71129 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
ShabbaTot-Jahoda (anonym)
Odpověď na Párky jím pro jistotu jenom v
ale no tak Tony..ty,zapřísáhlej euroskeptik bys neměl jíst masové výrobky ze země,která je hlavním pilířem a motorem EU ,ze země Německé.Ty musíš jíst Tony párky pouze ze zemí euroskeptických ,takže žrát české výrobky a to na Befel a těm z Německa se jako utrechu na 100 honů vyhnout!...Nebo si snad mám myslet,že jsi bolševik ?...Ten je taky pro východ,ale své osobní bohactví si v Rublech a Juanech neuloží...ne,ne,ne...ale ty úplatky v Rublech a Juanech nebere...pouze v Dolarech,jako nedávno přistižení ruský politik Uljukajev,co přijal úplatek v milionech Dolarů a ne v Rublech a Juanech...pokrytec jeden ruský,....
11. Září 2019 - 23:11
Tony (anonym)
Co máš proti Utrechtu, to je překrásné město, s největší kostelní věží v Holandku. Jenže ta katedrála je už pár století bez lodě, protože tu loď srovnal se zemí hurikán.
11. Září 2019 - 23:17
Tony (anonym)
Přece se nebudu živit Babišovými padělky párků. Vždyť on byl z předních bolševiků, jenže teď hamouní jenom pro sebe, jako mnozí z nich.
11. Září 2019 - 23:20
Odpověď na Co máš proti Utrechtu, to je
a já ti opět říkám,jako euroskeptik to nežer a běž žrát neněmecké,euroskeptické a Babišovo!...Já jsem pro EU ,já bych se do Něměcka šel nažrat klidně...já teda ano,já nejsem pokrytec!Echt 98 % masité německé párky a klobásky namísto českých éčkových sraček,a víš proč? ,,,Je to tím,že nejsem pokrytec....No ale!...Vbrzku Babiše a jeho kostelecké neuzeniny převezu!....Koupím si v Mautfídu digitální udírnu a budu si udit doma a bude!
11. Září 2019 - 23:24
Tony (anonym)
Odpověď na a já ti opět říkám,jako
Ale pivo budeš lepat pouze petkové. Zaděláváš si z něj na recidivu té fimózy.
11. Září 2019 - 23:31
Návštěvník (anonym)
Schwarzenberg stělesňuje to co Herman chce dotáhnout. Sudeťáckou drzost.Já rozhodně anti-zemana volit nebudu.Majoucta.
12. Září 2019 - 1:06
Návštěvník (anonym)
Odpověď na a já ti opět říkám,jako
Já se vždy šokuju v liedlu, kde mají to 100% máme rádi česko a je tam ten jogurt značky Megelle, nebo jak se to jmenuje, typicky český. To jako by se to jmenovalo sekaná Heydrich.No nekupt to, dobré české prase všechno spase, když dostane body na věrnostní kartu a pak dostane pánev z aušusu ve slevě za dvěstě.
12. Září 2019 - 1:09
aladin (anonym)
"ČT1 Máte slovo s M. Jílkovou"........HLUBOKOU ORBU kreténi !!! Ale to neděláte, je dražší !!!
12. Září 2019 - 1:30
12.9. (anonym)
Buď v klidu,když jedu do města zajdu si na jídlo ve městě,řízky nevozím.
