72339 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
luci (anonym)
Odpověď na Jak to, že se ve vámi
Nefandím Rusku , ale vražda JFK byla prakticky v přímém přenosu a dodnes nic nevyšetřili. Kromě bezvýznamných pěšáků nikoho neobžalovali. A to jsou jiné kapacity proti opovrhovaným Rusům.
13. Leden 2019 - 18:28
Návštěvník (anonym)
Odpověď na sdfg, Havel byl v první žadě
OK, tady začánají převažovat debilní příspěvky...
13. Leden 2019 - 18:29
Návštěvník (anonym)
Polibte mi úd, není debilní příspěvek?!
13. Leden 2019 - 18:47
sdfg (anonym)
Blbý nálada, politika nervóznosti, tekutý hněv.Opět vidím, že to přiživují ti sytí, co nejsou sytí nikdy úplně, politici ODS, to je sebranka největší. Jak píš v hospodářských noviných pan Filip Vostál o tom že neklid, rozčarování, nepokoj, vztek, strach, agrese, násilí. Podobně jako někdo přišel s pocitovou ekonomií, tak někdo nyní přišel s pocitovou politikou. Už není důležité jen jaké to je ,ale jak se věci zdají.
13. Leden 2019 - 18:50
ShabbaTot-Jahoda (anonym)
Odpověď na "... i v hlubokém Vesmíru...
You Tube:hatikva orchestra
13. Leden 2019 - 18:51
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Blbý nálada, politika
Političtí demagogové právě na této půdě například mobilizují lidi a zde trolové typu Jedovatej mobilizují diskutéry.Proč?!I jedna duše se počítá...v Kremelské propagandě.
13. Leden 2019 - 18:52
sdfg (anonym)
Havel zemřel před 7 lety, byl disident,dramatik,spisovatel. Havel patřil mezi klíčové aktéry zániku komunistického režimu v roce 1989. „Předpokládám, že jste mne nenavrhli do tohoto úřadu proto, abych vám i já lhal. Naše země nevzkvétá. Velký tvůrčí a duchovní potenciál našich národů není smysluplně využit,“ řekl Havel ve svém prvním novoročním projevu v roce 1990.
13. Leden 2019 - 18:56
Návštěvník (anonym)
AŤ žije Havel!
13. Leden 2019 - 18:57
Návštěvník (anonym)
Chidera Eggerueová, která se rozhodla prostřednictvím sociálních sítí zvednout sebevědomí milionům žen a bojovat za běžnou podobu ženských těl! Tak té fandím, dost bylo barbín a silikonových vychrtlin co se umí starat akorát o svou vizáž a nemají dostudovanou pořádnou školu a nehnou se z bytu než si namalují na tvář obličej, pak celý den sportují a navštěvují beuty centra a nakonec udělají několik fotek na večírku v.i.p.(vizuelně idioti protivní).
13. Leden 2019 - 19:01
Pehe (anonym)
Dalším příkladem z ambivalentního přístupu ke státním svátkům je z pohledu Jiřího Pehy dvojsvátek na začátku léta. Jedním z nich je 5.červenec, kdy se slaví Den slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje, kteří v 9.století „přinesli“ vzdělanost a křesťanství do českých zemí. A druhým je Den upálení mistra Jana Husa, přičemž husita a reformista Jan Hus může být brán jako protipól české křesťanské tradice, která se slaví každoročně právě den před tím.
13. Leden 2019 - 19:08
sdfg (anonym)
Není to tedy chiméra a není třeba oba dva svýtky zrušit?! Chiméra Vím, že jednou ke mně vkročí cosi tiše za šera. Vítězně se zadívá v mé oči chiméra. Vytuším jí po bok sedna, že se snášet začíná z beder otců snaha bezvýsledná na syna. F.Gelner
13. Leden 2019 - 19:09
Návštěvník (anonym)
Gelner dobrý...
13. Leden 2019 - 19:16
sardanapal* (anonym)
Modla Havel ? Nejspíš ano ... Kdybych se zde idiotsky se vyjádřujících havloidů zeptal : Soudruzi , kdy ste prvně slyšeli o Václavu Havlovi ?
13. Leden 2019 - 19:25
Evžen (anonym)
Odpověď na Modla Havel ? Nejspíš ano ...
Sice červenou knížku ještě mám, odmítám ji vrátit, a mám ji doma na čestním místě pro příští generace, až to tady zase padne ,tak budeme mít dobrý původ.Havel je pro mne zajímavý tím, že byl správný jak za komunismu, tak za militantního funda-ekl kapitalismu, tomu šlapak na paty Klausismu.
13. Leden 2019 - 19:29
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Modla Havel ? Nejspíš ano ...
Čoveče, ty seš jak plivající kobra, nech už toho, přejdi k méně koncentrovanému alkoholu...
