Reklama

Existuje Bůh?

:-) (Pá, 11. 5. 2012 - 13:05)

Rozprávaš nezmysel a...Já tě chápu,také jsem byl křestan.Celých třicet devět let.Jako křestan jsem nikdy neřešil evoluci.Věříl jsem,že vědci poodhalili možný způsob stvoření.Dneska jsem přesvědčen že zabyvat se těmito věcmi je zbytečné.Boha neobhaji,ani nevyvrati.To co boha hospodina vyvráti,je v bibli.Ano,taká je pravda,ale chce to čas.Jenom ti přeji ,aby ti to netrvalo jako mě.Jinak si myslím,žes tady promrhal spousta času a zbytečně.Neber to nějek zle,ale ty tady tomu křestanství jenom ubližuješ.Viš proč?jsi horlivý to jo,ale ničemu nerozumíš ,ani té bibli.Tak se měj-te.

matouš (Pá, 11. 5. 2012 - 13:05)

Řeknu to jinak.Snažíš se...Tý jo, tys toho Marka tak zaskočil přímočarostí příspěvku, že z toho zkoprněl a zapomněl svoji rodnou řeč!

Marek (Pá, 11. 5. 2012 - 12:05)

Řeknu to jinak.Snažíš se...Rozprávaš nezmysel a nerozumieš tomu.
Odporúčam naštudovať.

:-) (Pá, 11. 5. 2012 - 12:05)

Kontrolní otázka, jestlipak...Řeknu to jinak.Snažíš se snažíš,ale k ničemu to nevede!Je dokazano že bible není božím slovem.Samozřejmě,ty věříš že je,že.Je to tam přece napsané,hm.Takže si udělej jasno a pak pochopiš zasadní rozdil mezi star.zákonním bohem hospodinem, (A) Bohem, Otcem o kterém učíl kristus,(nemám na myslím ,toho tesaře).Pochopíš že příběh hospodina a toho tesaře je smyšlený.Si uvědom,že ti dva nikdy nebyli!

neznaboh (Pá, 11. 5. 2012 - 10:05)

Kontrolní otázka, jestlipak...Už jseš s tou svou kontraevolucí nezajímavej. Najdi si jinou hračku.

Marek (Pá, 11. 5. 2012 - 09:05)

Kontrolní otázka, jestlipak víte, proč ještě v naší době funguje víra v evoluci.
Nevíte? No protože víra v evoluci se opírá o výsledky vědeckého výzkumu z 18. a 19. století.

Doporučuju načerpat nové objevy z molekulární biologie.

http://www.youtube.com/watch?v=31Mu661B6Vw&feature=related

:-) (Pá, 11. 5. 2012 - 06:05)

Jaký Kristus?
Neexistuje...No bych řek že ukřižovan on byl,to jo.Křestané mají asi sto šedesát hřebu kterými byl zaručeně přibit.Jenom se neví jestli to byl kříž nebo kůl.To se pry neví.No a ten Jan co byl jako st´at tak to musel být také něco vyjimečného.Křestané mají nejméně dvacet jeho hlav,které jsou všechný pravé a ve vši vážnosti úctivané.Ještě že ten sv.Václav měl jenom jednu.Kontrolní otázka.Víte někdo,proč to všechno vymysleli a jak je možné že to ještě v naší době funguje?No funguje,ono se to křestnství drželo jenom dík represim a násilim všeho druhu.A to už dneska není možné,takže asi tak.

Otto (Čt, 10. 5. 2012 - 20:05)

So smrťou Krista je to inak!...Jaký Kristus?
Neexistuje jediný historický důkaz o jeho reálné existenci kromě těch, které si vyrobili sami křesťané.
Je to něco jako Jára da Cimrman. Nebo Josef Švejk. Ti už též žijí svým vlastním životem, přestože od začátku byli fikcí.
Vše, co se osoby Krista týká, bylo sepsáno výhradně jeho vyznavači s velkým časovým odstupem. Přímá svědectví, nota bene nezávislá svědectví, o jeho osobě neexistují.

oto (Čt, 10. 5. 2012 - 19:05)

So smrťou Krista je to inak!

Úplne zvráteným je tvrdenie kresťanského sveta, že Stvoriteľ obetoval svojho Syna ako zmiernu obetu za hriechy ľudstva! Za koho sa vôbec my ľudia považujeme, keď si myslíme, že môžeme hrešiť a konať všemožné zlo a aby nám potom mohlo byť všetko odpustené, pošle Stvoriteľ na zem svojho Syna, nechá ho ľuďmi zavraždiť a touto vraždou sa zmyjú všetky naše viny. Veď v tom niet žiadnej logiky!

