Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Vašek (St, 14. 3. 2018 - 22:03)

Jinak jestli si chceš psát,...No, pokud má tvoje máti u policie dobré známé, tak to s tou adresou může zkusit i když to skoro na 100% k ničemu nebude, ale pokud ne, tak bych to nedoporučoval, protože by to mohli brát jako provokaci a znevažování. Je to po technické stránce vcelku pitomost. Když z tebe bude chtít něco tahat nějaký skutečný úchyl, tak si k tomu obratem vytvoří nový email, o kterém se nenajde nic podobně jako o většině soukromých adres.

Niky (St, 14. 3. 2018 - 22:03)

Ahoj Niky. Na žádné jiné...Jinak jestli si chceš psát, dej sem mail adresu, máma jí prověří policií (její koníček, ach joooo), a když to bude ok, ozvu se. Tady už psát nebudu.

Niky (St, 14. 3. 2018 - 22:03)

Ahoj Niky. Na žádné jiné...Jsi úchylná? Nebo proč se ptáš? Dej mi pokoj. Co jsem chtěla napsat, napsala jsem.

Míša (St, 14. 3. 2018 - 21:03)

Ahojky Míšo. Já jsem tady...Ahoj Niky. Na žádné jiné diskuzi jsem tě tu nenašla. Jak se to s tebou vyvíjí dál?

Jo (Ne, 11. 3. 2018 - 15:03)

A propo : Já sem žádný úchylný příspěvky nepíšu. Já se pouze bavím při jejich čtení :-) Podobně jako např v diskuzi : Můžou větší děti při cestování nosit plenky? se tu objevují takový hardcory, že někdy se při jejich čtení válím smíchy po zemi :-)

Hmm (Ne, 11. 3. 2018 - 15:03)

Název diskuze je formulován...Dobrá kravina, snad tomu nevěříš? Jak už tu někdo před časem poukázal, tak ten úvodní příspěvek tady je zkopírovaný z nějakýho Anglickýho fóra, takže podvod už od začátku :-) Založil to tady pravděpodobně nějakej plenkař, tak není nic divnýho, že se na to nabalují další plenkaři.

na to jsi přiše (Ne, 11. 3. 2018 - 14:03)

opravuji: ne cenu ale dceru

a (Ne, 11. 3. 2018 - 13:03)

Název diskuze je formulován...mimochodem, ty příspěvky jsou jako přes kopírák skoro těch 10 let. Stačí čumnout do archívu. Takže jeden ouchyla.
Jak ta máma Věra dopadla to nevím, ale byl to jasný povzdech, ne rada jak se dostat do plen, aby téměř dospělého člověka někdo přebaloval!!!

a no jsi přišel (Ne, 11. 3. 2018 - 13:03)

Proč by to dělal? Podobný...Název diskuze je formulován jako povzdech rodiče,který má psychicky nemocnou cenu. Ty sem píšeš úchylné příspěvky,které jsou zcela mimo

Dotaz (Ne, 11. 3. 2018 - 13:03)

Je problém tyto zvrhlé...Proč by to dělal? Podobný story se na této diskuzi objevují od jejího založení a samotná diskuze funguje, víc jak deset let a nic se tu nesmazalo. Navíc pochybuju, že ten kdo to založil, tady ještě funguje, takže tak.¨

A já se zase na oplátku ptám : Je problém pro lidi, které tato témata tolik pohoršují, do podobných diskuzí nechodit? Trochu to zavání pokrytectvím. Nic víc.

pro Admina (Ne, 11. 3. 2018 - 11:03)

Je problém tyto zvrhlé fantazie jednoho člověka mazat?

