Reklama

Existuje Bůh?

Zvědavec (So, 21. 4. 2012 - 11:04)

Vyjadřuje tím sympatie...Nojo, vždyť jo... sranda musí bejt.

21.4. (So, 21. 4. 2012 - 10:04)

Pro zvědavce č.2:
Cigáro...Vyjadřuje tím sympatie...

Zvědavec (So, 21. 4. 2012 - 09:04)

To já sem si jednou ubalil...Pro zvědavce č.2:
Cigáro si z kadidla neubalíš. Kadidlo (olibanum) vypadá jako žlutohnědá tvrdá pryskyřice. Dá se za tepla rozpustit v lihu a je jednou ze součástí slavného Opodeldoku, co si s ním Švejk blahé paměti mazal kolena.
Když už Zvědavče číslo 2 za mne píšeš, drž se aspoň reality.

Zvědavec (So, 21. 4. 2012 - 09:04)

Hlavně se tam nezačni...Jejda, to je fajn, že někdo za mne píše, i když tu nejsem... no pěkně děkuju!

Anna (So, 21. 4. 2012 - 08:04)

A proč jehovisté vnucují...Pro názor: A věř mi, že je lepší stále dookola todle slyšet, nebo když bude zvěstování zastaveno, tak začne na zemi veľmi zle, jak ješte nebylo.Bude nejhúř. Né lépe, né. A je skutečně lepší potkat SJ, ako vrahov, zlodějov. Pak když je uvidíš SJ, tak si řekni, no ještě je relatívni klid. Takhle když změníš postoj, tak i Tobě bude líp.A i když pochybuješ o lidech, tak o Bohu Stvořiteli, kterému všichni patříme od našich prarodičú z Edénu, tak nepochybuj. Všechno, skutečne všechno vidí. A i když člověk svou nedokonalostí zabudne, Búh Stvořitel nikdy. Nic a nik se před ním neschová, každá pravda vyleze na světlo. A i když skutečně hodně dopouští, a vidí padnout jednoho vrabce, pak si múžeš bej jistá, že ho bolí smrt těch nevinných dětí, a nejenom dětí. Jenom za války bylo 6 miliónu Židú, i nevinných dětí doslova zavražděno. Múj otec byl z dětského domova, když fašisté brali židovské děti na smrt, a NIKTO Z LIDÍ NEZMOHL NIC. Více se nevrátily.Jedině Búh Stvořitel i týmto dětem život prinavrátí. Nezabudl, i když lidi dávno áno. Někto jinej má krevní vinu, né Búh Stvořitel.

Anna (So, 21. 4. 2012 - 08:04)

A proč jehovisté vnucují...Pro názor: Áno, určite se ti to zdá otravný, vše. Věřím. Já, po každé když jsem se ptala Boha, kterého jsem vlastně ještě jenom poznávala, tak ve svém duchu jsem se Boha ptala, nech mi ukáže tú cestu... A či věříš, nebo né, tak VŽDY NĚKDO ZE SJ zaklopal na naší dveře /nejsou sami, vedou je andělé/. Mne to už připadalo až směšné, doopravdy vždy, řekla jsem i o tom. Taky mi řekly, že mněly jinou cestu a něco je přivedlo k mím dvěřím.--- Tak, proč píši ? Já jsem taky byla privedená sem na túto diskusi něco se víc dozvědět, a tenhle múj problém je doopravdy zatím bez řešení. Narážím ve svím okolí na lidi, né SJ, a spúsobilo mi to v mém životě hodně problému, a nejde s tím hnout. Doopravdy každý člověk má určité obmezení odtiaľ-potiaľ a dosť! Víc vědět znamená taky víc bolestí. Jenomže já jsem nechtěla taky více vědět, ale jsem se dotala do situace, která to "žel" vyždovala a vyžaduje. Taky se donekonečna ptám: Proč? A nejsem sama, také například Boží prorok Jeremiáš až křičel, když mluvil. A k Bohu říkal, že kdy vúbec vyšel z břicha matky. Mnoho let byl vězněn, vokolím nepochopen/i když vokolí věřilo/, hlásal Boží soudy, když jse lid nevobrátí... a také byl v pivničném prostoru vězněn v okovách a mezi potkany... takže pochopit proč to Stvořitel vše dopoušti je mnohým nesnadné pochopit, proč tohle to musí bejt. Věčná otázka všech, kterým není jedno i povedzme ako Tobě zabíjení nevinných detí. Vím. Jedné dlouholeté věrné SJ autobus usmrtil 13 roční decérku, když jela na kole. A nesmířila se pochopitelne s tím.Také dávnejšie havaroval i autobus se SJ,úmrtia. A když se zeptáme proč, nebo žeby někto pochyboval o druhém člověku, tak příde na nej také soužení=problém, a větší, že je skutečně lepší "mlčet".--- víš, nemněla jsem víru a nebylo by mi lépe bez poznání. Mněla jsem to znát, protože sem se potkala ve sousedctví s člověkem, který úmyselně ubližoval, duchařil /silné kafé/. A i když mám poznání, tak jsem poznala také, že proti Zléme se nedá jít vúbec.

