Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Míša (Po, 5. 3. 2018 - 23:03)

No, tak pokud nějakému...Ne ne malá se má jako v bavlnce a tak trochu oba dva doufáme, že nebude po nás a plenek se zbaví v přiměřeném věku :)

upozornění (Po, 5. 3. 2018 - 23:03)

Jděte do pr****. Podobné...S Vámi nikdo nekomunikuje.
Paní má dítě, je to nutné prošetřit.

Vašek (Po, 5. 3. 2018 - 23:03)

Vašku máš asi recht....No, tak pokud nějakému chlapovi vadí přebalovat a umývat pokaděný zadeček do takové míry, že k tomu má skutečně odpor, tak na to má myslet už ve chvíli, kdy se chystá stříkat s penisem zasunutým v pochvě své partnerky. Dítě není jen o těch pár minutách potěšení v posteli, když se na něj zakládá. To už asi není potřeba vysvětlovat ani tobě ani tvému partnerovi.

Vašek (Po, 5. 3. 2018 - 22:03)

Podle § 198 - týrání...Jděte do pr****. Podobné kecy jsou vcelku dobrý způsob koledování si o přesdržku. Až nějakou vyfasujete, tak si potom nestěžujte.

Míša (Po, 5. 3. 2018 - 22:03)

Takže ty jsi měla na plence...Abych to dokončila, tak ve zkratce, bydleli jsme na malém městě, tam se všechno rozkecá. Kamarády ani známé už tam nemám. Pro lidi co mě tam znali zůstávám neschopnou holkou v plenkách a já už tam nechci kromě své rodiny nikoho znát. Dnes už jsou lidé o něco víc tolerantní, já tehdy byla za exota. Na střední v Praze jsem si našla nové kámošky a kámoše se kterými se scházíme dodnes. Ti neznají mou minulost. Vrcholem bylo když mi plenkova minulost rozbila můj první vážný vztah. Vzala jsem tehdejšího přítele k nám domů no a někdo u nás ve městě mu všechno ochotně vykecal. Dozvěděla jsem se, že sem prase a dostala kopačky. To byla poslední kapka. Po střední jsem se radši dobrovolně odstěhovala do Prahy do podnájmu a postavila se na vlastní nohy. Ty urážky lidí už bych nesnesla. Jinak věz, že kdo hledá najde a přeju ti, aby sis našel podobně založenou partnerku která ti bude tolerovat tvou libůstku. Je sranda, jak se někteří lidé tváří, že něco jako plenkaři jsou tabu a neexistuje to, ale věř, že nás podobně postižených je hodně :)

upozornění (Po, 5. 3. 2018 - 22:03)

Jaký týrání? Nějak...Podle § 198 - týrání svěřené osoby, jste byla týrána a trest je odnětí svobody na jeden rok až pět let.
Přeci Vám muselo dojít, že tyto diskuse jsou hlídány. Postupujeme standardním způsobem, do konce března se s Vámi zkontaktujeme.

Míša (Po, 5. 3. 2018 - 22:03)

Vyprdni se na to. Zmínila...Vašku máš asi recht. Vtipálku a úchylu je tu hodně. I když ani já nepopírám, že na ty plenky ujeta jsem stejně jako partner, ale díky malé si jich teď užíváme až až. Malá má tu nejlepší péči díky kvalifikaci jejích rodičů :) navíc je super mít partnera, kterému nevadí přebalovat a nedělá to s odporem, ale s láskou.

Vašek (Po, 5. 3. 2018 - 19:03)

Jaký týrání? Nějak...Vyprdni se na to. Zmínila ses, že Tě ty plenky trochu braly anebo stále berou a to stačí na to, aby se tu na Tebe hned přilepili jedinci, kteří Tě budou všemožně provokovat a budou chtít tahat podrobnosti. Za chvíli dojde různými oklikami na dotazy, jak ses cítila, když ses chtě nechtě musela do těch plenek pokadit. Coby taťka už o dost starších raubířů ti radím, věnuj se malé a partnerovi a hotovo.

