Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (Ne, 3. 11. 2019 - 01:11)

Vypadat jak Květa? Tak už sem dávno na plastice. Fuj tajksl to se mi zved kufr.

Návštěvník (So, 2. 11. 2019 - 13:11)

Foto bez úprav, jojoo.

Návštěvník (So, 2. 11. 2019 - 13:11)

Bez úprav znamená ještě více úprav k nepoznání.

Rozmarila. (So, 2. 11. 2019 - 11:11)

Já se musím smát jak je Ariana štíhlejší a štíhlejší na upravených fotkách , za chvíli se úplně vypaří jako vila......:)))))

Návštěvník (So, 2. 11. 2019 - 12:11)

JJ. Teď sama sebe vyrábí na 20 let a na 40 kg. Kam se to může ještě vystupňovat..

Návštěvník (So, 2. 11. 2019 - 11:11)

Ten člověk, co tu uráží paní a nazývá jí chcavkou bude asi velkej chudák s malým pérem :-D že tě to baví, blbečku :-D a jestli si tu fakt někdo mysli, že tu píše jeden a ten samý člověk, tak je hodně naivní :-D

Návštěvník (So, 2. 11. 2019 - 11:11)

Zarazilo mě, že jsem nějakej návštěvník, ale koukám, že to jsme všichni. Už chápu proč Chcavka. Bylo mi divný, že když vidím ta témata, že by se onanista nepropašoval/a sem. Tak Chcavko, je v okolí hodně témat, tak tady nepruď. Ariana je pěkná ženská. Její styl oblékání se mi moc nelíbí, ale jestli se v tom cítí dobře, ok.

M. (So, 2. 11. 2019 - 19:11)

No na té fotce z Blesku jí to fakt sekne.

Návštěvník (So, 2. 11. 2019 - 12:11)

PS: A ty jsi podle Chcavky zas pro změnu "ubožák s malým pérem" :-))))

Návštěvník (So, 2. 11. 2019 - 12:11)

To bude těžký návštěvníku. Chcavka touhle diskuzí žije. Neustále číhá na Arianině FB a hledá čím by jí pomluvila. Ty pomluvy pak píše sem. Kdokoliv se tady Ariany zastal, je podle Chcavky buď sama Ariana, anebo patří do blázince. Lidi tu oslovuje stylem kreténe, imbecile apod. Sama je narušená, trpí aquaholismem neustále si prolévá ledviny vodou a proto chodí každých 30min močit. Když jí tu někdo dá odkaz na článek o tom, že pitný režim je nesmysl, hned napíše něco ve stylu "blázne patříš do Bohnic"

Návštěvník (So, 2. 11. 2019 - 14:11)

Takže je závislá na moči a ještě na Arianě? Tak to vede zajímavý život.

přesně tak (So, 2. 11. 2019 - 16:11)

Nalejvá se vodou a tak každých 30 minut močí. Je jasné že musí být neustále doma v blízkosti WC a nikam jinam ani chodit nemůže. Ale jí stačí k životu vodovod, WC a internet. Chodí na FB Ariany a bere si tam tipy na filmy, které pak nelegálně stahuje na internetu. Na Arianu žárlí, že je v 50 ještě kost, a tak tady o ní hnusně píše, jaká je to tlustá bába, že fotky jsou upravené atd. Taky popisuje, jak má Ariana doma nachcáno, že nevenčí psa a kocour čurá na podlahu apod, takže je vidět že má fetiš na močení.

Návštěvník (So, 2. 11. 2019 - 18:11)

pokud máš s tím problém tak to máš blbý protože takový příspěvky tady budou stejně pořád. Buď tu můžeš psát do zblbnutí ty svý trapárny nebo se s tím smířit.

Návštěvník (So, 2. 11. 2019 - 18:11)

Chcavka jedna, jak se čertí :-))) hodně štěstí s pitným režimem, ty Chcavko.
A nedělej se ze sebe dav, a ze svých odpůrců jen jednu osobu. Jsi průhledná a směšná. Nás je víc, kdo víme, co jsi zač.

M. (So, 2. 11. 2019 - 19:11)

Logicky...proč by víc lidí bylo na ní tak závislých? Pořád dokola si vymýšlet a psát drby. Chcavka je jen jedna, taky jsem si jistá.

Návštěvník (So, 2. 11. 2019 - 21:11)

Ti Květa půjčila na víkend svou sbírku paruk že tu tak vyvádíš? Z vděčnosti jí tu bráníš a je ti to hloupý se k tomu přiznat co?

Návštěvník (So, 2. 11. 2019 - 19:11)

No víš kdo sme zač. Chcavky všichni do jednoho. Bože do čeho si to duši dal..:-D

Návštěvník (So, 2. 11. 2019 - 18:11)

PS A dej nám sem Chcavko odkaz na Arianin FB, kde Ari píše, že psa nevenčí, kocour chčije na podlahu a v bytě je nachcáno. Všechno jsi si to vycucala z prstu, aby jsi to mohla psát sem.

Návštěvník (So, 2. 11. 2019 - 18:11)

Nic sem dávat nebudu. To jestli to smazala neznamená že to tam nebylo. Hele začínáš být dost průhledná a otravuješ tady. S ostatníma si tu budu psát co chci a kdy chci. Lepší je tě ignorovat. :-))))

M. (So, 2. 11. 2019 - 19:11)

Takže nic neexistuje a je to Chcavky úchylná představa. Jak jinak.

Reklama

Přidat komentář