Reklama

Cévkování

Jaromír (So, 29. 9. 2012 - 21:09)

Prosím o radu,jaký gel mám použít při katetru,toužím si to provést sám,děkuji,Jaromír

urolog (Pá, 31. 8. 2012 - 21:08)

Martine cévkování nebolí já jsem si udělal školu na to cévkování,Ale pouze je nejhorší po zavedení cévky se vymočit.
skala má pravdu záleži na doktorovi.

skala (Po, 27. 8. 2012 - 14:08)

ahoj muže mi nikdo poradit v...Martine, podla toho kto a ako sikovne ti to bude robit. Mozne je vsetko - od neprijemneho pocitu az bolesti......az po prekvapujuco nebolestivy vykon, pri ktorom si len zrazu pocitil zvlastny pocit, ked ti cievka prenikla do mechura. A je to....zrazu mimovolne mocis a je to cele take zvlastne...ak ti to urobil sikovny lekar...ziadnu bolest nezacitis...

martin pilný (Pá, 24. 8. 2012 - 11:08)

ahoj muže mi nikdo poradit v pondělí jdu na zavedení katetru a mě by zajímalo jestli to bolí

Denisa (Čt, 12. 7. 2012 - 08:07)

Petr V., já byla nedávno na cévkování a taky nejsem úplně vyholená, zdá se mi to od doktorky jako pěkná blbost.

Petr A, já tam šla z důvodu, že i když hodně piji, tak se mi zadržuje voda a musím moč ze sebe doslova tlačit a pálí to, řeže. Zánět se neobjevil, tak mi jen řekl, což nechápu,že nemám pít urologický čaj a brusinky a nepít na noc.

Petr V. (St, 11. 7. 2012 - 21:07)

Před nějakou dobou mě také cévkovaly.Měl jsem z toho velký strach a proto jsem tam nechtěl jít.Přítelkyně mě říkala že je to nepříjemné a dá se to vydržet.Něco jsem nepochopil.Před vyšetřením mě musela přítelkyně vyholit intimní partie.Doktorka která mě cévkování prováděla říkala že je to tak lepší.Může mě někdo napsat proč jsem se musel holit.Děkuji Petr V.

Petr A (Čt, 21. 6. 2012 - 16:06)

Může mi někdo poradit při čem se dává cévka
Děkuji za odpověd

Jakub (Čt, 21. 6. 2012 - 16:06)

Mě to taky zavedly,měl jsem zánět,

Jakub (Čt, 21. 6. 2012 - 16:06)

Musím jít na urologické...A cos tím máš,

Petr (St, 20. 6. 2012 - 15:06)

cévkování je nepříjemní,než mít plíny

martin (St, 20. 6. 2012 - 15:06)

Ahoj.Nedávno mi zaváděli...Já taky jsem se cévkoval a trochu bolelo,
A už to nemám

p (Pá, 8. 6. 2012 - 19:06)

Doporučuji Runner z www.supererekce.com, je to síla !!!!

Morfeus (Po, 12. 3. 2012 - 14:03)

A ještě lepší je mít...Ahoj, nemusíš napouštět močový měchýř, a napouštět střeva. Stačí se zacévkovat, vývod cévky zacpat kolíčkem, vypít velké množství tekutin cca 2 litry a do análu si zavést dildo. jakmile se dostaví pocit močení, tak se pokusit močit s cévkou, což není snadné, protože jistící balónek nedovolí volnému odtoku močí a ucpávka rovněž nedovolí volnému odtoku moči, pocity jsou nepopsatelné :o))

Radek (St, 7. 3. 2012 - 09:03)

A ještě lepší je mít cévku vzavedenou v penisu, napustit si moč. měchýř a potom silnější cévku si zavést do konečníku, co nejdál to půjde a výplachovou stříkačkou si několikrát napustit i střeva. Potom zkuste onanovat. Při ejakulaci jsou to tak silné pocity, že je lepší sedět třeba ve vaně nebo na kraji, protože budete tlačit i jako na stolici.

Morfeus (St, 7. 3. 2012 - 09:03)

zajimalo by mě zda může...ahoj, erekce je možná a dokonce je možná i ejakulace. Ba co více, je to velmi zvláštní a příjemné zároveň.

Vašek (St, 24. 8. 2011 - 20:08)

Souhlasím se Skalou, u mne...Prosím Pavle kde se dájí koupit cévky o kterých píšeš.Díky za odpověď.

Radek (St, 19. 1. 2011 - 07:01)

Nazdar Radku, kedysi davno v...Fedore, prosím napiš mi na mail: [email protected]

Díky moc,

Radek

Radek (Po, 17. 1. 2011 - 19:01)

můj názor je že jsi prase...zdravotní sestro, díky za odpověď..ale nevím co Tě tak rozzlobilo, že jsi odpověděla takhle..chápal bych..kdyby jsi napsala, že se Ti to zdá nebezpečené.

Ale máš právo na svůj názor.

R.

fedor (Po, 17. 1. 2011 - 10:01)

Děkuji zdravotní sestře,...Nazdar Radku, kedysi davno v podstate nechtiac som prisiel na to, ze ked mi zaviedli cievku, tak namiesto biolesti ma to vzrusovalo, ze sestricka mala zo mna az srandu a takmer som sa urobil. Potom som to raz doma skusil sam a s uspechom, to znamena ze aj som sa dostal az do mechura, aj ma to vzrusovalo, aj sa to ibislo bez infekcie. Odvtedy som to vyskusal vela krat sam, obcas aj s partnerkou. Ked si o tom nieco precitas, pripadne s niekym pokonzultujes a budes dodrziavat take zakladne rozumne zasady, nic moc sa ti pri domacom cievkovani nestane. Osobne si myslim ze so zakladnou hygienou ohladne cievok, ruk a genitalii to riziko infekcie je dokonca mozno mensie, nez v nemocnici, kde je uz samo prostredie infekcne. Navyse ked si zavadzas cievku sam, ovela lepsie citis, kedy mozes rychlejsie, kedy skor pomaly a s citom a pod. co ani sestricka ani lekar za teba necitia, v dobrom pripade len dost presne tusia. Zdravotnej sestricke tiez dakujem za nazor, osobne by som s nou (aj cez mail) mozno aj rad o tom pokecal, a odkazujem jej len tolko, ze ked sa clovek takto sam cievkuje (bez ohladu na to z akych pohnutok) nie je to vobec zlozity ukon. Koniec koncov niektori ludia sa takto zo zdravotnych dovodov cievkuju cele roky x-krat denne...

no (St, 12. 1. 2011 - 16:01)

Děkuji zdravotní sestře,...můj názor je že jsi prase chlapečku!

Reklama

Přidat komentář