9868 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Rozmarilo, jak vlastně žiješ? Na chlapy jsi už rezignovala?
8. Prosinec 2019 - 15:52
Rozmarila. (anonym)
Ha ha já se směju, v redakci AHA dali do článku o Dominice Gottovy skutečnou fotku Ariany, kde je stará tlustá babice.......a tak to ma být! Důležitá je pravda.
8. Prosinec 2019 - 20:02
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ha ha já se směju, v redakci
.. a já se směju taky chachacháááá to jí patří, pravda vyplula na povch !!!!
8. Prosinec 2019 - 22:26
Mara (anonym)
To je neskutečný, jak je ulhaná. Prý to jsou čtyři roky starý fotky. Jsou to fotky z dubna 2018, kdy vyšel ten článek. Tudíž rok a půl. A důležitý je, že vypadý stejne. Nechtěli klamat čtenáře upravenýma fotkama.
9. Prosinec 2019 - 0:12
Návštěvník (anonym)
Odpověď na To je neskutečný, jak je
Jenomže Arianka od té doby zhubla, omládla a zkrásněla. To to nechápete vy moulové???? Arianka je čarodějka a změnila lineární čas na cyklický. Je zase krásná mladě vypadající žena a vy jste jen starý tlustý závistivý nuly!!!!!!!
9. Prosinec 2019 - 1:10
Mara (anonym)
Odpověď na Jenomže Arianka od té doby
No tak nějak si to o sobě představuje. Ale vím, jak vypadá ve skutečnosti. haha
9. Prosinec 2019 - 1:13
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ha ha já se směju, v redakci
A kde jsi vyhrabala ten článek ty babo??? Já ho nikde na netu nevidím. A co má Dominika Gottová společného s Arianou? Ona k ní chodila na karty???
9. Prosinec 2019 - 1:14
Návštěvník (anonym)
Odpověď na No tak nějak si to o sobě
Arianka je nádherná a ty si nad její fotkou akorát honíš čuráka!!!!
9. Prosinec 2019 - 1:16
Rozmarila. (anonym)
To trdlo má odkaz na článek na Facebooku s komentářem, že tam dali starou nereálnou fotku! Ariana jediná z nás mládne, my starneme,ona mládne.
9. Prosinec 2019 - 7:04
Návštěvník (anonym)
Odpověď na To trdlo má odkaz na článek
Ta Ariana je fakt dement. Ty kecy furt jak omládla a nesmysly. Ta to v tý palici musí mít rozebraný. Ona si myslí, že když jim tam pošle fotky prohnaný milióny filtrama a vyrobí nereálnou osobu, tak to zveřejní? A tady ty obhajoby, Největší a nejslavnější celebrity stárnou a že mají tolik peněz na plastiky...ale hnusná Ariana mládne. Viděla jsem ji asi z půl metru, takže vím svoje. Pokud to má takhle rozjetý v palici ať se vrátí do blázince a několikrát denně jí nutí podívat se do zrcadla.
9. Prosinec 2019 - 8:48
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Jenomže Arianka od té doby
Tak pokud to myslí vážně toto tvrzení, tak je nejvyšší čas opět zavítat do léčebny. Tohle má být racionální uvažování 50-leté ženy? Tak potom je těžce nemocná.
9. Prosinec 2019 - 8:55
Rozmarila. (anonym)
Ne ona bude vážně do 80 let přesvědčena , že je krasavice a že ji muži žádají na Facebooku o přátelství, protože ji chtějí prefiknout . Akorát že v článku k její smůle napsali , že Tim ji požádal o přátelství, ne proto, že ji chtěl jako ženu, ale protože má stejnou nemoc! Pořád to tý Ariance kazej !!
9. Prosinec 2019 - 10:52
+++ (anonym)
Když si redaktoři lesku prohlédli její FB, tak se mohli potrhat smíchy, jak se baba prezentuje, ještě jim poslala fotky, který můžou otisknout. Oni vzali rok starou fotku, kde je baba v celý svý kráse a tloušťce a just jí tam dali. Konečně se pravda ukázala, chtěla bych ty dědky vidět, co by po ní toužili. Samý sádlo, samý sádlo. Už ani nelže o posilkách, co navštěvuje, už by jí to nikdo nevěřil.
