Reklama

ALS - amyotrofní laterální skleróza

e. (Út, 4. 5. 2010 - 08:05)

Mužete mi prosím poslat...pro ondgr: je potreba zvazit vynalozene prostredky,jsou to hrste tablet denne-neuroprotektiv,ktera na studiich s potkany funguji ale u lidi maji spis chrakater částečné ochrany zbývajících motoneuronu-prostredi,v kterém jsou a v kterém z neznámých důvodů odumírají...
I já se horším,ale po roce a pul nemoci jsem soběstačná a pracuji

e. (Út, 4. 5. 2010 - 08:05)

pro ondgr
DENNE:Rilutek 2x1tbl+POTRAVINOVE DOPLNKY:Koenzym Q10 15- 20tbl síly 60mg(dobry je Ipsum Grade econopak,ceský,cena cca 330Kc a 5.baleni zdarma)+vit E 3x1tbl síly 400mg+Kreatin ETYL ESTER+Vitalmax Amino BCAA(oboje koupite na netu-www.mujmultimarket.cz od fi Axis Labs,je nejlepsi)oba 2x3tbl+Omega3 kyseliny síly 800mg2x+vit C 1000mg(dobry je od fi MEdPharma se šípky 100tbl s postup.uvolnovaním)-ten nekdy vynechavam...

ondgr (Po, 3. 5. 2010 - 21:05)

Jste mlada...tj tak...Mužete mi prosím poslat seznam řetezce léků a jejich množství tak jak je užíváte? Díky

Fanny (Po, 3. 5. 2010 - 16:05)

dekuji moc

Mirka (Po, 3. 5. 2010 - 13:05)

Dobry den,ac jsem jse zarekl...To V.J. Vaše žena v noci dobře spala. To moje sestra v posledních chvílích taky. Ale dýchala povrchně a téměř nevydechovala. Docházelo k hromadění kysličníku uhličitého, tzv.hyperkalémii. CO2 působí hypnoticky a později jako jed.

Mirka (Po, 3. 5. 2010 - 13:05)

zadejte si ve vyhledávači...Dívala jsem se na schansův límec.mám ho doma také, ale nepoužívám ho. Hlavu sice drží pěkně vzhůru, ale nedá se ani pořádně pohybovat pusou. Dr.Mazanec ve své publikaci doporučuje měkký límec, tzv.kolárek, který mj.i podporuje polykání.Ten už mám několikátý, musí se obměňovat.

V.J (Po, 3. 5. 2010 - 10:05)

Dobry den,ac jsem jse zarekl ze na tito stranky chodit nebudu,delam to.My mame zkusenost takovou ze napred manzelka byla na spirometrii,ale tam to bylo dobre.Ac jse opravdu nekdy tezce zadychavala a nebo jse ji spatne dychalo.Tak pry to nemelo cenu.A pokud muzu rict manzelka v noci spala jak dudek zato pres den s tim dychanim potize byli.Timto zdravim Mirku a M.

sylva - (Ne, 2. 5. 2010 - 23:05)

co se týče poruchy dýchání,neurolog vás má poslat do spánkové laboratoře,kde zjistí,zda dochází k poruše dýchaní.pak se dá pomoci přístrojkem na noc ,který vás učinně prodýchává.musíte ale se doptat,kde to u vás dělají.

sylva -pro fann (Ne, 2. 5. 2010 - 23:05)

Dobrý den,mam dotaz,existuje...zadejte si ve vyhledávači schanzův límec,je tam hodně odkazů

sylva (Ne, 2. 5. 2010 - 22:05)

Dobrý den,mam dotaz,existuje...pro fanny v literatuře jsem se dočetla,že je velmí učinný tkz.schansův límec-dá se jistě sehnat v zdrav. potřebách ale i neurolog jej jistě předepíše. je to taková molitanová zpevněná obruč,která udrží krční svalstvo v dobré poloze. Toto je doporučení pro všechny,ktří mají post. dýchaní,hlasivky a pod.

