91359 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Já a rádio Jerevan bych za českým impeachement neviděl nic jiného než boj o koryta. Lidé co byli zvyklí se dostat do sněmovny bojují o bidílko znamenající svět, pultík s mikrofonem ve sněmovně, já jako městký intelektuál to musím vědět. Co by se stalo, když politik vypadne na 4 roky ze sněmovny? To je katastrofa, musí jít něco dělat, jinak neuživí rodinu, občas ho ještě pustí do kantýny, někdy si vrzne jako straník v kuloárech a dá si rychle do úst dva, tři chlebíčky, ale je to mizerné, nemá tu děvku publicitu...
6. Prosinec 2019 - 9:44
Návštěvník (anonym)
Odpověď na „Babiš je hrozba pro evropský
Takže jsi pouze příznivcem investic, ale to jsou také dotace do budoucnosti tzn. futures. Investor to pak vytříská z nájemců třeba té stavby co investuje,jak to zvýší blahobyt občana?!
6. Prosinec 2019 - 9:47
Ale (anonym)
Odpověď na Nechci být za troubu, ale
nestal. To už nebylo technicky možné
6. Prosinec 2019 - 9:48
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Já a rádio Jerevan bych za
Já hlavně doufám, že toho válečného zločince, vrchního pasáka té skvadry bordelpapá, prodejců heroinu, překupníků zbrání atd. str. Likud Benjamina Netanyahua už snad nikdo nepozve do ČR jak to udělal ten zkorumpovaný činitel ODS ovládaný maďarskou konkubínou a miliardáři a lobysty Nečas. Ten Netanyahu kam vkročí, tam se nedaří. Správně že do USA ho nikdo nikdy nepozval.
6. Prosinec 2019 - 9:54
Návštěvník (anonym)
„Trump uznává Golanské výšiny jako izraelské, čímž posílí Netanyahu a rozzlobí Sýrii“. Reuters. 25. března 2019." " Státní návštěva a účast na prezidentské inauguraci Jaira Bolsonara." Takového to politika specializujícího se na státní pirtatizmus a parazitování na Evropě a jejích problémech a vydírání druhých , využívání druhých a podrážení druhých je třeba odsoudit, Netanyahu je služebník rozhodně ne boží, už se těším, až bude bručet za své korupční aféry což je bytostný způsob jeho vlády, dopřát všem korupci a nakrást si hranice od souseda a prachy od USA, podmínky pro trh osad v EU a ve světě dojednat, zalichotit fašistům jako Bolsonaro, zbbnout a atakovat jak amerického tak českého prezidenta a mluvčího ovčáčka, vnutit se Francouzským prezidentům do průvodu po atentátech tím to celé pokazit a zhoršit, tajně a pokoutně vletět do ČR za skorumpovaných politikem pravice Nečasem za zavřenými dveřmi využít jeho slabost a zkorumpovanost a udělat si zářez, že byl i v ČR.
6. Prosinec 2019 - 10:11
Návštěvník (anonym)
Odpověď na nestal. To už nebylo
Proměnil jsem se v blba vždy až na těchto diskusích, jak mávnutím kouzelného proutku. Podle mne to je efekt diskusí a médií, tam lidi dělají psí kusi a v reálu jsou normální.
6. Prosinec 2019 - 10:13
6.12. (anonym)
Odpověď na Možná ano , ale bohužel má
Všaď boty,že je i vedle na JAMU.
6. Prosinec 2019 - 10:18
Návštěvník (anonym)
Netanyahu je mimořádný zbabělec a grázl, navíc do toho zatáhl i amerického prezidenta, který je jak se ukázalo velký dětina a s dětsky megalomanským prožíváním. Takový člověk patří před soud a do vězení, ale ne do fešáckého kriminálu, ale hezky mezi palestince, nedělat rozdíly a šoupnout ho do veřejného vězení mezi lid, žádné vyvyšování. Je to h*vno v punčochách.
6. Prosinec 2019 - 10:26
Návštěvník (anonym)
A nyní rádio Jerevan. Je Čech na zájezdě v Ruské hotelové restauraci a obědná jí zrovna boršč,kolem hrají muzikanti a poskakuje tam opice s nimi. V tom přiběhne opice a vymočí se u do polívky. Čech se rozčílí a zakřičí, Proč se mi opice vymočila do polívky. Što? Ptá se muzikant. Host to zopakuje a muzikant zpívá. Pačemu opicijá vymóčila do polévky?!