9. Prosinec 2019 - 11:56
*-* (anonym)
Odpověď na Arianka je nádherná a ty si
To asi myslíš ironicky? Nebo jsi ji neviděl/a naživo :-DDDD
9. Prosinec 2019 - 13:22
článek (anonym)
Tak tři roky, ale za tu dobu ani neomládla ani nezhubla. Viděno na vlastní oči. https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-ceske-celebrity/443395/jak-bydli-carodejka-ariana-arrieta-magicky-pentagram-v-prazskem-panelaku.html
9. Prosinec 2019 - 13:28
Návštěvník (anonym)
Já se těším, až konečně tuto diskusi někdo Arianě práskne a ona na ty nepřejícné báby pošle to stáří a tloušťku, co ji tu furt přisuzují. Pak poznají čarodějku.
9. Prosinec 2019 - 15:22
A (anonym)
Přesně tak vypadá ve skutečnosti Květuše, jak na fotce v Aha, článek o Dominice Gottové. To je její pravá podoba.
9. Prosinec 2019 - 15:44
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Já se těším, až konečně tuto
I ty vtipálku! Ta sem leze dnes a denně a píše příspěvky za x lidí, že ? :-)
9. Prosinec 2019 - 18:35
Návštěvník (anonym)
Odpověď na I ty vtipálku! Ta sem leze
To víš sama, že to není pravda. Navíc je tu zajímavá Josbába, takže je přesně vidět CO se tu schází.
9. Prosinec 2019 - 18:45
Návštěvník (anonym)
A jak vypadá, to viděli všichni na videu.
9. Prosinec 2019 - 18:46
Návštěvník (anonym)
Redaktory Plesku tak na sebe upozornila jak se prezentuje, myslím, že se na ni teď zaměří a dají jí to sežrat, tohle oni umí dobře.
9. Prosinec 2019 - 19:18
Návštěvník (anonym)
Oni ji znají a vědí že hodně shodila.
9. Prosinec 2019 - 21:28
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Oni ji znají a vědí že hodně
To víš že jo. Shodila zkrásněla a omládla o 30 let. Ale na Staromáku to tak nevypadalo, když jí člověk potká. Hele to musí být pro ní strašný každodenní fuška přesvědčovat lidi a sama sebe, že nestárnu, že sem sexy, že sem žádoucí bla bla bla. Ona není schopná přijmout sama sebe taková jaká je, což je sakra problém. Obzvlášť rádoby v její profesi, kde má lidem radit, aby s pokorou přijímaly změny a to takové, že každý stárne...člověk co žije bludy o sobě ...vlastně nemá co radit druhým...
9. Prosinec 2019 - 22:03
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Oni ji znají a vědí že hodně
Jo a proto ji dali fotku na které vypadá tak, jak ve skutečnosti. Kveto, přestaň mlit hovadiny. Už ti to nikdo nevěří ((((((:
9. Prosinec 2019 - 22:18
Návštěvník (anonym)
Odpověď na To víš že jo. Shodila
A proč to neřekneš jí, Chcavko?
9. Prosinec 2019 - 22:40
Návštěvník (anonym)
Odpověď na A proč to neřekneš jí,
Ztráta času...A navíc ona to moc dobře ví...jsem na diskusi tak to píši sem...nemusím se bavit s kdejakým debilem..
9. Prosinec 2019 - 23:09
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ztráta času...A navíc ona to
Chcavko, tak se k ní nechoď radit a máš po problémech.
10. Prosinec 2019 - 2:16
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Chcavko, tak se k ní nechoď
Nechodím se k ní radit, Problém nemám. Já se tím "bavím". :-)))) Tahle ženská je unikát jak být za totální blba, který jen lže a lže a lže a své bludy neustále podbízí druhým...
10. Prosinec 2019 - 7:16
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Nechodím se k ní radit,
Tak copak nám Aruška zase nachystá pro pobavení? Už dlouho nemá chlapa, tak snad si alespoň na svátky někoho splaší, ne, aby měla konečně ten sex, když je toho tak lačná. Ale jestli si nechá zmenšit ty její lajdáky, jak psala, tak už chlapům nebude mít lautr co nabídnout. Takhle je s nimi může alespoň zmlátit. No tu bych chtěla u toho vidět, ufuněná velryba a ještě k tomu stará, no fuj!
10. Prosinec 2019 - 8:20
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Tak copak nám Aruška zase
V padesáti je už stará. Konec sexu, odzvonilo. Ono i ty čtyřicítky už za nic nestojej. Všechno povolený, padá to, gravitace je nemilosrdná.
10. Prosinec 2019 - 9:24

Stránky

Přidat komentář