Reklama

Ariana a Raven

Míla (St, 23. 10. 2019 - 16:10)

Koleduješ si. Ta ženská, co se tu pořád naváží do Květy z tebe udělá Květu :). Fakt nelžu. Ze mě ji také udělala. Je ttcvoko cvok, Květa šla do divadla a té ženské, co si tu povídá sama se sebou, to vadí.

Návštěvník (St, 23. 10. 2019 - 17:10)

Z toho si nic nedělej Mílo. Dotyčná je evidentně slabomyslná, když si myslí, že lézt sousedům nezvaně do bytu je OK. Evidentně nasraná, že jí ten výmysl s TV řvoucí u Květy nežereme. Průhledný jak celofán. A teď zase napíše, že já jsem taky Květa.

Míla (St, 23. 10. 2019 - 20:10)

Ty lži tady píše pořád. Chce aby se k ní někdo přidal a mohly šťastně drbat spolu. Když mě nařkla, že jsem Květa, bylo mi jasné kolik uhodilo. Na jedné diskusi tady na Dr. zase jeden alkoholik pořád ve všech vidí nějakého Zkoumala. No a tady ta alkoholka zase všude vidí Květu :). Je cvok.

no jo (St, 23. 10. 2019 - 15:10)

třeba si užívala s nějakým novým šukálistou a tu TV měla jenom jako zvukovou kulisu, abyste jí neslyšeli jak vzdychá slastí :-)

šoust (St, 23. 10. 2019 - 00:10)

Já bych jí šukal hůhůůůůů kozatice jedna nadržená...

Návštěvník (Út, 22. 10. 2019 - 23:10)

Ona žere sushi?? To ale není vegetariánské. Je v tom syrová ryba. Takže zase kecá, že je vegetariánka, přitom žere všechno na co přijde, např. zelňačku od Ály.

Návštěvník (St, 23. 10. 2019 - 00:10)

Meleš. Psala, že se snaží být vegetarián, ale že jí to nejde. A sem nechodí, tak nemá cenu ji psát vzkazy.

Návštěvník (St, 23. 10. 2019 - 01:10)

Omyl. Baba sem leze, na vegetariánku si pouze hraje. Přesně si to napsala, to snaží se. Snaží se cvičit snaží si dělat řidičák snaží se nežrat, snaží se mít chlapa, snaží se nelhat. A vše je vlastně obráceně.

Návštěvník (St, 23. 10. 2019 - 01:10)

Ale neleze, musíš jí to dát na fejs.To by tady bylo jiný vzrůšo.Takhle jen drby o ničem,dohady,fabulace,intriky.

Návštěvník (St, 23. 10. 2019 - 01:10)

Leze a nevymluvíš mi to. Spousta věcí nevím ale tohle vím na 1000%.

Návštěvník (Út, 22. 10. 2019 - 22:10)

Včera pod ten příspěvek se sushi napsala paní, že to nerada. Hned se do ní naše hvězda pustila. Ráno to bylo smazané. Možná jí blokla. Dnes tam paní také píše, že syrovou rybu nerada. Ona se může posrat pokud někdo napíše svůj pohled. Včera jí tam napadla, že je to její večer a co to má tam psát. Asi takto: pokud nechci, aby mi lidé komentovali nepatřičně statusy tak je nastavení soukromí, nebo více tolerance, nebo být na FB sama.

Maji (Út, 22. 10. 2019 - 20:10)

Já si také myslím,že si to sushi koupila sama,aby ukázala tomu bývalému,že si našla nového křena. Pořád ještě básní o Ravenovi a Tomovi,je vidět,že jí to štve. Když si je schopná vymyslit těhotenství s Tomem,fitko,že chodí cvičit a pohanskou svatbu,není pro ní problém už nic.Jsem zvědavá,kdy bude řídit to nové fáro,jak na fb. dala obrázek cizího auta a psala,že je její.Pak to rychle stáhla,bylo jí trapně,jak se zesměšnila.

Návštěvník (Út, 22. 10. 2019 - 13:10)

Tím neargumentuje nějaká Květa. Že jsi závistivá, nesnášenlivá stará panna, to tady vidí každej. A je lepší přiznat, že tvoje kecy jsou kecy od piči, než chodit okolo a "slušně" pomlouvat. Drbno jedna hnusná..ale Boží mlýny melou...

Návštěvník (Út, 22. 10. 2019 - 22:10)

Květo melou mlýny melou, ale v Tvůj neprospěch. Toho lhaní už je až až. Není to v pořádku a měla by ses důsledně nad sebou zamyslet. Žít život ve lži Tě dožene.

Rozmarila. (Út, 22. 10. 2019 - 16:10)

Jasně tobě melou fakt Květuš, i suši k večeři si musíš sama objednat , zaplatit a jako romantická večeře sama nafotit....... neznám člověka, který by tak lhal sobě i druhým.

Návštěvník (Út, 22. 10. 2019 - 20:10)

Ona si to koupila sama a jakože je s přítelem? to už je vrchol,

Návštěvník (Út, 22. 10. 2019 - 14:10)

Ha ha Kvetuse, ty tady perlis :-))

Návštěvník (Út, 22. 10. 2019 - 14:10)

Na koho to je? píše sem hodně ladí víme?

Rozmarila. (Út, 22. 10. 2019 - 11:10)

Tím argumentuje Květa, aby si dodala chatrné sebevědomí, je v pudeli a sama sebe přesvědčuje , že ji lidí závidí. Navíc má rozjetou psychiku , což je vidět z těch mouder na profilu.....přesvědčuje sama sebe, že už ví jak žít......

Návštěvník (Út, 22. 10. 2019 - 12:10)

Ta ví starou belu o životě, psychika jí pěkně hapruje. Pořád si namlouvá, jak je žádoucí, krásná, moudrá, přitom už jen jeden pohled na ten její kutloch člověku napoví hodně. A v pudeli je, o tom žádná.

Reklama

Přidat komentář