Reklama

Existuje Bůh?

Borec (St, 16. 5. 2012 - 15:05)

Můžete mi někdo udělat vejcuc z toho, co píše Anna? Třeba je tam zas nějaká perla jak s tou propiskou :)

Hano, pokud vím, tak z čarodějnictví se dneska dá obviňovat (a odsuzovat za něj) jen v různých těch pochybných afrických zemích, u nás ne.

Romana (St, 16. 5. 2012 - 13:05)

Bůh existuje. Jen nemá podobu skutečné hmatatelné postavy, jak byste rádi, ti, co chcete vidět a vnímat očima. Jsou i jiné smysly. Bůh je vše kolem nás -všechno co v přírodě vidíte a vnímáte a co je krásné a přitom je i tím, co nevidíte nikdy. Silou, která mně nabíjí, tím, kdo řídí moje kroky, tím, kdo mi pomohl několikrát v životě, když jsem ztrácela naději-v hodině dvanácté...a dokonce tím, kdo mi dal ve snu znamení a řídil tak moje počínání a určil tak moje další životní kroky.
Věřím v Boha a přitom nevěřím v moc církve, neposlouchám kázání ani kněze a nenavštěvuji kostely, pouze ty prázdné....Bůh a církev nejsou pro mně jedním a tímtéž -naopak...Bůh by nikdy neurčil za své zástupce na zemi tvory tak nízké, jakými kněží josu, do svého postavení se pasovali sami a poté pronásledovali lidi, upalovali nevinné, zneužívali děti, prodávali odpustky a kázali vodu a pili víno. Bůh je jinde, v srdcích svých věřícíh a já děkuji za svou víru a děkuji jemu za všechno,co se stalo v mém životě, včetně toho špatného a zlého a bolavého, co mně posílilo a dalo mi poznat cestu dál i sílu po ní jít.

hana (St, 16. 5. 2012 - 12:05)

Mají jenom péči,jestli...je vidět, že někoho zajímá obsah, jiného jen ty nepodstatné věci okolo.

hana (St, 16. 5. 2012 - 12:05)

Mají jenom péči,jestli...i kdybych byla (nejsem), tak co?

16.5. (St, 16. 5. 2012 - 12:05)

Mají jenom péči,jestli nejsi nezaměstnaná.

hana (St, 16. 5. 2012 - 11:05)

v této době někdo čas...možná ten, kdo je nemocný, dělá tak, že má v týdnu volno, má odpolední- možností je víc. Je zajímavý, že vás zajímá zrovna tohle.

Jak může mít (St, 16. 5. 2012 - 11:05)

v této době někdo čas koukat na televizi - v jedenáct dopo?

hana (St, 16. 5. 2012 - 11:05)

zrovna koukám na telku, dávaj velice zajímavý film. Jak je snadné i v dnešní době kohokoli nařknout u čarodějnictví. Jako by se vrátil středověk (nebo v některých přetrval doteď?) Stačí, aby studentka byla "jiná", nelíbila se školní "elitě" a nikdo NIKDO ji nevěří, dokonce ani neposlouchá. Může si říkat, co chce, má potvrzení ze všech vyšetření- drogy, psycholog..... a je to marný, je to marný, je to marný.

Anna (St, 16. 5. 2012 - 09:05)

Marku, a co je vyvoleným...Mare mám ráda, tam nemněl byť "?". Je horlivá, míni všem dobře, i když se díváme na to jinak /na opačních pólech/---já vím, že každý si musí přejít svým, a je to pro mnohé nesnadné. Ale "úmyselné zlo", jak činil Judáš, je neodpustiteľné. Plánovat úklady ke ničení, je "zlý úmysl". Jiné je v horlivosti udělat v nevědomosti zlé, jako pochybil i apoštol Pavol, když Štefana také kameňoval.--- Všemocnej Búh má rozlišovaciu schopnosť, i kydž člověk nemá, anebo nemúže svúj stav změnit. Dúležitý je pak vnitřní postoj.