6. Prosinec 2019 - 10:32
Návštěvník (anonym)
A nyní nekorektní vtip. Ptá se manželka izraelského premiéra Netanyahuová doktorkky za kterou ho pro evidentní světově odpozorvatenlní změny chování poslala, jak dopadlo vyšetření. "Paní N., vzorky se nám bohužel pomíchali a váš manžel má buď AIDS nebo Alzheimera!""A co já si teď s tím počnu, jak to poznám?!" "Tak," odpoví doktorka. "Odvezte manžela někam do pustiny a tam ho nechte a když se vrátí.., tak já bych s ním být vámi už nespala...!"
6. Prosinec 2019 - 10:48
Návštěvník (anonym)
Tak co nám dnes zas na*al na web sionista Pavel Novotný.
6. Prosinec 2019 - 11:05
aladin (anonym)
"Nejvyšší soud se zastal somálské studentky s hidžábem. Česko musí tolerovat náboženský pluralismus".......Od kdy poslouchá náš Nejvyšší soud Evropskou únii ??? Toto soudní rozhodnutí je ZMATEČNÉ !!!
6. Prosinec 2019 - 11:21
aladin (anonym)
"TOP 09 by měla zaniknout, prohlásil Pirát Michálek. Je to tupec, kontruje Kalous".....Oba jste tupci a obě strany by měli zaniknout !!! Jsou to totiž rozvracečské strany !!!
6. Prosinec 2019 - 11:31
aladin (anonym)
"Pozastavte plány na digitální daň, vyzval americký ministr všechny země"...Vypadá to, že Amíci mají strach, že příjdou o pořádný BUSINESS !!!
6. Prosinec 2019 - 11:34
Návštěvník (anonym)
Podle mne Pavel Novotný je otevřený fašista a překročilo to mez beztrestnosti. Nemá jako starosta žádnou imunitu. Tohle co dělá to je taneček pro média, to už známe z radnice Phy6, z radnice Phy-Jesenice. Jde jen o to si nakrást coby starosta lukrativní pozemky, přihrát zakázky kamarádíčkům, případně využít ty kterým přihraje zakázky do budoucna skrz známé, známe jak se to dělá. Já na bráchu, strejdu, známého. Strejda, brácha, známý zas na mně, mi to vrátí. Tudíž na Novotného Řeporyje poslat kontroly, audity, pořádně mu zkontrolovat finance, itinerář, stav radnice před tím než ji převzal a zároveň na něj podat už by se našlo několik žalob za jeho výroky. Chápu, že je to strašná ztráta času a právě proto by měl být udělán nějaký fond, kde by placení profesionálové tyto kauzy pravice a fašistů a mediální k.rev řešili. Novotný byl už mnohokrát soudem popotahovaný za pomluvy např. herec a vynikající osobnost Ondra Vetchý byl pomlouván v jeho bulvárním plátku.
6. Prosinec 2019 - 11:37
Návštěvník (anonym)
Tento web je hrozný žrout času a to debilní bílé pozadí vypaluje světločivné buňky.
6. Prosinec 2019 - 11:38
aladin (anonym)
"KOMENTÁŘ: Jak funguje česká kleptokracie – Jiří Pehe"......Pehe, nějak ti vypadli ti co tu vládli a kradli před Babišem !!! Zatím co jeho předchůdci kradli, rozprodávali a tunelovali, tak pro lidi nic neudělali !!! Babiš pro lidi i přes odpor těchto zmetků udělal pro lidi hodně, za něho se máme líp a proto ho budu VOLIT !!! Vy byste pane Pehe měl jít za roh a tam si dát pár facek, zasloužíte si je !!!
6. Prosinec 2019 - 11:43
aladin (anonym)
"Ombudsmanka: Děti v Česku by se neměly fackovat"....Souhlasím s vámi, každá rána do hlavy poškozuje mozek a u dětí obzvlášť !!!
6. Prosinec 2019 - 11:45
aladin (anonym)
"V Minnesotě se zřítil vrtulník, zemřeli tři vojáci"......Black Hawk, Black Hawk, Black Hawk, co mi to jenom připomíná ??? Že by cinkání klíčů ??? Už to mám, zkorumpované politiky !!!
6. Prosinec 2019 - 11:50
aladin (anonym)
"Rusko navrhlo okamžité prodloužení smlouvy o odzbrojení START "......Kdyby Američtí Sionisté věděli jak napadnout Rusko, aniž by to také neodnesli, už by ho napadli !!! A ani kdyby podepsali prodlpožení smlouvy, stejně bych jim nevěřil a doporučuji všem lidem totéž, jsou to totiž nejprolhanější etnikum na světě !!! Cikáni jsou proti nim úplná ořezávátka !!!
