Reklama

Existuje Bůh?

matouš (Pá, 1. 6. 2012 - 21:06)

Tady vedle je jen nějaká reklama na aloe vera. Na tu když si sedneš, tak na nějakej kotel budeš ještě s láskou vzpomínat!

matouš (Pá, 1. 6. 2012 - 21:06)

1.6.2012 13:41 -...Kde je ten kotel?!!

Boží mlýny melo (Pá, 1. 6. 2012 - 20:06)

smdm na tohle já věřím,...1.6.2012 13:41 - nona

Preto je v Biblii zmienka,...

smdm na tohle já věřím, že každý věřící i nevěřící dojde za své skutky spravedlnosti. Aneb, jak my říkáme: na každou svini se vaří voda. Na každou.

NEBOJ NAMELOU TI DLE ZÁSLUHY. A K TÉ SVINI, VIDÍŠ TEN KOTEL, TEN JE TVŮJ.

To neni možný ! (Pá, 1. 6. 2012 - 17:06)

http://www.youtube.com/watch?v=4y7LPxneqH8&feature=endscreen&NR=1

1.6. (Pá, 1. 6. 2012 - 14:06)

Datumko, kde spěcháš?...Má nález na žlučníku. Tak asi proto...

nona (Pá, 1. 6. 2012 - 14:06)

Víš, jestli to není taky...jak to myslíš,smdm, že těžký život je ospravedlněním k aroganci moci, zločinům na lidech atd?

nona (Pá, 1. 6. 2012 - 14:06)

Jedna Jeho Svátost...ještě dalajlámu nám sem tahej, ´sim tě

1.6. (Pá, 1. 6. 2012 - 14:06)

By mě zajímalo neznabohu,...Jedna Jeho Svátost Dalajláma,je na Buddhismu. A nemůžeme se hnout z místa...

Marek (Pá, 1. 6. 2012 - 13:06)

píšeš:Takže opět Zvědavcovi potvrzuješ, že celá tvá bible už i proto nemůže být "boží slovo".

Já ti nic takového nepotvrzuju. Ty tomu jenom nerozumíš.

píšeš:To, že sis s tou svou krychlí sám naběhl na vidle...

To si právě myslíš jenom ty a Borec. :-)))
Například Nona neměla žádný problém pochopit pointu.

píšeš: Stejně průkazné jako jako: vše-chno-smon-to-val-Yntelygentňý Dyzajnér.

Jestli si chceš věřit tomu, že se neživá hmota sama poskládala v buňku, :-))) tak si tomu věř.

nona (Pá, 1. 6. 2012 - 13:06)

Preto je v Biblii zmienka,...smdm na tohle já věřím, že každý věřící i nevěřící dojde za své skutky spravedlnosti. Aneb, jak my říkáme: na každou svini se vaří voda. Na každou.

nona (Pá, 1. 6. 2012 - 13:06)

Nona, na Zemi sú len dve...Ani, už jsem pochopila, že nevěříš na svatou trojici, ale to není pro nás podstatné. to si věřící pořešte mezi sebou, jestli je kristus na stejné úrovni jako bůh nebo jen zprostředkovatelem.

Ale to mi vysvětli, jak ty můžeš vědět, co ausgerechnet dnes Bůh nebo Kristus ví?

A s tím satanem a bohem Ok, ale zvaž ještě gnostickou představu o Stvořiteli, jestli jsi tedy přístupná uvažovat i o jiných názorech

nona (Pá, 1. 6. 2012 - 13:06)

Nona, mi neposúdime. Tak, ak...nevím jak ty ale já to posuzovat hodlám. A můj osobní Bůh se s nestvůrami typu Breivik a mnohými jinýmy určitě vypořádá. Tomu zase věřím já

neznaboh (Pá, 1. 6. 2012 - 13:06)

Preto je v Biblii zmienka,...Tak to já už jsem za vodou, už jsem si nejen rouhnul ale i z ducha svatýho si dělám jen prču...
takže teď už si můžu dělat co chci, u tohohle boha mám utrum až navěky. Uáááá...

Biblický náboženství naštěstí nemají na víru monopol, přestože se tak tváří.
Takže nic... nakonec v případě, že pocítím potřebu v nějakého boha věřit, najdu si jinou víru. Na světě je jich (diky bohu) na výběr dost a dost.

