Reklama

ALS - amyotrofní laterální skleróza

Janka (St, 9. 6. 2010 - 10:06)

Bylo me provedeno emg na...Vážně si myslím, že byste měla změnit neurologa, protože takovýhle přístup je neprofesionální. On si každý myslí, že pacient je simulant a podvodník. Neuvědomují si, že u této nemoci se opravdu člověk cítí špatně. Měl by vám napsat Rilutek, pravděpodobně. Měla byste brát také zvýšené množství vitamínu B, který podporuje regeneraci nervů. A zkuste ten Matuzalem, jak se o něm píše. Držím vám palečky.

§ (St, 9. 6. 2010 - 08:06)

Jak u Vás probíhalo...Bylo me provedeno emg na nohach a rukach,nic vic,zaver zni ze v jehlove emg normalni nalez,t.c.bez zachytu spontanni aktivity.Pouze neurografie z HKK vykazuje jako jedinou abnormitu prolongaci DSL vysetrenych nervu.To bylo v lednu,pak jsem byla odeslana interna,plicni,revmatologie,imunologie a endokrinologie.,na plicnim byl nalez snizena kapacita plic tam doktorka rikala ze to muze souviset s tou neurologii.Na imunologii a endokrinologii jse me vysmali stim ze musim na mr mozku a cele michy a na lumbalku.To ovsem neurolog odmita a posledne me rekl ze akutne jse to delat nemuze a jinak jse ceka pul roku.Tak jsem jsi naivne myslela ze bych mohla na par dni do nemocnice a udelalo by jse to vysetreni a vedela bych na cem jsem,to pry tak nejde,do nemocnice jse dostanu pry tak dva dny pred smrti..Dik ale to radsi umru doma.Nejhorsi jsou ty krece co mam na zebrach,brise,zadech a ten pocit ze jse me spatne dycha..

Jitka 2 (Út, 8. 6. 2010 - 22:06)

ten Matuzalem se dá koupit...více informací na matuzalem.sk - ale až po 10.6. stránka je nyní v rekonstrukci.

Jitka 2 (Út, 8. 6. 2010 - 22:06)

Dobry den,jsem mlada...maminka měla také problém se svým neurologem.Nakonec jsme sehnali úžasnou paní doktorku přímo v nemocnici na neurologii, která si maminku vzala do péče. Okamžitě začala jiná péče a vstřícné a milé chování.Ale i přes všechna vyšetření trvalo dlouho než byla stanovena diagnoza a mohl být předepsán Rilutek.

Jitka2 (Út, 8. 6. 2010 - 22:06)

Matuzalem si najdete ve...Matuzalem se užívá 12dní 1xza 3 měsíce.Nám ho dovezli známí. Zatím zjišťuji, kde a jak se dá koupit.

sylva (Út, 8. 6. 2010 - 21:06)

Jak u Vás probíhalo...evo,obdivuji Vás a děkuji za všechny....

e. (Út, 8. 6. 2010 - 15:06)

Dobry den,jsem mlada...Jak u Vás probíhalo vyš.EMG? Čeho všeho a jak?

e. (Út, 8. 6. 2010 - 14:06)

ten Matuzalem se dá koupit...Matuzalem si najdete ve vyhledavaci - muzete si ho objednat běžně pres internet.Je pomerne drahy a dle navodu se snad uziva denne

T (Út, 8. 6. 2010 - 14:06)

Dobry den,jsem mlada...Hele ja nevim me jse to nezda,bez te tam znova treba s manzelem,a pokud vas vyhodi tak k jinemu praktikovy a jinemu neurologovy.Urcite to ale neodkladej.

Janka (Út, 8. 6. 2010 - 13:06)

Dobry den,jsem mlada...Doporučuji urychleně změnit neurologa i obvodní lékařku! Držím vám palce.

milan (Út, 8. 6. 2010 - 13:06)

Zkoušíme něco nového a...ten Matuzalem se dá koupit na Slovensku kde? Mám tam známé. Jestli to je volně ve všech lékárnách? Děkuji. Milan

§ (Út, 8. 6. 2010 - 13:06)

Dobry den,jsem mlada mamina,pisu jsem muj pribeh ktery je ve vysetrovani a ja jse jen bojim aby to dobre dopadlo.V lednu jse vyhledala neurologa pro tuhnuti a krece svalu,potize s dychanim.Poslala me na emg,tam to bylo bez nalezu.Porad jse to ale nelepsilo,pridalo jse me tuhnuti jazyka,potize s polykanim,tres svalu a zaskuby,byla jsem odeslana do nemocnice.Tam ale rekly ze to nic neni,objednali CT mozku to bylo dobre.Bohuzel jse to horsi,pri veseni pradla po chvilce nemam silu v ruce.Byla jsem tam s prosikem vcera.Slusne me vyhodila,na plicich me pali jak des,slusne jse zadychavam,nalez mam snizenou kapacitu plic.Nevim co stim ani kam stim,ani co rici svemu diteti.Diky sve prakticke lekarce vim ze borelioza,chlamidie jsou vylouceny.O nejake lumbalce,mr,jsi muzu nechat zdat.

karin (Ne, 6. 6. 2010 - 12:06)

Jak jsem si přečetl z...upřímnou soustrast

H. (Čt, 3. 6. 2010 - 12:06)

Nemám vůbec žádné reakce...Taky ho užíváme rok, v posledním týdnu tyto problémy.Jsou popsány také v příbalové informaci.

e. (Čt, 3. 6. 2010 - 11:06)

Máte někdo po riluteku...Nemám vůbec žádné reakce na Rilutek(užívám ho rok),jako bych nic nebrala.Ale každý jsme jiný...

H. (Čt, 3. 6. 2010 - 08:06)

Máte někdo po riluteku alergickou reakci, svědění celého těla a výražka?

Jitka 2 (St, 2. 6. 2010 - 22:06)

Zkoušíme něco nového a nechali jsme si to dovézt ze Slovenska.Možná se to časem objeví i u nás. Jmenuje se to Matuzalem, najdete informace na Matuzalem.sk (bohužel nyní jsou stránky v rekonstrukci-myslím do 10.6.)zatím info na stránkách http://www.deir.sk/drogy a lieciva (skoro na konci stránky dole).Jedná se o Flavonoidy, a mluví se tam i o degenerativních onemocněních.Zatím nemůžeme říct, zda to pomáhá.Užívá se to 1x za 3 měsíce. Tak to zkoušíme, třeba to oddálí postup nemoci.JE to přírodní flavonoidový extrakt z černého čaje a je to schváleno Ministerstvem zdravotnictví SR.Známé to moc pomohlo s bolestmi zad po operaci.Proto mi to doporučila,ať to vyzkoušíme. Snad, třeba, trošku to něco zlepší.

...... (St, 2. 6. 2010 - 13:06)

Má někdo z vás nemocných...nedá se s tím nic dělat, zhoršuje se to, používáme tabulky s písmeny nebo počítač, pokud může ještě psát tak je dobrá domluva.Držte se.

T (St, 2. 6. 2010 - 11:06)

Jak jsem si přečetl z...Prijmete prosim mou uprimnou soustrast,Mirka byla skvela,vzdy mela radu,pochopeni pro druhe,diky zato.

T (St, 2. 6. 2010 - 11:06)

pro e.: Nevím jestli víte,...M tedy Miso!Ja vam velmi drzim pesti aby ta nemoc nepostupovala..

Reklama

Přidat komentář