Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

pavel (So, 26. 5. 2018 - 03:05)

určitě se stavte.Ještě malý příspěvek pro tebe : zkus si strčit do slipů nebo co nosíš oloupaný banán , až to zkusíš , tak potom napiš.

pavel (So, 26. 5. 2018 - 00:05)

Ty prase.Nikdo ti to nezavidi...Sám seš úchyl

Dr.Chocholoušek (Pá, 25. 5. 2018 - 08:05)

Taky nějak moc mi nejde...určitě se stavte.

Miki v plenkach (Čt, 24. 5. 2018 - 18:05)

Taky nějak moc mi nejde...jo tady je priklad toho, proc lidi nemaji radi plenkare. Jednak pro jejich hruznou cestinu a vubec ro jejich zpusob komunikace s vetsinovou populaci. To je tenhle exot, pak nejaka debilka tinterova-jestli nahodou nema ta tinterova mezi nohama culika a ono je jich vic. A potom me, ktery uz radu let musim nosit pliny a chci trebas nejakemu zacinajicimu plenkari poradit co a jak, tak jsem jen tercem urarek od anonymnich kretenu, kterym do mych plen nic neni. Nic mi na ne nepridaji, protoze je nemam na poukaz, ale kupuji si je za svoje penize, takze mimo zdravotni pojisteni. Gumove kalhotky si take kupuji za svoje, tezko by mi VZP platila gumove kalhotky z Kanady-ikdyz jsou levnejsi, nez v Cechach! Ale pliny na sobe mit musim a musim se i vyporadat se vsemi dalsimi problemy, ktere zivot dospeleho v plenkach obnasi. Jsou s tim nekdy komplikace a je s s plinami i vic prace, ale mam jistotu, ze nebudu mit nikde ostudu, ze nebudou moje kalhoty ani moje postel pocurane a ze nebudu pachnout moci. I sedacka v aute a v autobusu zustane ok.Takze vlastne ve skutecnosti nejde o nic. Jen o tu zast tech debilu, kteri nevim proc do nas plenkaru stale reji a navazeji se.

Honza (So, 9. 7. 2022 - 18:07)

Neurážej holky

Petas (Čt, 24. 5. 2018 - 18:05)

Taky nějak moc mi nejde usnout rád bi chtěl mít plynky

Petas (Čt, 24. 5. 2018 - 18:05)

Taky nějak moc mi nejde usnout rád bi chtěl mít plynky

Petas (Čt, 24. 5. 2018 - 18:05)

Taky nějak moc mi nejde usnout rád bi chtěl mít plynky

Petas (Čt, 24. 5. 2018 - 18:05)

Taky nějak moc mi nejde usnout rád bi chtěl mít plynky

Petas (Čt, 24. 5. 2018 - 18:05)

Taky nějak moc mi nejde usnout rád bi chtěl mít plynky

Zz (Ne, 13. 5. 2018 - 13:05)

Co sem zase lezeš...Nieje rozmazlany.Podla toho,akym stylom tu vypisuje,mu v hlave chyba par koleciek.Normalny clovek by sa uz liecil za pomoci doktora,kde je sanca na vyliecenie.Ako som to tu pozeral,tak tento clovek(?) tu uz vystupoval pod mnohymi menami.Proste povedane je to cvok.

Waco (Ne, 13. 5. 2018 - 12:05)

Ahoj určitě v tom nejsi...Co sem zase lezeš neurotická posrando? Já se tě tu před časem zastal, když se do tebe sral anonym. To jsem taky nepodepsal, ale teď se podepíšu, aby jsi věděla, kdo ti to adresoval. Já už se totiž taky kloním k názoru, že nejsi nic než rozmazlený děcko který má všechno, ale pořád se mu na tom něco nezdá. Navíc máš evidentně psychické problémy a nejsi schopná řešit situace které život přináší, takže tipuju, že stejně dřív nebo později skončíš v odborné péči. Hlavně tu zase nezačni argumentovat tím, jak tě zdeptal rozvod rodičů a jaká seš chudinka. Život není jednoduchý, ale člověk tomu musí umět čelit. Jeden příklad : Já si prošel vážným úrazem po kterým jsem se skoro měsíc učil znova chodit a když jsem se z toho vzpamatoval, tak otec spáchal sebevraždu, moje máma se z toho zhroutila a já zůstal na všechno sám. Na péči o matku, která se z toho dlouho nemohla vzpamatovat i na chod domácnosti, zkrátka těch starostí bylo až dost a světe div se, ale podělávat jsem se kvůli tomu nezačal. Všichni jsme v životě zažili něco zlého, ale tím, že se poděláš se tvoje starosti nevyřeší. Podle toho co jsi psala tvoje máma tvrdě dře, aby ses měla jako v bavlnce a chce jenom pomoct s chodem domácnosti, což by mělo být automatické, protože už nejsi žádný malý dítě, ale ty jsi evidentně rozmazlená a dožaduješ se pozornosti za každou cenu a místo toho, aby jsi mámě pomohla, tak jí děláš jenom naschvály. A propo před časem si psala, že už se posrávat určitě nebudeš a teď zase začínáš s tím, že když se ti nebude máma věnovat, tak se jí připomeneš?! Tak si to aspoň přiznej, že se ti to posrávání vlastně líbí a plenkama to jenom kamufluješ.

