Reklama

Existuje Bůh?

suei (Po, 20. 2. 2012 - 17:02)

Já nic vymítat z nikoho neumím. To by sis musela njít někoho, kdo by ti to srovnal v kebuli, datumko. Jen, že už tebe nenechám si lézt na nervy. Pindej si tady nesmysly jak chceš.

suei (Po, 20. 2. 2012 - 17:02)

A co mi tedy...Já ti nenabízím nic zvláštního. Moc ti toho nabídnout nemůžu. Jestli máš nějaký problém, já jsem přesvědčená, že posloucháš nějaký debilní duchy a máš pocit, že jseš vědma. prakticky děláš černou magii.

Kdybys kápla Božskou, co ti je a o co ti jde... tak by se asi dalo s tebou něco dělat.

Jinak se ti pomoci nedá.

bruno (Po, 20. 2. 2012 - 17:02)

A co mi tedy...to teda.

20.2. (Po, 20. 2. 2012 - 17:02)

nelze se divit, když...A co mi tedy nabízíš?Poslyš Astrologii jsem nešla studovat úplně z jiného důvodu,ale to ještě neznamená,že není můj koníček. Kromě toho už jsme tady těch ftákovin vymysleli,škoda mluvit...

suei (Po, 20. 2. 2012 - 17:02)

nelze se divit, když příliš vystihuje tvé postavení v životě.

20.2. (Po, 20. 2. 2012 - 16:02)

Vymrdávaj s tebou, ty...To slovo prosím nepoužívej,jsem na něho alergická.

suei (Po, 20. 2. 2012 - 16:02)

Vymrdávaj s tebou, ty duchové, datumko. Pak se nediv, že jsi furt vzteklá a protivná.

Rostislavbezpec (Po, 20. 2. 2012 - 16:02)

Takový krásný počasí a...A proč jsi teda nejel?

20.2. (Po, 20. 2. 2012 - 16:02)

Takový krásný počasí a proč jsi vlastně nejel? Já bych jela hned...

suei (Po, 20. 2. 2012 - 15:02)

To, že tito zlomyslní duchové už jsou po smrti, jejich moc zužuje jen na okruh, kam je pustí sama oběť.

Ta černoška ve filmu "Duch" mohla Patrika Swayzeho taky poslat do prdele a on by byl nucen si najít někoho jinýho, aby ho/ji mohl otravovat.

suei (Po, 20. 2. 2012 - 15:02)

Hele... zkusila jsem tady nebýt, celé 2 dny, abych viděla, jak že tady cloním té plodné debatě. Nic kde nic tu nic. Borec z toho začal podsouvat Markovi. Kdo se na to má koukat?

Tak ať to trochu odsejpá, ne?

Jestli se třeba někdo diví, jak si někdo může říct "jenom duchové". Mít takové existence doma i s jejich těly, tzn. živý.... to by byl TEPRVE PROBLÉM.

20.2. (Po, 20. 2. 2012 - 15:02)

Jinak k průběhu léčby...Já to asi přestávám chápat. Prvně tvrdí,že jede na dovolenou,rupne mu v kouli a...

Suei, (Po, 20. 2. 2012 - 15:02)

Dochází mi náměty do...jestli ti dochází náměty do deníčku,
zkus tvořit náměty do nočníčku.

suei (Po, 20. 2. 2012 - 15:02)

Jinak k průběhu léčby schizofrenie. Máme 20. února, s duchy jsem se přestala kamarádíčkovat 1.1. Dnes ne, že už je nevnímám vůbec, ale už jen okrajově, už jsem je dost "vystěhovala". Vrací se mi operační síla, vůbec síla mysli, přestávám být tak utahaná. Musím se sice denně hlídat a musím se bránit bludné náladě, do které se mě ještě snaží duchové zamotávat. Vše ale slábne, tyhle jejich vlivy.

Někdy už se cítím tak zdravá, že začínám pochybovat o tom, jestli to celý bylo vůbec reálný... když se mi pak za tyhle úvahy nastěhujou zase večer před spaním do pokoje, tak nepochybuju, že to JE REALNÝ.

Ty duchové to dlouho nechtějí vzdát, vymýšlí způsoby, jak člověka zničit. Sugerují vztek, nenávist.

Asi mi pomohl tenkrát ten exorcismus, už se mi nedostanou na tělo, jen do mysli. Důležité je nebát se. Vůbec.

Co mi pomáhá - říct si, duchové jsou bezmocní, jsou to jen duchové a já už se s nima nikdy vybavovat nebudu. To oni pak vyšilujou, ne já.

suei (Po, 20. 2. 2012 - 15:02)

Bezvěrců je více druhů. To se musí detailně.

A/ materialističtí ateisti

Tito se projevují vírou v náhodný vznik života, vírou, že všechny stavy změněného a vyššího stavu vědomí je dílo mozku. Že po smrti nic není, že tedy nebude jejich vědomí existovat.
Nevěří v kontinualitu systému hřích/trest, který je veden z nadpřirozených sfér života, z míst mezi nebem a zemí, z nebe ... nevěří v "Boží mlýny".
Velice často to vede k bezohlednosti v životě a k pronásledování věřících.

B/ vědečtí materialističtí ateisti

Od skupiny A se liší poněkud sofistikovanějším způsobem života, jsou arogantní a k existenci vědomí po smrti klidně přikývnou, že SUBJEKTIVNĚ budou. Existenci posmrtného života ale popírají a ke všem nadpřirozeným věcem života, které spadají do mystiky přikládají pouze chemickou reakci v mozku, jako vysvětlení. Případně, že jsou to halucinace.

C/ Ti, co je jim to jedno

Třeba jó, třeba né
Projevují se pověrčivou opatrností, vůbec opatrností. Ale "Záběr" nemají.

D/ Ti, co se urputně brání svědomí, protože jsou svině, moc dobře vědí, že to existuje, to před čím utíkají.

suei (Po, 20. 2. 2012 - 15:02)

Dochází mi náměty do deníčku.

20.2. (Po, 20. 2. 2012 - 13:02)

Rozum nemáš Ty,to co chceš spojit,má katastrofické následky atomového výbuchu.

Nejhorší (Po, 20. 2. 2012 - 13:02)

je pivo s mlékem.

horší (Po, 20. 2. 2012 - 12:02)

No horší bude,jestli svůj...je, když se spojí slivovice s griotkou. To pak budeš šťastná, že jsi z toho venku

20.2. (Po, 20. 2. 2012 - 12:02)

No horší bude,jestli svůj život spojí židovské Médium a Templář. V krajním případě jsem já z toho venku...

Reklama

Přidat komentář