Reklama

Ariana a Raven

RK (Ne, 3. 11. 2019 - 01:11)

Z jejího FB: Jsem profesionální 100% vytížena životní poradkyně s přesahem do ezoteriky.

Návštěvník (Ne, 3. 11. 2019 - 01:11)

Ta je vytížená tak že přejde z ložnice do obýváku. Tam nějakýmu člověku nakrafe svá moudra ten zacvaká a madam si zas lehne.

jj (Ne, 3. 11. 2019 - 01:11)

Hlavně nechápu, jak takový člověk, co neví sám, co se sebou má drzost nazývat se životní poradkyní. Když ona sama se nepřijala takovou, jaká je a chce radit ostatním? Co se před nedávnem trávila proto, že se na ni Tom vysral?

Návštěvník (Ne, 3. 11. 2019 - 01:11)

Ano. Nedokáže přijmout ani to jak vypadá. Její vztahy nevztahy sou jedna velká katastrofa. To je pak stěžování si na chlapy a jaká ona je svobodná, že vlastně nikoho nepotřebuje. Každý citát plný zoufalství nad jejím životem. Neumí žít. A radit? ta je snad ten poslední co by měl...

Návštěvník (Ne, 3. 11. 2019 - 02:11)

Kdy jsi ji naposledy viděla? Myslím živou, ne na fotkách.

Návštěvník (Ne, 3. 11. 2019 - 03:11)

Asi tak měsíc. V kině. Ano byla to ona. Už sem jí viděla i před tím pár let zpět. Je to stále stejný. Beze změn. A už mě to vytáčí. Nemám vůbec žádnej problém pochválit ženu třeba v práci v obchodě. Pokud žena o sebe dbá a vypadá dobře tak chválím i 70-letou. Ale nebudu chlácholit tady Arianu jen proto že je to Ariana. Má zničený vlasy, pleť spíše špatnou a hrbolatou, dost rudou a padají jí ji už kontury obličeje. Naprosto si není podobná s fotkama na fb. Jo a je silná.Pas a má pneumatiku.

Míša (Ne, 3. 11. 2019 - 06:11)

Já ji viděla jak jela s tím svým čoklíkem. A její zjev mne zarazil. Neznáte ji někdo osobně? Potřebovala bych vědět, co používat za kometiku.

Návštěvník (Ne, 3. 11. 2019 - 13:11)

Nějak nechápu. Jestli chceš vypadat jako Ariana, proč se nezeptáš přímo jí, jakou používá kosmetiku. Přes FB ti určitě ráda poradí.

Návštěvník (Ne, 3. 11. 2019 - 11:11)

Proč se ptáš tady? Napiš jí na fb nebo na e-mail.

Míša (Ne, 3. 11. 2019 - 12:11)

Dobrý den, je mi trapné, že šmíruju, nebo se chci opičit. A trochu se i bojím, vypadá nepřípustně. Určitě ji tu zná někdo osobně. Stačilo by mi název kosmetické řady. Jinak neberu ty příspěvky tady, očividně je někdo mimo, ony okolní diskuse napoví.
Protože jsem jí vídávala a teď nyní a je to velká změna. Vypadá skvěle. Jak tam má tu fotku Blesk, tak tam je téměř reálná. Až na krk, tam je vidět věk a menší vrásku mezi obočím. Fakt mi vyrazila dech.

Návštěvník (Ne, 3. 11. 2019 - 01:11)

Ta tak,,,,za chvilku tě místní blázen nazve chcavkou jako všechny tady,

jj (Ne, 3. 11. 2019 - 01:11)

Takovej pošuk úchylnej je mi jedno. Nereagovat na magora a čekat až admin zablokuje.

Návštěvník (Ne, 3. 11. 2019 - 01:11)

Je to lhářka ulhaná že se jí od huby práší.

RK (Ne, 3. 11. 2019 - 01:11)

Tak prý opět foto bez úprav. To není možný, jak je prolhaná.

Návštěvník (Ne, 3. 11. 2019 - 01:11)

Ano jasně psala, psala. A kde je důkaz? Ve tvé mysli choré Chcavko.
Dovedu si přestavit jak nad tímhle scénářem onanuješ.

Návštěvník (Ne, 3. 11. 2019 - 01:11)

Já ti nic dokazovat nebudu. A jestli šukáš Květu a pak jí tu hájíš, tak si to v těch chcankách užijte.

Návštěvník (Ne, 3. 11. 2019 - 01:11)

Jak tě ta představa vzrušuje.Jsi úchylná.Fuj.

Návštěvník (Ne, 3. 11. 2019 - 01:11)

Že se jí čokl nebo kocour vychcal v bytě opravdu barvitě popisovala na fb. Ještě jak po tom uklouzla když měla rande. To že si máklá tady už víme. A to psaní tady je ti úplně k ničemu. Si fakt nemocná magorka.

Návštěvník (So, 2. 11. 2019 - 21:11)

Otázkou zůstává zda antichcavka není lesbička či bisexuálka. Třeba to s naší bábou daly dohromady a teď jí tu brání do morku kostí. Inu láska je láska.

Návštěvník (So, 2. 11. 2019 - 20:11)

Když nad tím přemýšlím.. radši být jedna z chcavek než jedna z těch magorů, co tu hájí bábu a lezou jí do prdele :-)

Reklama

Přidat komentář