Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

xx (Po, 17. 4. 2017 - 06:04)

taky je nosím

(Ne, 16. 4. 2017 - 18:04)

Já v těm věku jsem měl pleny normálně nejdříve mne je dávali v nemocnicí a pak bylo pokračování doma ale jen na noc a o víkendech čelo denně jsem je měl tak jsem skus pomocovat do postele jestli to pomůže jinak můžete říct mamce že chceš plinu ona té nekousne přeci.

Matěj (So, 15. 4. 2017 - 19:04)

Jemi 11let

Mtěj (So, 15. 4. 2017 - 19:04)

Jak mám nosit pleny když se to stidím říct

To (Pá, 13. 7. 2018 - 19:07)

Pozor na to jeho...Si snad může zjistit i debil, kam je ta předvolba, tak to sem furt necpi.

On (Pá, 13. 7. 2018 - 19:07)

Pozor na to jeho...ty elaboráty někdo čte?

Zz (Pá, 13. 7. 2018 - 14:07)

me ma admin rad a vzhledem k...Pozor na to jeho číslo-+447594433917.je to do Anglicka.Aby to nebolo drahé číslo.

Miki v plenkach (Čt, 12. 7. 2018 - 23:07)

Já prosím o ban pro...me ma admin rad a vzhledem k tomu, jak se meni IP meho pocitace, tak jsem nedohledatelny, takze byste museli ted sedet vedle me, abyste me usvedcili. Ale copak je noseni plinek fetis, kdyz je za 1)potrebuju, protoze se obcas pocuram-syndrom drazdiveho mocoveho mechyre. 2)Mam na sobe za ty leta, co je nosim ty svoje pliny a hlavne ty mekounke gumove plenkove kalhotky moc rad a vy mi to zavidite, protoze nekourim, ani nepiju tvrdy alkohol ani nefetuju. Ale vam se nelibi ani ty moje pliny-ano pokud bych ted mohl, tak bych dokonale procuranymi plenkami dal pres pusu i bez rozbehu teto pravdepdobne blondyne pod nickem Mary. Podotykam uz po nekolikate, ze neni mozne zde nikoho napadat-to by mely vedet i blondynky. Ja provadim pouze osvetu, pokud je nekdo, kdo ma zacinajici problemy s inkontinenci-a ten vek se dramaticky snizuje, tak nepoleti hned ke svemu obvodakovi, ale zacne chytat rozumy vsude okolo. A od toho tady snad ta Doktorka je, ze si na ni lidi postezuji a jini zase na ni treba najdou reseni sveho problemu i bez nejakych trapnych a zbytecnych vysetrenich, ktere doprovazeji vse okolo nechteneho uniku moce. Ano doktori vas dukladne vysetri, ale to je tak vsechno co pro vas mohou udelat. Na nekterou inkontinenci nepomohou ani leky, ani operace, jen 1-2-3 baliky jednorazovek na mesic. Takze jste stejne jako pred temi vysetrenimi v zadku! Ja od verejneho zdravotniho pojisteni na svoje zdravotni potize nechci ani haler. Latkove pliny i gumove kalhotky si hradim z vlastnich prostredku a to ze tu tak vadim je pouze to, ze se snazim poradit lidem, kteri se zcela nahle nekolokrat po sobe pocurali a jsou z toho pochopitelne zmeteni a chytaji se kazdeho stebla a informace, kteraby je priste pred takovou nehodou ochranila. Takze ja rad poradim-komukoliv. ale radit nejake postpubertalni slecne, ktera si chce tajne zkusit noseni plen doma je pod moji uroven. Vite me kdysi, kdyz jsem to nejvic potreboval a moje mamka prestala z duvodu roztrousene sklerozy chodit a nemohla uz nade mnou drzet ochrannou ruku, tak nebyl internet ani nikdo, kdo by mi poradil, nebo pomohl. Takze jsem si vsechno overil na vlastni kuzi i metodou pokus-omyl, ale ozenil jsem se zalozil domacnost a spoluvychoval 2 zdrave deti. Je na tom neco spatne? Tady vladnou predsudky-ze kdo ma pliny, tak ten uz to ma spocitane, nebo kdo ma pliny je uchyl, nebo dokonce pedofil-hahaha. Takovych kravin vam nakakam za dva dny plny kybl. Takze rad poradim i priste, ale nekomu, kdo ty pliny opravdu potrebuje. A protoze jsem sam na latkovkach tak doporucuji zase jenom latkovky a gumove kalhotky. At od Suprimy, ci jinych vyrobcu/v Nemecku jsou minimalne 3/a plenkove kalhotky od nich jmaji pohodlny a bezpepecny strih i jsou kvalitne usite z velice prijemneho materialu. Uvedl jsem i kontakt na sebe- stci me z ceskeho mobilniho cisla prozvonit, nebo poslat sms a ja uz se ozvu,ale nebudu tu delat nejakym hejskum otroubka. To cislo je +447594433917 a tam si ujasnime o co komu jde. A tim koncim! Tva Mana