6. Prosinec 2019 - 12:02
Návštěvník (anonym)
Odpověď na "Rusko navrhlo okamžité
To jste ještě neviděli takovýho chlapáka, kule strčí do míchačky, č....kem to zamíchá...
6. Prosinec 2019 - 12:03
Návštěvník (anonym)
Odpověď na "Ombudsmanka: Děti v Česku by
Jako myslíš Šabatovou...?! To jste ještě neviděli takovou řemeslnici , chytne lochnu do vrtačky, kozama to zatlouká.
6. Prosinec 2019 - 12:05
aladin (anonym)
"Britská novinářka hodnotila etiketu na summitu NATO, pochválila jen Zemana".....I když pochválila našeho prezidenta, tak je to genderovská KRÁVA !!!
6. Prosinec 2019 - 12:06
Hňupe!_ (anonym)
Už si se sem dnes vy*ákal dostatečně! Ty jsi opravdu největší gaylord diskuse !
6. Prosinec 2019 - 12:13
Ještě ne! (anonym)
Andělin popel, manželčin opel, vítr v kapse, drbe se na bradavce, Černá vdova, chcípli voba, Černý petr, drbe si ferdu.
6. Prosinec 2019 - 12:13
ÚÚÚÚÚŽ (anonym)
teď může nastoupit další ... Doktorka je stále vlhká. Další suchý a tvrdý odchází mokrý a měkký.
6. Prosinec 2019 - 12:14
aladin (anonym)
"Džihádista z IS si jezdil do Vídně pro dávky a zdravotní péči. Rakousko mu sebralo občanství".....Kolik takových běhá po západní Evropě ??? A ta KRÁVA Šojdrová k nám chce tahat dalších 40 teroristů ??? Asi by ji to měl někdo vysvětlit, že se to proti vůli lidu nedělá !!!
6. Prosinec 2019 - 12:16
Rakato (anonym)
Odpověď na Rakato, to provokuješ a nebo
Pořád jsem z toho tumpachový. Vždyť Chasidé žili ve východním Polsku a také pocházejí z Chazarů, jako ostatní východoevropští Židé. Chasidé jsou jen o něco větší fanatici než jiní Židé. Chazarové jako kmen už neexistují. I sionismus vznikli mezi východními Židy. A antisemité jsou nepřáteli Semitů - tj. Židů a Arabů. ------------------------------------------------------------------------ Udělej si pořádek v pojmech.
6. Prosinec 2019 - 13:14
Rakato (anonym)
Odpověď na „Babiš je hrozba pro evropský
Tolik nenávisti proti Babišoví, a i v Bruselu? A to se chudák vůbec nechová jako populista a rasista. Zatímci v Bruselu oficiálně lobují za své zájmy různé koncerny, přesvědčují poslance k asociálním zákonům, tak prounijní Babiš je tiše v koutku a žádné ovlivňování poslanců mu nikdo nemůže přišít. Jsou to licoměrní debílci.
6. Prosinec 2019 - 13:21
Rakato (anonym)
Odpověď na "Nejvyšší soud se zastal
Soudci zase jednou nepochopili, protože nezvážili všechno. Jsme sekulární stát, žádná římská nebo muslimácký gubernie. To za prvé. Za druhé - máme trvat, aby se blbka s hidžábem začlenila, ne vyčlenila hadrem na hlavě. Za třetí - korán hidžáb nevyžaduje, jen radikální muslimáci. Za čtvrté - dnes, kdy muslimáci dělají bordel na celém světě, je důležitá identifikace osob. Takže i když je v hidžábu tvář odhalena, důležitým znakem při identifikaci jsou i vlasy a tvar hlavy. Za páté - samozřejmě že po tomto ústupku budou chtít muslimáci více - nikáb nebo burku. Za šesté - v zimě je hidžáb na ulici prima, ale v létě, a ve třídě? Moc zdravý není. ----------------------- Toto je ten způsob, jak muslimáci dobývají svět - když je jich v zemi málo, jdou cestou drobných ústupků, když jich přibude, začne být kde co urážkou jejich víry, a až jich bude většina, převezmou to tady demokratickou cestou a budeme nosit burku všichni.
6. Prosinec 2019 - 14:44

Stránky

Přidat komentář