Fanny (Ne, 2. 5. 2010 - 17:05)

Dobrý den,mam dotaz,existuje nejaka pomucka na pomoc drzeni krku kdyz prestavaji fungovat krcni svaly?dekuji

Eva (Ne, 2. 5. 2010 - 17:05)

Dobry den Evo,me to zaclo...Tak to paleni a stipani mam taky. Dnes jsem byla na pohotovosti- v noci jsem se suchym kaslem dusila a uplne mi odesel hlas. Chodim na inhalacie kortikoidu-uvidime, ci to pomuze.Alespon budu vedet jestli je to pokrocile ALS, nebo jen zanet hlasivek. Zatim mi to nedovedl doktor rict

. (Ne, 2. 5. 2010 - 00:05)

Dobrý den,

chtěl jsem informovat o možnosti se účastnit (zdarma) skupinové velmi silné léčebné techniky, která se jmenuje Óm Healing (Óm Léčení). Tuto metodu dnes znovuobjevil Swámí Vishwananda. Jedná se o metodu léčení kolektivním zpěvem slabiky Óm, při které je možné se vyléčit z chorob, které lidé dnes považují za nevyléčitelné. Nejedná se o obyčejné zpívání, důležité je při tom seskupení lidí, kteří to provádějí do dvou soustředných kruhů. Před tisíci lety, kdy tato technika byla ještě používána, lidem při léčení dokonce dorůstaly chybějící končetiny. Podle Mahavatára Babadžího, který tuto techniku na Zemi v této době přináší skrze Swámího Vishwanadu, je až teprve nyní lidstvo zralé na to, aby se mohla používat. Swámí ji šíří teprve několik málo let. Je to technika při které se léčí tělo, mysl a duše. Velice to ovlivňuje i místo, kde se tato technika dělá. Bližší informace jsou na této stránce http://cz.raghudas.org/omhealing Na této stránce by měla být stanovena místa a čas, kdy se bude Óm Healing technika konat na více místech v České republice http://cz.raghudas.org/kalendar . Jiné možnosti návštěvy Óm Healing jsou už nyní, informace na webové stránce http://swamivishwananda-cz.blogspot.com/search/label/Om%20healing . Webové stránky Swámího Vishwanady http://www.bhaktimarga.org/ . Zajímavé informace o Swámím Vishwanadovi ještě zde http://cz.raghudas.org/sri-swami-vishwananda-clanek

T (So, 1. 5. 2010 - 15:05)

Dobry den Evo,me to zaclo beznym zadychavanim,pri praci,chuze do chodu.Postupne jse me obcas objevilo paleni nebo stipani na plicich.Ted to mam tak ze jse zadychavam jak v klidu koukam na televizy tak i pri cinnosti.Objevuji jse me krece,takze me stuhne hrudnik a docela funim abych to udychala,po chvice to prejde.Ach jo zatim stim bojuju,ale za ten rok ta nemoc udelala sve.

Janka (So, 1. 5. 2010 - 04:05)

Prosím všechny kdo s tímto...Pro paní Romanu: přečtěte si CELOU diskusi, tam máte vše!

Eva (Pá, 30. 4. 2010 - 20:04)

Lidicky,mam taky jednu prosbu.Muzete mi napsat,jak se zacalo u vas projevovat zhorsovani dychani? Totiz asi 4 den -vzdy vecer na noc, zacne mi skrabat v krku,nemuzu odkaslat,polykat a dusim se.A ted mam chvilkama problemy se pozvolna nadechnout. Nechci zmatkovat,no nevim jestli mam ,,chyceny,, krk a hlasivky, nebo mi to postupuje uz na plice a dychani. A jeste jeden dotaz- kdyz uz zacina byt postihnute dychani-jake je vuci tomu opatreni,nebo zmirneni?

Romana (Pá, 30. 4. 2010 - 13:04)

Prosím o jakékoliv rady a...Prosím všechny kdo s tímto onemocněním mají nějaké zkušenosti o pomoc a radu- potravinové doplňky, alternativní léčba, cvičení, kompenzační pomůcky apod., uvítám jakoukoliv radu a zkušenost od všech kterých se toto onemocnění nějakým způsobem dotklo.
e-mail: [email protected]

e. (Po, 26. 4. 2010 - 14:04)

Moc dekuji za ochotu, no musi...Zkusim Vam spocitat kdybyste brala rekneme polovicni davky vseho na kolik by to vyslo mesicen...az budu mit trochu casu nazbyt...ozvu se...

e. (Po, 26. 4. 2010 - 14:04)

Já mám zase trochu jiný...povidejte...rada se necham poucit...kazda rada draha...dekuji :-)

Eva (Po, 26. 4. 2010 - 13:04)

jeste pro Evu - kdybyste se...Moc dekuji za ochotu, no musi zasednou rozsirena rodinna rada-jinak nejsme schopni financovat tuhle lecbu. je pravda ze zdravi je vic nez penize a penize nejsou vsechno- no bez nich bohuzel nevyzijem.A zvlast kde jsou i mele deti. Jeste jednou dik, mozna se ozvu casem

Reklama

Přidat komentář