711 komentářů / 0 nových
Poslední
Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)

astrální cestování(výstupy z těla)

10. Září 2018 - 0:02

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Světluška (anonym)
Ahoj všem, podařilo se mi něco o čem zrovna nic moc nevím a mým cílem je,něco se dozvědět o astrálním cestování.Večer jsem usínala a najednou jsem se vznesla a viděla jsem se jak spím a pak jsem viděla hvězdnatou oblohu...bylo to zvláštní, ale zároveň uklidňující...neviděla jsem jako normálně, ale jakoby přes clonu...tak zamlženě. Tak to je celé.Chtěla bych znát váš názor a zkušenosti a rady.
13. Březen 2002 - 18:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Ivan (anonym)
Gratuluji! Ale zároveň musím varovat. To, co se Vám povedlo samo od sebe, to je cílem i mnohaletého úsilí mnoha lidí (jogínů atd.), ve většině případů neúspěšného. A zde je právě ono varování, protože jako všechno, co k člověku přichází, je to to, co Vy právě teď potřebujete, ale nesmíte to násilně rozvíjet. Žádné praktiky podle okultních návodů skrytých za čímkoliv. Snažte se o tom zjistit co nejvíce, čtením, návštěvou přednášek o tomto tématu atd. ale hlavně se toho nebojte! Je to sice věc mimořádná (aspoň v těchto zeměpisných šířkách), ale když je to samovolné, je to přirozené, tedy to nejlepší, co se Vám mohlo přihodit. Přistupte k tomu kladně, se zvídavostí, ale do ničeho se nenuťte. Další vývoj nastane sám přesně tak, jak to bude pro Vás nejvhodnější.
19. Březen 2002 - 14:41
Obrázek uživatele Návštěvník
Radim (anonym)
Muj nazor je. Davej si na to veliky pozor. Ja sam nejsem privrzencem astralniho cestovani. Myslim, ze by jsi mohla mit v budoucnu zbytecne problemy. Je to jiste tvuj zivot, ale tady je ma rada. Nevyhledavej to.S pozdravem Radim
21. Březen 2002 - 17:07
Obrázek uživatele Návštěvník
Linda (anonym)
Podle mne je to naprosto normální, každý ve spánku astrálně cestuje ať už o tom vědomě ví nebo ne. Můžeš být vlastně ráda, že sis to zapamatovala ve vědomí. To mnoho lidí nedokáže.Hodně štěstí :-)
23. Březen 2002 - 22:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Petra (anonym)
Ja ti taky gratuluju. Rozhodne se toho nemusis bat. Pokud tve srdce zustane ciste, nemuze se ti tam nic stat. Precti si Astralni cestovani pro zacatecniky od Richarda Webstra, vyslo to u nas a je tam o tom snad vsechno. Trochu ti zavidim, ja to trenuju a nic.
31. Březen 2002 - 20:15
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucienka (anonym)
Ahoj,zeptej se Světluško:A CO DáL!Tento zážitek Ti něco chtěl sdělit, ostatně jako vše, co poznáváme. Zabývat se astrálem můžeš, je to vlastně také svět - se svým řádem a bytostmi. Otázka by měla znít: Chci žít tady i tam? Zvládnu to? oDPOVěĎ ZNáš POUZE TY!Máš otevřeny jedny dveře do duchovního světa. Místností je však mnoho. Takže si to tam prohlídni, usměj se a JDI DáL!JE to jen začátek..... pouti člověka k sobě samému.Přeji hodně štěstí....Lucienka
13. Duben 2002 - 10:36
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Ahoj Svetlusko,mel jsem podobny zazitek,je to druh astr.cestovani.Rekl bych OBE (out of body expirience)tzn. docasne vystoupeni z tela.Jeste je NDE(near death expirienc)to je horsi.Precti si o tom co nejvic:Timothy Leary :Plan Umirani;JOhn Lash:Pruvodce hledacu absolutna
15. Duben 2002 - 21:02
Obrázek uživatele Návštěvník
monika (anonym)
Ahojte Cetla jsem jsi,ze kdyz clovek usne,tak jeho etericke telo se behem spanku odpouta od tela fyzickeho s tim,ze v okoli pupiku,jsou spolu propojeni stribrnou nitkou/ktera je pro lidske oko neviditelna/a nekdy muze bohuzel prijit k pretrzeni a s tim prijde smrt.Takze si myslim,ze clovek,ktery se o to snazi,by mel byt ve sve povaze zbaveny chyb a pripraveny jak se znovu vratit.Jinak preji hodne uspechu.