13. Leden 2019 - 19:30
Návštěvník (anonym)
Nebo raději vůbec, psát na diskusích jakoby pod vlivem je ostudné a nešťastné a nešťastníkovi se vymstí...
13. Leden 2019 - 19:31
13.1. (anonym)
Jen tak mimochodem. Rozhodla jsem se skoncovat s tou nacistickou smečkou.
13. Leden 2019 - 20:18
sdfg (anonym)
Jestli se nepletu tak ruští trolové by měli mít dnes prvního, takže budou asi hodně zrušení po silvestrovém popíjení dublovaných porcí vodky...
13. Leden 2019 - 20:27
13.1. (anonym)
I když bych velice ráda ,věsila kradené obrazy v nějaké zdejší galerii.Tak mi to bohužel moje hrdé vlastenectví nedovolí.
13. Leden 2019 - 20:41
Odpověď na Tak dnes jsem si dal výjmečně
sdfg ty jsi křivácký mnohanickový hajzl a nevydávej se za mě !......Tvoje a moje příspěvky jsou lehce rozpoznatelné,zatímco já píši pro USA a Israel,ty nikdy a tak každý pozná rozdíl ataky dle IP ,takže redakce ví !...Já nikdy nepíši pod jiným nickem ...jenom pod svým,to pro veřejnost,že sem si může psát jakýkoli diskutér a vydávat se za kohokoli,mě je jasné že soudruhům smrdím a v normalizaci bych již dávno seděl v blázinci,anebo base...
13. Leden 2019 - 20:49
Putin fraud (anonym)
https://www.youtube.com/watch?v=ttM-O-j1AVs Defraudace surovin za jídlo, které mělo nasitit hladovějící Pereohrad,ale jídlo nikdy nedošlo.Dřevo bylo prodáno za cca 900md dolarů.
13. Leden 2019 - 21:04
13.1. (anonym)
Pánové z Přerova vyližte si prdel! Hodlám se stát bohatou a slavnou.
13. Leden 2019 - 21:09
sdfg (anonym)
31.12.1999 Boris Jelcin rezignoval pod tíhou obvinění korupce pro přestavbu Kremlu a zárověň jmenoval Putina svým nástupcem,Putin ihned po nástoupení prezidentování vydal nařízení sprostit obžaloby všechny okolo Jelcina. Takže neuvěřitelných 20 let u moci, přičteno i co byl major Petersburgu. Napojen na korupci od první chvíle.
13. Leden 2019 - 21:10
sdfg (anonym)
Odpověď na sdfg ty jsi křivácký
Já mysle ,že je ti už líp, kdy jsem se vydával za tebe?!
13. Leden 2019 - 21:11
Návštěvník (anonym)
Protože v bývalé SSSR je dnes silvestr,soudruh KGB Putin jistě slaví.
13. Leden 2019 - 21:12
Návštěvník (anonym)
Jediné co je možno na něm obdivovat, že si patrně připije jednou sklenku a ráno bude opět ladit figuru v bazénu a jogingem.
Odpověď na sdfg ty jsi křivácký
a nyní opět něco antisemitského z ruského Sputniku...ten nikdy nezklame!....Pod článkem na ruském Sputniku:Zemřel Jiří Brady.Pamatoval holokaust a prošel několika koncentračními tábory....a nyní komentáře JAKO....zemřel člověk jenž povýšil pomalování plíšků nade vše a to dokonce i od potomků katů své rodiny jichž si asi vážil že to od nich přijal-jak pravil že vyznamenání může přijmout pouze od lidí jenž si váží......pan Brady byl stíhán osudem,ale před svou smrtí stihl ještě sám vykonat hodně zla.....Brady,když tady byl,tak se připojil k vymývačům mozku typu hermann,takže zbytečná zpráva o nýmantovi,celý život dle dokumentů parazitoval na holokaustu....jeden vyžírka jako druhej....nevím proč by měl být nějaký Brady ,kterého stejně nikdo neznal a z kterého chtěl Herman udělat hrdinu něco extra!....Moje teta byla vězněná v Dachau,vrátila se úplně zmrzačená a protože nebyla židovka,neměla právo na žádné uznání.Byla prostě vůči této rase méněcenná......Jiří Brady je totéž,co Džordž(George)Brada !Prostě ,byl to podle jména vlastenec jako poleno!....Možná byl kdysi něčím víc jak šmejdem-ale poté,co se propůjčil k politické provokaci a k podrazáctví největšího kalibru,je to pro mě odpad a ted je v pekle,žert si ho tam nechá.....po válce emigroval do Kanady a tam ho měli vyznamenat blbečka možná cosi prožil ale to dnes nikoho nezajímá mohl to být stejný podvodník jako svatej herman!!!.....Tak toto je výčet komentářů popíračů holokaustu!....Jo a ještě tam jsou dva příéspěvky se kterýma já ShabbaTot souhlasím a ty zní.....Pozoruji tu nenávist levicové lůzi.Lidé,kteří ve svém životě nic nedokázali,mají spoustu odvahy kopnout si alespoň do mrtvoly.Na víc nemají......Prorusácčtí ,prokremelští a putlerovi vzývači,jste obyčejná morální prasata.Sami jste sociální případy,které by normálně zasloužili politování.Ale pro vás je i toho škoda!!!...Za sebe ShabbaTot bych chtěl ještě dodat,že doufám,že to čtou i na ambasadě Státu Israel v Praze a doufám taky,že to čtou i čeští politici,potažmo i pan prezident Zeman,který je velký přítel Státu Israel....že to co je na Sputniku čtou i v USA a celé západní Evropě a že to čtou i v Israeli!....
