Reklama

Ariana a Raven

(So, 26. 1. 2019 - 17:01)

Pobavil jste mě, musí to být ale těžký přechod a trvá dlouho, od amazonky ke staré obtloustlé ropuše, co má všechno umělý. :-)

P (So, 26. 1. 2019 - 10:01)

Květa už je zase unavená, nevim tedy z čeho. Ona je neustále puberťačka, bohyně, amazonka a nevím co všechno, ale stěžuje si jako stará důchodkyně.

o. (Pá, 25. 1. 2019 - 09:01)

Mě to přijde celé přitažené za vlasy, co kolem toho dokáže namlít. Zdá se mi, že by zase ráda s někým vyrazila na cesty, ale s Jankou si to podělala a ona není dobrá parťačka na cesty. Tak asi hledá, na koho by se přilepila. Vždyť ať s ní jede ta její "láska a manžílek", ne? Nebo, když je s tím Egyptem tak propojená vnitřně, jak píše, tak ať jede sama s cestovkou, ale to ona ne, ona se bude přece nikomu přizpůsobovat. Buďto bude po jejím, nebo nic.

Taky (Čt, 24. 1. 2019 - 23:01)

mi to přijde neuvěřitelné chlubit se takovými fotkami. Byla jsem v Gize na stejném místě jako ona, je to šílený turistický běs a poníci i velbloudi v zuboženém stavu

? (Čt, 24. 1. 2019 - 23:01)

I jak se tam nechala vozit po městě zapřaženým koněm, tak ona je tak tupá, že neví, že ty koně tam nedostanou celej den napít a musí vozit trapný turisty.A možná by si "milovnice" zvířat měla zjistit jak se zachází se psy mimo profláklá turistická místa.Bylo to dokonce v Blesku kam píše ty svoje vymyšlený sračky.Odkaz zde: https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-krimi/571659/strychnin-a-podrezavani-primo-v-ulicich-v-dovolenkovem-raji-cechu-se-zbavuji-toulavych-psu-bestialnim-zpusobem.html
Někdo by jí měl ten odkaz hodit na FB, ona si myslí jak bojuje za práva zvířat a přitom ví tak 1% hnusu, který se zvířatům děje.A je neuvěřitelně pokrytecká, mele tam o velkochovech, a pak jde péct kuřecí prsa a napíše k tomu "už je jim lépe" a dá k tomu smajlík, no není to imbecilka?

... (Čt, 24. 1. 2019 - 21:01)

Květa je teda ale KRÁÁva ! zveřejnila vzpomínkové video z Egypta, kde jede na takovém malém koni... Milovnive zvířat si sedne na takového chudáka, PRASNICE JEDNA!! chudák kůň ! Hlavně že furt kecá jak nenávidí cirkusy, ale klidně si dřepne na takového chudáka !... Kadí si do huby lhářka prolhaná !! Prasnice odulá !!

Caroline (St, 23. 1. 2019 - 11:01)

No a s těma úpravama fotek - dcera má tu aplikaci faceapp a tam jsou různé druhy úprav. Nejsilnější je, že z tebe udělá hollywoodskou krásku. Opravdu i já vypadám jako hollywoodská hvězda, jenže si to nedávám, protože lidi co mě znají ve skutečnosti v práci by si mysleli, že jsem se zbláznila. No a pak jsou tam další úpravy, třeba silnej makeup, slabý makeup a pak jakoby přirozený, že to není moc vidět, ale vyhladí to obličej a omladí, zúží. No a ona vždycky použije tu hollywopodskou krásu a napíše s úpravami, pak použije tu nenápadnou mladistvou úpravu a napíše bez úprav. Mně je to jedno, kdyby napsala že všechny fotky jsou upravený, že neupravenou by nepustila že vypadá špatně, tak dobrý. Jen by mě zajímalo, jestli podceňuje inteligenci lidí že si to nikdo nestáhne, když tam ještě napíše že je to FaceApp nebo že je to jen pro vip lidi jako je ona. Ale dcera s tím přišla sama, chtěla na to 200 že se chce fotit na instagram.

