0 příspěvků / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Rakato (anonym)
Odpověď na Majoucta, vy si vystačíte...!
Teď, když ses začal kultivovat a psát jako člověk odcházíš? Ty nevíš, kdy přijít, ani kdy odejít. ------------------------------------------------------------ Když odcházel Havel, napsal o tom divadelní hru. Proč, to nikdo neví. Koho zajímá, že se mu nechtělo odejít do zapomnění?
6. Duben 2020 - 23:12
Návštěvník (anonym)
Smysl této disuse mi stále uniká, ale jedno je jisté, že dnes jsem si tedy moc jaksi na diskusi nesmočil, a asi je to správně, neměl jsem odpracované hodiny. Výtah-lift, směna-shift, záchod-shit...
6. Duben 2020 - 23:40
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Teď, když ses začal
Jendo je jsité ani v době Endo, nebyl takový velitel, který by se snažil vojákům dávat tak rozporuplné rozkazy a velet jim. Toho by patrně nechali prorůstat bambusovými koříkny.
6. Duben 2020 - 23:42
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jendo je jsité ani v době
O:Edo period (1603 and 1868) v Japonsku
6. Duben 2020 - 23:44
Linaisck (anonym)
To není kontinentální blokáda, kterou zavedl napoleon, aby porazil a oddělil Rusko od Británie, to je kontinentální hlavno. Někdo tu má fakt patent na rozum. Navíc necháopu na který. Furt něco mezi řádky. Nějaký war thunder, pak nějaká izraeli marš vojenská hudba, braník, pak nějaké produkty domácí zabijačky, dále nenávist k sputniku a aeronetu a všichni se z toho musí jako kicnout na zadek.
7. Duben 2020 - 0:04
Linaisck (anonym)
Pivo opravdu bystří ducha, ale ne po půnoci. Jdu počítat andělíčky.
7. Duben 2020 - 0:06
Návštěvník (anonym)
Ještě nepřišel Medděd? (Pozn. pro důchdoce a starodůchodce vezdejší, to je fiktivní postava jako ty tady nechtěně taky viz. "virtuální spad virtuálních šmejdů cílí na dezinformačních webech a napadá české důchodce v jejich virtuální negramotnosti") takže nemůže vědět , důležitou postavu z beletrie. Medděd je kožoměnec, který bydlí ve svém podivném příbytku na kraji Temného hvozdu. Přesněji řečeno je poslední z kožoměnců, což je rasa tvorů, jež se dokáží přeměnit z lidské podoby na nějakou zvířecí a Medděd se dokáže změnit na obrovského černého medvěda.
7. Duben 2020 - 5:19
Cynik - realista (anonym)
„Změnil jsem na to trochu názor. Naše první údaje vycházely z trochu vyfabulovaných údajů z Číny. Ale ukazuje se, že koronavirem se promořuje poměrně vysoká část populace. Teď jsou první data z Itálie, vědci tvrdí, že nakažených je podstatně více, než ukazují oficiální data, že je jich možná deset milionů. Takže mrtvých není 15 procent, ale třeba 2 až 3 procenta,“ uvedl Roman Prymula v rozhovoru pro DVTV. (https://zpravy.denikplus.cz/domaci/1569-meni-se-strategie-pro-boj-s-koronavirem-prymula-zmenil-nazor.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=denni-tisk) ---------- Při deseti miliónech nakažených a současném počtu zemřelých by procento zemřelých bylo značně nižší, než „ třeba 2 až 3 procenta,“ to si celkem lehce můžete spočítat - i to slůvko „třeba“ nenasvědčuje výpočtům, nýbrž odhadu… ale o to mi nejde. --- Podle pana Primuly vycházely údaje „z trochu vyfabulovaných údajů z Číny.