáci věří tomu, že její podprahové zlo a pomstychtivost, nenávist, je "legrace".

Je, je jednodušší si říct, "je to sranda".

suei (Čt, 16. 2. 2012 - 21:02)

A mám plakat,nad rozlitým mlékem?

hana (Čt, 16. 2. 2012 - 21:02)

He. Jsem si oddechla. Ta baba...já naštěstí blázen nejsem.

bruno (Čt, 16. 2. 2012 - 21:02)

mluvím ze svých hlubinných...domluv ji setkani s exorcistou

suei (Čt, 16. 2. 2012 - 21:02)

mluvím ze svých hlubinných zkušeností. Datumkou lomcuje Ďábel. Velice silně. To se neznalému jeví jako úžasně srandovní záležitost. Je to ďábelský princip. Všechny oběti schizofrenie a ďábla působí roztomile a směšně.

matouš (Čt, 16. 2. 2012 - 21:02)

No já vidím to, že Ty...V blázinci byl se mnou chlápek a ten viděl zlo i v televizi když běžel Večerníček.

Reklama

Přidat komentář