Aďa (Ne, 11. 3. 2018 - 10:03)

Nemáš zač. Možná právě...Ahojte,
taky jsme se úmyslně dostala do plínek.
Začalo to asi rok zpátky, má pozice doma se dost změnila. Najednou jsem měla mnohem víc povinností a prostě jsem se na to nějak necítila, tak jsem se rozhodla se alespoň na chvilku zkusit vrátit do bezstarostného dětství.
Začala jsem se tak v noci občas počůrávat a postupně přidávat. V pátek odpoledne mi mamka řekla, že to dál už tak nejde a jestli se dneska zase počůrám tak holt budu muset nosit na noc plenky. V sobotu dopoledne po tom co jsem se zas počůrala mě mamka zavolala do pokoje a řekla mi, že teda budu během nocí v plenkách. A abych se na ně dost zvykla a neměla třeba problémy s nevyspáním do školy, je teď během víkendu mám i přes den, což je docela drsné, protože zároveň mi tak nějak řekla, že mě bude přebalovat vždycky po 4 až 5 hodinách. Takže když se mi chce čůrat třeba po dvou tak se musím počůrat. Když jsem se ptala proč tak řekla vždyť ty plínky na to jsou a když se sundaj tak už znova nejdou použít a když uvážím jak často chodíš na záchod tak je jich škoda... Na kakání jsem si vymohla, že když bude doma tak mi plenku sundá, ale jinak jsem se vlastně ze dne na den stala miminem co má prostě čůrat do plínek a vždycky ráno, po obědě, před večeří a večer se přebalí.
Cítím jak se ze mně hned spadlo plno povinností, ale zároveň mi to nahání hrůzu jak se ze mě přes noc stal defakto kojenex

Jasně (Ne, 11. 3. 2018 - 06:03)

Ahojky Míšo. Já jsem tady...Plenkaři.

Niky (So, 10. 3. 2018 - 23:03)

Nereagujte nikdo na ty...Ahojky Míšo. Já jsem tady pořád. Akorát ten Miki v plenkách mě tak vyřídil, že jsem se málem rozbrečela a neměla jsem chuť sem nic psát. A to jsem byla ještě tak blbá, že to byl první člověk, na kterýho jsem tu reagovala. No nic chybami se člověk učí. Po té hysterii co tu vypukla se radši přemístím na jinou diskuzi. Věřím, že si mě tam snad najdeš :)

Jak (Čt, 8. 3. 2018 - 15:03)

jaký máš přehled. Taky na...je libo.

Koukám (Čt, 8. 3. 2018 - 15:03)

nezajímá, jenom konstatuji...jaký máš přehled. Taky na tebe mrknu.

Ne (Čt, 8. 3. 2018 - 15:03)

PČR sem opravdu nepíše,...nezajímá, jenom konstatuji fakta. Podobný příběhy se na této a jiných tématicky podobných diskuzích, objevují od jejich založení. Jenom ať někdo proboha netvrdí, že těm pohádkám věří :-)

no (Čt, 8. 3. 2018 - 14:03)

já se zase upřímně...PČR sem opravdu nepíše, jen ten, kdo do toho vidí.
Je správné tvrzení, že autor příspěvků existuje a tím je trestně odpovědný, když píše o týrání dítěte.
Tebe to nějak zajímá.

uuuuu (Čt, 8. 3. 2018 - 09:03)

já se zase upřímně...To nevadí.Existuje autor příspěvků

Mno (Čt, 8. 3. 2018 - 09:03)

já se zase upřímně divím, že někdo je tak naivní, že věří těm kecům o policii ČR apod. Kdyby policie opravdu chtěla něco prošetřit, tak to začne prošetřovat a určitě to nebude do té dané diskuze psát. To tady fakt nikoho nenapadlo? Lidi vzpamatujte se a přemejšlete trochu :-)

Nemluvě o tom, že ten příběh co se tady objevil, vypadá jak zkopírovaný z ABDL. Sama ta osoba co ho napsala, tyto stránky zmínila, což si myslím, že mluví za všechno :-)

Takže budu teď brát vejplatu a klidně jí celou vsadím na to, že ta údajná paní vůbec neexistuje, tudíž neexistuje ani to dítě, tudíž není co prověřovat. Nazdar.

Reklama

Přidat komentář