19. Duben 2002 - 21:19
Obrázek uživatele Návštěvník
Sára (anonym)
Lucienko, to jsi odpovedela moc hezky.preji krasny slunecny den.
20. Červen 2002 - 13:09
Obrázek uživatele Návštěvník
jana (anonym)
mám zážitek, který si nedokážu vysvětlit, proto by mě zajímal názor někoho, kdo by vědel o co jde..všechno začalo jedním snem kdy se mi zdálo jak jedu autobusem najednou jsem uviděla sama sebe jak jdu vedle toho autobusu, pak se ze mně stal duch a ja jsem z toho autobusu vylétla a ocitla se v parku/kolem něhož ten autobus jel/najednou jakoby sen zmizel a já měla pocity jako bych v tom parku doopravdy byla, ale vím, že tělo tam být nemohlo, lekla jsem se a chtěla okamžitě zpět jenže jsem se sice ocitla ve svém těle, nebyla jsem však schopna se pohnout, prostě to nešlo, navíc jsem cítila obrovký tlak na hrud?, takže jsem se musela hodně namáhat abych mohla dýchat, celou dobu mi v uších zněl kovový zvuk, pokud jsem dýchání vzdávala sílil a byl nesnesitelný, nakonec , nedokážu odhadnout jak dlouho jsem v tomto stavu byla se mi podařilo probudit, tyto stavy se od této doby nepravidelně vracejí, vždy jim předchází sen jak se stanu duchem....někdy,dokud se nezačnu pohybovat, vidím i věci napůl skutečné a napůl ne, jednou jsem třeba viděla anděla mého přítele,díky za názory
8. Červenec 2002 - 12:25
Obrázek uživatele Návštěvník
Kefal (anonym)
Ja se domnivam i z vlastni zkusenosti, ze ve snu se muze odehrat naprosto cokoliv. Kdyz clovek ve snu pocituje, ze leta, jeste to neni duch. Ani kdyz ve snu prekonava "pevne prekazky" jako zdi apod. Je naprosto jiste, ze stav tela se behem spanku promita do snu (behem nemoci, drogovych stavu ap. je to obzvlaste patrne). Je dost mozne, ze pocity strnulosti tela ve snu odrazi nadchazejici onemocneni, napr. jiz kritickou mez prutocnosti krve v nektere dulezite ceve.
21. Červenec 2002 - 14:32
Obrázek uživatele Návštěvník
t2000 (anonym)
Prectete si Jack London - Tulak po hvezdach http://www.klic.cz/atheneum/download/tulak.zip , nebudete litovat..
2. Září 2002 - 22:55
Obrázek uživatele Návštěvník
Rose (anonym)
Měla jsem podobný zážitek,ale rozhodně bych ho nenazvala příjemným.Vše se odehrálo v dobe, kdy jsem byla ve velkém psychickém napětí,týkající se zaměstnání.Těsně po ulehnutí,mi začalo hučet v uších, zvuk byl nesnesitelný, jako když by vám někdo přiložil k uchu vysavač.Za sebou jsem slyšela hlasy, kterým jsem přes tento hukot nerozuměla.Když jsem se chtěla otočit,abych se podívala, co se to děje, zjistila jsem, že mám celé tělo strnulé, nemohla jsem se pohnout, mžikaly mi oči a drkotala brada.Tento stav trval asi 20 min.Když už byl hukot nesnesitelný, viděla jsem, jak otvírám okno v ložnici, skáču z okna a letím. Pod sebou jsem viděla krajinu, lidi,přesně jako ve skutečnosti.Najednou během sekundy hukot přestal, já jsem otevřela oči,vydechla, celé tělo se uvolnilo a já jsem začala brečet strachy, protože jsem nechápala, co se stalo.Ještě týden na to jsem cítila tupou bolest v uchu.Později jsem se dozvěděla, že jsem byla v tzv. astrální rovině a že hlasy, které jsem slyšela, byly bytosti, které s v této rovině pohybují.Od té doby se to naštěstí neopakovalo.Nedokážu si to vysvětlit.Jestli má někdo podobný zážitek i s patřičným vysvětlením, ráda bych slyšela váš názor. Nerada o tom mluvím, aby si o mě lidi nemysleli, že jsem blázen.