“ I když jsou dnes testováni především lidé s příznaky nemoci, jistě by nebylo nikterak náročné otestovat dostatečný počet jedinců bez předem zúženého výběru, a získat tak údaj o procentu nakažených, s přijatelnou statistickou chybou, to za prvé… A za druhé… jde skutečně jen o „ trochu vyfabulované údaje“ z Číny, nebo o reálné obavy z dalšího vývoje ekonomiky? Naivní jásání (nejen) socanské ministryně Maláčové nad pouhou tříprocentní březnovou nezaměstnaností vypovídá spíše o neschopnosti dát si dohromady zřejmá fakta, příkladně to, že zaměstnavatelé a živnostníci po vyhlášení opatření v březnu spíše vyčkávali, co a jak dlouho bude, a jen malý počet lidí tedy již v březnu vyrazil na ÚP. Rovněž mnohé odhady nezaměstnanosti pro příští měsíce považuji za převelice úsměvné. --- Podobně nezdravě optimistické odhady sledujeme ze strany vlády i ze strany všemožných ekonomických analytiků - udržení letošního rozpočtového schodku „jen“ 200 miliard věru neočekávám, a mohu se jen ušklíbnout nad optimistickými prohlášeními ekonomů ještě z doby, kdy už byla epidemi v Itálii parádně rozjetá, a u nás začínala nabíhat protiopatření. „Lehkou“ nedůvěru zatím vzbuzují i odhady propadu HDP… --- Takže – nejde ze strany pana Primuly o pokusný balónek, o předem domluvenou snahu připravit veřejnost na to, že k návratu do (téměř) normálního světa dojde i v případě, že pandemie nebude zkrocena a že stále budou přibývat nakažení? Několikatýdení odstávku by ekonomika státu měla vydržet, byt za cenu značných dluhů, ale měsíce? Nebo i roky, pokud bychom čekali na očkovací vakcínu, či spolehlivě fungující lék? Nemožné… --- Lze tedy očekávat, že postupně se zase rozjedou výroba i zemědělství, že budou otevřeny veškeré prodejny, že se rozjedou služby… a že rodičovstvo si konečně oddechne od potomstva, které posype do škol, i když jen na pár týdnů, do prázdnin… To vše za cenu, že bude stále hrozit nákaza, patrně tedy budeme ještě dlouhé měsíce nosit roušky, oslavíme s nimi i Vánoce, či Silvestra… ale to už budeme otupělí a přivyklí tomu, co jsme loni touhle dobou mohli vidět jen v katastrofických filmech, nikoliv v reporážích...
7. Duben 2020 - 6:27
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Přezdívku si tady dáváme,
U tebe měli smůlu tvoji tzv. blízcí
7. Duben 2020 - 7:49
ShabbaTot-Jahoda (anonym)
strážník který udodil dívku dostal vyhazov od MP v Praze....hhmmmm,...jak jsem já jahoda psal !...Po vzoru USA si dát na uniformu K.A.M.E.R.U...(píši capslock,aby to MP v Praze došlo) a všechno natáčet a pak mít důkaz.Já jahoda to vidím takto:drzý a arogantní vejlupek byl sprostý a urážel a provokoval a dostal za to přes tlamu.Nic více,nic méně,policista měl mít záznam a pak to předat státní policii a ta by všem co porušují karanténu dala pokutu 10000 a bylo by po ptákách.Tam byla ze strany porušovatelů jasná provokace...nejdřív arogantní a agresivní chování,pak sprosté urážky a toto vše úmyslně natáčeno telefonem.Chudák chlap v MP co to odskákal,ale oni si již jeho kolegové dají příště pozor a budou se řídit radou kterou jim dala jahoda a konečně si tu kameru na uniformu připnou!A jestli tam padali urážky a nadávky,tak je tohle normálně trestné a za urážku veřejného činitele jsou i §§§§§§
7. Duben 2020 - 8:47
Lidé bděte! (anonym)
Odpověď na „Změnil jsem na to trochu
V České republice zemřelo 80 s koronavirem. Tak nás manipulují média. Otázka zní, kolik zemřelo na koronavirus, to nám nikdo nesdělil ? Já taky můžu zemřít s cukrovkou a původ mé smrtí může být někde jinde.