Miki v plenkach (Ne, 13. 5. 2018 - 11:05)

chce vaše 15letá dcera...Velevazeny raditeli, jiste ze chcete pro tu divku tu nejlepsi peci, tak ji doporucujete velky okruh po lekarske vede, ktery ji stejne nejspis nepomuze. Ale nevsiml jste si ve sve snaze, ze prispevek je uz 11 let stary, takze silne neaktualni a navic, jak uz jsem tady jednou upozornoval je opsany z nemeckeho plenkarskeho casopisu Baby Gum, prelozen do cestiny a uverejnen jako vlastni zivotni zazitek. Stejne podvodny je i pilotni clanek na vlakne"Mohou vetsi deti pri cestovani nosit plenky?" To je take clanek z tehoz casopisu a puze prelozeny s jinymi jmeny. Je zajimave, jaky ty clanky maji ohlas, kolik prispelo ruznych radilu, kolik lidi bylo za svoje nazory urazeno, ruzne hadanice, vyhrozovani, klasicke oznacovani uchylem, fetisistou atd.
Mozna, ze to jsem dal nekdo schvalne a na reakcich si vytvari nejakou psychologickou studii, ktera hodnoti vztah a pristup vetsinove/asi te normalni casti spolecnosti/ a tech, kteri se te mlade plenkarky zastavaji a maji osobne nejaky vztah k plenam, ac jsou dospivajici, ci dospeli. Nebo naopak ti, kteri pro pleny v dospivani a v dospelosti zadne pochopeni nemaji a smahem tyto lidi, at pouzivaji pleny ze zdravotnich, nebo sexualnich duvodu oznacuji jako uchylne, perverzni fetisisty a zavirali by je smahem na psychiatrii. A pritom jsem presvedcen, ze prave ti nejvetsi rvouni a odpiraci plen by meli mlcet, protoze sami maji poradnou kostku masla na hlave a tezko by prosli napriklad psychotesty, ktere ja musim mit pravidelne z duvodu me velice zodpovedne prace.
Jinak je pravda, ze ne facky, ale vyprasky nekdy pomohou. Me treba vyhrozovali rodice v 1 i 2 tride na ZS, ze budou mje pliny a gumove kalhotky veset tak, aby je vsichni kolemjdouci videli a mel jsem ostudu.Nebo kdyz jsme nekam jeli, tak jsem dostal sileny balik plen, co se jen do gumovych kalhotek vesel az se lidi za nami otaceli. Aprotoze jsem na noc dostaval pliny jeste dele, tak jsem musel treba i pred nejakou navstevou prijit v plenach a v pyzamu do pokoje, tam si stahnout kalhoty a mamka mi zkontrolovala, jak mam nasazene pliny i gumove kalhotky a pripadne mi drobnosti upravila. To vsechno treba i pred rodici me spoluzacky. Nebylo to vubec lehke, ale prestat se pocuravat proste neslo. Mival jsem sussi obdobi a pak treba kdyz jsem lezel s horeckou, tak pliny nestihaly schnout ani nad topenim-protoze uz mi museli davat ty vetsi a pozdeji i ty nejvetsi, ktere si davam dodnes. Driv jsem se za svoje pliny silene stydel a uz hodne let jsou pro me beznou soucasti pradla, ktere me chrani pred ostudou pri pocurani ale i pred skodami, ktere bych prosaknutim moci mohl zpusobit. Pliny mi plodnost nenarusily, ftalatu jsem musel schytat za ty desitky let taky hodne a nebyla to prekazka ani v manzelstvi a pozdeji ve vztazich se zenami. Latkove pliny a gumove kalhotky je moje jistota, nejen v praci, na cestach, na spani, ale i doma-par kroku od wc jsem si jistejsi v plinach, nez bez nich. Odkladam je pouze v koupelne pred sprchovanim. Nebo v loznici pred milovanim, ale stejne mam pod prosteradlem jeste velke igelitove pro jistotu.