3. Září 2002 - 13:43
Obrázek uživatele Návštěvník
Helena (anonym)
Tuláka po hvězdách jsem četla mnohokrát a je to má nejoblíbenější kniha. Snad právě proto jsem se začala zabývat jógou, meditací a koncentrací. Je velmi běžné, že se při meditaci vznesu nad zem a pluji prostorem. Mívám sny o setkání s jinými bytostmi, o létání nad stromy. Tyto sny se mi pravidelně opakují. Při astrálních setkáních mívám nádherné pocity uvolnění, bleděmodré bytosti jsou příjemné a vyzařuje z nich přátelství a láska. Možná vám to zní bláznivě, ale to vše je pravda. Je to nádherný svět, ale přesto zůstávám stále spoutána se zemí. Pro méně vyvinuté jedince by tato setkání mohla znamenat zánik touhy, vrátit se zpět. Nevaruji, prožívejte si tato setkání a putování vesmírem. Ale stále mějte jednu nohu na zemi.Krásné putování vám přeje Helena.
12. Září 2002 - 14:42
Obrázek uživatele Návštěvník
M. Suchel (anonym)
Někdy si říkám, co je vůbec normální. Bleděmodré bytosti, o kterých píše Helena jsou jednou z mnoha dimenzí, které je ve "změněném stavu mysli" možno navštívit. Někdo se toho bojí, někdo experimentuje, každý to dělá tak, jak chce. Základ je, aby v srdci byla láska. Je všeobecně známé, že zištné důvody v těchto duchovních cestách strhávají dolů, nebo vůbec nedovolí člověku někam postoupit. Hlavními tvůrčími silami je LÁSKA a STRACH. Pokud má někdo strach a přesto se snaží experimentovat, je to nejlepší způsob, jak si ublížit. S láskou v srdci se ale otevírají netušené obzory a je jedno, zda se jedná o astrální cestování či pouze pomoc příteli. Pokud se tedy komukoliv stane, že při podobných zážitcích bude mít strach, snažte se jej překonat a nahradit Láskou a důvěrou v bytosti, které mají nad Vámi "ochranou ruku". Oni to s Vámi myslí dobře a nechtějí, aby se s Vámi cokoliv stalo. Některé věci, které se nám stanou však vypadají, jako těžká životní rána či tragédie. Teprve s odstupem doby zjistíme, že nebýt ní, tak bychom nepostoupili - ať v duchovním či materiálním světě.