7. Duben 2020 - 9:05
Odpověď na „Změnil jsem na to trochu
jo!A když jsme již teda u těch vybafulovaných údajů z Číny,tak na Novinky cz je článek:Faktura za koronavirus?Čína dluží vyspělým zemím přes 100 bilionů ,spočítala studie.Čína se znažila nákazu nejdřív utajit a lhala o ní světu a likvidovala lékaře kteří před ní varovali a umpčovala je.Západ taky nelibě nahlíží na čínskou kulturu konzumace masa exotických zvířat a psů a koček.Na šínských tržištích jsou zvířata mučena a držena v otřesných etických a hygienických podmínkách. Jo a myslím,že nadešel čas,kdy ti začnu Ccynik sprostě lát,jak jsem slíbil .Cílem je do konce května dodat remdesivir pro 140 000 pacientů,říká zástupce Gilead Sciences.Lék chce nyní celý svět a je po něm obrovská poptávka....A nyní ti teda sprostě laji,jak jsem slíbil...:Americký orel bělohlavý je záchrana celého lidstva!..Nebýt USA,tak tady všichni pochcípáme na čínského mikroba,ale orel bělohlavý bdí,všechno vidí....chrání perutí svodoby celý svět a jeho bystrné oko laserovým ,rentgenovým hledem vše prozáří,vše prokoukne a ví o každé lumpárně dříve než se stane...je to USA,která chrání celé lidstvo jak před darebáckými režimy,tak před totalitním lumpem jedno od kud,díky USA máme skvělou životní úroveň a ČR je jednou z nejsvobodnějších zemí světa !'Díky USA zde máme tak skvělé vynálezy jako internet,PC ,!Ještě že je Amerika veliká!...Tak,doufám,že jsem ti dostatečně vynadal a že sis to zapsal za ušiska!
7. Duben 2020 - 9:08
Odpověď na jo!A když jsme již teda u
umlčovala je,čínských tržištích,Cynik,
7. Duben 2020 - 9:17
hygienička paní Jágrová tvrdí,že promoření veřejnosti sníží riziko pandemie a epidemie.....já jahoda si ale myslím ,že toto není pravda!...Díky karanteně a hadrám na hubě je čínský mikrob držen na řetězu a nemůže se odervat!...Protože jestli se oderve,bude nezastavitelný'.Itálie a NY jsou toho příkladem co dokáže čínský malý dábel koronavirus,tam jsou pak tisíce a tisíce mrtvých a statisíce nakažených.Mě jahodě je jasné,že se tomu mikrobu nejspíš nevyhnu a dostanu ho taky,ale pořád tak nejak doufám,že na to bude medicína již připravená a bude všude plno léků na něj a ihned k dostání a bude uplně všude k dostání jak třeba Paralen,Acylpirín a pivo Bráník.A toto se nyní ještě neděje,takže promoření společnosti bych zatím nedoporučoval....to chce pěkně pomaloučku a polehoučku,nespěchat a počkat si až bude lék z USA v dostatečném množství uplně všude a klidně proto budu nosit ten hadr na hubě až do vánoc,chci se léku totiž dožít ve zdraví
7. Duben 2020 - 10:00
Návštěvník (anonym)
Je to pravda. Jsi naivní vůl
7. Duben 2020 - 10:24
7.4. (anonym)
Odpověď na hygienička paní Jágrová tvrdí
Světová zdravotnická organizace vidí remdesivir jako toho nejslibnějšího kandidáta na lék proti nemoci.Ve ÚVN podávají s úspěchem i lék na malárii.Uvažuje se o podávání plazmy vyléčených s protilátkami,přicházejí v úvahu i vysoké vysoké dávky vitamínu C,také vakcína proti koronaviru vstupuje do první fáze klinického testování na lidech.A o zásadním vlivu karantény na nemoc již není pochyb.
