Reklama

ALS - amyotrofní laterální skleróza

Zdena (St, 2. 6. 2010 - 07:06)

pane Vladimíre, přijměte upřímnou soustrast za mne i obě moje dcery. Nevím co k tomu dodat. Na těchto stránkách byla pro všechny nejlepším rádcem. Radila věcně a s velkou znalostí. Zdena, Vlaďka, Maky

Janka (St, 2. 6. 2010 - 05:06)

Jak jsem si přečetl z...Pane Vladimíre, přijměte ještě jednou upřímnou soustrast. Velmi jsem ji obdivovala a všem nám moc chybí.

Vladimír (St, 2. 6. 2010 - 00:06)

Jak jsem si přečetl z předchozích příspěvků většina z Vás ví, že zemřela moje manželka Mirka. Bojovala s touto strašnou nemocí, ale ta nad ní bohužel zvítězila.Strašně moc mi chybí a skláním se před její statečností, jak nevzdávala tento boj.Stratil jsem hodnou a milovanou ženu.

timia (Út, 1. 6. 2010 - 21:06)

Chtěla bych se optat,zda máte někdo zkušenost s proteinovými preparáty na stránkách www.aminocure.cz,diky za odpověď,ať Vám Pán dává sílu

e. (Út, 1. 6. 2010 - 21:06)

pro e.: Nevím jestli víte,...pro M: vím ze jste "ta"Míša...moje dcera Káta si s Vami psala na Facebooku.Moc Vám držím palce a často na Vás myslím.Jste krásná holka a tak mladá...

M. (Út, 1. 6. 2010 - 20:06)

pro e.: Nevím jestli víte, že já jsem ta Míša :) na patienslikeme je spousta lidí, kteří umí podržet nad vodou. Pravidelně každý měsíc trpím bolestmi břicha až omdlívám. Věřte, že v ten moment bych to nejraděj všechno vzdala.

Jitka 2 (Út, 1. 6. 2010 - 20:06)

to Eva Trešlová - mojí mamince se řeč také velice zhoršuje.Naučila se nyní (66let) ovládat PC - ICQ, Skype, email a to nám všem moc pomáhá v komunikaci. Hlavně maminku psychicky držte.Vím, je to těžké, ale dokud může psát, tak mějte při ruce tužku a papír, jestli umí s PC, je to jednodušší.

e. (Út, 1. 6. 2010 - 09:06)

Nojo, pro mnohé ale bude...Janko,takto přemýšlet nesmíte.Nemoc je strašná ale mnoho lidí s ní žije mnoho let!Podívejte se přes překladač na www.patientslikeme.com/als/comunity -je tam mnoho lidí s ALS z celeho světa - (i Míša z ČR - 20letá),kteří žijí s touto chorobou přes 20 i 30let!Všichni doufají!

Terka (Út, 1. 6. 2010 - 09:06)

Dobrý den, nabízím touto cestou lidem s nemocí ALS lék Rilutek. Lék je zcela v pořádku jen nám už v této době není potřebný. Dále též nabízím výživu Isosource Energy a Isosource Fiber s dobou použitelnosti do roku 2011 určenou k podání výživovou sondou. V případě zájmu mě prosím kontaktujte na tel. čísle 605 320 289 nebo piště na e-mail [email protected]. Děkuji

Janka (Út, 1. 6. 2010 - 08:06)

Musime všichni doufat a...Nojo, pro mnohé ale bude stejně pozdě. Bylo by ale dobré, kdyby se pacienti uváděli do umělého spánku... Řekla bych, že tahle nemoc je horší než rakovina :-(

e. (Po, 31. 5. 2010 - 22:05)

Myslim utlumil tu nemoc.Musime všichni doufat a věřit,že jednoho dne přijde lék...zakonitě musí přijít..Tak jako přišel inzulín,penicilin..Muj neurolog říká že už stojíme blízko a že jakmile se najde lék na Alzheimera,vyřeší se všechny neurodenenerace...Parkinson,ALS,RS,PLS...

T (Po, 31. 5. 2010 - 18:05)

Myslim utlumil tu nemoc.

T (Po, 31. 5. 2010 - 18:05)

možná se to jeví jako...Porad natu Mirku musim myslet..ta nemoc je nespravedliva pro vsechny,je tu par lidi co maji maly deti,ja jse snazim stou nemoci taky bojovat jak jse da.Nevim jestli uz to ale neni o pretvarce,kolikrat je me tak zle,ale co deti,tak je hladim po vlasech,hraju hru i stou bolesti a bolavym srdcem.Manzel me da pusu a rekne dobry ...jo dobry..pritom to tak neni..Mirka vzdycky mela radu...Obcas tady psal i Ruda o sve nemoci,taky dlouho nic nepsal.Drzim vsem nemocnym pesti nejlepsi by bylo najit na tuhle nemoc lek ktery by opravdu uzdravil nebo alespon na hooodne dlouhou dobu utlumil.

Radka (Po, 31. 5. 2010 - 15:05)

Má někdo z vás nemocných...dobrý den, mám logopedické cviky doma v PC v PDF - napište na sebe email a já vám je pošlu

Eva Trešlová (Po, 31. 5. 2010 - 14:05)

Má někdo z vás nemocných ALS potíže s řečí? Dá se to nějak léčit. Moje maminka mluví den o dne hůř a skoro už ji nerozumím. Děkuju. Taky musí pořád polykat.

..... (Po, 31. 5. 2010 - 14:05)

Příspěvky od Mirky mi daly naději, přečetla jsem všechny její příspěvky. Věděla o této nemoci víc než všichni lékaři u nás dohromady.Viděla zemřít svoji sestru na tuto hroznou nemoc. Bude mi moc chybět. Prosím pište, kdo můžete něčím přispět.Tak moc se bojím.

MV (Po, 31. 5. 2010 - 11:05)

Vážení přátelé...před...možná se to jeví jako Boží nespravedlnost, ale je v tom i láska - ukončení utrpení a klid, včetně naděje na život věčný bez bolesti a trápení.

T (Po, 31. 5. 2010 - 10:05)

Mirka byla hodna zenska,dala na tohle forum milion rad...Musim rict ze i me drzela nad vodou..

zuza (Po, 31. 5. 2010 - 10:05)

Vážení přátelé...před...To mi je velmi líto. Mirku znám jen z příspěvků, ale nějakým způsobem mě držela nad vodou. Hodně jejich rad pomohlo moji mamince.

Janka (Po, 31. 5. 2010 - 09:05)

Vážení přátelé...před...To je mi moc líto. Mirka tu bude chybět. Bojovala statečně a navíc dokázala pomáhat i druhým. Spravedlnost neexistuje. Upřímnou soustrast pozůstalým :-(

Reklama

Přidat komentář