Reklama

Existuje Bůh?

Alena - Nono (Ne, 27. 5. 2012 - 02:05)

3.5.2012 15:45 - Nono

´sim, tady Nono. Právě jsem se vrátila od mozkoškraba, tak hlásím výsledek. Přesto, že jsem ho mohutně přesvědčovala, že mi nic není a za vše si můžu sama, napsal mi: Argofan a Trittico, dál brát hypnogen. Za deset dní tam jdu znova. A bude terapie (na nic:)

Alena - Nono (Ne, 27. 5. 2012 - 02:05)

5.5.2012 08:32 - Nono

Nono,já taky ráda...

Ještě jsem chtěla dodat k těm BZD, co mě donutilo s nimi bojovat. Moje rodina. jejich postoj vůči mě se pohyboval mezi soucitem a vztekem a zděšením (obzvlášť, když jsem přetáhla usnutí po hypnogenu a začala říkat nebo dělat blbiny, což se mi několikrát opravdu stalo).

Aleno!!!! (Ne, 27. 5. 2012 - 01:05)

Nono Nono to se dělá?
Tak Alena alias Nono řádí jak černá ruka, hnus velebnosti.

Nono (Ne, 27. 5. 2012 - 01:05)

Zase sem tu řádila, nemohla jsem spát. Zase mi nezabraly prášky.

ty táhni (Ne, 27. 5. 2012 - 01:05)

odtud René a přestaň...Nono je jasný, že to jsi ty. Už všichni co jsi zač, pizda pochcaná.

Jirka (Ne, 27. 5. 2012 - 00:05)

odtud René a přestaň...Neumíš číst debile? Jsem Jirka!

Táhni (Ne, 27. 5. 2012 - 00:05)

27.5.2012 00:56 - Nono

Konečně se přiznám. Stále se pochcávám, co s tím? Strašně smrdím, ale mně to voní.

Táhni (Ne, 27. 5. 2012 - 00:05)

Ty potřebuješ palicí po...odtud René a přestaň prudit, ty nešťastný stvoření

Jirka (Ne, 27. 5. 2012 - 00:05)

Tak kdyby měl někdo zájem...Ty potřebuješ palicí po hlavě. Musíš být nějaká chudera, ošklivá, když se tady tak nabízíš. Rašple vypelichaná. :-)

27.5. (Ne, 27. 5. 2012 - 00:05)

A placebo efekt už nefunguje...

Nono (Ne, 27. 5. 2012 - 00:05)

Tak kdyby měl někdo zájem i tady????

27.5.2012 00:34 - Nono

Moc ráda bych lízala prdelku nějakému muži, najdeš mě na diskuzi RIVOTRIL a nebo diskuze o BOHU. Domluvíme se. Jsem z Prahy.

Nono (Ne, 27. 5. 2012 - 00:05)

Musím se přiznat. Jsem pražská rajda, co se budí úzkostí a bojí se bojí a to moc zeleného zákalu. Jsem hypochondr už nevím co bych užívala za léky. Věčně sem vylepená na diskuzi RIVOTRIL. Vypadám jak strhaná prostitutka. Mám pocit úzkosti, že jsem si posrala život. Navenek jsme silná, ale jinak jsem sračka. NESTYDĚLA jsem se ani kouřit trávu, věčně na neurolu.
René jsem opravdu ta kráva co se za tebe vydává. Ikdyž jsem po kolena v sračkách!

Nono (So, 26. 5. 2012 - 23:05)

Mám velké pochybnosti. Zřejmě se dám k satanistům. Vždy mě to lákalo. Co vy na to?

50 (So, 26. 5. 2012 - 23:05)

Rendo, pojď radši...Jsem duševně postižená, snad mi nejvyšší odpustí. A nebo dostanu po hubě.

WWW (So, 26. 5. 2012 - 23:05)

Mám velké pochybnosti....Ty nejsi normální. Musíš si založit satanistickou diskuzi.

50 (So, 26. 5. 2012 - 23:05)

Mám velké pochybnosti....Rendo, pojď radši dochlupatejch zadků, tohle není nic pro nás. Je tam po tobě sháňka

Nono (So, 26. 5. 2012 - 23:05)

Mám velké pochybnosti. Zřejmě se dám k satanistům. Vždy mě to lákalo. Co vy na to?

Marek (So, 26. 5. 2012 - 22:05)

Nesmysl, dokáže. Život...KDO ?

Pavel z Čech (So, 26. 5. 2012 - 22:05)

Ivo někdo ti může vysvětlit to co obsahuje Bible. Mě ji kdysi za starého režimu pomohl vysvětlit jeden kamarád. Byl to zedník. Ze začátku jsem v tom měl guláš, ale postupně jsem to začal chápat a pochopil jsem kdo je Bůh a co po nás chce. Že kdo chce následovat jeho Syna Ježíše Krista, tak nemůže s druhými lidmi válčit, ani se učit zabíjet druhé lidi. Je to hodně těžké v každé době, když všude se učí, že má každý bránit svou vlast se zbraní v ruce. Takže kdo hlásá něco jiného je většinou považován za zrádce národa. Dá se říci, že tento život je jenom zkušební. Dostaneme li se do Božího Království, tak si budeme vážit toho, že v něm můžeme žít beze strachu z válek nemocí a smrti. Budeme mít za vládce Ježíše Krista, který prožil život zde na zemi a je schopen s námi soucítit, protože i život za nás obětoval. To bohužel z dnešních vládců skoro nikdo takové vcítění neumí. Když se o to někdo z nich výjimečně pokusí, tak neuspěje, protože většina těch co mají moc ho donutí, aby se jim přizpůsobil a nebo, aby odešel. Kdo bude ubližovat druhým lidem v Božím Království, tak bude ihned odstraněn. Nepomůžou mu žádní právníci, ani žádné kontakty. Všichni budou dopředu varováni, aby druhým neubližovali, jinak, přijdou o život. Každý bude sám zodpovědný za své jednání. Kdo zemře v Armagedonu, už nebude mít šanci žít v Božím Království, protože jsou dopředu varováni, aby neubližovali druhým lidem a litovali svých hříchů. Všichni co zemřou před Armagedonem mají šanci být vzkříšeni.
Bude jim dána druhá možnost žít na této planetě, ale nesmí druhým ubližovat, jinak ztratí svůj život navždy.
Ježíš Kristus byl také vzkříšen a sám také křísil a léčil nemocné lidi.
Jeden historik, který žil v Římě napsal, že Římané nazývali Ježíše Krista kouzelníkem, pro to co v Izraeli prováděl, že léčil nemocné a některé izraelity i vzkřísil.

Q. (So, 26. 5. 2012 - 21:05)

Píšeš: představ si, že...Nesmysl, dokáže. Život není nic jiného než lokální stabilní bod ve fázovém prostoru komplexního nelineárního termodynamického systému. Je fakt, že dostačující znalosti termodynamiky, matematiky, chemické kinetiky a molekulární biologie moc lidí nemá, ale existují.

Reklama

Přidat komentář