Pod dohladom (Ne, 13. 5. 2018 - 10:05)

Servus Gabo, to jako ze se...akeho lekara liecis svoje zdravotne problemy?

Niky 1 (Ne, 13. 5. 2018 - 10:05)

Trochu se mi ulevilo, že s...Ahoj určitě v tom nejsi sama. Já jsem sem nějaký čas nenapsala. Myslela jsem, že už půjde všechno dobře, ale těch představ se taky nemůžu zbavit. Zasekla jsem se někde napůl cesty a teď toho skoro lituju, že jsem to nedotáhla. To čím si prošla Míša je drsný, ale věřím, že se to dá nějak vychytat, aby člověk neskončil až takhle blbě. Každopádně pokud budu mít zase pocit, že se mi máma dostatečně nevěnuje, tak se jí zase připomenu.

Pokud (Ne, 13. 5. 2018 - 08:05)

dříve to úspěšně...I to někdy pomůže.

a (Ne, 13. 5. 2018 - 08:05)

dříve to úspěšně...a zvýšeným pracovním nasazením

no (Ne, 13. 5. 2018 - 08:05)

dříve to úspěšně léčili fackami.

Pokud (Ne, 13. 5. 2018 - 08:05)

chce vaše 15letá dcera nosit plínky, má problém, který vám takto sděluje. Nejprve je nutné vyšetření na urologii, pak případně neurolog a psychiatr. Jinak bude mít v životě další problémy. Taky byste se měl zamyslet nad tím, co dívka doma prožívá, jaké bylo její dětství, zda jste někde neselhal jako rodič.

Na úchyly nedejte

Miki v plenkach (Ne, 13. 5. 2018 - 06:05)

už od malička som túžil...Servus Gabo, to jako ze se kvuli plenkam budeme schovavat v jeskynich, chodit kanalama a pri nasazovani, nebo vymene plen v byte zatahneme zavesy, zhasneme svetlo a zesilime hudbu, aby nebylo slyset to susteni!? Nezamenuj spolecnost s nekolika drzymi idioty, kteri tady na Doktorce obcas plenkare napadaji a jsem si jisty, ze jejich hrdinstvi zacina a konci za monitorem pocitace, protoze ja pliny musim nosit, tak je nosim. A nekdy se pri tom kdyz se na nakupu pro neco natahnu, nebo naopak shybnu ze se ty moje pliny daji castecne zahlednout. Akdyz si toho nekdo vsiml-to se lehce pozna, ze ten dotycny na me zustane zirat. Tak se usmeju, reknu prominte a uz to neni muj, ale jeho problem, jak se s tou novou informaci sam popere. Jestli to necha vysumet do ztracena, nebo to s velkou slavou rekne doma, ze videl toho a toho a pri nakupovani mu byly videt pleny. Nebo to rekne kamaradum v hospode u piva.Nastesti je spolecnost normalni a posunula se v chapani a toleranci o kus dal nez treba pred 30 roky. V te dobe mi nekde na verejnosti vykouknout pliny, jeste zakonem schvalnosti pred nekym ukecanym, tak se musim odstehovat nejmene o 50km dal, protoze ve svem meste bych totalne znemoznen.
Ja pliny nosim po staru, takze velke bavnene a pres ne nepropustne gumove kalhotky, ty si kupuji pre internet, ale latkove pliny v obchode u prodavacek se kterymi se uz leta znam, ale zatim se me zeptala jen jedna, pro koho ty pliny kupuju. Tak jsem ji to rekl a mam klid. Mam je tak nasazene, ze pres obleceni to nejde snadno poznat, ale bystre ocko si muze vsimnout urcitych drobnosti, kterymi se pliny prozradi. No a kdyz je hezky a susim pliny po vyprani na balkone, tak je to ihned jasne celemu sidlisti, proc peru takove mnozstvi plen a zadne miminko v byte nemam, ani na navsteve. Ale lidi vedi sve, chapou to a vedi, ze je to muze potkat take a nikdo se mi neposmiva, spis jsem byl pres jednu znamou zdravotni sestru pozadan o adresu, odkud si objednavam ty gumove kalhotky, ze by je nekdo take potreboval. Ony jsou nezbytne pri noseni latkovych plen, ale hodne lidi si je uz dnes nasazuje pres jednorazovky, protoze ty treba pri spani na boku v noci protecou.

Reklama

Přidat komentář