30269 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Rakato (anonym)
Odpověď na Pokud bys viděl Boha tváří v
Vidět boha tváří v tvář by nemusel být špatný důkaz. Někomu by to stačilo. Ale já bych ho poprosil, klidně i pokorně, ať změní mé auto na zlaté. Jen tak, pro sichr. Byl by to nejen důkaz jeho moci, ale i důkaz jeho ochoty spolupracovat. No a potom bych ho pozval na kafe a hodil řeč o všem možném.
12. Červenec 2019 - 17:44
Rakato (anonym)
Odpověď na Mýlíš se holka, není to
Jen opisuješ z Pavla, který spadl z koně, když ho srazil (údajně) ježíšovský blesk. Pokud ale skutečně máš pocit, jako by tebou projel blesk víry, máš určitě nějakou diagnózu.
12. Červenec 2019 - 17:47
Návštěvník (anonym)
Neopisuji, není to "blesk" víry, ale Lásky. Byl to těžký boj. Poznali to milióny křesťanů, tak těžko by měli všichni "diagnózu". Pokora není prosit o zlaté auto.
12. Červenec 2019 - 18:44
Rakato (anonym)
Odpověď na Neopisuji, není to "blesk"
Jen autosugesce, jako stigmata. Trapné. Nikdy bych se nechtěl nechat zdivočit jako ty.
12. Červenec 2019 - 21:34
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jen autosugesce, jako
To je přesně to EGO. Jen Já, Já a zase Já. Ach ta pýcha. Ale Bůh dává svobodu.
12. Červenec 2019 - 23:28
luci (anonym)
Odpověď na To je přesně to EGO. Jen Já,
Bůh nedává nic , svobodu si buď vydobydeš a uhájíš , nebo ne . Je na tobě , jestli to dáš .
13. Červenec 2019 - 0:48
13.7. (anonym)
Pojem svobody a dá se vůbec definovat?
13. Červenec 2019 - 13:24
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Bůh nedává nic , svobodu si
Ty sama nejsi svobodná, jsi v zajetí sexu a ten tě ovládá. Svoboda je nebýt na ničem a nikom závislá/ý/.
13. Červenec 2019 - 21:19
Rakato (anonym)
Odpověď na To je přesně to EGO. Jen Já,
Zrovna u tebe žádnou pokoru nevidím - když očerňuješ oponenty a jejich názory. A to navíc bez důkazů, protože nemáš odpověď. Povyšuješ se, zhlížíš se ve svých duševních bludech, a myslíš si, že to bůh ocení? Rakato praví s Ježíšem: Kdo se povyšuje, bude ponížen.
14. Červenec 2019 - 13:24
Rakato (anonym)
Odpověď na Bůh nedává nic , svobodu si
Jsme jen boží marionety, které bůh odkopl, protože ho přestaly bavit, a tak se bez vedení plácáme v životě, jak to jen jde. Boha v tom nikde nevidím. A protože máme otročí povahu, pořád se plazíme před Jehovou, i když tady není, a jako opuštěná psiska vyjeme lítostí, že pána nemůžeme nikde najít.
14. Červenec 2019 - 13:28
Rakato (anonym)
Odpověď na Pojem svobody a dá se vůbec
Někdo říká, že svoboda je poznaná nutnost. Pokud jsi chytřejší než já, budeš tomu rozumět. Mě se to nepodařilo.
14. Červenec 2019 - 13:29
Rakato (anonym)
Odpověď na Ty sama nejsi svobodná, jsi v
Svoboda je větší či menší, nikdy ne stoprocentní. Tvoje svoboda se ovšem blíží k nule, protože v hlavě máš jen Jehovu a bludy kolem něho. Duševně jsi otrok s nulovou svobodou, fyzicky trochu svobody máš, takže se můžeš rozhodnout, zda si dáš na večeři nudle nebo zase herinka.
14. Červenec 2019 - 13:33
Touha (anonym)
Odpověď na Jsme jen boží marionety,
hodně dobré, Rakato
14. Červenec 2019 - 13:39
Nemo (anonym)
Odpověď na Svoboda je větší či menší,
To mluvíš o sobě? To je my tě líto duc...hovniku.
14. Červenec 2019 - 14:04
Diskus (anonym)
Odpověď na Jsme jen boží marionety,
No ,když mysliš? Jsi nulovÿ profil 4a.
14. Červenec 2019 - 14:05
Rakato (anonym)
Doktorka bude uzavřena.
14. Červenec 2019 - 15:58
Rakato (anonym)
Odpověď na To mluvíš o sobě? To je my tě
Ty máš jako křesťan nastavit druhou tvář, a ne nadávat. Zcela jasně tě vidím svým duchovním zrakem jako libového frajirka, zahleděného do vlastních plytkých názorů. Tvé ego je ti víc než pokora před Ježíšem, takže se jím neřídíš, jen o něm planě kuňkáš.
14. Červenec 2019 - 21:16
Rakato (anonym)
Odpověď na No ,když mysliš? Jsi nulovÿ
Neznám tvůj nick. Mluvíš z temnoty slovy temnoty.