Anna (Pá, 1. 6. 2012 - 10:06)

a jaká je podmínka pro...Nona, na Zemi sú len dve organizácie ak to chceme posúdiť z duchovného hladiska : 1. Božia a 2. Satanova. To je globálne řečeno, tak to vidí aj samotný Boh Stvoriteľ, aj celá duchovná říše a proto se vede "duchovný boj"-každodenný. Tak, myslíš si, že Všemocnej Búh je málo všemocnej, aby si svoje lidi z rúzných národu a náboženstev nepozbíral, když to spustí o čom se už dávno prorokovalo ? A sám ví, kdy to uvede do konce a správneho pořádku, neví to ani Syn. Co týče duchovna,sú všetci jeho andělé, a třetina nepočúvala, jsou na strane S-D. Tak, kolik lidi na jednu, nebo druhú stranu patří, jinými slovami komu slouží, to člověk nikdy nespočítá. Proto písmo píše: "Syn môj, rozradostňuj moje srdce, aby som mohol dať odplatu tomu, kto ma haní."--- Všemohúci Boh svojich ľudských synov určite pozná.--- Dostáva sa nám všetkým Božia nezaslúžená láskavosť a je nám prejavovaná Božia milujúca láskavosť./Namietneš aká, keď mnohí trpia, zomierajú. Ale dostáva./

Anna (Pá, 1. 6. 2012 - 09:06)

Tahle věta je velmi lidská...Nona, mi neposúdime. Tak, ak by sa toto malo diať v rozšírenej miere, tak ľudské to nieje.

neznaboh (Pá, 1. 6. 2012 - 09:06)

Píšeš:takže je to...No, Marku; vypadá to, že seš kapánek nesvůj.
Vyplodil jsi:
"Je to trochu složitější a jelikož si nepochopil ani pointu příspěvků o krychli, tak tohle je trochu složitější a proto uznáš sám, že to nemá smysl ti to vysvětlovat."
:-) To, že sis s tou svou krychlí sám naběhl na vidle, neznamená, že i jiní nutně musí mít stejně chabé myšlení.
Argument "ad hominem" nejenže není důkaz, ale patří mezi logické klamy. Co to je logický klam, to si vygůgluj. Je to na Wiki, tam si to přečti.
-------
A další tvá perla:
píšeš:Kdo určil, že se jedná o herezi a na základě čeho?

Určili to lidé s mozkem na základě učení Krista.
-----
píšeš:Takže žádné boží slovo, ale lidský výplod.

Zvědavče, Nový zákon Bible je složen z 27 knih. Která kniha patří do Bible a která už je hereze určili lidé s mozkem na základě učení Krista.

:-))) Takže opět Zvědavcovi potvrzuješ, že celá tvá bible už i proto nemůže být "boží slovo".
----------------------

Nejlepší tvůj hlod nakonec:

Sa-mo-se-to-vše-chno-u-dě-la-lo.
-----
Ano, skutečně velmi průkazný důkaz :-)))

Stejně průkazné jako jako: vše-chno-smon-to-val-Yntelygentňý-Dyzajnér...

Marku, přidej, ztrácíš páru!

1.6. (Pá, 1. 6. 2012 - 08:06)

Píšeš:takže je to...Možná nemají chlapi po padesátce co dělat. Ale Tvoje práce se mi líbí.Jarouši vem si z něho příklad...

Jan@VEDA (Pá, 1. 6. 2012 - 08:06)

smdm: Rekl kdo?

Z: Prohledal jsem sve prispevky, ale toto souslovi jsem nenasel. Musel sis splest autora.

Hari Hari

Marek (Pá, 1. 6. 2012 - 07:06)

Píšeš:takže je to skutečně dodatečný, neautentický záznam.

Je to trochu složitější a jelikož si nepochopil ani pointu příspěvků o krychli, tak tohle je trochu složitější a proto uznáš sám, že to nemá smysl ti to vysvětlovat.

píšeš:Kdo určil, že se jedná o herezi a na základě čeho?

Určili to lidé s mozkem na základě učení Krista.
-----
píšeš:Takže žádné boží slovo, ale lidský výplod.

Zvědavče, Nový zákon Bible je složen z 27 knih. Která kniha patří do Bible a která už je hereze určili lidé s mozkem na základě učení Krista.

Sa-mo-se-to-vše-chno-u-dě-la-lo.
-----
Ano, skutečně velmi průkazný důkaz :-)))

Zvědavec (Čt, 31. 5. 2012 - 21:05)

----------------
píšeš:jinak evangelia, co vím, byla napsaná až dodatečně, nějak po roce 70. Takže až dodatečný záznam, se vším, co to znamená.

Jseš ve velké křeči, trochu se uvolni.
Evangelia vpodstatě jenom rozepisují JEDNU klíčovou a pro nás podst

Reklama

Přidat komentář