Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Miki v plenkach (St, 11. 7. 2018 - 19:07)

Ahoj někdo se zkušenostmi...Ahoj Evo, komunikuji s [email protected], tak se na ten mail ozvi. Jde tam o veci ktere Te zajimaji. Vice osobne. M

Ale (St, 11. 7. 2018 - 13:07)

Kdyz Te pliny zajimaji-z...ty jsi úchyl. K tomu neskutečné ho.vado s velice bujnou fantazií.
Nodit plenky je úchylka, v tvém podání.

Nech (St, 11. 7. 2018 - 13:07)

Ahoj někdo se zkušenostmi...tady mail adresu, miku se ti ozve.

Eva (St, 11. 7. 2018 - 13:07)

Ahoj někdo se zkušenostmi s plenkama? Myslím u holek. Nošení disciplína a tak? Mě to docela láká. Díky.

Miki v plenkach (Ne, 8. 7. 2018 - 04:07)

Ahoj Miki.tady se nevyplati...Kdyz Te pliny zajimaji-z jakehokoliv duvodu a chodis sem na tyhle stranky a vlakno, tak to vidis sama, co sem leze za kreteny, kteri umi jen urazet a pritom z cestiny jim ve skole dali 4 z milosti. Napisu Ti na mail, to bude rozumne. Vis me na tehle typcich/asi jsou to vetsinou chlapi-nejake lopaty/ kteri jdou rano do tovarny na pichacky a z prace do hospody. A to je cely jejich zivotni obzor. Vecer jdou nekam kde prespavaji a rano znovu. Ale na netu-kdyz se na nej dostanou jsou mistri sveta a vsichni jsou pro ne uchylaci a nevim co jeste hnusneho jsou schopni o cloveku napsat. Pritom treba ani v jadru nejsou zli a v leccems by druhemu pomohli, ale to k cemu se vyjadruji a jak se vyjadruji je spolehlive oddeluje od tech rozumnych a slusnych mezi ty z toho opacneho gardu. Pritom ja tu nechci exhibovat, ale spis poradit tem, kteri s plenkami zacinaji, nebo jeste trebas ani nezacali, jenom zjistuji co a jak. Ja kdyz zacinal, tak mi neporadil nikdo. Internet nebyl, gumove kalhotky se pro mladez a dospele nedaly tenkrat koupit a tak byly pouze latkove pliny a velka igelitova prosteradla, ze kterych se pri velke davce sikovnosti ty gumove kalhotky nechaly usit. Ale jina moznost nebyla. Jedine kdo mel nekoho na Zapade, tak od nej mohl mit poslane plenkove kalhotky. Ale nic. Ozvu se Ti. M

Lenka (So, 7. 7. 2018 - 20:07)

jo tady je priklad toho, proc...Ahoj Miki.tady se nevyplati asi moc psát. Chcu zkusit plenky. Poradíš nějak. [email protected]

Mája (Pá, 6. 7. 2018 - 12:07)

Tak tedy promin, asi to nejak...Není pravda, že tu situaci nechci nijak řešit, jen si mě překvapil. Asi to prostě musím promyslet sama.

Miki v plenkach (St, 4. 7. 2018 - 16:07)

Teda nečekala jsem, že na...Tak tedy promin, asi to nejak resit nechces a krome studu Ti asi zatim vyhovuje danna situace. Prislovi o tom, ze pokud nejde o zivot, jde o .........., urcite znas a kdybys treba nekdy zmenila nazor, nebo se stalo cokoliv jineho, tak si na me cislo muzes ulozit a nekdy pouzit. Tak at se dari! M

Patrik (St, 4. 7. 2018 - 13:07)

Asi se to tady nehodí, ale...I kdybys to udělala v rámci sázky, je pořád lepší, aby si ostatní mysleli, že se ti stala nehoda, než že sis pustila do gati schválně.

Mája (Út, 3. 7. 2018 - 11:07)

taky se rika, ze k pocurani...Teda nečekala jsem, že na můj příspěvek bude vůbec někdo reagovat, ale nezlob se, měla bych strach někoho cizího takto kontaktovat a ještě v tak intimní záležitosti.

AHOJ (Po, 2. 7. 2018 - 16:07)

tak to Ti nezavidim, ale...Ty jses prostě jenom úchylný prase a tím zůstaneš.Rad jsi v hovnech a chcankach libujes.

Ahoj ty vcelko, (Po, 2. 7. 2018 - 16:07)

Asi se to tady nehodí, ale...taky se rika, ze k pocurani dotycneho pomuze velka chladna mince /10Kc 20, 50Kc/ polozena na pupik. Mas fakt zajimave predstavy. Ale vlastne proc ne. Jenze ja bych to s Tebou udelal obracene. Dostala by si plenky a musela by ses do nich pocuravat i treba pokadit. Momentalne nejsem v Cechach, ale az budu, tak rad poradim i vypomohu plenkami i plenkovymi kalhotkami. Staci sms na +447594433917 a uvidime co je v Tobe za plenkoveho demona

Mája (Po, 2. 7. 2018 - 14:07)

Asi se to tady nehodí, ale přiznávám, že mě takové věci od mala přitahují, pustit to do kalhot a pak muset nosit plenky, to jsou moje nejčastější představy. Asi rok už je to skoro nesnesitelné hlavně proto, že se mi do hlavy vtírají myšlenky, že se to stane na veřejnosti a já budu mít ostudu a bude o mém trapasu spousta lidí vědět, jenže samozřejmě, že ve skutečnosti je to určitě šílené, pokud by o vás někdo věděl, že jste se počůrali nebo pokakali do kalhot, nebo že na sobě máte ve vyšším věku plenky. Jen nevím, jak se těch představ zbavit. Napadlo mě, udělat něco takového v rámci prohrané sázky, jenže těžko někoho něco takového napadne v mém věku.
Vždycky jsem si říkala, že je škoda, že někoho nenapadne vyzkoušet na mě, jestli se v noci počůrám, když mi dají ruku do vody, nebo mě nepustí na WC. Jen jsem se s tím potřebovala někde svěřit.

