138693 komentáře / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele nona
nona
Odpověď na Souhlas, to je napodobenina
No dovol!!! Čím by se asi tak sjel? Slivovicou a úděným? Něco chutnou pomazánkou z Káčka? Nebo snad smaženkami a chlebíčky s ruským vejcem?To těžko. On Shabba je v delším textu těžko napodobitelný a tento autor nevystihl určité nářečí, které se tam Shabbovi vkrádá a naopak je celkem jasné odkud, tedy z které části Česko-Moravsko- Slezska zřejmě sám pochází:)
24. Leden 2022 - 13:52
Obrázek uživatele Návštěvník
aladin (anonym)
Odpověď na ano,kočkování nekončí a proto
Jahodo, přestaň být vyděšený, asi před 15 000 lety byla hladina středozemního moře o 60metrů výš, než je dnes, stopy jsou na Sfinze v Egyptě !!! A to znamená, že i po celé zeměkouli !!! A žijeme dál !!! Těmihle cykly prochází země od svého vzniku !!! Celý cirkus "GREEN DEAL" je jen BUSINESS a plán na zničení ekonomiky Evropy !!! A proč pomáhají Evropu zničit i evropští politici, protože patří do etniské skupiny SPOLU a ta má v plánu zničit Evropu, coby konkurenta USFT !!! Zajímavé je, že jsem ještě nenarazil na ten nějaký "GREEN DEAL" ve Spojených státech !!! Jahodo, mohl bys nám přiblížit ten Americký GREEN DEAL ???
24. Leden 2022 - 14:29
Nerik (anonym)
Odpověď na No dovol!!! Čím by se asi tak
Já to nemohu posoudit, protože "Jahodu" moc nemusím, ale jakýkoli plagiát, byť žertovný, je odsouzeníhodné svinstvo.
24. Leden 2022 - 14:42
aladin (anonym)
Odpověď na Hm , takže za komárů se asi
Ano, ledkovalo, ale každý rok se hnojilo hnojem a ledek byl v podstatě jen doplněk !!! Jenže nejhorší je E 252, je to silné oxidyční činidlo, způsobuje rakovinu u lidí a zvířat !!! A tímhle svinstvem nás nutí EU hnojit !!! Jsou to vrahové !!!
24. Leden 2022 - 15:09
Obrázek uživatele sardanapal
sardanapal
Odpověď na Ano, ledkovalo, ale každý rok
E 252 je ledek ... A všechno je jen na nás .
24. Leden 2022 - 15:20
ad cu (anonym)
Odpověď na "Kreml chce dosadit na
Plně s tebou souhlasím. Doufám, že případná válka proti Rusku bude bezuhlíková. Ekologie především. Za každý výstřel zaplatit emisní povolenku a t.d.
24. Leden 2022 - 15:48
aladin (anonym)
On to vlastně není ledek, jen se používá jako vžitý název !!! Je to vlastně draselná sůl kyseliny dusičné. V přírodní formě je známa jako ledek !!! Ale hlavně to je Carcinogen !!! Z půdy se dostane do rostlin, z rostlin buď přímo do hrnce a nebo do masa zvířat a pak na náš stůl !!! Při tepelném zpracování nad 120°C se rozkládá na další carcinogení prvek s vícenásobnou účinností rakoviny !!! Jediná ochrana proti tomuto způsobu ohrožování lidí je potraviny vařit (100°C) !!! Jinak je ve všem díky celoevropskému hnojení !!! Oxidace ničí biosféru v půdě !!! Miliony let lidé používalí hnůj a nic jim nebylo !!! Po nějakých 70 letech používání je nárust rakoviny abnormální !!! Podle EU bude mít 70% lidí v Evropě rakovinu !!! A to díky chemikáliím !!!
24. Leden 2022 - 15:57
Detektiv (anonym)
Odpověď na Mám dojem, že ty dnešní
Komentář 24. Leden 2022 - 8:50 psal pravý dement Jahoda. Panu Nimrodovi bych navrhoval v žebříčku kokotů IQ Jahody snížit.
24. Leden 2022 - 16:02
Detektiv (anonym)
Odpověď na No dovol!!! Čím by se asi tak
Raději se nepouštěj do žadných větších analýz ohledně tvé Jahůdky, nevypadá to vůbec dobře:-)
24. Leden 2022 - 16:04
Obrázek uživatele nona
nona
Odpověď na Raději se nepouštěj do
:))
24. Leden 2022 - 16:10
24.1. (anonym)
Odpověď na Raději se nepouštěj do
Si piš,mám z toho taky respekt.
24. Leden 2022 - 16:17
sardanapal
Odpověď na On to vlastně není ledek, jen
Nejrůznější dusitanové směsi se pro nakládání a konzervování masa používají už od středověku . Jinak se dusík ve formě ledku a td. dodává do půdy hlavně při pěstování zeleniny aby to prostě nějak rostlo . Jistě vyzrálá kupa přírodho hnoje spolu s močůvkou bude vždy lepší , než rázové užití průmyslového hnojiva . Ikdyž chemické značky budou stejné , tak onen přírodní proces rozkladu bude vždycky lepší . Jenže slovem lepší lidi nenakrmíš .