Míša (Po, 5. 3. 2018 - 19:03)

případ týrání bude...Jaký týrání? Nějak nechápu souvislosti? Jakože já byla týrána? No já už to dneska tak neberu. Možná, že to byl i spravedlivý trest. Hlavně už je to víc jak deset let nazpět. S rodinou se normálně stýkám dál a už mi to nikdo nepřipomíná.

Váš (Po, 5. 3. 2018 - 19:03)

Ty mi dáváš. Nemůžu tady...případ týrání bude podstoupen přezkoumání. Děkujeme za informaci. Do konce března se s Vámi spojíme.

Míša (Po, 5. 3. 2018 - 18:03)

Takže ty jsi měla na plence...Ty mi dáváš. Nemůžu tady viset celý den. Musím se taky starat o malou :) ale tak, co bych ti lhala na střední jsem to ještě párkrát provedla, ale to bylo vždycky tajně. Už jsem si tu etudu zopakovat nechtěla. Navíc doma skoro pořád někdo byl, takže příležitostí bylo minimum a nechtěla jsem už fakt riskovat. S kamarády a vůbec lidmi u nás ve městě to je na samostatné a dlouhé povídání. Teď nemám zrovna čas, ale večer ti to napíšu i když to je pro mne zrovna ta nejméně příjemná kapitola.

bus (Po, 5. 3. 2018 - 17:03)

Přesně. Samozřejmě, že...Takže ty jsi měla na plence pojistku.To je mi jasný že sis užila svoje být zase jako malá holka s plenkou.Když to přestalo co kamarádi a ostatní jak to brali ?To už ses opravdu nikdy nepočůrala?Taky bych si rád našel partnerku s podobnou zálibou.Jak reagovali cizí lidi když poznali že má takhle velká holka plenu?

Míša (Po, 5. 3. 2018 - 17:03)

Takže když sis nesměla...Přesně. Samozřejmě, že před mámou jsem mohla říct, že chci na záchod a ona mi to umožnila, ale když nebyla po ruce, tak jsem neměla na vybranou. Někdy ve 13 se to zlomilo a já se snažila už to moc nedělat, ale máma si nedala říct. Navyklá jsem byla, ale zase na rovinu musím říct, že skutečné problémy s inkontinenci jsem neměla. Máma mi ty poslední prázdniny pomohla tak, že mi sundala pojistku z plenky a já tak mohla kdykoliv na záchod. Bylo to založené na vzájemné důvěře a asi už viděla, že to byl dostatečný trest, ale užila jsem si svoje...

Míša (Po, 5. 3. 2018 - 17:03)

Nicméně, ale i přes to všechno musím dodat, že plenky se mi líbí dodnes. Mám štěstí v tom, že jsem si na jednom podobném fóru našla partnera s podobnou zálibou. No a tu a tam si ještě jenom tak pro zábavu v intimních chvílích občas ty plenky oblečeme. Akorát už do nich nečůráme. To přenecháváme naší malé dcerce. Ta na to má ještě nárok. Je jí 1,5 roku :)

bus (Po, 5. 3. 2018 - 17:03)

No že začátku jo, ale pak...Takže když sis nesměla plenku sama sundat a použila jí tak jsi to mamce musels říci a ona tě přebalila?Před tou střední se s tebou asi slitovala.Jak ti pomohla se plenky zbavit a jak ses dokázala do pleny nepočůrat nebyla jsi na pleny moc navyklá?