Zvědavec (Pá, 20. 4. 2012 - 22:04)

To já sem si jednou ubalil cigáro z kadidla a skončil sem na JIPce.

Borec (Pá, 20. 4. 2012 - 22:04)

Hlavně se tam nezačni...(Jo tys myslel v kostele. Tak dlouho sem tam eště nikdy nevydržel, aby mě kadidlo tak sjelo.)

Borec (Pá, 20. 4. 2012 - 21:04)

Hlavně se tam nezačni...Tak namol doufám nebudu. Tobě už se to stalo?

Borec Markovi (Pá, 20. 4. 2012 - 21:04)

Píšeš: nehodlám číst...Jestli mě odkazuješ na zdlouhavý pámbíčkářský články, jen to ukazuje, že nemáš argumenty. Nejpoužívanější křesťanskej argument, Okecávání, nehodlám tolerovat.

Marek: "Já nejsem statistický úřad. Já ti jenom říkám, že každý kdo věří Božímu slovu a nepochybuje o něm, tak má to, co v souladu s Božím slovem chtěl."
To si můžeš říkat třeba do sloupu - kecy bez důkazů mají nulovou váhu. Takových keců, jak je boží ochrana užitečná, ale ani jedinej prokazatelnej výsledek. Proto jste rozumně uvažujícím lidem k smíchu.

Kreacionismus: "Ten mikročip je tak strašně složitý, že nemohl vzniknout postupně. Někdo ho musel udělat celý najedou.
Život je tak strašně složitý, že prostě nemohl vzniknout náhodou. Prostě ne a ne a ne! My to víme! My víme, že ho stvořil bůh! Nevíme sice jak a ani se to nikdy nedozvíme, protože nesmíme ani nemůžeme nikdy vědět víc, než je napsáno v bibli, ale víme, že to byl on, protože se to píše v bibli!"

Zvědavec (Pá, 20. 4. 2012 - 21:04)

Hlavně se tam nezačni klanět před sochou Marie.

Zvědavec (Pá, 20. 4. 2012 - 21:04)

Hlavně se tam nezačni klanět před sochou Marie.

Borec (Pá, 20. 4. 2012 - 21:04)

Anna píše:
"V...Nazdar Zvědavče, jak bylo v přírodě o Velikonocích? Teď tam jedu já, snad už ne mrznout...
Ta myšlenka s kadidlem je zajímavá. Jako já mám třeba kostelní atmosféru dost rád. Možná to bude opravdu tím kadidlem...

Jak (Pá, 20. 4. 2012 - 19:04)

Slunce, voda, vzduch. prosté, že mě to dřív nenapadlo.

Marek (Pá, 20. 4. 2012 - 17:04)

Píšeš: nehodlám číst hlouposti dvakrát.

Sám si napsal, že jsi to jen tak přelít a proto ti pravda připadá jako hloupost. Musíš to číst opakovaně tak dlouho, dokud tomu nebudeš rozumět.

Píšeš: Celou dobu tady vyžaduju nějaký statistický výsledky.

Já nejsem statistický úřad. Já ti jenom říkám, že každý kdo věří Božímu slovu a nepochybuje o něm, tak má to, co v souladu s Božím slovem chtěl.

Píšeš: Odpověď na otázku, jak život vznik, se hledá.
Hledat odpověď na otázku jak mohla sama obživnout neživá hmota, je stejné, jako hledat odpověď na otázku, jak mohl sám vzniknout mikročip.
Proto evolucionisté už 150 let hledají odpověď na otázku - jak mohl sám vzniknout život.