J (St, 23. 1. 2019 - 22:01)

přesně tak, všechny fotky jsou upravené, nikdy nezveřejní foto bez úprav.Nejbizarnější jsou ty úpravy její postavy, kdy si vždycky ubere cca 20kg.Přitom je to udělané tak amatérsky, že to pozná i naprostý idiot.

P (Čt, 24. 1. 2019 - 09:01)

Ono bizarní jsou především fotky u jejich přátel, kteří ji neupravují. Jako ty z Egypta. Kamarádka, s kterou tam byla má na profilu milion fotek a ani jednu upravenou. To je pak šok, najednou je tam obtloustlá, stará a rozcuchana Ariana.

J (Čt, 24. 1. 2019 - 14:01)

Ano, tam je to perfektně vidět.Tam je taková jaká je v reálu.Já hlavně nechápu, že ona vlastně lže nejvíc sama sobě.Přece musí vidět jak vypadá a jakej jsou ty upravený fotky bizár.Na těch neupravených u té kamarádky vypadá tak o 10 let starší než kolik jí skutečně je.

O. (St, 23. 1. 2019 - 18:01)

Z toho je jasně vidět, že ráda blafuje, lže si do kapsy. Dělá se lepší, než je, hezčí, mladší. To musí být pro ty lidi šok, když ji pak uvidí naživo, co si tak o jejím čtení z karet musí myslet. Jenže to jí nedochází, že se shazuje sama.

lady gaga (Út, 22. 1. 2019 - 06:01)

V létě to budou ale 3 roky.Přesně si pamatuju, jak na podzim 2016 ve vysílání říkala, že má po dlouhý době půl roku chlapa.Že si ho nabrnkla měsíc po tom, co měla udělaný zuby.

fuf (Út, 22. 1. 2019 - 23:01)

Ano, taky se mi to zdálo, že je to kratší doba, ale takhle to tam napsala. Však známe, jaká je lhářka atd..

Olina (Út, 22. 1. 2019 - 14:01)

Já myslím, že dávala fotky z bazénu, kde byli s Tomem a to ještě neměla zuby. Pamatuju si to, protože jsem si říkala, jak jí může dát pusu bez zubů, to musí být divný. Ona pokaždý říká trochu něco jinýho. Ale Tom je to určitě, psala, že je její muž Vodnář. Ono ho nejspíš dost štvalo, jak o něm vyprdelila veřejně úplně všechno. Ale je její věc, jestli je s Tomem nebo s jiným, jestli Toma miluje, budiž jí to přáno.

deffin (St, 23. 1. 2019 - 01:01)

nn. fotka u bazénu již se zubama. a zuby má cca od jara 2016

S. Holmes (Ne, 20. 1. 2019 - 01:01)

Takže s konečnou platností potvrzeno, že se jedná o Toma.

O. (Ne, 20. 1. 2019 - 18:01)

Jak víme, že se jedná o Toma? Nikde to u ni na fb nemůžu vyčíst

O. (Ne, 20. 1. 2019 - 19:01)

Ona to tají, ale měla tam chvíli napsáno, že je to on, četla jsem to a pak to rychle zmizelo. Také je jí to asi hanba napsat, když víme, co je to za člověka.

myš (Po, 21. 1. 2019 - 00:01)

Ano, přesně tak. Bylo tam napsáno, že v létě budou spolu 4 roky.

E. (Ne, 20. 1. 2019 - 15:01)

Ta nemá ani kousek hrdosti, po tom všem, co jí udělal, co jí nalhal, napodváděl se jí z briketama, jak se bála, že od něj něco chytla, jak se cítí po něm špinavá, nechal ji v horečkách napospoas, ho vydává za svoji lásku. Ona ale sama nemůže vůbec existovat, to jí hned začne v hlavě m.dat a blázní do foroty. Tak je jí dobrej i takovej.

Reklama

Přidat komentář