12. Září 2019 - 7:30
nyní je výročí islámského teroristického útoku na WTC a na Novinky cz se to jen hemží konspiračníma teoriema,že si to USA sundala sama,aby mohla do Afganistanu a tak...a nyní jedny z konspiračních teoriií ...Konspirační teorie č.1...Do budovy se namontoval dynamit,ten se pozděi vyndal a namísto něj se tam navezl Nano-thermite(drudá "pravdivá" teorie) a všechno se s nim popráší,než to vybuchne,tak se to rychle vyluxuje,protože pod obě budo¨vy se rozmístí malé nukleární bomby,které budovy konečně sundají a toto je třetí "pravdivá "teorie......tak toto jsou jedny ze tří konspiračních teorií a řízené demolici WTC a zajímavé je,že na všechny tři se napříč jejich odlišnosti našlo na stovky svědků.....Jo a na Bombuj je v sekci seriálů super amariský seriál z prostředí US tajných služeb,FBI,CIA a americké ministrině zahraničí a jmenuje se to Madam Secretary...americká ministrině zahraničí tam řeší problémy ohledně ruských špiónů,islámského terorizmu,boje s islámskou kriminalitou v USA a mimo ni,boji proti ISIS a je pořád v kontaktu s prezidentem USA a JEHO OKOLÍM....SUPER SERIÁL....ještě by tam mohl být nějaký seriál z Israele,...na ten jsem zatím nenarazil,no ale...je tam seriál o nejlepších vojácích světa ze SALS,jak tam bojují s islamisty,taky moc pěkný film....A ve filmech je jedna moc pěkná ruská pohádka a jmenuje se T 34,jak tam posádka vězňů z nacistického koncentráku pobije v koncentračním táboře celé SS a jejich podržtašky z WH a pouze z 6 náboji svede obrovkou tankovou bitvu ,probije se a ujede a nikdo,ale opravdu nikdo o nich neví,ztratili se v porostu a pak asi s 5 náboji do kanona svedou obrovskou tankovou bitvu s celou armádou Tigrů a tak a vyhrají....moc pěkný film a to i když obsolutně nereálný,fandil jsem samozřejmě Rudoarmějcům....a to i když Němec byl všechno ,jen je blbec a jeden jediný tank by nedojel ani na hranice mapy
12. Září 2019 - 9:31
Návštěvník (anonym)
Rozpoclenej, pivo s křenem, Havla vztyčí, ku*da fičí, onanista, ne starosta.
12. Září 2019 - 10:19
Návštěvník (anonym)
Máš všechny Trumpy mládí a ruce volšový máš, jen na tobě teď záleží, zda pomník bude štát.
12. Září 2019 - 10:20
Návštěvník (anonym)
Emocím neporučíš. Pan starosta je zarytej jak buldozer. Jáma a rypadlo, pak si to rozdají s dívkama prodejnýma posílanýma s americké ambasády.
12. Září 2019 - 10:21
Návštěvník (anonym)
Možná jako dividendu starosta dostane post ministra, nebo střelhbitě vytasí se s č*rakoidním myšlením a kecy v prezidentově bytě a ten ho jmenuje na post ministra v El Passo, tak kovbojských maníků je plné megalaso.
12. Září 2019 - 10:24
Návštěvník (anonym)
Odpověď na nyní je výročí islámského
Mauthausen a Gusen byly dočasně jediné tábory zařazené do kategorie „III,zemřelo 300 000 vězňů, z toho asi polovina v posledních čtyřech měsících před osvobozením.A osvobodili je američané až 5.5.1945!Kde se flákali, tam byla česká inteligence a levicový odboj, tedy ůhlavní i domělí nepřítelé nácků. Já se ptám, proč jim to tak trvalo, když Aušvitz a tábory na východě byli likvidovány a už tam nešlo vozit plné vlaky rovnou do plynových komor od konce roku 1944 a sunuli je do Osvětimi a ta byla osvobozena v lednu 1945 jako jeden z posledních.