20. Září 2002 - 15:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Andrea (anonym)
Prosím o vyjádření k následujícím stavům: Před několika lety jsem byla v Peru, kde jsem pila halucinogenní nápoj ayahuasca. Od té doby mívám vždy za úplňku nebo i o novoluní, obzvláště pokud zrovna méně jím a mám pročištěnější tělo - zážitky, jakoby se nějaké moje jiné /nehmotné/ tělo oddělovalo od těla fyzického. Toto jemné tělo potom nějaká síla posunuje, manipuluje s ním nebo mě například zvedá na kolena /přitom jsem lehká jako pírko/. Často se vznáším - zlehka se odrazím a už jsem u stropu. Ta síla, co mnou manipuluje, bývá často neosobní, jenom jednou jsem měla pocit, že se za ní skrývá muž. Byl slyšet odněkud z prostoru, podobalo se to špatně naladěnému rádiu. Někdy tyto stavy bývají spojeny s horrorovými sny. V jednom z nich jsem se přimíchala do party černě oděných mladých lidí na kopci ve městě, kteří potom šli do kostela a já jsem šla mezi nimi. Celou dobu nikdo nemluvil. Až uvnitř se mi podařilo ze sebe vysoukat větu: "A co vy jste vlastně zač?" V tom okamžiku mě přepadl pocit, že je tam něco zlého. Začala jsem utíkat, ale nešlo to a nakonec jsem se vznesla. Pak jsem se probudila a přitom jsem v sobě ještě cítila kolovat tu šílenou energii, nemohla jsem to setřást. Volala jsem na mámu, o které jsem myslela, že je pod oknem. Nebyla tam ale, spala vedle. Takže jsem snad nemohla být tak docela probuzená? Mám ale dojem, že jsem probuzená byla! Jenom mne držela v zajetí ta energie a musela jsem se přemáhat, abych do toho nespadla /abych neusnula/ znova. Ale vzápětí jsem spala a bylo to tu zase.Klečela na mě dívka z té sekty a povídá: "Tak už jsme tady zase viď?" Šmátrala mi rukou po obličeji a nakonec, když se mi snažila ucpat nosní dírky, jsem se probudila. Někdy mívám zase zážitky, jakoby se mi po peřině sápali nějací neviditelní duchové. Vždycky je to velká síla, proti které se musím bránit. Někdy jakoby to byl jeden duch, někdy je to více malých. Občas to bývá spojeno s děsivými sny. V jednom z nich se vyskytlo slůvko "černá magie". Nedokážu ale říct, o čem byl. Jednou přišel dokonce duch psa. Byl to jasný pes. Čenichal, vrčel, ale nebyl vidět. Jenom jsem ho cítila jako energii a jasně vím, že to byl pes. Když se do mě zakousl, probudila jsem se. V souvislosti s těmito stavy jsem přišla na jednu zvláštní věc. Nejsilnější a nejčastější zážitky mívám vždycky v období, kdy jsem vyhublá nebo až podvyživená /jako by mi přitom nějak nedržela duše v těle/, anebo když držím dietu či dokonce půst. Když se to navíc spojí s úplňkem, je to síla. Projíždí mnou taková energie, někdy mám až pocit, že mě to zabije. Často je to ještě po probuzení. Při jednom úplňku mě chytila za ruku jakási plesnivá ruka. Potom mě ještě víc sevřela a tahalo mě to po pokoji. Že je to ruka jsem si uvědomila naprosto jasně. Nebyl to žádný sen ani halucinace. Nikdy předtím jsem na duchy nevěřila, ale teď to beru prostě jako fakt.
11. Listopad 2002 - 19:20
Obrázek uživatele Návštěvník
Jirka (anonym)
Rád se pohybuji v přírodě . Jednou asi před deseti lety jsem vyšel na krásnou prosluněnou lesní paseku na které byl kopeček porostlý mateřídouškou.Sedl jsem si na něj přvřel oči a náhle jsem viděl pod sebou mojí tělěsnou shránku. Sám jsem se pozoroval z výše asi 20 ti metrů. Celou záleřitost jsem v pozdější době přičítal omámení z vůně matřidoušky či krásného počasí. ??Casto chodím kolem onoho místa a mám nutkání znovu vše zkusit , ale zárove??n nemám odvahu. Bylo to astrální cestování??
23. Prosinec 2002 - 21:59
Obrázek uživatele Návštěvník
Mirek S (anonym)
Astrální cestování je proces. Podařilo se Ti vystoupit z těla a vidět to, vnímat to. Většinou se toto děje ve snech a málokdo si to pamatuje. Teprve později, při opakovaných pokusech bys poznal, že jsi teprve "nasedl do autobusu, ale zase vystoupil". Nezlehčuji to, spíše se to snažím k něčemu přirovnat. Je dost rozporuplných informací a článků, kde se čověk dozvídá, že je či není vhodné toto provádět. Pokud se rozhodneš pro další ppokus, nesmíš se bát a nesmíš nechat tělo bez ochrany. Nejzákladnější ochrana je, že si představíš, jak tělo zabaluješ do zlatého plátna Lásky, až vznikne něco jako mumie. Tím plátnem budeš moci prostoupit pouze Ty. Požádej své rádce a ochránce, aby ohlídalo nejenom tuto ochranu, ale i Tebe. Neměj strach, ale buď opatrný a ostražitý. Hlavně se CHTĚJ vrátit do těla!!
