Reklama

Existuje Bůh?

matouš (Pá, 11. 5. 2012 - 20:05)

Přijeď se podívat za mnou...Tak jo...

11.5. (Pá, 11. 5. 2012 - 20:05)

Anno, příště tu propisku...Přijeď se podívat za mnou do práce. Jeden Ti ukážu...

matouš (Pá, 11. 5. 2012 - 20:05)

Anno, příště tu propisku vyfotografuj a ulož na rajče, rádi bychom ten zázrak viděli na vlastní oči.

xxx (Pá, 11. 5. 2012 - 20:05)

A nebo to byl čekšmejd...a taky to vedro, že? zejtra bude už zima, tak se nepokroutí snad nic nikomu

matouš (Pá, 11. 5. 2012 - 20:05)

Jenom nevím proč mi Bůh zničil nové potápěčské ploutve, když stačilo pokroutit propisku. Podle mě to trochu přepísk!

matouš (Pá, 11. 5. 2012 - 20:05)

Anna má pravdu, pokrútiť sa muože leccos. Třeba mně se jednou na dovolené v Chorvatsku pokroutily ploutve, když jsem je nechal v autě. Kámoš říkal, že to bylo z horka, ale teď vím, že ne! V tom autě se totiž pokroutily jen ploutve, kdežto šnorchl zůstal nedknutý. Jasný důkaz existence Boha!!

neznaboh (Pá, 11. 5. 2012 - 20:05)

Pavle co se tobě pokroutilo?:-)))))))

Ale je to dobré... zničena budou jen království. O republikách v bibli ani ťuk.

11.5. (Pá, 11. 5. 2012 - 20:05)

No,jo zázrak...A nebo to byl čekšmejd...

11.5. (Pá, 11. 5. 2012 - 19:05)

Pre borcov, neznabohov a...No,jo zázrak...

Pavel z Čech (Pá, 11. 5. 2012 - 19:05)

Nechá se říci že Bůh, který stvořil celý vesmír a nechal sepsat Bibli je vyjádřeno dnešní vědou "rozumová energie, která vytvořila hmotu". My jsme vrchol jeho díla zde na zemi. Byli jsme určeni jako správci této planety. Ale naši předkové neprošli zkouškou schopnosti správcovat tuto planetu. Ale stvořitel dal možnost napravit chybu první lidské dvojice nám jejich potomkům. Dokonce nechal obětovat svého dokonalého prvorozeného Syna Ježíše Krista za nás, abychom mohli v budoucnu žít trvale na této planetě. Ježíš dokázal, že naši předkové mohli splnit takovou jednoduchou podmínku, nejíst ovoce jen z jednoho stromu. Z ostatních stromů to ovoce mohli jíst. Za to Ježíš Kristus měl mnohem horší podmínku, obětovat svůj život. A on to dokázal. I když byl Boží Syn, tak jako člověk opravdu fyzicky i duševně trpěl, ale svůj úkol přesto splnil. Je to pro nás velký vzor. Proto si Ježíš Kristus zaslouží ujmout se vlády nad touto planetou. Jeho Otec Bůh Jehova ho tím pověřil, aby nám lidem vládnul jako Král a zároveň byl náš nejvyšší Velekněz.
Kdo chce tak se může stát občanem Božího Království pod vládou Ježíše Krista. Nyní nastává čas kdy všechny nynější království (státy) budou zničeny. Jejich moc je u konce. V celém světě roste nespokojenost s těmi, kdo vládnou těmto státům. Hledá se nová forma vlády, ale jediná možná vláda je vláda Božího Království, kde nebudou války, nemoci, krádeže. Všichni lidé si tam budou rovni, protože nebude rozdělení na různé rasy a národy. Všichni budou občané planety země pod vládou Božího Království.

Borec (Pá, 11. 5. 2012 - 18:05)

Aničko, tu pokroucenou...Když to říkáš takhle, trochu se mi to rozleželo v hlavě a je fakt, že po tom zázraku s propiskou máme my nevěřící HODNĚ o čem přemýšlet!

Dr. George Whit (Pá, 11. 5. 2012 - 17:05)

Vznik života je největším problémem vědy. Většina chemiků stejně jako já VĚŘÍ, že život samovolně povstal ze směsice molekul na prebiotické Zemi. Jak? Nemám tušení. Na základě vší znalosti chemie, kterou disponuji se mi to zdá ohromujícím způsobem nepravděpodobné.

Ph.D. J.Craig (Pá, 11. 5. 2012 - 17:05)

(v poznámce Dr. Shapirovi o absenci životaschopné naturalistické teorie vzniku života)....je třeba přijít s nějakou skutečně testovatelnou představou. Jinak se to ničím neliší od víry. Mohlo by to zrovna tak být náboženství, jestliže pro to není žádný důkaz.

xxx (Pá, 11. 5. 2012 - 17:05)

Ani, ty jsi se dala na magii?

jan (Pá, 11. 5. 2012 - 16:05)

Teprve po definitivním vítězství židovské víry v Římě coby “křesťanství" (313 n.l.) však dochází k masové interpolační a antidatační činnosti do původních gnostických textů, která se snaží zaplnit téměř třísetletou neexistenci této sekundárně vymyšlené “křesťanské tradice", vyrůstající z židovského pohledu na život coby oživování mrtvé hmoty "božským" duchem žádosti a z židovského uctívání ducha hmotné nápodoby, realizovaného nejen literárním zhmotňováním všech gnostických idejí do domnělé “skutečné historie” Židů v židokřesťanských textech, ale také stavební činností v samotné Palestině, kde dodatečně (4. a 5. stol.) vznikají všechna do té doby neexistující “svatá místa" smyšlených židovských příběhů - především “vesnice Nazareth", rodiště Kristovo (aram. “nazara" = meditace, zření).