14. Červenec 2019 - 21:19
Rakato (anonym)
Křesťané souhlasí, že vodník neexistuje. Důkazem je, že ho nikdo nikdy neviděl. ----------------------------------- Křesťané nesouhlasí, že bůh neexistuje. Důkazem je přitom stejný - že ho nikdo nikdy neviděl. ------------------------------------------------ Tak to je v kostce křesťanská logika. Důvod kolapsu křesťanské logiky je v tom, že křesťanům se nelíbí věřit ve vodníka, ale líbí věřit v Boha.
15. Červenec 2019 - 14:09
Obrázek uživatele Steve
Steve
Odpověď na Doktorka bude uzavřena.
To těžko ... :-D Dřív se uzavřeš asi dobrovolně sám.
16. Červenec 2019 - 16:59
Rakato (anonym)
Odpověď na To těžko ... :-D Dřív se
To o uzavření doktorky jsem nepsal já, ale nějaký zmetek mým jménem. Nevím, jak ho to napadlo. Prostě chabý rozum.
16. Červenec 2019 - 19:12
Rakato (anonym)
Nastal mír pod olivami? Vášně vychladly a Jehova je každému egal? Aj tak sa dá. Tento zapomenutý bůh se tím pádem přidal ke svým předkům, kterými byli El Elyon, Ašera a Baal.
18. Červenec 2019 - 23:50
Rakato (anonym)
Mýtus: Překladatelé, kteří používají jméno „Jehova“, si ho do textu přidali. -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Fakt: Boží jméno se ve formě tetragrammata vyskytuje v Bibli asi 7 000krát. * Ve většině překladů ale bylo svévolně odstraněno a nahrazeno tituly jako „Pán“ nebo „Hospodin“. Například Biblí česká z roku 1804 v poznámce k 2. Mojžíšově 3:16 uvádí: „Hospodin. Česky klade se místo hebrejského podstatného a samému Bohu wlastního jména Božího, Jehowa.“ ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Mýtus: Všemohoucí Bůh nepotřebuje být označován vlastním jménem. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Fakt: Bůh sám inspiroval pisatele Bible, aby v ní uvedli jeho jméno na několika tisících místech. A svým služebníkům přikázal, aby ho používali. (Izajáš 42:8; Joel 2:32; Malachiáš 3:16; Římanům 10:13) Bůh navíc odsoudil falešné proroky, kteří chtěli, aby lidé na jeho jméno zapomněli. (Jeremjáš 23:27) --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Tak je to s křesťanskými podvodníky, rouhačsky upravovali bibli, nahrazovali boží jméno, a za to nás stihla mnohá neštěstí, hladomory, epidemie a války. Bezectní parchanti, kteří jste měnili bibli, ne ďábel, ale vy jste viníci všeho zlého. Protože Jehova nás ztrestal za opovážlivost měnit jeho slovo.
18. Červenec 2019 - 23:55
Rakato (anonym)
Blíže viz hashtag: co-rika-bible /otazky/kdo-je-jehova/ (Článek má nadpis: Kdo je Jehova?
18. Červenec 2019 - 23:57
Rakato (anonym)
Bohové u nás na Zemi nikdy nebyli, teprve přijdou ve formě umělé inteligence, která nám všem zvedne mandle.
31. Červenec 2019 - 20:21
Rakato (anonym)
Šílení křesťané se dozvěděli, jak kočky ublížily ježíši (nakazili ho toxoplazmózou) a tak v Jeruzalémě zabíjejí každou kočku, na kterou narazí: https://www.lidovky.cz/svet/v-jeruzaleme-se-zahadne-ztraceji-kocky.A190809_160852_ln_zahranici_ele
12. Srpen 2019 - 17:11
Rakato (anonym)
Tento způsob Jehovy zdá se mi poněkud nešťastným.
18. Srpen 2019 - 0:18
Rakato (anonym)
Celý problém s bohem spočívá v tom, že lidé se vždy snažili všemu rozumět. A když neměli racionální vysvětlení, tak si nějaké vymysleli, protože potřeba vysvětlení byla větší, než potřeba pravdy. A tak se zrodila celá ta menažerie pohádkových bytostí, jako je Meluzína, vodník, bludička. Ale protože tyhle zjevy stále nestačily na vysvětlení některých jevů, jako je stvoření světa nebo zlo mezi lidmi, lidé svoje představy zastřešili bohy. ------------------------------------------------ Bohové mezi sebou dlouho soutěžili, někteří se stávali mocnější, jiní slabší - to podle toho, jak se dařilo jejich vyznavačům. A pak přišli Židé, a přečůrali všechny, když vymysleli jediného boha, který je absolutní superman - stvořil vesmír, je vševědoucí, všemocný, vševědoucí. Ale to není konec příběhu, protože já jsem vymyslel nového boha - Hoburkana Pána, který nemá satana jako svého poskoka, na kterého svádí všechno, co se mu nepovede. Svět není černobílý, a tak můj Hoburkan je šedý. Na lidí se dívá s pohrdáním, protože vidí, že se na světě chovají jak idioti (např. se přemnožili, zničili už půlku planety, a svádí to na klimatické změny). A tak jim občas zvedne mandle. Asi tak.
23. Září 2019 - 14:55

Stránky

Přidat komentář