Reklama

Existuje Bůh?

Acharys (Út, 15. 5. 2012 - 08:05)

Buh at chceme či ne je kousek v každem z nás.
Toužíme po radosti toužíme po lásce!!!
Toto nedokáže vytvořit žádná teorie evoluce.
Proč emoce ?
Emoce nás zcela odlišují.Uvědomění si sama sebe.Na toto ti žádná lidcká teorie odoved nedá...Jak vznikla.!
Vznikla přirozeně od toho kým jsme byly stvořeni.Jsme nebo spíše byly více před hříchem jeho obrazem...k jeho podobě k jeho slávě.To sou výrazy ,které nepojme neduchovní smýšlení.Ano jsme hříšní ten to fakt nás,ale jen eliminuje do doby než opět získáme obraz ,který jsme sdíleli dokonale před hříchem.Boha nikdo v sobě ve svém podvědomí nelze zapřít.My Boha máme v sobě.Ne že jsme Bohy!Ale máme v sobě jeho ted někomu skrytou Touhu po něm.Skrytá je do časně jen těm kdo to nechce či nemuže přímout a uznat v sobě z ruzných duvodu.

matouš (Út, 15. 5. 2012 - 07:05)

Anno píšeš:V tom jim všem...Ty seš teda nějak strohej, když nemůžeš kopírovat. Jakobys byl brácha ředitele zeměkoule:-)

Nono (Po, 14. 5. 2012 - 23:05)

já věřím v to co mohu...I já jsem k tomu byla vedená, ale nějak mě život naučil o tom naučeném pochybovat

to je přesné (Po, 14. 5. 2012 - 23:05)

já věřím v to co mohu...Píšeš:já věřím v to co mohu uchopit pevně do rukou, byl jsem tak naučený.....
Jsi si jistý, že všechno, co tě učili druzí, je správné? I oni jsou omylní.

neznaboh (Po, 14. 5. 2012 - 23:05)

Boží vůlí určitě není, aby jsi dělala z křesťanství směšnou a fanatickou frašku...
Marku, neobviňuj jiné z toho, co děláš sám.

Jara (Po, 14. 5. 2012 - 21:05)

já věřím v to co mohu uchopit pevně do rukou, byl jsem tak naučený,musím to cítit a vidět na vlastní oči pak věřím, jsem totíž jako nevěřící Tomáš.

Marek (Po, 14. 5. 2012 - 21:05)

Anno píšeš:V tom jim všem fandím, je to o mnoho lepší,než v méne Krista - že všechno dovoleno... to je veliký omyl Marku.

Neobviňuj mě z vlastních výmyslů !

Píšeš:Promiň, ale nesouhlasím takhle špinit Ježiše Krista.

Řekni čím, milá Anno.

Píšeš:Marku, neakceptovat druhé, není Boží vúli. Žel není.

Já tě akceptuju, ale Boží vůlí určitě není, aby jsi dělala z křesťanství směšnou a fanatickou frašku.
Promiň, ale nesouhlasím s tím jak nahráváš nevěřícím na smeč.

Nono píše: Ani, ty používej nejen srdce, ale i rozum.

Souhlas !!!!!!

14.5. (Po, 14. 5. 2012 - 13:05)

Ředitel? Nojo, to je ten...Vtipný to je.Asi si koupím filajovou krávu,aby byla v Rodokmenu trochu změna.Slušně řečeno se nám kouří za prdelí...

Kolemdoucí (Po, 14. 5. 2012 - 12:05)

prosimvás nereagujte na toho chudáka erazona. Copak nevidíte, že sem vytrvale cpe naprosto nesouvisející příspěvky? Možná si myslí, že je vtipnej, jinak si to nedovedu vysvětlit. Je to ubohý.

neznaboh (Po, 14. 5. 2012 - 12:05)

To má být na mě? Já si...Já nechci být na Aničku zlej, je to hodná a dobrosrdečná holka, ale když ona umí tak nádherně nahrát na smeč... to by byl hřích to neodpálit!

neznaboh (Po, 14. 5. 2012 - 12:05)

Dej si pozor,můžeš mít...Ředitel? Nojo, to je ten chlap, co se v lakovně stará o to, aby barva pro stříkací pistole měla to správný naředění...

neznaboh (Po, 14. 5. 2012 - 12:05)

Pánové Marek, neznaboh a...Já nic, já muzikant :-))

Nono (Po, 14. 5. 2012 - 11:05)

Dej si pozor,můžeš mít...To má být na mě? Já si musím dát pozor hlavně, abych nedělala chyby jako diskuzy místo diskuzi.:)

Ale jinak se omlouvám, jestli jsem se někoho dotkla, bylo mi líto Anny, jak se tady do ní všichni naváželi

14.5. (Po, 14. 5. 2012 - 11:05)

Pánové Marek, neznaboh a...Dej si pozor,můžeš mít vedle sebe člověka,který se třeba jako Ředitel vůbec nechová a při tom...
Skromnost je ctnost.I kočka má 7 životů.

14.5. (Po, 14. 5. 2012 - 11:05)

Pánové Marek, neznaboh a...Dej si pozor,můžeš mít vedle sebe člověka,který se třeba jako Ředitel vůbec nechová a při tom...
Skromnost je ctnost.I kočka má 7 životů.