A (Čt, 12. 7. 2018 - 18:07)

Tohle téma je úchylný,...Proč sem teda lezeš ty, na takový úchylný téma?

Eduard Nud (Čt, 12. 7. 2018 - 18:07)

Ale jo, ať se klidně předvádí, ať třeba i uráží, když je to jeho způsob komunikace. Ale hlavně něco kratšího a hlavně ne nic nudného.

Jo, když jsme u té nudy. Dneska jsem byl zase po dlouhé době na Blovídkách, že tam jako něco napíšu, po letech, když mi to na Doktorce začíná tak pěkně jít. Ale moc nadšený jsem z toho nebyl, oni mi to tam pořád mažou.

No, nebudu to natahovat, naštěstí je tam nutný email. Takže na shledanou a sbohem. Jo, a ani jsem tam už nenašel Návštěvní knihu. A ty povídky, jedna báseň, ale já jsem spíš na prózu. A něco se života. No. Hotoví Foglar a Jackson.

Mary (Čt, 12. 7. 2018 - 11:07)

Nejakej anonymni uchylak,...Já prosím o ban pro uživatele Miki v plenkách, protože je setrvale agresivní, vulgární a cpe se na témata, kde jeho fetišismus nemá co pohledávat. Z Doktorky se stává, díky němu, jeden velký wc...
Jestliže člověk onemocní a potřebuje plenky, brzy přijde na to jak se používají, bez rad fetišisty.
Dívkám taky nikdo neradí jak používat vložky a přijdou na to. Proto je Mikiho činost tady o ničem. Jen napadá sprostě lidi.
Prosím, zablokujte ho.

Jenže ty kokot (Čt, 12. 7. 2018 - 09:07)

Nejakej anonymni uchylak,...Tohle téma je úchylný, protože zní-:moje dcera chce... a ne ... musí...
Takže pokud sem lezeš tak si taky ...individuum....

Eva (Čt, 12. 7. 2018 - 09:07)

Tak koukam nikdo kdo to zna...

Eduard Nud (Čt, 12. 7. 2018 - 09:07)

No. To už jsou mi sympatičtější sexuální devianti než grafomani. Jednak se to nedá číst a jednak: dlouhé texty se dělí na odstavce, aby byly čitelnější a čtivější, ty odborný vysokoškoláku.

Miki v plenkach (Čt, 12. 7. 2018 - 08:07)

