Reklama

Existuje Bůh?

Borec (Čt, 17. 5. 2012 - 15:05)

Díky Matoušovi a Haně za vejcuc. Koukám, že někdo tu Annu opravdu čte! Já sem po těch propiskách ale taky už trochu pozornější...

Hano, líbí se mi tvůj vnitřní klid... Myslíš, že bych ti mohl někam napsat nebo tu nechat svůj e-mail? :)

Zvědavec (Čt, 17. 5. 2012 - 10:05)

Proč by měl jít, tam kam...Proč?
Kdyby to "My" mluvilo samo za sebe, řek bych si vem to čert.
Ale takto mi to "My" až příliš živě připomíná hlody typu "My, pracující národního podniku TONAKADOZA (Továrna na kamínky do zapalovačů) důrazně odsuzujeme reakční rejdy temných sil...".
Jelikož mi zůstala na prohlášení tohoto typu jistá obtížně překonatelná alergie, poslal jsem v rámci svobodné diskuse to obskurní "My" tam, kam podle mého názoru patří.

. (Čt, 17. 5. 2012 - 10:05)

Proč by měl jít, tam kam...Každý př.je vyjadřením názorů.Každý pisatel se vyjadřuje podle úrovně svého myšlení.O.K?

o.k. (Čt, 17. 5. 2012 - 09:05)

Mé roztomilé, majestátně...Proč by měl jít, tam kam ho posíláš, copak takové příspěvky nejsou součástí svobodné diskuse?

Zvědavec (Čt, 17. 5. 2012 - 08:05)

Chtěl jsem tu plácnout...Čau neznabohu.
Nechci hádat, kdo se tvým jménem snaží podloudně šířit kreacionistickou propagandu.
Stejně je to marná snaha, protože názorově jsou tu všichni zdejší stálí psavci dostatečně provařeni.

Ta konference byla celá zaznamenávaná, v dohledné době má být její obsah zavěšen na stránkách FF UK.

Zvědavec (Čt, 17. 5. 2012 - 08:05)

na to tvoje plácání...Mé roztomilé, majestátně plurální "My"!
Dovoluji si tě co nejzdvořileji požádat, abyses odebralo do nejzazších končin traktu zažívacího.

My (St, 16. 5. 2012 - 23:05)

Chtěl jsem tu plácnout...na to tvoje plácání stejně nejsme zvědaví.

neznaboh (St, 16. 5. 2012 - 22:05)

Chtěl jsem tu plácnout přehled referátů z dnešní konference na FF UK s názvem Evoluce versus Stvoření.
Ale asi to nemá význam. Pokud tu bude někdo psát mým jménem kraviny, nemá půvab, abych tu zacláněl.
Koho snad to, co na tý konferenci bylo, zajímá, ať si ty materiály sežene sám.

neznaboh (St, 16. 5. 2012 - 22:05)

Existuje celá řada...Hele, chlape jeden podvodná, fakt musíš psát mým jménem?
Najdi si jinej nick, nebo mi aspoň nevkládej do huby to, co není mým přesvědčením.
neznaboh.

neznaboh (St, 16. 5. 2012 - 22:05)

Existuje celá řada různých naturalistických teorií vzniku života. Žádná z nich se ale netěší nějaké univerzálnější podpoře. Potíže které musí jakákoliv taková teorie, ve snaze přesvědčivě vysvětlit tajemství vzniku života překonávat, jsou nezměrné, což vede některé z předních badatelů k úvahám o tom, že život k nám možná přišel z kosmu. Samozřejmě se tím nic neřeší, pořád buď život vznikl sám a nebo byl stvořen nějakou inteligencí, problém se tak nicméně alespoň odsune dál od našeho pískoviště.

Radek (St, 16. 5. 2012 - 21:05)

existuje Bůh, asi ano!!!Protože je hodně věcí které se nedají pochopit.Různé náhody a setkání no je to zvláštní.