24. Leden 2022 - 16:18
Obrázek uživatele nona
nona
Odpověď na Nejrůznější dusitanové směsi
Kompost mám a ještě přihnojuju cereritem nebo něčím na ''kyselé kytky'' . To snad nikdd nezruší??
24. Leden 2022 - 16:25
sardanapal
A vůbec , proč musí jahoda žrát maso každý den , když mě stačí ob. ... Však ono mu zmehne až mu rudozelená banda zatrhne i to uzení , protože to škodí ovzduší ... Však nějací magoři v Británii už chtěli lidem zakázat domácí grilování ...
24. Leden 2022 - 16:25
sardanapal
Odpověď na Kompost mám a ještě
Doufejme . Ale jinak těm kytkám ty prům. hnojiva zas neškodí (pokud je třeba zrovna nehulíš) , spíš se ti odmění ...
24. Leden 2022 - 16:35
Nimrod (anonym)
Odpověď na Komentář 24. Leden 2022 - 8
No, už moc prostoru není - o bod jsem mu to snížil, přece nemá nižší IQ než aladin, nebo ano? 1. Bořek IQ 82. 2. Aladin IQ 83, Jahoda IQ 84 3. Cynik - realista IQ 90 3. Cardanapal IQ 88.
24. Leden 2022 - 16:38
Nimrod (anonym)
Musím napsat, že jsem poměrně dost euroatlanticky orientován, takže je možné, že do určité míry Jahodě připískávám, musím si na to dát pozor.
24. Leden 2022 - 16:41
sardanapal
Jdi a zvěstuj spartským , že na to ti sere pes ...
24. Leden 2022 - 16:46
sardanapal
Odpověď na Musím napsat, že jsem poměrně
OH a taky homosexuálně ...
24. Leden 2022 - 16:47
24.1. (anonym)
Odpověď na Doufejme . Ale jinak těm
Asi začnu.
24. Leden 2022 - 16:47
Obrázek uživatele nona
nona
Tak to vidíš, Datumko, zase jsme se neumístily v TOP 3. Já už fakt nevím, jaký blábol napsat, abych předběhla aspoň Shabbu
24. Leden 2022 - 17:06
sardanapal
Odpověď na Tak to vidíš, Datumko, zase
Za totáče bych poradil - stáž v Xaverově nebo na nějakým UV , ale dnes nevím ...
24. Leden 2022 - 17:11
Nerik (anonym)
Odpověď na Tak to vidíš, Datumko, zase
IQ nad 100 unikají pozornosti, protože je hodnotí Menza.
24. Leden 2022 - 17:17
Obrázek uživatele nona
nona
Tak to pěkně děkuji, pánové, ha-ha-ha
24. Leden 2022 - 17:35
sardanapal
Odpověď na Tak to pěkně děkuji, pánové,
Nepitvoř se , nebo --- já na tebe udělat kouzlo GURUJÁRA ... :-))
24. Leden 2022 - 17:41
aladin (anonym)
"Ukrajina připravuje útok, varuje Kreml".... Vypadá to, že Ukrajinci jsou vážně IDIOTI a chtěji rozpoutat válku proti Rusku !!! Idioti jsou hned ze dvou důvodů : 1) Rusko je převálcije !!! 2) Amíci se na ně vyserou a nechají je padnout !!! Nějaké sankce jsou k ničemu !!! Rusko je soběstačné, zato západní Evropa a USFT NE !!!
24. Leden 2022 - 17:53
Obrázek uživatele nona
nona
Odpověď na Nepitvoř se , nebo --- já na
Kdepak starej dobrej Jarouš, mě v poslední době nejvíc fascinuje Aladin. Tam jsem několikrát ztratila sebekontrolu a mastila odkazy na fakta. Musím s tím přestat...
24. Leden 2022 - 17:58
aladin (anonym)
"Dvě minuty Ivy Špačkové: Rusko vyhrožuje Ukrajině. Šikanu je nutné zastavit, jinak poroste".... Další Židovka, která má za úkol zmanipulovat České gojímy !!! Budou je potřebovat na útok proti Rusku !!! Ani Američtí Židé, ani Evropští, čí ti co jsou v Čechách do Ruska nepůjdou válčit, na to potřebují zblbnout svou demagogií obyvatelé České republiky, Polska, Ukrajiny, Estonska, Lotyšska, Litvy, Rumunska a možní i Bulharska !!!
24. Leden 2022 - 18:01
sardanapal
Odpověď na Kdepak starej dobrej Jarouš,
Máš recht holka všeho moc ...
24. Leden 2022 - 18:04
Návštěvník (anonym)
Banglore dej si rundu a zátorku na kabel a na rouru násadu.
24. Leden 2022 - 18:07

Stránky

Přidat komentář