28. Leden 2003 - 10:37
Obrázek uživatele Návštěvník
lidie (anonym)
Jsem velice ráda,že jsem konečně našla lidičky,s které mají podobné zážitky.Nejdříve se ale musim naučit se vyznat na těchto stránkách.Doufám,že to brzy zvládnu.
30. Leden 2003 - 3:39
Obrázek uživatele Návštěvník
Q (anonym)
Ví někdo, jak se chránit před magickými útoky, různými bytostmi, přivtělenci ap.?
2. Únor 2003 - 19:16
Obrázek uživatele Návštěvník
Eddy (anonym)
Zkuste stránku www.magie.unas.cz ... vstupte a klikněte na "Astrální putování"... tam je odpověď pro všechny...
16. Únor 2003 - 16:06
Obrázek uživatele Návštěvník
Míra (anonym)
Ty máš s astrálním cestováním nějaké nemilé zkušenosti, že před ním varuješ? Pročpak a co je na něm tak nebezpečného?
18. Únor 2003 - 11:52
Obrázek uživatele Návštěvník
Zuzanka (anonym)
Taky sem zažila něco zvláštního,co by snad mohlo být astrální cestování. Ale hrozně ráda bych slyšela názor nějakýho odborníka přez astrál. Vlastně se me to stalo nedávno. Prostě usínám a najednou sem jako by v tranzu nebo co, prostě takovej strašnej pocit že se zase stane něco "divnýho". Ten pocit se nedá popsat. Ono to začlo tím že sem v hlavě slyšela jakoby hlasy, byla to moje mysl, ale já sem ju zcela neovládala. Vžeycky se mě hlavou míjeli nesmyslný věty nebo otázky. Už sem skoro spala, měla sem přiotevčené oči,ale nemohla je naplno otevřít, slyšela sem příšerný skřípání,drnčení, rvalo to uši, chvílema sem slyšela hlas, ale nerozuměla sem mu. Nemohla sem se ani pohnout, bylo to něco hnusnýho!! Začala sem klepat zubama, ale uplně hrozně, nešlo to zastavit, nemohla sem dělat nic. Trvalo to možná 3 minuty, nevím, pak sem se nějak probrala k sobě. Jenže nevím, co to mělo znamenat, jestli to byl všechno sen, nebo jesli sem fakt cvakala zubama. To není všechno. Po chvíli sem šla zase spat. Teď sem vážně usla, měla sem hrozný sny, někdo mě honil, někdo mě chtěl znásilnit, ale věděla sem že je to sen. A pak... no, v tom snu sem chtěla skusit odpojit svou duši od těla. Skočila sem do studny... ve snu ....ale zachvátil mě tak strašněj pocit, to se nedá popsat. Neuvěřitelný. Tak sem se "skákáním do studny" přestala. Ale po chvili sem začla zase, jenže to už sem nějak neovládala, nešlo to zastavit, ale měla sem ten stejněj hroznej pocit. A pak .. najednou chtěla sem rozsvítit budík a podívat se kolik je hodin, ale světlo vypadalo nějak jinak, jakobych neviděla světlo. Pak sem ržla malý světýlko,.. to se vážně nedá popsat... prostě světlo vypadalo jinak, nebylo vidět. Pak sem nějak vztala s postele, a přemýšlela jaký by to bylo skočit z okna a letět. Pak sem sešla po schodech dolů ( tu cestu si nepamatuju) a šla sem do pokoje, kde sme dřív spaly se ségrou, než nám postavili pokoje nahoře. Otevřela sem dvěře, byla tam ségra a já se jí ptala, proč je dole, proč nespí nahoře, ale ona nechápala. Pak sem