Nono (Po, 14. 5. 2012 - 10:05)

Pánové Marek, neznaboh a Borec, díky za vaši diskuzy, je to koncert pro spoustu z nás, co nakukujeme.

Ani, ty používej nejen srdce,ale i rozum

Jehovisté nepat (Po, 14. 5. 2012 - 10:05)

.

Anna (Po, 14. 5. 2012 - 08:05)

Jenom nevím proč mi Bůh...Matouši, buď úplne klidnej, Búh a jeho dvě třetiny věrných andělú nikomu z lidí NIKDY NEUŠKODÍ. Zapamatuj si, že nikdy.Dělaj to lidi obcující s padlýma anděly- VĚDOME,a také nevědome skrz věcí... Četla sem jednou ve Stavebním spoření- časopise od jednej co temhle duchovním věcem rozumí, jak si u ni mnozí lidi vobjednávají i smrt jiních lidí. Já jsem nesrandovala s prúpiskama. V naší bytovce není klid... a vodstěhovat jse mi nepodařilo, protože bych se nikdy nedozvěděla vodkud vítr fouka. U SJ si cením, že se ničím takovým nezabývají, nikoho takhle neničí. Ničí se člověk jedině sám když se ho dotknou slová druhého člověka, i staršího. Jenomže jsou to JENOM slová. A ČLOVĚK SE ROZHODUJE úplně sám dle svého svědomí. Jenomže v společenství kristovcú, které já znám z mého okolí, se nerozhoduje člověk sám, ale duch za ne. Jedna nechtěla začít mluvit cizím jazykem a i v Praze, kde doslova ušla ji zastavily dva muži, že se má začít modlit cizím jazykem, a nikdo nevěděl kam jela... takhle znám tři případy duševně zroucených lidí, kteří to nechcely akceptovát, také jedna moje z dětství kamarádka zemřela, a máchly nad ní rukou, že se zle modlí. A i tak stále všichni lidé vodsuzují především SJ, a tohle nevidí, co se tu děje, co se rozmáhá. Nemněly možnost poznat. Jinak, já jsi s prúpiskama srandu nedělám. Tohle nejsou srandy, žádný výmysly, ale na tomhle se víra nezakladá. A je třeba akceptovat každého člověka, v Boží vúli to je, jinak by jsme tu už nebyly. Nikdo. Protože se nelze před Všemocným Bohem třídit, kdo z Boha, kdo z Ďábla,a kdo cáp, kdo ovce, protože tohle učiní v stanovenem čase až pak v Boží vúli Jeho Syn. Kdo takhle nečiní, neakceptuje Boží vúli, není v takovém člověku Boží láska, ALE KLAM. A z Boží vúle jsou mnozí z nás posvěcovány, aby jsme to tuhle mohly vydržet. Takže Matouši, ak člověk prosí, tak vod Všemocného Boha jedině POMOC V PRAVÝ ČAS.Nikdy žádné skroucené prúpisky, ani nic jiného. A v tomhle mám klid.

Anna (Po, 14. 5. 2012 - 07:05)

Možná i pro Astrologa je...Áno, krásne si to napsala. Láska. Je to dáno, neboli není dáno. Láska znamená chtít HARMÓNII, žel někdo ji narúša každýmu člověku, jenomže né každýmu v rovnaké míře. Někdo chce pořád harmónii, a někdo to zneužíva. Že proč se mi líbilo Zagorovej : Nešlap, nelámej. Neboli Zichovi- Mosty, Paráda... A ješte skupina Javory- Hanka Urlychová - Kámen, Moje javory... áno, co se komu líbí, tam se i řadí. Áno, jsme umelecké dílo a pretrváme, ako i láska. Já jednoduše věřím, že dobro zvítezí a láska pretrvá.

Anna (Po, 14. 5. 2012 - 07:05)

Anno, každý tvoj príspevok...Marku, prepáč, za tvoju neomylnú dokonalosť. Len jedna je omylná, že druhého človeka považuješ za menej od sebe. /Kto nenávidí svoji duši v tomto světě bude zachránen- slová samotného JK na kerého apeluješ/ Víš, mám kristovce ve bytovce- rozdávali klíče. Žeby vedle tých prúpisek? A ješte ke kristovcúm- múj postřeh : v méne Krista vše dovoleno, jednoduše mít se teď i potom... Žeby skutečne v méne nášho Pána ? /tak promiň Marku, nevím zda skutečně si to ty napsal, že zle píšu./ Ty ale nepíšeš lepší než povedzme Borec, Neznaboh a vostatní nevěrci. Voni chcú dobře, a já vím moc dobře proč. V tom jim všem fandím, je to o mnoho lepší,než v méne Krista - že všechno dovoleno... to je veliký omyl Marku. Promiň, ak si to nenapsal ty. Ak áno, tak v tom jsou kristovci které poznám podobní pak Tobě, že nét na nikoho jiného, než nad nich. Promiň, ale nesouhlasím takhle špinit Ježiša Krista, a já vím proč. Před Všemocným Bohem jsou na tom lepší všichni nevěrci, kteří semhle na diskusi píši. A já vím proč. Tohle bude nabívat na síle, ale né na pravdě. Promiň, Všemocnej Búh mi promine, protože píši v Jeho vúli. Marku, neakceptovat druhé, ak jsi to skutečně psal ty, není Boží vúli. Žel není.

Reklama

Přidat komentář