12. Září 2019 - 10:33
Návštěvník (anonym)
Proč pohádka. Protože nejsem analfabet jako ty co si tahá řeči z prstu, tak vím, že Sovětský zajatec v táboře Sobibor inicioval vzpouru, která přerostla v 600 lidí a zdařila se, což je tuším unikát. Tábory osvobozené sověty a situované na východě chronologicky dle vzniku Belzec,Sobibor,Treblinka. Byly určeny k okamžitému vyvražděné Polských židů z Ghet jako Varšavské, měli tedy dočasnou podobu.Po uzavření Belzecu se přesunul zbytek do Sobiboru,který po vzoru Treblinky povstal,ale vyvaroval se chyb v Treblince,kde přežilo cca 60z 800pracujících vězňů a tábor byl rozebrán a jako Belzec zbívající židé byli posláni do plynu v Treblince,kde si to přečetli z psaní v jejich šatech.Takže věděli, že je čeká stejný osud,když nic neudělají a tak vypracovali plán.Vedk je sovětský důstojník Saša Pečerskij mluvící pouze Rusky a ten vypracoval nejen plán útěku, ale také plán pomsty té obsluze tábora a zlikvidovali 11 SSmanů.
12. Září 2019 - 11:33
Návštěvník (anonym)
Sovětské síly osvobodily Osvětim - největší usmrcovací centrum a komplex koncentračních táborů - v lednu 1945. Sověti také přemohli místa usmrcovacích center Belzec, Sobibor a Treblinka. 2 Americké síly osvobodily koncentrační tábory včetně Buchenwald, Dora-Mittelbau, Flossenbürg, Dachau a Mauthausen 3 Britské síly osvobodily koncentrační tábory v severním Německu, včetně Neuengamme a Bergen-Belsen
12. Září 2019 - 11:34
Návštěvník (anonym)
Nicméně v Belzecu nikdo být nemohl,ten zrušili a pak i Treblinku po povstání,ne, byly zrušeny a židé posláni do plynu do Sobiboru, kde po vzpouře pracujících v něm ca 800 s ratiem úspěchu 50/800 udělali takovou vzpouru, že pak tábor zavřeli a zbytek lidí v něm zlikvidovali. Takže Rusové osobodili prázdné a zrušené tábory a i v Auschwitz tedy bylo cca jen 2000 zbylých věžňů,ale dobře, hnali nácky a ti museli část vězňů přesunout na pochodech smrti,ty také část vězňů přežila a Němci se zoufale stáhli na západ a tam bránili, takže proto ta část konc. táborů osvobozená USA armádou a Brity a počty přeživších osvobozených byli větší na západní frontě.
12. Září 2019 - 11:41
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Nicméně v Belzecu nikdo být
Jenže ten postup Sovětské armády byli klíčový, protože se osvobozovali nejen židé ale i polští civilisté a ti co ukrývali resistance a uprchlíky a dělali zázemí partytánům, ať už polským nebo židovským. Jako třeba ti partyzáni v Běloruských lesích okolo Minksu , kde působuli sabotáže ti židovští partyzáni okolo velitele vzpoury v Sobiboru.Jejichž osudy pak byli pohnuté a nezastavili se do konce války.
12. Září 2019 - 11:43
Návštěvník (anonym)
Tito lidé bojující na východní frontě s partyzány a třeba v trestných oddílech nasazovaných přímo do frontových liniých nepřítele jako Saša Pečerskij, protože ačkoliv vedl úspěšnou vzpouru, tak byl klasifikován jako uprchlý POW a dle Stalinova rozkazuju bojovat do posledního dechu, bylo upadnutí do zajetí hodnoceno jako porušení povinností vojáka. Pak byl zařazen,když utekl a přežil do trestných oddílů za trest nasazovaných do nejtvrdších frontových bojů. Paradoxně i když byl z tohoto oddílu jeho velitelem odvolán a poslán to zapsat do Moskvy, protože tam evidentně za svůj podíl na útěku ze Sobiboru tam neměl co dělat, tam to sice zapsali do Černé knihy, ale pak celý život nesměl jezdit svědčit proti náckům. No zřejmě za SSSR rusové věděli, že takovýhle lágry a zabíjení sami vykonávali v Katyňi a jistě i jinde, to nebyl patrně jedinný případ. Vždyť to znají již z předválky, kdy probíhali první Stalinské čistky v armádě a i mimo ni inteligence, která paranoidně vadila Stalinovi.