pochopila já a řekla sem jí, že su zde z budoucnosti. Ona začla cosi povídat o škole, ale já chtělajít za mamkou do jejího pokoje tak sem odešla. U mamky sem se bála že na mě něco pozná, že nejsu v pořádku. Stoupla sem na váhu a sledovala čísilka jestli dávají smysl ( to bylo jako test jestli spím)... smysl nedávali, takže sem usoudila že asi sním... no a dál nevím.. jenom si pamatuju, že sem v takovým polospánku začla křičet,ae nevím jestli doopravdy nebo ve snu. Pak sem se probudila a začla si tenhle příběh zapisovat. Ale něco nesedělo. Všechno kelem mě tak nějak vybrovalo a trvalo to asi tři minuty než to přestalo...Tohle se mě dřív nestávalo, obvykle rozeznám sen od skutečnosti, ale tohle je fakt strašný. Taky se mě nekolikrát stalo něco jinýho, o tom sem ani nikde nečetla. BYla sem v polospánku a tak nějak sem si vysnila, že u mě v posteli ještě někdo leží. Věděla sem že je to jenom představa, ale ta najednou začínala být čím dál víc skutečná, tak moc že sem se jí prostě začla bát. Bát, že mě může fyzicky ublížit. Té osoby sem se mohla i dotknout, byl to prostě hmotnej sen. Závěr: Asi sou to všechno jenom sny, ale nikdo si nedokáže představit ten strašnej pocit, tu reálnost toho všeho. Nevíte o tom někdo něco??,. zkuste mě někdo něco napsat nebo poradit než z tho zcvoknu...!!! Damballa___"centrum.cz
23. Únor 2003 - 21:39
Obrázek uživatele Návštěvník
boc (anonym)
Hele, tak to buď ráda! Povedlo se ti lucidní snění, o němž hodně lidí dlouho usiluje a nepovede se jim to...Já jsem to taky dlouho zkoušel, různě trénoval, používal různé metody, pak na to zapomněl a "kutil" jiný věci. Jenže pak se mi to jednou stalo samo. Taky mně chytali, chtěli zabít...jenže pak se mi podařlo probudit ve snu! A právě díky tomu strachu jsem si uvědomil, že jsem ve snu. Já jsem ten, který poroučí. JÁ JSEM TEN, KTERÝ TENHLE SEN VYTVOŘIL.Každou noc mám fakt vymakaný sny (složitý děj, fantastická výprava, barvy,... :-)), lucidní bohužel jen výjimečně.S tím strachem se už budeš muset ňák vyrovnat. Já jsem se v tom prostě naučil hledat pozitivum (myslím, že se tím něco uvolňuje, pročisťuje apod.). I když se někdy taky dokážu se strachem probudit. Zrovna nedávno. Takovej ulítlej sen. Parádně promakanej sen, jenže pak se mi tam přimotaly ňáký neviditelní mimozemšťani, kteří obtežovali mou babičku a dědu :-))))))) A probudil jsem se ve chvíli, kdy jsem na ně křičel, ať vypadnou, že tady nemaj co dělat, že tady rozkazuju já, já jsem pán, oni jsou nic apod. A když jsem se probouzel, zjistil, jsem křičí i mé fyzické tělo :-)) Naštěstí potichu, tak nikdo nic neslyšel :-)) Zajímavá zkušenost.Jenom bych tě chtěl upozornit, abys zapomněla na nápady typu skoky z balkóna, skoky do studně apod. Wono je někdy fakt dost těžký rozeznat, jestli spíš, nebo na tom balkóně stojí tvoje fyzický tělo...Se měj a zas napiš!
