Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (St, 18. 12. 2019 - 00:12)

To se mi samozřejmě stalo. A co jako? Žena si popláče, postěžuje kamarádce a časem to vidí s nadhledem. Život tím nekončí, To by celá země páchala sebevraždy každý den, co každou vteřinu, Kurva chlape, používejte mozek. Fakt sou na světě tak zlý věci, kam se hrabe rozchod s chlapem. Denně se lidi zabíjejí, znásilňují, ztrácejí malé děti a my tu budeme oplakávat Aríska, že před několika lety jí opustil Raven.

Návštěvník (St, 18. 12. 2019 - 01:12)

Jenže pro ní znamenal Raven hrozně moc, ještě teď píše že to byla osudová láska. Věří, že spolu byli a zase budou v jiných životech. Tak co tedy s tímhle životem, když zbytek toho života stráví bez něho... Co je takový život??? Vůbec nic, úplný hovno...ale tobě to nic neříká, protože nejspíš nevěříš ani v osudovou lásku ani v minulé životy. Jsi obyčejná slípka pipka, vrať se do kuchyně ty couro.

Návštěvník (St, 18. 12. 2019 - 01:12)

Couro? podle sebe soudím tebe?. Jaký život si vybudujeme takový ho máme. Že je Arísek závislý na Ravenovi, za to já nemohu. Holt je to obyčejná slaboška co neumí žít bez jednoho chlapa. Věřím v jedno a to v sebe. Nikdo za mě ten život neodžije. Tak nač se trápit.

Návštěvník (St, 18. 12. 2019 - 01:12)

Máš pravdu, je to slaboska. Je skvělé, že jsi samostatná a vyrovnaná a můžeš žít kvalitní život i bez chlapa, což se o Kvete říct nedá.

Návštěvník (St, 18. 12. 2019 - 01:12)

Jasně že jsi coura. Chlap se na tebe vykašlal, no co tak bude jiný. Ale pravá láska je o něčem jiném ty couro.

Návštěvník (St, 18. 12. 2019 - 01:12)

To tě zklamu. Mám krásné manželství už 13 let. Vím co je pravá láska. Na to sem si musela přijít časem. A to že člověk má v životě rozchody je fakt nepříjemný, ale stává se to každýmu. Pokud umíš jen takto nadávat, tak máš asi smutný život viď?

Návštěvník (St, 18. 12. 2019 - 04:12)

Rozchody možná. Ale tady šlo o rozvod. Je ti vůbec jasný ten rozdíl?? S někým chodit neznamená totéž jako slíbit si věrnost a vzájemnou pomoc a podporu v nemoci i ve zdraví, dokud nás smrt nerozdělí. Lidé svůj slib myslí vážně a pokud ho ten druhý poruší, tak to strašně bolí. Ty jsi asi vyrůstala ještě za komančů kdy se tvrdilo, že manželství je instituce za účelem výchovy dětí, ale ten hlavní smysl z toho ukrojili. Takže pokud žena najde dětem nového tatínka, tak je to v pořádku, může toho původního takto nahradit a rodina bude fungovat.

Návštěvník (St, 18. 12. 2019 - 08:12)

Já to vím, jak to bolí.. Také sem se kdysi rozvedla. Také sem si slíbila vše co píšeš, ale zkrátka některé vztahy a manželství nevydrží, ať již sou důvody různé. Ale stále mi to nějak není jasné. Přeci život běží dál, otáčet se mnoho let zpátky jako Arísek, analyzovat minulost.. K čemu je to dobré? Proč sebe mučit tím, co nemohu změnit? Není lepší se zaměřit na to co můžu v životě změnit teď a tady? Udělat si život příjemným? Náš život není závislý přeci na mužích a to zda dodrží manželský slib. Být šťastný znamená být vyrovnaný a spokojený sám se sebou a naší prací udělat vše proto, aby tomu tak bylo. U Aríska to spíše vidím na vztahovou závislost, a to není dobrý k ničemu.

Návštěvník (St, 18. 12. 2019 - 00:12)

Přesný název je: Psychopat v rodině.

Návštěvník (St, 18. 12. 2019 - 00:12)

Raven napsal knihu, S psychopatem v domácnosti. Co ho k tomu asi vedlo? Asi zkušenost.

Návštěvník (Út, 17. 12. 2019 - 22:12)

Chcavka už tu zase vidí Květu. Má chcací mánii, chčije a chčije, až z toho má halucinace.

Návštěvník (Út, 17. 12. 2019 - 22:12)

PS: A nemysli si Chcavko, že tvůj příspěvek z 11.9. tu bude zapomenut!!! My víme že každou půlhodinu chčiješ!!!!!!

Návštěvník (Út, 17. 12. 2019 - 22:12)

Prý jednomu chlapovi zlomila srdce...tak to bych teda ráda viděla kterému. Zatím se všichni vykašlali na ni.

Návštěvník (Út, 17. 12. 2019 - 22:12)

Ano, ten článek je výlev k zbliti. Co krok, to facka, Kveto.

Návštěvník (Út, 17. 12. 2019 - 22:12)

Jestli je Květa Alfa Bohyne, tak Lancelot musí vypadat jako starej Škopek ze Slunce seno.

Návštěvník (Út, 17. 12. 2019 - 21:12)

Květo, za ten tvůj článek bys potřebovala profackovat !!!

Afrodita (Út, 17. 12. 2019 - 21:12)

Proč stále řeší ty vztahy, chlapy, lásku? to sem dělala do určitého věku. Copak je jí 17 let?

pro Afroditu (Út, 17. 12. 2019 - 22:12)

A co řešíš teď? A kolik ti je let? Proč by žena nemohla řešit vztahy v jakémkoliv věku?

Návštěvník (Út, 17. 12. 2019 - 21:12)

Prej Raven má láska. A co trávení tisem Kveto? Vždyť tě prý trávil hajzl. Mlela si to v televizi. Fuj ty lharko.

Návštěvník (Út, 17. 12. 2019 - 23:12)

Raven je hlavně blbec. Opustil dokonalého Aríska a narazil si tu hajtru Moniku...neskutečný hlupák

Reklama

Přidat komentář