12. Září 2019 - 12:07
Rakato (anonym)
To museli jedním nábojem dosta tak ze pět německých tanků. Mám sci-fi rád, ale tohle je na mě moc. Svůj k svému.
12. Září 2019 - 12:15
Rakato (anonym)
Odpověď na Tito lidé bojující na
Už ses vyzvracel ze všech svých postřehů o koncentrácích? Vždyť to už trvá dva dny! Všeho s mírou. Potřebuješ potrestat. Mít to v gesci, dostaneš pořádnou tureckou baštonádu, o jaké psal Kara ben Nemsi v románu Ve stínu padišaha, na chodidla! To bys pak ani nemohl k počítači.
12. Září 2019 - 12:21
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Už ses vyzvracel ze všech
Sice nějaký příliš mladý historik tvrdí, že z historie se nedá poučit, ale kdoví jak to myslel. Já si rozšiřuju historický rozhled, nevím co je na tom divného. Já se slova koncentrák nelekám.
12. Září 2019 - 12:42
Odpověď na To museli jedním nábojem
tanková bitva se odehrávala v noci ve městě a několik Tigrů a jiné obrněné techniky proti jednomu ruskému tanku asi s 5 náboji a ruský tank to všechno rozstřílel na cimpcampr....ani jeden pěšák s pancerfaustem z WH v ulici a ani jeden pěšák z WH nikdonikde¨...a pak jak¨to tam to T34 rozstřílelo uplně všechno až tam nezbyl ani jeden německý tank,tak se vypařilo v lese a zmizelo jak zmizík a nebylo k nalezení a to uprostřed hitlerovského Německa...hmm....ale stejně jsem fandil těm Rudoarmějcům a to i když to byla ruská pohádka..ale moc pěkná pohádka ,mě jahodě se to moc líbilo!
12. Září 2019 - 12:59
Návštěvník (anonym)
Sobibor 2018
12. Září 2019 - 13:12
Rakato (anonym)
Odpověď na Sice nějaký příliš mladý
Někdo říká, že koncentráky neexistovaly, jen zotavovny pro Židy. Ale tady nikdo takový není, takže nosíš sovy do Athén.
12. Září 2019 - 14:23
12.9. (anonym)
Emocím neporučíš,říkala jsem,že bude divadlo.
12. Září 2019 - 14:31
Rakato (anonym)
Odpověď na tanková bitva se odehrávala v
Tanky brzo dopadnou jako letadlové lodě - v době míru vypadají jako působivá zbraň, ale ve skutečné válce je dostane v případě lodi jedno letadlo, v případě tanku jeden pěšák s naváděnou střelou. Pokud se třetí světová válka posune o dvacet let do budoucnosti, budou v ní bojovat jen roboti. Jejich operátoři budou moci být i invalidé, popíjet v bezpečí kávičku a u nepřítele dělat krvavá jatka. Osobně nejvíce fandím bojovým krysám, které budou laciné na výrobu a nepřítele zaplaví v jednom velkém kousajícím houfu. (Jen se ty krysy nesmí dostat mezi civily v zemi výroby, protože pak by postupovaly napr. v noci dům od domu a vyvraždily by celé čtvrti, než by jim došla elektřina v baterce.)
12. Září 2019 - 14:34
12.9. (anonym)
Přizpůsobovat se umí málokdo,budou ještě horkéchvíle.
12. Září 2019 - 14:41
Odpověď na Sobibor 2018
hmm...ta to nebyla pohádka,ale skutečnost,kdy Rudoarmějec spolu s Židy ,vězni z vyhlazovacího táboru smrti pobil všechny SS a jejich strážné a pak ukek ...Himler a Hitler prý zuřil a Himler přikázal Sobibor zcela zničit a přestěhovat nacistické vraždění jinam..Osvětim a pod....To bylo moc pěkné a hlavně hrdinné,kdy se člověk toužící po svobodě postavil vrahům a zločincům.... A Sobibor je ikona protinacistického odboje
12. Září 2019 - 16:00

Stránky

Přidat komentář