lenkahost je přece jeho...Nejakej anonymni uchylak, ktery se jmenuje presne jako ty asi zavidi, ale honi si svoje smradlavy brko, ktery uz ma vymekly, takze ho zadna zenska nechce, tak leze na strnky s obsahem do kterymu je mu hovno a ani tomu nerozumi. Ale jak se nekde pise o plinach, tak je prvni ctenar a on/debil/ rozhoduje co je normalni a co neni. Tady na Doktorce to neni dotazeny do konce. Vsichni diskutujici by meli byt prihlaseni a vymytilo by se tohle svinstvo, ze nejaky dement tu bude urazet slusneho diskutera. Protoze za 1. davam si a nosim plenky ze zdravotnich duvodu-anglicky OAB u nas drazdivy mocovy mechyr/lehka urgentni inkontinence/. A protoze si jako kdysi davno davam jen latkove pliny a gumove kalhotky z igelitu tak jsem uchyl? Pritom se latkove plenky bezne vyrabeji a take bezne prodavaji-at uz Libstatske, nebo od Matejovskeho. Jsou sice drahe, ale jejich nosenim setrim prirodu, protoze je vypere pracka a neskonci nekde na skladce, kde se budou x let rozkladat. A pres latkovky je nutne si nasadit nepropustne gumove kalhotky. Ty si samozrejme take kupuji pres internet, protoze v Cechach je sije na zakazku jen jedna pani, ale treba v sousednim Nemecku jsou minimalne 3 firmy, ktere zasobuji trh celoigelitovymi kalhotkami, ktere muze kazdy potrebny zakoupit v kazde vetsi lekarne. A pokud nemaji ten zadany strih, barvu, ci velikost gumovych kalhotek, tak ji objednaji a druhy den je v te lekarne k dispozici. Ja osobne uz dlouho pouzivam nejake kanadske gumove kalhotky. Maji sice na muj vkus celkem slabe gumicky jak pase, tak v nohavickach, ale v kalhotach to tak nevadi. Byt holka a chtit si pres ne vzit sukni, tak to bych mela i s nepocuranyma plinama problem, aby mi nesklouzly az ke kolenum. A s pocuranymi uz vubec. A protoze kdyz jsem nekdy v dobe moji puberty zacinal-nebo spise potreboval pokracovat v plenkareni, protoze moje mamka onemocnela roztrousenou sklerozou a prestala chodit a tak uz nade mnou nemohla drzet ochrannou a podpurnou ruku, co se tykalo plinek, tak jsem zustal sam se svym sice obcasnym, ale s pocuravanim. A nepomohl ani mi neporadil nikdo-ani ztech moudrych DEBILU co tu na diskusich krafaji do vseho a nejvice do toho do ceho je jim hovno a rozumi tomu sami jako pes pastve. Ja shanel vsechny dodtupne informace kde se dalo a dnes to chci vratit tem mladym lidem, kteri bud pliny musi nosit z nejakeho zdravotniho duvodu a neebo proste se chteji odlisovat a pliny si nasazuji proto, ze chteji byt jini, ze se ji to libi a ja uz nevim proc, ale kazdopadne jim v tom chci poradit, aby se vyhnuli stejnym chybam, jake jsem treba udelal ja, kdyz jsem nekdy ve 14 s plinami musel skoncit a ve 20 znovu zacinal a jsem na plenach dodnes a je to perfektni. Mam svoji jistotu v kazdem okamziku a zdny debil s IQ venkovni teploty mi svymy moudry o uchylech nesaha ani na snerovadla mych bot. To co tady pisi nekteri zebraci skryti anonymne za internetem by mi do oci nikdy nerekli, protoze bych jim ukazal, ze ac si davam plenky a nosim je doma i v praci, tak rozhodne nejsem zadne miminko, aby se do me avazeli nejaci nymandi, kteri nevedi o plinach vubec nic, ale jsou si jisti, ze kazdy kdo si dava pliny je uchyl. Takze prosim o nejakou reorganizaci a jeste pred tim i o bany pro urcite agresivni idioty, ktri obtezuji slusne uzivatele techto stranek. Dekuji mnohokrat! Miki

Zz (Čt, 12. 7. 2018 - 08:07)

Ahoj Evo, meil mam, ale...Posero Miki v plenkach už býva v Anglicku?Už ťa v Česku nemajú radi?Volačka +447 je do Anglicka.Preto bacha,môže to byť nebezpečné číslo-nedoplatíte sa.

Eva (Čt, 12. 7. 2018 - 08:07)

Sorry Miky ale radsi mejl..

Miki v plenkach (Čt, 12. 7. 2018 - 07:07)

Miky a ty máš jakej mejl?Ahoj Evo, meil mam, ale zapomnel jsem heslo a tak se do nej nemuzu dostat. A taky tady pred tou sebrankou debilu. Vis co. Jenom me prozvon z mobilu a ja Ti poslu zpet sms s kontaktem. +447594433917. To bude asi nejlepsi. Zatim se opatruj! M

to (St, 11. 7. 2018 - 23:07)

Miky a ty máš jakej mejl?lenkahost je přece jeho mail. Úchylák honí dušičky.

Eva (St, 11. 7. 2018 - 21:07)

Miky a ty máš jakej mejl?

Reklama

Přidat komentář