Viac sa dozviete na: http://kusvetlu.blog.cz/1205/so-smrtou-krista-je-to-inak

10.5. (Čt, 10. 5. 2012 - 17:05)

Acharis,mě se ovaha líbí. Vede ke hvězdám.Přemýšlím,jestli Ti nepošlu na emila nějaký dáreček...

:-) (Čt, 10. 5. 2012 - 17:05)

Kniha zjevení Jana je psana více pisateli.Každý pisatel psal podle svých představ.Proto se některé části opakují a jsou si podobné.Psali o věcech které se měly brzy stát.Bylo to jejích zbožné přání.Některé se pravda staly,ovšem dříve před sepsaním.Tolik k božímu slovu které je nazvano, zjevení Jana.Lidé znali věcí tvrdí a hlavně dokazalí,že bible začla právě tímto zjevením (zbožným přáním) a to ostatní bylo přidano.Každý národ má svou horu Blaník.I Židé mají svého rytíře.:)

Marek (Čt, 10. 5. 2012 - 17:05)

Zdar Zvědavče, když jsme u těch proroctví, tak mám pro tebe další http://www.znamenicasu.cz/biblicka-proroctvi-daniel-2-prehled-dejin-sveta/
a pro Borce mám taky něco http://www.youtube.com/watch?v=31Mu661B6Vw&feature=related

neznaboh (Čt, 10. 5. 2012 - 17:05)

Čau Marku!
Vidim, že......Ten zjevenej Jan, s tím čuměním na mrtvoly, jestlipak on to tenkrát taky nemyslel tak nějak obrazně :-)
Jo, Zvědavče, zrovna tak nějak si myslim že by to mohlo bejt.
Až někdy půjdu kolem nějaký bible, schválně si to nalistuju, i s textem před a po tom cintátu, abych to měl v souvislostech. Třeba se dozvím, jestli ten "zjevenej Jan" předpokládal analogový vysílání v Gerberově soustavě nebo v digitální DBT. Jestli ta bible je fakt boží slovo, někde to tam u všech rohatejch musí bejt :-))

10.5. (Čt, 10. 5. 2012 - 17:05)

Ale že sem dneska tak...A hele ho. Rodinný poradce?

neznaboh (Čt, 10. 5. 2012 - 16:05)

...Ty taky ,když jen vytlačíš své hov.. je potřeba k tomu síly ne?
Omyl - může to nastat úplně samo, aniž bych se sebemíň snažil, dokonce aniž bych chtěl - a to je pak průser!

...A vesmír je složitější.Byl stvořen.Vesmír jen tak nevzniknul není možné!
Nemusel být stvořen. Mohl vzniknout úplnou náhodou fluktuací vakua - a pánbůh se jen udiveně koukal, co mu to z ničeho nic vyrašilo mezi očima přímo na frňáku... zavolal tedy anděla jménem Škrhola, ten se mohutně sukovicí ohnal - a nastal Big Bang!
Od tý chvíle chudák pánbůh už dopánabohal a vesmír se rozpíná a rozpíná - dokud na něj někdo nepřiloží chladivý octanový obklad.

Anna (Čt, 10. 5. 2012 - 16:05)

Kristus neznamná mesiaš,to...Pre jiný názor: Ježiš Kristus bol Žid=Hebrejec. Všetci, ktorí sa tu obháňame kresťanstvom im nesiahame ani po členky. Neviem, že či nebudú zachránení len oni, ak k niečomu príde, A SAMOZREJME LEN TÍ BOHU MILÍ, ostatok Izraela. Ja nadobúdam iné presvedčenie. Majú silnú vnútornú vieru, ak sa v manželstve nespriahnu s tzv.kresťanmi. Byť Židom je lepšie ako byť tzv.kresťanom.Pre nich je Boh Jehova najsvatejší, viac ako duch svatý,a tento pojem si rôzne kresťanské vetvy rôzne vysvetľujú. Všemocného Boha si nikdy nezamenia za nikoho z rôznych svatých. A toto je podstatné.

Acharys (Čt, 10. 5. 2012 - 15:05)

Ale že sem dneska tak hodnoučká :-DDD

Acharys-http:// (Čt, 10. 5. 2012 - 15:05)

Nepochybujte to není strašení ,ale fakta .Ty taky ,když jen vytlačíš své hov.. je potřeba k tomu síly ne?

A vesmír je složitější.Byl stvořen.Vesmír jen tak nevzniknul není možné!Ostatně ani tvé hov.. také jen tak nevzniklo

10.5. (Čt, 10. 5. 2012 - 15:05)

Jé, Datumko erasonická, tak...Ja, richtig.Dostali mě na svíčku...

10.5. (Čt, 10. 5. 2012 - 15:05)

Ahmede,proč si vlastně Muslim vezme evropanku?

Reklama

Přidat komentář