Nejlepším důkazem neexistence židovského křesťanství, biblického Spasitele a židovských “křesťanských evangelií” pro první dvě století n.l. je samo Hippolytovo dílo “Vymítání všeho kacířstva" (Bibliotheca gnostica, 1998), vzniklé někdy v první pol. 3. stol. n.l. Zde je na řadě míst v textu možné dokázat, že Hippolyt (“biskup apoštolské tradice”) teprve na vzniku biblické zvěsti pracoval, ale sám žádný takový ucelený text ještě neměl k dispozici, protože podle něj nepíše a neargumentuje. Tento "svatý katolický otec" křesťanství upřímně nenáviděl, byl přesvědčeným židem, jak jednoznačně dokládá závěrečná pasáž jeho knihy - "Židé, uctívači boží". Židovští autoři té doby pouze horlivě interpolovali původní gnostické texty, tj. vsouvali do nich stále se zvětšující množství vpisků židovské povahy a prohlašovali je za "židovské", až nakonec jejich vsuvky převážily nad původní gnozí. Jak obratně i méně obratně si počínali, k tomu viz rozbor samotného textu v českém vydání Hippolytova spisu (Bibliotheca gnostica 1998).

Zvědavec (Pá, 11. 5. 2012 - 16:05)

Aničko, tu pokroucenou propisku jsi neměla vyhazovat, to byla chyba! Vždyť to byl nezpochybnitelný důkaz Božího Zázraku!
Zkus ji ještě najít a pečlivě uschovat... vždyť kolem ní může vzniknout nový kult!
Vidím to jako nádherně zdobenou schránu na masivním, mramorovém podstavci vprostřed rozlehlého chrámu s nebetyčnou kopulí...
A kolem zástupy věřících, v extatickém vytržení zírající na jasem nadpozemským ozářený Relikviář Svaté Anny Propiskové...
A vzhůru ke klenbě chrámu stoupající modlitby spolu s omamnou vůní kadidla smíšenou s ještě omamnější vůní shromážděného lidství...

Ta posvátná propiska se Zázrakem Božím zkroutila do podoby paragrafu.
To aby naznačila nevěřícím a dosud váhajícím, že je nejvyšší čas se nad sebou zamyslet.
Protože Boží Zákon je tvrdý a neodvratný – a hranice pro nevěřící jsou již připraveny!

Borec (Pá, 11. 5. 2012 - 15:05)

Pre borcov, neznabohov a...To je krásný příběh. Jen jsem zase nepostřehnul tu souvislost mezi tvým zkrouceným perem a pravdivostí bible, případně stvořením. Asi už jsem natvrdlej.

Anna (Pá, 11. 5. 2012 - 14:05)

Pre borcov, neznabohov a tých čo úplne si myslia, že Biblia lže: V kabelce se mi nedávno zdeformovala prúpiska /písacie pero/, tak ako paragraf, a to rôzne podľa materiálových zložiek prúpisky. Úplne nemožné. Ak by to bolo teplom, tak i kabelka neprežije. Tak som vyhodila, vymenila za inú prúpisku. Opět to samí. Takhle k tomuto: Todle evoluce neudělá, a je to varování. Samozřejme né vod lidi. Takže, ak někto zažíva normálnej chod života, přitom si čte Bibli a snaží se věřit a po letech zpochybní, že Bible lže, nieto Všemocného Boha a Ježíša Krista... a pod., tak pochopitelné. Nemúže předsi věřit, když vostaní nemusí a mnejí se a nic se neděje. Vono se deje, jenomže né každému a ten druhej nevěří. Já nepochybuju, i tak se mi mnoho děje. A takhle to je, a nemalo by se nic dít, protože to jde i pak vo život, nemá se nic dít ako jsem uvedla, že se vám zdeformujou k nepoznání prúpisky v koženkové kabelce a na kabelce ani stopy. Takže né, žádná evoluce, ale STVOŘENÍ. A Bible nelže, a kdo má, tak když čte, tak Boží slovo je živé, pod vedením ducha pravdy. Takže tak nevěřící.

Borec (Pá, 11. 5. 2012 - 13:05)

Kontraevoluce, to budu používat :)
Myslel jsem, Marku, že po tý sodě, co jsi posledně dostal, už s tím znovu vylejzat nebudeš, a ty zase vystrkuješ růžky. Tentokrát je na pořadě poučný dokument natočený fanatickou organizací. Ale nějak mi tam uniká ta souvislost mezi buňkou a bohem.

matouš (Pá, 11. 5. 2012 - 13:05)

Já tě chápu,také jsem byl...Tak čau-te.

Reklama

Přidat komentář