15.5. (St, 16. 5. 2012 - 19:05)

Moje druhé Jméno není důležité.

16.6. (St, 16. 5. 2012 - 19:05)

Mám dotaz.Může se v dnešní době anulovat dítě?

15.5. (St, 16. 5. 2012 - 18:05)

Mám dotaz.Může se v dnešní době anulovat sňatek?

matouš (St, 16. 5. 2012 - 17:05)

Bodejť by muži neseli bohdarma, při dnešní rozvodovosti a výšce alimentů. Mít dítě se rovná být jednou nohou v kriminále.

matouš (St, 16. 5. 2012 - 17:05)

Můžete mi někdo udělat...Píše, že všichni musíme dodržovat BZ. Píše, že od JK dostanou všichni co žádají.
Píše, že všemocnej Búh má slušné rozlišovací schopnosti.
Píše, že má Mare ráda bez otazníku.
Píše, že odmítala MB i s kreditem
Píše, že s Markem se nedá rozumně diskutovat.
Píše, že muži sejou bohdarma.

Acharys (St, 16. 5. 2012 - 17:05)

Bůh existuje. Jen nemá...Paní Romano
Sdílím podobný názor.Jako bývalí svědek Jehovův sem tehdy nebyla schopna vidět jinak.
Nyní již ano.
Uvědomuji si že Buh již nemá žádný vyvolený lid/Izrael/...Ale jednotlivce ,kteří uznájí Krista ,ale ne jen to i to že je Božské podtstaty.Musí uznat že jen On je naším Spasitelem...Otec a Syn jsou jedno a to ve všem.
Kdo spíše vidím v tomto problém neuznává je to zábrana i k naději stát se opět božími dětmi a smířit se tak z Bohem.Jiné cesty není než v Kristu našem Pánu.

hana (St, 16. 5. 2012 - 17:05)

Můžete mi někdo udělat...udělat vejcuc z toho, co Anna píše, si netroufnu.Pro mě je to stejné, jako udělat vejcuc z guláše- i když to by možná šlo. O propiskách se vážně zmiňuje :-))

hana (St, 16. 5. 2012 - 17:05)

Můžete mi někdo udělat...nebyl to náš film, ale obsah byl zajímavý: jedni si z toho dělali srandu, druzí to zneužívali a ti třetí- ti tomu vážně věřili. Ředitel školy dal na udání několika žáků a na tom základě vyloučil studentku ze školy. Naprosto vážně se tam mluvilo o čarodějnictví. Byl to film, takže pochopitelně skončil dobře- studentka se vrátila zpět do školy. O to nejde, důležité je, jak se lidé snadno nechají přesvědčit, aby uvěřili blbině. A klidně i někoho obětují.

jan (St, 16. 5. 2012 - 16:05)

V Boha věřím, nejsem sice...Ja píše:
V Boha věřím, nejsem sice stoupencem nějaké víry, ale vím, že nad námi dlí Nejvyšší Pán. Když mi bylo vždycky nejhŮř a celý svět se ode mne odvrátil, byl se mnou jenom Bůh. Věděla jsem, že On vždycky věděl, jaká opravdu jsem a když mi někdo křivdil, neno ubližoval, věděla jsem, že On jediný ví, ksde je pravda a že mi někteří lidé ubližují.Vždycky, když už jsem nevěděla, jak, odevzdala jsem se plně do Jeho rukou a běhěm kratičké chvilky se pak vždy začaly věci zdánlivě "sami" řešit a pravda vyšl nakonec najevo. A také, když mi někdo ubližoval, nakonec viník dostal, co mu náleželo. Pocházím z atheistické rodiny, ale Bůh mne provází životem tak, že jsem schopna to vnímat a jsem tomu moc ráda. Pro mne je to ten nejlepší přítel a dobrodinec, jakého mám(e).
Moje gratulace.jan

Reklama

Přidat komentář