Míša (Po, 5. 3. 2018 - 16:03)

To chápu že ti to ve 14...No že začátku jo, ale pak mi to nebylo nic platný, protože máma rozhodla, že ji budu nosit i do školy pro jistotu. Ve 12 už jsem byla v plínce prakticky 24 hodin denně. Jasně změnila jsem šatník, hodně sukně, volný kalhoty a tak, ale stejně jsem to neutajila. S tím tělocvikem jsi uhodil hřebíkem na hlavičku :) tam přesně to prasklo a po zbytek ZŠ už mi nikdo neřekl jinak než plenkařka a to už mi to začalo vadit. Máma to asi vytušila tak, že pochopila, že bejt počůraná mi nevadí. Od 13 jsem si plenku nesměla sama sundat, takže když rodiče nebyli zrovna po ruce, tak mi nezbylo než čůrat do pleny a bohužel chtě nechtě sem tam i to druhý brrr :( právě až ve 14ti mi máma jednou řekla chceš se zbavit pleny? Tak ukaž, že už si velká holka a ne malý dítě. Skončila jsem základku a absolvovala poslední prázdniny před střední s tím, že když se zvládnu nepočůrat celý prázdniny, tak se plenky zbavím a to byla sakra motivace. To už mi v tom máma pomohla a já to zvládla! Dnes to vnímám částečně jako trest, ale částečně se mi na tom i něco líbilo. Takže asi takhle.

Zuzka (Po, 5. 3. 2018 - 16:03)

Jo a paradoxně rodiče a...Nj, za blbost se platí. Ale ještě jsi dopadla dobře. Od jedné mojí známé ze Slovenska, už jsem se tu o ní také zmiňovala, jsem slyšela o případu, kdy se rodiče také nějak domákli, že jejich pubertální dcera si na problémy s inkontinencí moči jen hraje a nechali jí v tom zkoupat tak, že nějakou dobu do plenek musela i kadit. Asi si dovedeš představit, co prožívala. Moc ráda se pak začala chovat normálně. Tyhle blbiny je fakt lépe nepokoušet. Zvrtne se to a cesta k normálu nebývá jednoduchá.

bus (Po, 5. 3. 2018 - 16:03)

Jo a paradoxně rodiče a...To chápu že ti to ve 14 vadilo.Snažila ses ty plíny ze začátku aspon zamaskovat?Jak to máma vytušila?A jak jsi ty plínky řešila ve škole třeba při tělocviku?Jak se ti povedlo plínky přestat nosit to ses prostě najednou přestala počůrávat a tím to skončilo nebo ti to dodnes připomínají?

Míša (Po, 5. 3. 2018 - 14:03)

Jo a paradoxně rodiče a mladší brácha, kvůli kterým jsem to začala dělat pak pro mě byli největší motivací. Máma asi časem něco vytušila a s tátou mě v tom začali koupat. Už když mi bylo 14, tak jsem řvala, že ty plíny nechci. Vždyť půjdu na střední a tam nemůžu jít zabalená v plence! Máma, ale byla neoblomná a tak trochu mi to vrátila i s úroky. Jo a bráchu mi dávala za vzor :) koukni na něj jak je šikovný, od tří let je bez pleny a tobě je 14 a pořád se počůráváš! To byla docela soda.

Míša (Po, 5. 3. 2018 - 14:03)

Jak to probíhalo?To ses...Nejdřív v noci, pak i přes den, akorát, že já se budila mokrá každý ráno. Absolvovala jsem nějaká vyšetření, ty nic neukázali a tak se máma dohodla s doktorkou, že pleny pro jistotu budou dobrý řešení než to přestane. Po měsíci už jsem je měla. Bohužel se mi to čůrání do nich začalo líbit a to byl problém. Já byla menší, když to začalo bylo mi 10. Ve 12ti už jsem to řešila tak, že jsem se počůrávala denně a na záchod chodila jenom na velkou, ale dost jsem si tím škodila, protože ve škole i jinde se to profláklo, takže jsem byla za outsidera. Když jsem chtěla přestat, tak už bylo pozdě a plen jsem se definitivně zbavila až v 15 a věř mi, že to chtělo větší kuráž, než se do nich dostat.

Reklama

Přidat komentář