Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

upozornění (Út, 6. 3. 2018 - 18:03)

Upřímě by se velice rychle...Policie České republiky. Napadněte a uvidíte. Promlčení? Zjistěte si fakta.
Když netušíte, co se tady děje, raději mlčte. Ale jak je vidno, vy víte, co se tady děje.
S pozdravem, brzy na shledanou.

Standa (Út, 6. 3. 2018 - 14:03)

Nemáš zač. Možná právě...Máš pravdu, že ty nadávky a urážky od některých přispívajících byly zbytečné. Avšak já se musím přiznat, že jako rodič bych asi taky zrovna nejásal. Přidej si k malé 15 let a představ si, jak jí přistihneš v plence a navíc bude vidět, že se do ní pomočila anebo nahorší i pokálela. Asi taky zrovna nevyskočíš nadšením. Nejde ani tak o to zaměření jako takové. Když to bude Niky provozovat jako dospělá a nebude s tím mamince přidělávat starosti, tak je to její věc. Mne to sice nijak nebere, ale taky jsem dokázal zvládnout tu manželčinu nehodu a pomoci jí se dát do pořádku.
Jinak máš pravdu v tom, že snažit se potlačovat sexuální preference a to jsou i ty plenky nemá dlouhodobě šanci a úspěch. To je jako s orientací na stejné pohlaví. Homosexuál se taky může kousnout a udělat si s nějakou holkou dítě, ale přitahovat jej budou pořád chlapi. Prostě to v tobě je a nic s tím neuděláš a proč bys taky dělala, když si v tom s partnerem vyhovujete. Tohle tu krásně vystihl Vašek s tím filmem Knoflíkáři a s tím, že každý jsme nějaký. Mě například přitahují u holek bosé nožky a chodidla, a taky vím, že to nezměním. A proč také, když manželka má takové věci jako líbání chodidel a další straně ráda a je to stabilní součást našeho mazlení. Když zavzpomínám úplně na začátek, tak právě tímhle jsem jí na jednom rande, když jsem jí zatáhl k sobě na skleničku, v podstatě ulovil. Zapůsobilo to natolik, že jsem v ní zapálil požár, který jsme za nějakou chvíli už hasili v posteli :-). I když tak rychlý postup původně v plánu neměla. Já sice ano, ale jen ve svých snech o ní. Ale o tom je život a nelitovali jsme nikdy. Byla to noc, na kterou oba rádi vzpomínáme.

Standa (Út, 6. 3. 2018 - 13:03)

Stando to jsi napsal pěkně....Neuvažovat, ale udělat. Jestli je malé rok a půl nebo kolik jsi psala, tak už do toho klidně jděte naplno. Ono se taky nemusí hned podařit a i kdyby ano, tak budou od sebe dva a čtvrt roku. Tvrdí se, že odstup dva až tři roky je optimální a do toho už se vejdete. My máme celkem tři kousky, odstup je +/- dva a půl roku a pohoda. Co se toho syna tkne, tak samozřejmě by si jej ten tvůj chlap nejspíš přál, ale určitě se nebude zlobit ani za holčičku. Tam je zase větší šance, že bude dědečkem, protože mladí pánové dneska za moc nestojí, jak občas slyším. Jeden můj starší kolega má tři dcery, už je pětinásobný děda a náramně spokojený.

Míša (Út, 6. 3. 2018 - 13:03)

Nejen moudro, ale holá...Stando to jsi napsal pěkně. Ano přesně o tomhle by manželství mělo být. Partneři si musí být oporou v každé situaci. A jinak je to důkaz, že život někdy píše zvláštní příběhy :) PS : taky uvažujeme o druhém dítěti. Možná ještě chvíli počkáme, než malá trošku odroste, ale ne dlouho, protože velký věkový rozdíl mezi sourozenci není nejlepší to vím sama nejlépe. Nicméně co ti budu povídat můj partner i když je nadšený že své malé holčičky, tak pořád je to chlap a chtěl by ještě kluka :)

Míša (Út, 6. 3. 2018 - 12:03)

Díky za odpovědi. Niky jsi...Nemáš zač. Možná právě proto jsem to všechno napsala. Viděla jsem holku co má asi problém a potřebuje radu. Já mám pro ní pochopení, protože vím jaké to je, když má člověk podobné tužby a to je asi na doživotí. Všichni blbci co píšou, že plenky jsou nemoc a mělo by se to léčit, neví vůbec nic. Mě se i přes to všechno co jsem s nima zažila líbí dodnes, takže tohle se léčit fakt nedá a je to neškodná úchylka. Napsala jsem to, aby holka zvážila co všechno jí to může přinést a nedopadla třeba jako já. Doufám, že sem Niky ještě zavítá a přečte si to i když bych se nedivila, kdyby se tu po těch hnusných urážkách vůči její osobě už neobjevila. Ono když ji bude někdo nadávat do rozmazlených spratků a posílat ji do kravína, tak to fakt nepomůže. Takže jsem cítila potřebu zasáhnout a snad to bude k něčemu dobré.