Návštěvník (anonym)
Úmrtí pana Bradyho je o to smutnější, že náš pan Prezident mu kvůli setkání s Dalajlámou nedal to vyznamenání.
13. Leden 2019 - 21:30
sdfg (anonym)
Jsou zde tedy dva vítězové, kteří v čr měli obrovský ohlas, Pan Brady a Dalajláma a Václav Havel samozřejmě, který inicioval kontakt na vládní úrovni s Dalajlámou v exilu.
13. Leden 2019 - 21:31
Návštěvník (anonym)
a nyní opět něco KRÁLÍČEKz KRÁLÍČEKnikdy nezklame!....Pod článkem na KRÁLÍČEKJiří Brady.Pamatoval KRÁLÍČEKa prošel několika KRÁLÍČEKtábory....a nyní komentáře KRÁLÍČEKčlověk jenž povýšil pomalování plíšků nade vše a to dokonce i od potomků KRÁLÍČEKsvé rodiny jichž si asi vážil že to od nich přijal-jak pravil že vyznamenání může přijmout pouze od lidí jenž si váží......pan Brady byl stíhán osudem,ale před svou KRÁLÍČEKstihl ještě sám vykonat hodně KRÁLÍČEKtady byl,tak se připojil k KRÁLÍČEKmozku typu hermann,takže zbytečná zpráva o KRÁLÍČEKživot dle dokumentů parazitoval na holokaustu....jeden vyžírka jako druhej....nevím proč by měl být nějaký Brady ,kterého stejně nikdo neznal a z kterého chtěl Herman udělat hrdinu něco extra!....Moje teta byla KRÁLÍČEKv KRÁLÍČEKse úplně KRÁLÍČEKa protože nebyla KRÁLÍČEKprávo na žádné uznání.Byla prostě vůči této KRÁLÍČEKKRÁLÍČEKBrady je totéž,co Džordž(George)Brada !Prostě ,byl to podle jména vlastenec jako poleno!....Možná byl kdysi něčím víc jak KRÁLÍČEK-ale poté,co se propůjčil k politické provokaci a k KRÁLÍČEKnejvětšího kalibru,je to pro mě KRÁLÍČEKa ted je v KRÁLÍČEK,žert si ho tam nechá.....po válce emigroval do Kanady a tam ho měli vyznamenat KRÁLÍČEKmožná cosi prožil ale to dnes nikoho nezajímá mohl to být stejný KRÁLÍČEKjako KRÁLÍČEKherman!!!.....Tak toto je výčet komentářů KRÁLÍČEKKRÁLÍČEKa ještě tam jsou dva příéspěvky se kterýma já ShabbaTot souhlasím a ty zní.....Pozoruji tu KRÁLÍČEKlevicové KRÁLÍČEK.Lidé,kteří ve svém životě nic nedokázali,mají spoustu odvahy kopnout si alespoň do KRÁLÍČEK.Na víc nemají......KRÁLÍČEK ,KRÁLÍČEK a KRÁLÍČEKvzývači,jste obyčejná morální KRÁLÍČEK.Sami jste KRÁLÍČEKpřípady,které by normálně zasloužili politování.Ale pro vás je i toho škoda!!!...Za sebe ShabbaTot bych chtěl ještě dodat,že doufám,že to čtou i na ambasadě Státu Israel v Praze a doufám taky,že to čtou i čeští politici,potažmo i pan prezident Zeman,který je velký přítel Státu Israel....že to co je na Sputniku čtou i v USA a celé západní Evropě a že to čtou i v Israeli!.... ------------------------------------------------------ DOVOLIL JSEM SI VŠECHNA NEGATIVNÍ SLOVA NAHRADIT POZITIVNÍM "KRÁLÍČEK" a jak se to čte krásně!
13. Leden 2019 - 21:36

Stránky

Přidat komentář