7. Duben 2020 - 10:53
jahodo (anonym)
nechceš raději přimhouřit oči? https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/japonsko-nabidne-cesku-ucinny-lek-proti-koronaviru-40319672 A vysvětli prosím, proč USA měly zájem získat od Němců lék, aby s ním mohly disponovat pouze ony. Trochu podivné chování při dobrých úmyslech zachránit celý svět, obzvláště pak jejich příznivce jahodu s petkou abuřtev v ruce vedle hnoje
7. Duben 2020 - 10:56
Návštěvník (anonym)
Odpověď na nechceš raději přimhouřit oči
buřtem jahodo, buřtem
7. Duben 2020 - 10:59
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Světová zdravotnická
Hned si ho du lupnout v prášku, k ranímu čaji.
7. Duben 2020 - 11:02
Návštěvník (anonym)
Tak to by byl veletoč, od karantény k cílenému promořování populace...! Není to z dezinformačních krůhů ?! TZN. Hnízdil, Pirk, takoví ti psychosomatici...! Už je vidím jak to jedou někam záměrně chytnout z celou rodinou na pobytový stonací pobyt...
7. Duben 2020 - 11:05
Návštěvník (anonym)
Ono to záleží na více faktorech. Itálie je vyspělou zemí, kde se lidé dožívají běžně vysokého věku a tam už chybí protilátky, snad jen lék je účinný. I starý člověk běžně umí umřít na nachlazení a na zápal plic v nemocnici, ještě před příchodem koronaviru, stačí jen, že není ve svém prostředí, je tam třeba víc průvan a větší zima na pokoji, nemůže se zahřát pohybem a nemá radost ze svých činností, na které je zvyklý. U staršího člověka je také hodně důležité zda je tu chtěný a brán jako důležitý, jak není brán jako důležitý a je mu dáno najevo, že je na obtíž, zpravidla rychle umírá.
7. Duben 2020 - 11:08
Linaisck (anonym)
Odpověď na strážník který udodil dívku
Mohla si za to sama, už neplatí...! To je jako, když jde nevhodně oblečená dívka v minisukni z párty sama z vesnice do vesnice a je znásilněna protože "říkala si o to" tím, že byla tak atraktivně oblečená jako coura..!
7. Duben 2020 - 11:11
Návštěvník (anonym)
Nicméně USA je dle lidí co tam žijí Evropanů, zcela jiná. Skvělá sice pro lidi co jsou šikovní, schopní, inteligentní, pracovití, zdraví duševně i fyzicky, mladí atd., mají všech pět Pé. Nicméně stejně si tam musí Evropan zvyknout a naučit se to od ostatních, funguje to tam zcela jinak a opačně než v Evropě.
7. Duben 2020 - 11:14
7.4. (anonym)
Odpověď na Ono to záleží na více
Ano zpravidla rychle umírá.
7. Duben 2020 - 11:14
Linaisck (anonym)
Zvláštním případem jsou ti slavní co žijí napůl tam a napůl v Evropě. Např. herečka Stivínová, Dejdar s rodinou, jistě dost bohatých tam má na Floridě své letní byty.
7. Duben 2020 - 11:15
Smrťák (anonym)
Odpověď na Ano zpravidla rychle umírá.
A při smrti " mrtvý vyteče." Již nezadržuje vodu a tělní tekutiny. Dostavují se posmrtné skvrny. Dávání provázků od zvonců do hrobek je tedy dost zbytečné. Jsou případy, kdy pak s nebožtíkem je vedena řeč, že lepší když už zůstane mrtvý, když měl tak pěkný pohřeb a vše má již vyřízené administrativně a dědictví je již vyřízeno.
7. Duben 2020 - 11:19
Shabbatot-Jahoda (anonym)
Odpověď na Světová zdravotnická
Ano! Je vidět, že zde na tomto vlákně jsou i inteligentní a velice bystří diskutéri,...
7. Duben 2020 - 11:37
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ano! Je vidět, že zde na
Ovšem ty jsi bezesporu jednička. Jsem rád, že mám tak bystrého známého
7. Duben 2020 - 11:48
Odpověď na buřtem jahodo, buřtem
A pivem ! To byl náhodou moc dobrý nápad.
7. Duben 2020 - 11:53
Odpověď na Ovšem ty jsi bezesporu
Díky (◠‿◕)
7. Duben 2020 - 11:54

Stránky

Přidat komentář