Anna (St, 16. 5. 2012 - 09:05)

Marku,podívej se, já sem...Marku, a co je vyvoleným dovoleno v tomhle světě, kde vládne neviditeľný Vládce? Dostanou všechno vo čo požádají JK ? Co považuješ za všechno?--- ráda bych poznala tvúj názor-přání / tak ty co znám mají všechno, i Mágio internet, dovolenky v zahraničí, podnikají, byty domy nadmíru poprerábané, určitě se všem konfortem co v tomhle světě je možný.../- a přitom všichni trpěly co znám z Bible, jenom žeby teďkom přišla změna skrze vyslaného ducha? Tak u SJ vyslanej "duch pravdy" jedině pomáha u vysvětlování bibl. právd, vede ve službě- pomocník-je to jeden z duchú zo svatých duchú z nebes, vo kterého poprosil náš Pán JK svého Otce pro svoje učedníky.--- Né, Marku, ja si cením poznání, i Nebeskýho Otce a Jeho Syna a všechny svaté v Nebesích. Je né na nás, ale Nebeskom Otci, kemu se dá znát. SJ jedině zvěstujou dobré poselství, jako "nutnost". Ale povinnosti před Všemocným Bohem každého člověka, i nevěřícího, je dodržovat BZ. V tomhle sme všichni v merku dle našeho "poznání", dle našej "situace",a dopouštěného "trápění"- a to posuzuje né člověk, a píše se Kniha života dle každého člověka. Proto je nevěřícím lehčejc,než posuzovanému věřícímu. Nevěřícího si Otec přitáhne, když si ho proskoumá v takém duchovním stavu v akém je, a co ho trápí-nevěřícího, v čem selhává... Pak dostane možnost přeškoleného svědomí a je posuzován pak, jak se bude chovat. Všichni lidé jsme posuzování, všem se dostáva pomoci Božího svatého ducha, a o co většmi těm - pomoc Božího sv.ducha se dostává, co i prosí vo tu pomoc.Tak píše Sv.Písmo.--- Tak já Marku úplně rozumím i Tobě Marku, ale ty si napsal že píšu nezmysly.Proč? Ak mne ty nerozumíš, já Tobě áno, pak někde je zrada. Mněl by si mi rozumět. Podívej, myslím že Tony napsal "neházet perly prasatúm"- ak myslel perly k záchraně,ako znáte vy kristovci, a mne mněl za prase, tak tomu nerozumí. Žel. Vysvětlím, neexistuje házet perly přežití, vod toho je Pán JK. Ale házet perly prasatúm znamená, jak se stalo mne,říct tuhle "bibl. pravdu" člověku, kerý poběží ihned povezme se poradit s "médiém", jak se dotat k bohatství, jak druhého člověka ničit, ba až zabít.../jedině se to týče hodit takovým lidem,kteří to zneužijí ke ničení jiných lidí, ba i zabití-pak jsou to lidé prasatá/ Rozumíš? --- jinak Mare si cením, je horlivá a chce úpřimně dobře, protože taky v životě mnoho trpěla.Mám ji proto ráda, i když sme na opačních pólech? Rozumíš Marku ? Nemněj mne to za zlé, taky Dátumka napsala v jednom příspěvku mne pro poučení, že naši muži sejou Bohdarma. Já tomu také rozumím, a nelze každýmu porozumět... Nemnej mi to za zlé Marku, co Ti píši, miněno v dobrém.Jedině v dobrém.

Anna (St, 16. 5. 2012 - 08:05)

Anno píšeš:V tom jim všem...Marku,podívej se, já sem psala jenom teďkou Tebe, a posledně když jsi psal s tou kobrou.Ak někdo slovensky napsal,ja né.O prúpiskách píši já, protože to nejsou jenom prúpisky od kdy znám kristovce...Takže takhle: Pro mne jsou Všemocnej Búh a Jeho Syn živými, skutečnými.No a ve Správnem bydlišti jsou ještě dvě třetiny svatých. Takže takhle, ještě jednou,protože já jsem doma v tom čemu 100 % věřím, ale s váma kristovcama se nedá diskutovat tváří tvář. Já nemám v úmyslu nikemu ani Tobě brát přesvědčení, ani špinit,ale je toho dost co jsem okúsila.Takže takhle,vod nebohé vím ako jse řehotaly na mne jako váš duch je všemocnej a udělám voč jse pomodlia cizím jazykem.Tak Marku,je to určitě silnej duch,Kristov? Násilí ? Podívej krvácela jsem púl roku,když jsem vodmítla MB i s kreditem. Léčila nádor, když jsem nechtěla, řekl: "Ukážem Ti cestu." Já se Ho jenom ptala, proč léčitel, bývalej zájemca SJ, také údejně spoludědič, tedy ptala jsem se ho proč vopustil Jehovu? A já bojovala se zdravím, rodina mne už pohřbívala za živa. Takhle, kdyby to kristovci dělaly nevědomky, tak budiž. Jenomže von létá věděl vo mne,vysílal za mnou kamku,prúdejce jich knih...Všichni se modlily a doslova řehtaly,vyšlo jim mnohé.Jenomže pravda vyplávala, po dlouhých letech. Takže tohle určitě Pán Ježiš Kristus není, ani nepodporuje.Nechci Ti Marku zle, jenom nevím do aké míry je možné s Tebou komunikovat, protože Tobě i všem kristovcum je už dobře. Já tomu rozumím, je dobře, věřím. Ptám se Tě Marku, je lepší najít tenhle klid, nebo trpět pro pravdu? Proč se ptám? Protože Boží proroci byli i zabiti, také mnozí překladatelé Biblí. Proto jsem psala i o překladat do čínštiny.Víš Marku já se dívam spravědlivě pro všechny lidi, jít do konce a nechat skutečně třídění ovca-cap, narozeného z Boha nebo D, pak na JK. Také i ze SJ ak někdo by mněl jistotu, tak ji věř nemá. Dívej se, určitě znáš, že tu "vyvolené" jsou cizí usadlíci. Znáš to né? Takže, jenom co jim je dovoleno k prožití...

