Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (Ne, 22. 12. 2019 - 22:12)

Ale oni si jen tak hrají :-D

Rozdrazdena bradavka (Ne, 22. 12. 2019 - 21:12)

Ano, máte pravdu, měla jsem tam napsat, to TEMA Květa. Nikoliv Květa. :-)

Rozdrazdena bradavka (Ne, 22. 12. 2019 - 21:12)

Díky vám všem, od prvního postu o Apači, taky jsem se moc nasmala, až mi tekly slzy, doslova záchvat, jste úžasne vtipné. Aspoň k něčemu, je ta Květa dobrá, zvedne náladu a prodlouží život. :- DDD

Návštěvník (Ne, 22. 12. 2019 - 21:12)

Naopak .... Květa svým jedem v očích naopak život otráví !! Takže nedoporučuji navštěvovat její stránky aspoň přes svátky ....

Návštěvník (Ne, 22. 12. 2019 - 20:12)

Květa zase jede na svým fejsu bomby, ta je prostě nenapravitelná.

Návštěvník (Ne, 22. 12. 2019 - 20:12)

No, jasne, vona v tom leopardim kožichu s kozama u pasu a von s mastnejma rousama, s ksichtem zaborenym do těch koz, protože je mrňavej, jak tancujou tango, po půl litru rumu. :-D

Případ Apac (Ne, 22. 12. 2019 - 20:12)

On má v očích taky něco šílenyho, ty kdyby se spolu zezrali a zfetovali a pak by si vjeli do vlasů, to by moh bejt dobrej masakr. :-)

Návštěvník (Ne, 22. 12. 2019 - 20:12)

Kveto, ty stara, ubohá trosko, co prochmatava chlapum, hlavně ozralym poklopce, jinak si na ptáka nesahnes, nestydíš se žít jako perverzní, primitivní hovado? Ty ale nevíš, co je stud, co? Špinavá cuchto. Špínu a tlustou starobu žádný filtry nezamaskujou. Doroto.

Návštěvník (Ne, 22. 12. 2019 - 20:12)

Že prý je pyšná na to, že je šílená..

Rozdrazdena bradavka (Ne, 22. 12. 2019 - 20:12)

To je dobytek, jak si myslí, že se jí někdo boji.

Návštěvník (Ne, 22. 12. 2019 - 20:12)

Já bych ti to do očí řekla, že vypadáš příšerně a hraješ si na někoho kdo nejsi Květo. Můžeme se klidně domluvit. Nemám s tím problém.

Rozdrazdena bradavka (Ne, 22. 12. 2019 - 20:12)

Květa je este větší blbec, než jsme doufali. :-D

Návštěvník (Ne, 22. 12. 2019 - 20:12)

Z Květy FB: Koukám, že ani já jsem neunikla stránce Kačka Blažková von Bahnhof:-))))))))))))) Škoda, že mi admin stránky smazal moji odpověď:-) Tak nesmazal. Omlouvám se.V Podstatě jsem tam napsala, že jejich starosti bych chtěla mít, ze kdyby se o mě tyto dvě nezajímavé paní neotřely, nikdy bych si jich nevšimla. Všimli jste si, že lidé, kteří nemají vůbec co nabídnout, alespoň uráží a plivou jedy? Jak je asi zajímavý jejich život a kde na to berou čas? P.S. A na to že jsem šílená a nestandardní jsem patřičně hrdá, protože jsem originál:-) Jo a jen debil by na IG neobjevil filtry, když jsou přímo v nabídce u fotek:-))))))) Jo a paní Juli z nuly, ono se to dá, viz počet mých fandů a sledujících:-)

Návštěvník (Ne, 22. 12. 2019 - 20:12)

Květo. oni si jen hrají s lidmi, jako ty na fb. Kde ty na ty plky bereš čas? Si sama zakopaná ve svým hřbitově. Podívej. běžný člověk má hromadu starostí. a tak se jde i posmát a pobavit. Vždyť je to tak zábavné pozorovat a číst vyfetovanou a vychlastanou trosku z pavlače jak zmítá životema hraje si z nudy na Bohyni.

Návštěvník (Ne, 22. 12. 2019 - 20:12)

Květa zamrzla zhruba tak ve 20 letech. To je sranda, jak neumí přijmout realitu.Myslí si, že je to mladej diblík a chlapi se o ní potrhají. Čas rychle utíká a co bude dělat v 60? Nejhorší je však to myšlení. Mojí dceři je 20. A kdybych tohle měla porovnat, tak Květu strčí s pohledem na svět do kapsy.

Návštěvník (Ne, 22. 12. 2019 - 20:12)

Tady je to sranda, jak stará opelichaná bába bojuje, ani vlastně nevím o co v jejím případě. Já si vzpomněla v kuchyni, jak ten chudák Roman se chtěl nažrat a ze zoufalství si u ní dělala polívku a spálil tu peněženku a mohla se posrat. Že má sporák odkládací pult? to je mrdníkářka. Pak jí oplakávala a blokovala lidi,že je to jen věc. Umíte si představit kolik sprostých nadávek musel ten Roman vydržet? hahaha to je píča. Kdyby takovej vztah měla k Ravenovi tak jí neutekl.

Návštěvník (Ne, 22. 12. 2019 - 20:12)

To mě taky rozesmalo, diky, holky.

Návštěvník (Ne, 22. 12. 2019 - 18:12)

Květo, jdi už laskavě do prdele, na tvoje výblitky tu není nikdo zvědavej. Prohrála jsi jedině ty a nech konečně Moniku na pokoji. Po 10 letech jsi už i ty mohla pochopit, koho Raven chce. Tý holce ty nesaháš ani po kotníky, tak drž už hubu. Jsi hora sádla, co škemrá u chlapů o sex, fakt jdi do hajzlu, na tebe je škoda i plivnout, Ztratila jsi veškerý kredit a ty tvoje kecy jsou jedině k smíchu.

Návštěvník (Ne, 22. 12. 2019 - 20:12)

Tohle je taky super. :-D

Návštěvník (Ne, 22. 12. 2019 - 19:12)

Moniko, jdi si dát cukroví, ať ti náhodou nesplasknou ty sysle a panděro.

Reklama

Přidat komentář