20.4. (Pá, 20. 4. 2012 - 10:04)

Kostel je až na výjimky orientován od západu/vchod/ na východ/oltář/.Neboť údajný druhý příchod Krista v soudný den má být od východu. Jen jestli se proroci tak trochu nesekli.

nono (Pá, 20. 4. 2012 - 10:04)

Pre nono: ÁNO, tej krutosti...Já věřím, že žádné zlo nebude, že zvítězí to nenápadné a většinové dobro..kdybych v tohle nevěřila, neměl by můj život smysl

Anna (Pá, 20. 4. 2012 - 09:04)

Anna píše:
"V...Pro zvědavce: Jó vúne kadidla, a ty múry-takovej pokoj, vysoko strop... Jistě že áno.

Anna (Pá, 20. 4. 2012 - 09:04)

Anno, to co tí závidím je...Pre nono: Zvěstovatelé jsou jenom lidi nedokonalí. Né, nikto nemá nikemu nic brát a vnucovat. Pán JK bude sám třídit ovce-cap. Né lidi. Jó vypadá to jako teror, zlé se chápe a veruže mnohokrát i ústa zlé mluví. Jenomže todle tomu se nedá vyhnout. Búh Stvořitel má všude své ovce, pozná dobré lidi. Nepochybuji o tom. Skutečně. Jenom člověk neustále vidí slamku v druhém oku člověka a ve svém nevidí trám. Né všichni, né. A i o tom to tu je.

Anna (Pá, 20. 4. 2012 - 09:04)

Anno,I kdybych pripustila, ze...Pre nono: ÁNO, tej krutosti je až nadmieru a ještě len bude. Ptáš se, že či své poznání zakladám jenom na Bibli? Nééé, to je to, co nééé. To poznávaní z Bible bylo pak, a i souběžně a todle to pochopí jenom člověk který to zažije/lépe když véří a nemusí nic zažívat/. Jenomže mne to má služit, čem sem si pŕešla, aby jsem pochopilka lépé, že tudle tu nejsou žádný srandy. Když by bylo trapitelúm vše dovolené, pak tu nejsme už. Nám lidem totižto má byt vracen věčný život, voni do tartáru/takže pújde vo každý lidský život ke koncú/ a já řikám dle nadebudnutého vlastního i biblického poznání, že když NEBUDE ČLOVĚK VZÝVAT BOŽÍ JMÉNO=NEPREŽIJE NIK./to vo VS jim bude naposled dovolené nadmírné trápění=POSLEDNÍ PŘESKOUŠENÍ LIDI/- takže když jenom jeden anděl jak jsem psala jenom přeletel, a vydechly prvorození, nebo všichni z Asýrčané vyzbrojené armády, pak třetina kterou tu máme je slabá? Umí jsi vúbec člověk představit JICH MOC? Jsou velice mocní a není im vše dovoleno ako za Jóba né.--- Takže není ani Stvořitel náš mimo-stále pracuje, také Syn /JK/. V Edénu bylo vše vyřeknuto/ padlý pom.cherubín - PATU /JK/ a JK hlavu/S-D/--- boj který bude dokončen a jenom dvě strany pro nás i duchovné bytosti. Za JK stojí dvě třetiny věrných nebeských hvězd/duch.bytostí/ a za S-D třetina padlých duch.bytostí. A lidi jsou ve opačném poměru, ale to člověk neví. A Neb. Otec vysíla nám na pomoc své andělé, máme žádat, prosit v modlitbě o pomoc Božího sv.ducha--- také jsem se ptala proč, sama nemám na ružích ustláno, proč to všechno...A S-D jse bude usilovat VŠICHNI LIDÉ OD JEHO OTCE ODVRÁTIT,i věrné.--- Takže nikto nemusí nic,ani věřit, ak mu to není dáno zhora. Ale múže prosit/žádat/ o pomoc/samotného Boha Stvořitele/ a když bude nejeden z nás ve velmi veliké nesnází, aby věděl ČLOVĚK,i TEN KTERÝ NEVĚŘÍ, že NENÍ SÁM. Takže, to snád není teror,len láskavá nabídka, že nejsme sami, i když to tak vypadá.--- nic ve zlém, určite né.

Reklama

Přidat komentář