Standa (Út, 6. 3. 2018 - 10:03)

Díky za odpovědi. Niky jsi...A bylo by to jedině dobře. Pokud se chce bavit podobnými hrátkami, tak ať si počká až bude stát na svých vlastních nohách. Pak ať klidně přestane chodit na záchod a dělá do plenek, když se jí to líbí a když jí tak přitahuje představa se máchat v chcankách nebo mazat v hovnech. Jako rodič od třech kousků mohu říci, že starostí je i tak dost a není třeba uměle vytvářet další zdroje.

bus (Út, 6. 3. 2018 - 10:03)

To bylo pěkné moudro na...Díky za odpovědi. Niky jsi asi tím tvým příběhem odradila.

Standa (Út, 6. 3. 2018 - 09:03)

To bylo pěkné moudro na...Nejen moudro, ale holá realita. Příklad mám hned doma, byť už pěkných pár let nazpět. Když byly dcerce necelé dva roky, tak si ženuška v rámci sportu dibánko nabourala koleno. Na kudlu to nebylo, ale na klidový režim, obklady atd. ano. Malou jsme dali k babičce a já si upravil práci tak, abych mohl maximálně fungovat z domova. A když jsem přece jen musel na dvě nebo tři hoďky pryč kvůli práci, tak se manželka raději jistila plenkami. Sice nejdříve nechtěla, ale pak si nechala vysvětlit, že má úplně rozhozený režim, nemá pravidelný pohyb na který je zvyklá, a že kdyby se jí v důsledku toho nějak rozhodilo trávení, tak ať je nějaká záchrana.
Brali jsme to spíš jen jako jistotu, ale ukázalo se to jako moudré opatření. Po pár dnech jsem musel kvůli práci na část odpoledne pryč. Po návratu jsem našel manželku se slzami v očích, že to na ní přišlo tak silně, že to nedokázala vydržet, a že je pokakaná a opravdu hodně, a že neví co teď. Na to jsem poznamenal, že tak jak umejvám už skoro dva roky zadeček naší malé, tak jej holt jednou umeju i té velké. Sice chtěla abych jí dostal pod sprchu, že se nějak dá do pořádku, ale dokázal jsem jí vysvětlit, že akorát riskuje, že si tu nohu dorazí a bude to na kudlu a na špitál. A tak jsem jí nakonec umyl a dal do pořádku jak naši malou. Většinu času pobrekávala, že se stydí jak přede mnou tak sama před sebou. Tak jsem potom donesl dobré červené a uklidňoval jí. Uklidňování přešlo postupně v mazlení a nakonec jsme se opatrně ale přesto moc krásně pomilovali. Večer jsme si pak udělali pro sebe a před spaním došlo ještě na další milování. Ráno, když jsem se k ní přivinul a ona mi strčila ten její půvabný zadeček do klína, tak byl ten můj okamžitě plně připraven k akci a tak jej tam během necelého dne měla potřetí. A nejkrásnější happyend přišel za pár týdnů, když mi oznámila, že to naše trojí krásné pomilování nezůstalo bez následků, a že nás bude o jednoho víc.
A tohle je to, proč jsem napsal tenhle poněkud delší příspěvek. Kdybych jí strčil pod sprchu a štítil se jí, tak tu dneska náš syn nemusel být a vůbec mohlo být vše jinak a nejspíš hůře. Ve vztahu nikdy nevíš, kdy bude jeden druhému muset pomoci v situaci, kterou nikdo nepředpokládal. A přitom tady zase tak o moc nešlo. V práci mám kolegu, který kromě dětí zvládá i manželku, kterou pomalu ale jistě ničí roztroušená skleróza. Co je proti tomu pokakaný zadek a kundička? Nic. Umeje se to a život jde dál. Slova, že manželství je svazek pro dobré i zlé by neměla být jen prázdnou frází.

