Reklama

Ariana a Raven

To (Pá, 26. 10. 2018 - 08:10)

je to bejčí hlava Květa....mate pravdu. Jedno pořekadlo praví- ne milý ten, kdo krásný, ale krásný ten, kdo milý. Dnešní svět staví na fyzické kráse, ale ta je jen na chvíli a tolik na ní nezáleží, jako na tom, co je to za člověka povahou a to by celá A. propadla na celé čáře. Kdybych si já mohla vybrat, s kterou z nich půjdu na pivo, tak bych určitě zvolila Moniku, jak ji neznám. Je mi prostě sympatičtější a milejší.

V realu (Pá, 26. 10. 2018 - 01:10)

je to bejčí hlava Květa. Ty sysle a vypelichnou hlavu kazdy videl ve "Vedmach". Ale o to tu ani nejde. Jde o jeji histrionskou povahu a to je ode zdi ke zdi.

ach (Pá, 26. 10. 2018 - 00:10)

jsem viděla v restauraci,...No tak to jste viděla asi někoho jinýho. V reálu si není vůbec podobná!

:))) (Čt, 25. 10. 2018 - 20:10)

Prej mladá Monička. Vždyť je to stará hydra. Vrásky na krku jak má 60 letá mamka, povislé tváře, že se jí nevejdou na fotku, pusu namalovanou, aby nebylo vidět jak má úzké rty a na hlavě pár odrostlých chlupů.Ale aspoň víme, že to tady čte. Jak rychle změnila tancujícího tlouště za ještě děsivější foto :)))))

To (Čt, 25. 10. 2018 - 20:10)

vysvětlení. Takže lichotí...vyčítej těm lidem, že se jim ty fotky líbí. A nedělej si iluzi, že mladé dívky, modelky, si fota neupravují.

Aha děkuji za (Čt, 25. 10. 2018 - 19:10)

to upřímně píše, že na...vysvětlení. Takže lichotí lidé těm upraveným fotkám které vyrobila a ona za to děkuje. To je zajímavé.

Vždyť (Čt, 25. 10. 2018 - 19:10)

jak Květa ma na fb profilu...to upřímně píše, že na fb si fotky upravuje. Takže Vás bude mít za blázna.

Květu (Čt, 25. 10. 2018 - 19:10)

jak Květa ma na fb profilu...jsem viděla v restauraci, měla tam i psa a je si podobná. Hodně shodila a mužský asi dělá taky své. Ale žádnej zajda to nebyl, tak mezi 45-50 lety. U chlapů se to moc nepozná. Sama vypadá tak na 42-45 let. Ale hodně to dělá úsměv.

Zajímá mě (Čt, 25. 10. 2018 - 18:10)

jak Květa ma na fb profilu čestná a upřímná jak by reagovala na toto. Na fb má ranní snímek alá 20-letá školačka. Přijdu na karty a upřímně jí řeknu že je úplně někdo jiný. (neboť sem Květu viděla reálně vícekrát). Jak by mi to vysvětlila nebo reagovala jako na klienta?....předpokládám že tak vyšinutá není aby si myslela že tak opravdu vypadá.

Prave ze (Čt, 25. 10. 2018 - 13:10)

Monika nic nikomu nedela jak pisete vyse. Zadny pomluvy lzi neustale pohnutky mysli napadani. Jede si svuj zivot smeje se zkratka pohodarka. Cili mi vubec neni jasne cim by skodila.

K. (Čt, 25. 10. 2018 - 13:10)

lze objektivně odporovat....Monika náhodou žije svůj mladistvý život, baví se, tančí, je veselá. Nevšimla jsem si, že by dělala za posledních pár let nějaké veletoče a harakiri jako A., že by neustále někoho napadala, lhala v jednom kuse se řešila a chválila. A. není žádný myslitel, v hlavě má vyhrábnuto, je to psychopat, kterého rozhodí úplně všechno. Ona na to dojede, je to i zlý člověk, přesvědčený o své jedinečnosti. Takových blbek vych.aných vys.ru do rána kýbl.

No (Čt, 25. 10. 2018 - 12:10)

Vždyť je to neschopná...lze objektivně odporovat. Bez ní by byl Raven 0. A knihu napsali spolu, ono je vidět i na jejím fb, že v té hlavě něco má.Monika tam nemá nic.

aqo (Čt, 25. 10. 2018 - 10:10)

Vždyť je to neschopná pí-ča. Sama za sebe nedokáže nic. Ta byla k něčemu, když ji bylo dvacet a dělala Ravenovi křoví. Pak to skončilo a celej život byla darmožrout co se válel v posteli.

Jakou (Čt, 25. 10. 2018 - 09:10)

má moc ráda dramata a když...vysokou Monča vystudovala?

Květuše (Čt, 25. 10. 2018 - 09:10)

Květě jde? Furt chtěla...má moc ráda dramata a když žádná zrovna nejsou, tak je udělá, nebo vymyslí, má ráda ten humbuk. To je typické pro histrionské osoby. Moniku nepřestane řešit nikdy, vzala jí přece manžela, žádné jiné argumenty nebere v potaz. A jak sama nemá ráda, když někdo kritizuje její život, tak ona to Monice dělá neustále. Přitom ta Monika vystudovala vysokou školu, chodí do práce, to A. nikdy nedělala, žila si, jak za prasaty a žije pořád. M. je hezká mladá holka a je milá, kdežto A. ujiždí vlak, mládí pryč a o žádného normálního chlapa už nezavadí, je to podivínka a není laskavá, všechno přepočítává na peníze.

O co vlastně té (Čt, 25. 10. 2018 - 08:10)

Květě jde? Furt chtěla být rozvedená tak je. Tím sem myslela že je šťastná s nynejším manželem a kapitola minulosti se uzavírá. Co furt trojčí s tou Monikou? Vždyť se jí to netýká. Je to věc Ravena s kým je a s kým pracuje. Nějak v tom nenalézám souvislosti. Nota bene Monice je nějaká Květa dávno u zadku. Kurňa co tím sleduje?

Prosim Te ta nic (Čt, 25. 10. 2018 - 06:10)

Proč už Ariana nenapíše...nenapise. Je neschopna a lina. Kolikrat co slibila a nic. Loni o vanocich taky ze napise o pohanskych tradicich a hovno. Vymysli nesmysly.

Ano Kveta (Čt, 25. 10. 2018 - 06:10)

jsi taková pinda, že...je precitlivela ale jen na sebe. Okoli je ji u prdele! Ta resi pouze a jen sebe. Tak tu nemel hovna. Supem by se mela vratit do blazince nebo by ji mel nekdo konecne dat po papule. Sobec jeden!

Jestliže (Čt, 25. 10. 2018 - 05:10)

Paní Ariana si prošla...jsi taková pinda, že nedokážeš pochopit, že ne všichni mají city stejné, tak už drž hubu. Však na tebe taky dojde a pak můžeš vypravovat, pipino blbá.

Ála (Čt, 25. 10. 2018 - 00:10)

Paní Ariana si prošla...Relax :-D

Reklama

Přidat komentář