Reklama

Ariana a Raven

Charon (Ne, 22. 12. 2019 - 13:12)

Prej jsem pořád krásná a žádoucí, ta to má v ty makovici vybrakovany. Není to nějaká nemoc, když se vidím, tak jak nevypadam? Nejvíc jsi žádoucí na tý fotce na Googlu v leopardim kožichu. Kdo to neviděl, jděte se podívat a spojte si to se slovy, krásná a žádoucí. Nepůjde vám to dohromady, to vám zaručují.

Návštěvník (Ne, 22. 12. 2019 - 13:12)

Btw jedninej kdo je osamělej je ta zrůda Arísek. Je zlatá neděle a jen zoufalkyně si mění fotky a plká hovna na fb. Jinak s tím umělým masem. Tak ho nežer ty stará rozcapená svině. Ale já vím, ty by si k vůli masu sežrala i svýho čokla a kocoura.

Návštěvník (Ne, 22. 12. 2019 - 13:12)

Ta Monika je trapná jak sem pořád píše.

Hanina (Ne, 22. 12. 2019 - 13:12)

Tady někdo parádně lže. A to už dobu. Ari shodila, to jsem viděla na vlastní oči. A těm věřím. Má štěstí, že má štíhlou konstituci, tak stačí se omezit v jídle, brát dobré prášky co nezavodňují a výsledek je na světě. Jak vidím, tak nikdo nenapsal nic, čím mu Ari ublížila. Ani si nedokážu představit, co tak strašného by to mělo být, že bych jí tady do zblbnutí napadala. Takže jen nadáváte, ale důvod jste vy. Osamělý ženský. Našly jste si objekt. Včera jsem si prohlížela její fotky. Klidně tam mezi upravené dá neupravené. A moc jí to sluší. Ty přepálené filtry jí dělají starší. Taky ji sluší, když si splete cop. Je to kočka i bez filtru. A tlustá není, to je vidět na ofiko fotkách, kde je na svatbě, s kamarádkama, atd. Trošku jí padaj víčka. To už je prokletí našeho věku. Nechala jsem si horní upravit a hned vypadám líp a líp vidím. Kdyby na to šla Ari, to by ještě víc prokoukla. Ale každému se pod kudlu nechce...

Aha (Ne, 22. 12. 2019 - 14:12)

No tak možná zhubla od té doby co vyšla z léčebny. Ale jinak je pořád obézní. A rozhodně nevypadá tak, jak se prezentuje na fotkách na Facebooku. Kdyby nelhala, že to je fotka bez filtru a pak tam nedala mega upravenou fotku, tak se jejím vzhledem nikdo zabývat nebude. Je to lharka prolhana, která o sobě tvrdí, že je čestná.

Návštěvník (Ne, 22. 12. 2019 - 14:12)

Napsalas to perfektně, přesně tak to je.

Návštěvník (Ne, 22. 12. 2019 - 13:12)

Snůška blábolu, jak od imbecila. Hanino, kolik ti Květa platí za obhajobu. Neměla by ti dát vůbec nic, děláš to špatně.

Patolog (Ne, 22. 12. 2019 - 13:12)

Koukám hulíš slusnej matros, magore. Ze starý, tlustý, zlý baby děláš div ne bohyni.

Návštěvník (Ne, 22. 12. 2019 - 13:12)

Květo chce to lepší prášky nebo budeš ty svý svinstva tady pořád vypisovat. Nikdo ti nevěří a jdi už s tím do hajzlu a zakukej. Nikdo ti tady nebude veřejně vypisovat co si provedla lidem, aby se staly terčem tvých zvrácených psychopatických útoků. Měla by ses jednou smažit v pekle.

Hanina (Ne, 22. 12. 2019 - 14:12)

Vidíš jak jsi hloupá. Takže každý, kdo nedrbe Ari je ona. Fakt logika. Takže v tom případě ty jsi ta paní od Ravena. Logické, že? Takže proč jí nadáváš neprozradíš? To mi bylo jasný. Není co. Ari za tvůj podělaný život nemůže, už si to uvědom.

Návštěvník (Ne, 22. 12. 2019 - 14:12)

Už sem ti ty blbko ujetá napsala, že to tady nikdo veřejně psát nebude, aby se stal zase terčem útoků od Květy a jejích kamarádek. Jdi si uklidit ten bordel a neotravuj stejnou otázkou.

Návštěvník (Ne, 22. 12. 2019 - 15:12)

Tak jsem zvědavej, kdo konečně napíše, co Ariana provedla. Zatím nic, co by stálo za řeč.

Návštěvník (Ne, 22. 12. 2019 - 16:12)

Neprovedla nic. To jen Monika se tady vzteká, protože si uvědomila, že prohrála.

Návštěvník (Ne, 22. 12. 2019 - 14:12)

Květa může za svůj podelanej život, je to jasny.? Tak nevnucuj svoje představy druhejm. Ty ho budeš mít asi taky zkurvenej, když děláš advokáta zlý trosce.

Návštěvník (Ne, 22. 12. 2019 - 14:12)

Asi to dělá za nějaký prezent od Květy.

Patolog (Ne, 22. 12. 2019 - 13:12)

Jak si o sobě namlouvá, že je v pohodě. Dokud si nepřestane lhát do vlastní kapsy, nikam se v životě neposune, ubozacka.

Návštěvník (Ne, 22. 12. 2019 - 13:12)

Tak to víme, že není v pohodě. Myslí si, jak někoho utřela a přitom se jen a zase odkopala, jak sem leze a hájí za každou cenu lži o svém vzhledu a o o tom jaká je. Zamrzlý myšlení někde v pubertálním věku tahle ubožačka. Posouvá se to jo, ale opačným směrem.

Návštěvník (Ne, 22. 12. 2019 - 13:12)

Květo nikdo si tebou kazit vánoce nebude ty hajtro. Buď si tam sama na svátky v tý svý sluji plná harampádí a bordelu. Kdo by taky chtěl s tebou bejt.? a to mluví za všechno. Nazdar.

Návštěvník (Ne, 22. 12. 2019 - 12:12)

Květo, pravda bolí. To víme všichni. Ale ty už nerozeznáváš pravdu od lži, neboť celý tvůj život je lhaní sobě i ostatním. Je fajn, že si o sobě myslíš, že si krásná a žádoucí, úspěšná, inteligentní. Tak na to mysli, až tě zas někdo uvidí na živo a bude v úžasu, zda to myslíš vážně. Já se tak ani neřídím vzhledem, ale očima. Oči nemůžeš ovlivnit. Oči máš tak zlé, plné zloby, jakoby se člověk díval na nejhorší horor v životě. A to nezakryješ ani 10 filtrama. Zlá nevyrovnaná ženská co má myšlení adolescenta.

Charon (Ne, 22. 12. 2019 - 14:12)

S těma očima máš pravdu, mám to taky tak. Přeji ti hezké Vánoce.

Reklama

Přidat komentář