Vašek (Út, 6. 3. 2018 - 00:03)

ta paní se rozepsala, jak...No, podle toho, co tu píše, hádám, že je to pěkných pár let nazpět a tudíž nejspíš promlčené, když už se budeme bavit v této rovině. A i kdyby ne, tak vše bude pouze na této diskusi a s tím se vám u soudu leda tak vysmějí. A nemyslím, že by Míša stála o to posílat babičku své vnučky před soud. Takže vztyčený prostředník a finito.

Vašek (Út, 6. 3. 2018 - 00:03)

upřímně, jste blázni,...Upřímě by se velice rychle ztratil ouřada, který by mi na základě nečeho takového lezl do baráku a chtěl bourat rodinu, a myslím teď už na další generace. Nějaká fuchtle z OSPOD by měla na vybranou; za a) zmizet a za b) být odvezna s nějakým tím 9mm projektilem v těle. Rozumný si vybere za a.

a (Út, 6. 3. 2018 - 00:03)

upřímně, jste blázni, jestli si myslíte, že tyto diskuse nejsou hlídané. Těch podnětů už bylo x desítek a také se ti lidi tady odtud rychle ztratili.

no (Út, 6. 3. 2018 - 00:03)

Tady nikdo nikoho netýrá,...ta paní se rozepsala, jak jí matka držela 3 roky v plenách. To je týrání. Žes to nepobral, to už není tvá věc, ale kompetentních orgánů.

Vašek (Po, 5. 3. 2018 - 23:03)

jenže tam netýrají děcka.Tady nikdo nikoho netýrá, pokud jsem si stihl všimnout.

Vašek (Po, 5. 3. 2018 - 23:03)

nějak ti uniklo, že...A co na tom boha jeho? Když mohou fungovat páry, kde se přivazují a bičují, tak proč by nemohl fungovat pár, kde jsou objektem plenky. Nota bene je nepoužívají. A i kdyby, tak pokud nějakého kluka bere umýt své holce posratou prdel a jí zrovna tak, je to jen jejich věc. Problém by nastal až za situace, kdy by to bylo z jedné strany vynucováno. Například kdyby chlap dával své partnerce plenky s uzamykáním, pokud něco takového existuje, a dovolil jí je sundat až poté, co se proti své vůli pokálí. Tam už by to bylo špatně.

no (Po, 5. 3. 2018 - 23:03)

A i kdyby byla po vás, tak...jenže tam netýrají děcka.

Vašek (Po, 5. 3. 2018 - 23:03)

Ne ne malá se má jako v...A i kdyby byla po vás, tak co na tom. Našla sis partnera, kterému se tohle líbí? Našla. Jste spolu s partnerem šťastní? Hádám, že jste. Funguje vám vztah po sexuální stránce? Vzhledem k tomu, že spolu máte dítě, tak bych odhadoval, že je vše jak má být a ty plenky jsou spíš jen zpestřující doplněk. Každý jsme nějaký. Někoho bere černé krajkové prádélko, někoho lodičky s vysokým podpatkem, někoho plenky a tak by se dalo vyjmenovávat ještě hodně dlouho. Doporučuji film Knoflíkáři, tam je tahle otázka pojata moc hezky.

no (Po, 5. 3. 2018 - 23:03)

No, pokud mu stačilo tohle,...nějak ti uniklo, že "dáma" se pomočovala schválně. Ne ze zdravotních důvodů.

Míša (Po, 5. 3. 2018 - 23:03)

No, pokud mu stačilo tohle,...To bylo pěkné moudro na závěr. No nic jdu spát. Dneska jsem si tu vylila srdíčko až dost. Dobrou noc.

Vašek (Po, 5. 3. 2018 - 23:03)

S Vámi nikdo...S vámi také ne. Jděte si ty své esenbácké manýry ventilovat někam, kde to bude imponovat.

Vašek (Po, 5. 3. 2018 - 23:03)

Abych to dokončila, tak ve...No, pokud mu stačilo tohle, aby od Tebe utekl a ještě Tě urážel, tak za to nestál. Jak praví klasika, manželství je svazek pro dobré i zlé. Je třeba mít na paměti, že jeden nikdy neví, jaké zdravotní peripetie život chystá bez ohledu na to, že v dané chvíli je dotyčný mladý, zdravý a v plné síle. A mnohdy dorazí problémy daleko dříve než ve stáří, kdy už je každý čeká.

Reklama

Přidat komentář