Reklama

Existuje Bůh?

neznaboh (Čt, 26. 4. 2012 - 11:04)

Ano,na Moravě je krásně....Toť řeč jak hlahol zvonu.
Máš počertech pravdu, házim tu na to bobek, adieu.

26.4. (Čt, 26. 4. 2012 - 11:04)

Je tu nějakej klid, tak to...Ano,na Moravě je krásně. Svítí sluníčko a táhne nás to všechny spíš ven,než vysedávat u PC.

Anna (Čt, 26. 4. 2012 - 10:04)

Je tu nějakej klid, tak to...Borec, áno závislé procesy. Všetko zapadá, celý náš život= proces závislý. To aby si sa čudoval.Nič nieje len tak. Všemohúci Boh nieje hračka, vieš si predstaviť Jeho múdrosť, silu, dynamickú energiu. Alebo možnosť, že ako Stvoriteľ číta myšlienky. No, človek sa postupne prepracúva ku všetkému. Spomeň si, kedy len prvé lietadlo vzlietlo, a teraz internet... A to všeto oragnizovane, prepracovane, postupne a zapadajúco. Zaujímavé že?

Borec (St, 25. 4. 2012 - 14:04)

Je tu nějakej klid, tak to zas trochu zkusíme rozjet... Je známo, že Marek má hrozně rád problémy kolem tvoření složitých systémů, a tak (zatímco si bude lámat hlavu kolem otázky, co vlastně vysvětluje tvrzení "všechno to způsobil Bůh") mu znovu připomeneme jeden nevyřešenej.

Jakpak je to s tou civilizací? Jak je možný, že je tak strašně složitá, obsahuje takové množství na sobě závislých procesů, a přesto vznikla postupně, a ne najednou? Jak je možný, že vznikla "sama"? Že nemá jednoho superinteligentního designera, který by ji vyprojektoval a v jediném okamžiku stvořil?

Borec (Út, 24. 4. 2012 - 00:04)

Jsem rád, že ta ufošamanská psychokráva už tady neotravuje mikroflóru. Myslím, že je jí to samotný jen ku prospěchu.

Borec (Út, 24. 4. 2012 - 00:04)

Zvědavče, evolucionisté...Mě vznik života až tolik netankuje jako tebe, nemám v něj žádnou zvláštní víru. Možná vzniknul na Zemi, možná vzniknul a jiný planetě, a možná je tu od věčnosti do věčnosti. Zatím ani nikdo přesvědčivě nedefinoval rozdíl mezi životem a neživotem.

Máš pocit, že tvrzení "všechno to způsobil Bůh" něco vysvětluje? Podařilo se někdy někomu odhalit něco z mechanismu vzniku nebo fungování boha?

Rostislavbezpec (Po, 23. 4. 2012 - 23:04)

Nazdar Zvědavče!
Nevracím...Jojo, změnila se tady mikroflóra a Suei už se tady nevyskytuje, čert ví, teda chtěl jsem napsat exorcista ví (možná), co s ní je:)

didus (Po, 23. 4. 2012 - 23:04)

Ahoj Didusi!
Koukám, že...Nazdar Zvědavče!
Nevracím se , snažím se diskutování utlumit, ale hledal jsem něco od Suei.. Jak tak koukám, tak už sem asi přestala psát..

Marek (Po, 23. 4. 2012 - 23:04)

Zvědavče, evolucionisté nechtěně vědecky prokázují existenci Stvořitele už pár desetiletí.
Je zajimavé sledovat, jak ty a Borec máte větší víru v samovolné obživnutí neživé hmoty, než profesionální evolucionisté.

Zvědavec (Po, 23. 4. 2012 - 23:04)

Marku, ty pořád tak naivně doufáš, že jednoho dne někdo vědecky prokáže existenci tvýho biblickýho boha... neprokáže, protože prostě není.
Holt ti nezbude než v něj věřit bez jakýhokoliv důkazu. Když to budeš dělat dost vydatně, třeba si ho vyhalucinuješ.
Dobrou noc a hezký sny!

Marek (Po, 23. 4. 2012 - 22:04)

Borče, já jsem to sem dal jen jednou. Dávat to sem dvakrát má spíš opačný efekt a proto to nedělám.

Ty pořád tak naivně doufáš, že jednoho dne evolucionisté přijdou na to, jak se sama vytvořila buňka, tak proto sem ti sem dál názory evolucionistů na vznik života na Zemi.

Zvědavec (Po, 23. 4. 2012 - 22:04)

a navíc je má tak opticky...Ahoj Didusi!
Koukám, že dobrý holubové se vracejí na místo činu.
Aspoň tu bude veselejš.

Zvědavec (Po, 23. 4. 2012 - 22:04)

Ježišmarjá, kterej debil...Čau Borče.
No hádej kdo...
Jen jsem nakouk, jestli jsem tu po dobu své nepřítomnosti zase něco nenapsal... jak se tu nejspíš stává zavedeným zvykem :-)

Marku, Marku, ty se tu jednou ukopčíš k smrti... ale svatozář ti z toho nenaběhne.
A pánbůh, ten taky vzniknul sám, nebo ho někdo musel inteligentně nadyzajnovat?

didus (Po, 23. 4. 2012 - 22:04)

Ježišmarjá, kterej debil...a navíc je má tak opticky prázdný. Chce to hutnější materiál. Co Suei, ještě sem píše?

Zvědavec (Po, 23. 4. 2012 - 21:04)

I láska je určitá...Jo. Oxytocin, anandamid, nolandin, cvrnknout do toho čída endorfinu, kapičku endopsychosinu, nemíchat, protřepat...

Borec (Po, 23. 4. 2012 - 21:04)

Ježišmarjá, kterej debil tu zas spamuje ty kilometr dlouhý citáty, a navíc 2x za sebou... To si myslí, že to budeme číst?

23.4. (Po, 23. 4. 2012 - 21:04)

I láska je určitá chemická reakce,nebo se snad pletu?

Nono- vrrrrrrrr (Po, 23. 4. 2012 - 21:04)

pánové jste jak malí kluci.

matouš (Po, 23. 4. 2012 - 21:04)

Marku, jsi lhář.
Nebo jen pitomec.
Trhni si čím chceš.

To je hezky lyricky laděný text.

neznaboh (Po, 23. 4. 2012 - 20:04)

Hano a Nono, to nepsala...Marek napsal: "Hano a Nono, to nepsala Šárka, ale Neznaboh. Takhle krásně na smeč si nadhodit sám..."

Marku, jsi lhář.
Nebo jen pitomec.
Trhni si čím chceš.

Reklama

Přidat komentář