24. Únor 2003 - 12:34
Obrázek uživatele Návštěvník
Lucka (anonym)
Ahoj,včera se mi stalo něco moc podivnýho.Jelikož mám teď dost velký problémy,který jsou opravdu zátěž na moji psychyku,je dost možný,že je to všechno vlivem těch problémů.Takže nedávno jsem byla na přednášce o čakrách,tam nás naučili jak dýchat.Tak jsem to včera zkusila.Jenže když jsem skončila,začlo mě brnět celý tělo.Nejvíc mě brněla páteř.Pak jsem začla mít pocit,jako když se ode mě chce odpoutat moje duše.Něco jako klinická smrt,když se duše vznáší nad tělem.Bylo zvláštní,ale vcelku příjemný.Jenže když jsem už opravdu chtěla tohle vyzkoušet,najednou se to zastavilo a já jsem jen ležela v posteli a odeznívalo to brnění.V práci mi kolegyně řekla,že to je asi pokus o astrální cestování.Jen,že je divné,že jsem to nechtěla,že se to spustilo samovolně.Je to vůbec možné.Pokud budete mít někdo k tomu připomínku, budu ráda.Díky
21. Březen 2003 - 13:18
Obrázek uživatele Návštěvník
David (anonym)
Cau, mozne to samozrejme je. 90% zazitku spojenych s astralnim cestovanim prichazi spontanne. Je to prirozena vec. Kazdy v noci astralne cestuje, pri usinani vsak prichazime o vedomi, proto si po probuzeni nic nepamatujeme.
22. Březen 2003 - 17:31
Obrázek uživatele Návštěvník
berunka (anonym)
Tak nevím,četla jsem si všechny příspěvky a nevím jestli píšu do správný rubriky.Už totiž nechápu co se mi to občas při usínání stává,dřív jsem z toho byla vyplašená,ale teď už nad tím mávnu rukou.Jestli mi to bude někdo moci vysvětlit,tak budu ráda.Někdy se mi stává,když usínám,že se mi zastaví dech a já se probudím se slovy,že nechci umřít a začnu lapat po vzduchu a nakonec to rozdýchám a znovu usínám.Nevím na čem to závisí,přichází to nečekaně a už to trvá asi 2 roky,někdy to přijde několikrát do týdne, někdy 1x za 14 dnů.Nevím,už to nepočítám.Možná to s duchovnem vůbec nemá nic společného.
26. Březen 2003 - 12:49
Obrázek uživatele Návštěvník
Iva (anonym)
O duchovno se zajímám.Dřív méně ale teď už víc.mo žná to sem nepatří ale nevim kam jinam.Přála bych si aby se mi něco (s duchovnem,astr.cestovánim)stalo.Možná to yní divně.Asi to nejde nijak ovlivnit,co.Nevíte o nějaké knížce,co by dobře popisovala a psala o astr.cest.a min.životě?Prosim napište mi.Ještě v tomhle oboru nejsem moc zkušená ale CHCI BÝT!
11. Duben 2003 - 19:16
Obrázek uživatele Návštěvník
maruska (anonym)
ahoj Berunko! A nemáš třeba náběh na astma??! Astmatické potíže obvykle přicházejí v noci,i když typické záchvaty prý až kolem čtvrté ráno. Nechci Tě strašit, možná je to něco psychického původu, ale zvaž to.Měj se, M.
12. Duben 2003 - 9:25
Obrázek uživatele Návštěvník
agnes (anonym)
ja mam takovou divnou zkušenost.Četla jsem spoustu článků o astralnim cestování,lucidním snění a několikrát jsem se o to i pokoušela ale nikdy se mi to nepovedlo.Ale někdy se mi stávají zvláštní věci a já zatím nepřišla na to co by to mohlo být.Jdu spát,zavřu oči a pomalu usínam a po chvíli se dostaví příjemní pocit závrati a to třeba několikrát za sebou.Je to takové sklouzávání do snu.Pak usnu a za chvíli se zase probudím,nebo něco jako probudím a začnu se třást ne na venek ale jakoby vevnitř.Někdy sliším hlasy které mi něco říkají většinou dost srozumitelně ale jsou to v naprosté většině samé nesmysli a vydím obrazy(naposledy to byla hlava psa které se začali pomalu zaplnovat oči modrým kouřem).Nemůžu se moc pohybovat většinou jen s námahou otevřu oči a celé to zmizí.Stává se mi to celkem často tak ob měsíc a někdy i několikrát za noc(jednou se mi to stalo i za dne).Jestli někoho napadne co by to mohlo být tak ho prosím at mi poradí proto že je mi 14let a docela se toho bojím.
14. Duben 2003 - 21:06

Stránky

Přidat komentář