Miki v plenkach (Út, 26. 6. 2018 - 15:06)

RÁD BYCH SE VRÁTIL K...tak to Ti nezavidim, ale vlastne zavidim. Ale ta holcina se Ti niky neprihlasi sama, ikdyby chodila na Doktorku 4x denne. Ona by Ti zaprela i ty pocurany pliny, ktery by lezely vedle ni jeste teply od curanek.V tom momentu prekvapeni by se urcite zachovala nelogicky a pozdeji by toho mohla litovat a hledat na oplatku zase tebe. Ale casem se muze stat buhvi co. Ne ze by se prestala pocuravat do plen, ale muze navazat vztah ve kterm si ty pliny uziva doma, muze se odstehovat,muze i umrit/moje partnerkami mi umrela temer pod rukama ani ne za pul roku/. To mas tezky, snad i tu jehlu bys nasel driv. A kdyz na ni natrefis a nebude v dobrem rozmaru tak na Tebe jeste zavola mestaky! Uvedom si ze se plenkarky nehledaji na inzerat jako zabehnuty psik. Kezda zena je teoreticky plenkarka,jen o tom nevi a Ty ji musis poskytnout dostatek plinek, gumovych kalhotek, kremu a zasypu, aby si to mohla sama na sobe v klidu vyzkouset a pak Te mozna prijemne prekvapi, protoze u me to takhle 100% funguje. Nechci se chvastat, hodne lidi tim prudim, ale kdyz zena nechce abys to jen vedel, ze chce nebo potrebuje mit pliny, tak pres to vlak nejede, ty troubo. Ani desitky tisic Ti na to nestaci, protoze ji treba uplatis, ale bude to delat jen za penize, nikdy ne prirozene a zivelne, tak jak je to nejkrasnejsi. Z lasky a z krasneho vztehu a duvery mezi Tebou a ji!

mick (Út, 26. 6. 2018 - 13:06)

RÁD BYCH SE VRÁTIL K PŮVODNÍMU TÉMATU.JÁ BYCH SE RÁD SEZNÁMIL S JEDNOU PLENKAŘKOU KTERÁ PŘED PÁR LETY CHODILA DO JEDNOUHU LESÍKA NA VYSOČINĚ V PLENKÁCH.JEDNOU JSEM JI TAM ZAHLÍDL ALE NEMĚL JSEM ODVAHU S NÍ MLUVIT.POZNAL JSEM TO I PODLE TOHO ŽE NA TOM MÍSTĚ BYLY POČŮRANÉ PLENKY.MOŽNÁ ŽE SEM TAKY CHODÍ.

Michal (St, 13. 6. 2018 - 14:06)

No to učurávání do...Krásná představa, taky tohle provozuji. V noci vyjdu ven (cca ve 2.00) a jsem oblečený jako žena a potom se přímo na ulici pokakám a počůrám, pak jdu krásně voňavá domů a na posteli mám igelit a vydržím v tom až do rána, krásný pocit mít kalhotky a rifle plné hovínek - ta vůně je úžasná......Izabela (Michal)

pavel (So, 26. 5. 2018 - 03:05)

určitě se stavte.Ještě malý příspěvek pro tebe : zkus si strčit do slipů nebo co nosíš oloupaný banán , až to zkusíš , tak potom napiš.

pavel (So, 26. 5. 2018 - 00:05)

Ty prase.Nikdo ti to nezavidi...Sám seš úchyl

Dr.Chocholoušek (Pá, 25. 5. 2018 - 08:05)

Taky nějak moc mi nejde...určitě se stavte.

Miki v plenkach (Čt, 24. 5. 2018 - 18:05)

Taky nějak moc mi nejde...jo tady je priklad toho, proc lidi nemaji radi plenkare. Jednak pro jejich hruznou cestinu a vubec ro jejich zpusob komunikace s vetsinovou populaci. To je tenhle exot, pak nejaka debilka tinterova-jestli nahodou nema ta tinterova mezi nohama culika a ono je jich vic. A potom me, ktery uz radu let musim nosit pliny a chci trebas nejakemu zacinajicimu plenkari poradit co a jak, tak jsem jen tercem urarek od anonymnich kretenu, kterym do mych plen nic neni. Nic mi na ne nepridaji, protoze je nemam na poukaz, ale kupuji si je za svoje penize, takze mimo zdravotni pojisteni. Gumove kalhotky si take kupuji za svoje, tezko by mi VZP platila gumove kalhotky z Kanady-ikdyz jsou levnejsi, nez v Cechach! Ale pliny na sobe mit musim a musim se i vyporadat se vsemi dalsimi problemy, ktere zivot dospeleho v plenkach obnasi. Jsou s tim nekdy komplikace a je s s plinami i vic prace, ale mam jistotu, ze nebudu mit nikde ostudu, ze nebudou moje kalhoty ani moje postel pocurane a ze nebudu pachnout moci. I sedacka v aute a v autobusu zustane ok.Takze vlastne ve skutecnosti nejde o nic. Jen o tu zast tech debilu, kteri nevim proc do nas plenkaru stale reji a navazeji se.

Reklama

Přidat komentář