(St, 16. 5. 2012 - 07:05)

V Boha věřím, nejsem sice stoupencem nějaké víry, ale vím, že nad námi dlí Nejvyšší Pán. Když mi bylo vždycky nejhŮř a celý svět se ode mne odvrátil, byl se mnou jenom Bůh. Věděla jsem, že On vždycky věděl, jaká opravdu jsem a když mi někdo křivdil, neno ubližoval, věděla jsem, že On jediný ví, ksde je pravda a že mi někteří lidé ubližují.Vždycky, když už jsem nevěděla, jak, odevzdala jsem se plně do Jeho rukou a běhěm kratičké chvilky se pak vždy začaly věci zdánlivě "sami" řešit a pravda vyšl nakonec najevo. A také, když mi někdo ubližoval, nakonec viník dostal, co mu náleželo. Pocházím z atheistické rodiny, ale Bůh mne provází životem tak, že jsem schopna to vnímat a jsem tomu moc ráda. Pro mne je to ten nejlepší přítel a dobrodinec, jakého mám(e).

nevěřící (St, 16. 5. 2012 - 01:05)

nevěřím tomu že Bůh neexistuje,můj věřící bratranec byl dost lehce v pohodě zakázal nám aby za ním přisel kněz,který ho proklel a něco na něj začalo lézt,tedka chodí s náma do hospody,

vinylka14 (St, 16. 5. 2012 - 00:05)

Prosííím o vyplnění :) děkují :**

http://soutez.dormeo.cz/index.asp?tn=friendhome&parent=19981783&sid=77636&csu=horoscope&cex=339787&med=ref&orig=mcn&vir=yes&src=cz_mrv_horoscope_ref_lg_viral-ext&referrer=viral-ext_ref_339787&utm_source=viral-ext_ext&utm_medium=Referrals&utm_campaign=cz_mrv_horoscope_ref_lg_viral-ext_339787&utm_content=Friend_to_Friend_Li

věřící (Út, 15. 5. 2012 - 23:05)

věřím tomu že Bůh existuje,můj nevěřící bratranec byl dost těžce nemocen dovolil nám aby za ním přisel kněz,který mu dál požehnání a on se začal uzdravovat,tedka chodí s náma do kostela,

15.5. (Út, 15. 5. 2012 - 20:05)

V teto pisnicce si muzes...Jedno číslo myslím stačí...

Rejpal (Út, 15. 5. 2012 - 20:05)

"jak to tak...Že krychle nejni v přírodě běžná?
Jestli fakt některý nerosty krystalujou jak malý krychličky, tak takovejch dokonalejch krychlí může bejt na zeměkouli víc než je lidí!
Boha jeho!

Votočená Karma (Út, 15. 5. 2012 - 20:05)

karma se musí pořádně...To je fakt, nějakej šupák mi votočil karmu, co jsem měl připravenou k montáži. Jen chvilku jsem jí neměl na očích a už byla fuč!
Co ty hajzlové zlodějský neudělaj pro pár deka mědě!

Bruno (Út, 15. 5. 2012 - 20:05)

V teto pisnicce si muzes...Sorry, nevlozil jsem odkaz

http://www.youtube.com/watch?v=kIBeYoP9Wi0

Bruno (Út, 15. 5. 2012 - 20:05)

Jawohl. To není...V teto pisnicce si muzes procvicit nemecke cislovky :-)

Reklama

Přidat komentář