Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Petra (Po, 17. 7. 2017 - 20:07)

Mě to matka nějak podobně...A zjistila jsi někdy, proč tě máma nutila nosit plenky?

Kristina (Po, 17. 7. 2017 - 19:07)

Mě to matka nějak podobně zařídila. S tím rozdílem, že mě do toho prostě dotlačila. Sice jsem kolem toho vyšilovala, hysterčila, bouřila, ale do prváku na střední už jsem šla s plenkou pod sukní a učitelům se vysvětlovalo, že jsem inkontinentní a "sociálně pomalejší." Ještě jsem stihla rozlučku se základkou a ní i první mazlení s klukem a pak mě čekal celé prázdniny "trénink". Po čase si na to jde bohužel zvyknout takže pak už jsem plenky potřebovala doopravdy. Celé 4 roky jsem záviděla jiným holkám, protože já to měla o ničem a dost mi to i zacvičilo se sebevědmím.

Petra (Po, 17. 7. 2017 - 19:07)

Mám s tím zkušenost jako...To je škoda, že to nechceš rozebírat. Toto téma mě docela zajímá a ráda bych se dozvěděla víc.

Martina (Po, 17. 7. 2017 - 19:07)

Martino, je vidět, že se v...Mám s tím zkušenost jako matka, ale víc bych to nerozebírala.

Petra (Po, 17. 7. 2017 - 17:07)

Martino, je vidět, že se v tom docela vyznáš. Máš s plenkami nějakou osobní zkušenost?

Denise (Po, 17. 7. 2017 - 17:07)

Kolik vám bylo, když jste...Nám bylo 13 a jí už 15. Pořád poučovala, vyskakovala si, myslela si že když je z děcek nejstarší bude si poroučet a nám šéfovat. No časem jako starší brali všichni nás :-D Co jsem slyšela tak plenky na spaní měla dlouho i po táboře, prostě se jí to nějak spustilo samo potom už. Nám to teda vůbec nevadilo :-D

Martina (Po, 17. 7. 2017 - 13:07)

Plenky u dospívající slečny mohou dobře posloužit jako odpuzovač kluků. Nejlépe pokud se do nich i pokakává. Samozřejmě na venek to musí vypadat že je nosí, protože je potřebuje. Pokud se to nedá prosdit v rámci rodičovské autority, dobré je zařídit noční nehody a postupně ji nasměrovat i na nošení přes den. Pomohou i diuretika a časem laxativa do pití.

Plenkar (Ne, 16. 7. 2017 - 13:07)

Ahoj, nenapsal by mi někdo...A k cemu ti to bude dobre? Kdyz po plenach tak touzis, tak si je kup a nos je, nejen do postele,ale i pres den mezi lidi. No a rodicum pohrozis nasilim, vsechno spodni pradlo jim zamknes a nechas jim jen balok plen, takze jim nic jineho,nez nosit pleny nezbyde. No s tim zazivanim, tak zaziva se dobre pecena kachna, nebo veprove, ale ani nejaka Cina, nebo rizky nejsou spatne. Jenze nesmis se k tomu cpat salatem a zmrzlinou- to by jsi se fakt mohla do tech plenek pokadit,ale na to je vlakno"Kdy jste se naposledy pokakali?" A ty jsi opravdu holka? Nebo jsi osklivej kluk a chces tahat z naivnich holek rozumy? To sepisujes nejakou knihu pod nazvem"Moje puberta v plenach"? Nebo to chces jako masturbacni inspiraci? Mas zadost o odpoved na 3 vlaknech a v kazdem vlakne se situujes do pozice jine osoby. To si myslis,ze jsou tady nejaci idioti/asi jako ty/,kteri uz natesene smoli svuj pribeh: A jak je pritel nuti nosit plenky na verejnosti a napadne-to ho silene vzrusi a doma po navratu s tebou soulozi nekolik hodin. B jak te mama nuti po pozdnim ,navratu z diskoteky, nemyti nadobi a skvrna od pocurani na prosteradle ka tomu, ze ti hodi do pokoje balik plen, s tim, az je donosis a co to s tebou udela, se potom uvidi. Ale at jsi, kdo jsi, tak bych ti pral nasadit ty nejvetsi pleny, zajistit trestnymi plenkovymi kalhotkami na zamecky, aby se nedaly svleknout a nechat te v v nich pomocenou a pokalenou 2-3 dny az budes opruzena na zive maso. To by potom byla ta prava zkusenost. A potom ti to zasypat cilli korenim a dat vyprask koprivami. To by urcite neco do smrti vylecilo. A svazovat ruce nohy retizkem, to je take zdravi prospesne. Tohle ty potrebujes!

Denisa (Ne, 16. 7. 2017 - 11:07)

Ahoj, nenapsal by mi někdo...Co myslíš těmi zkušenostmi nebo spíš to přesvědčení rodičů? Chceš se snad s rodiči domluvit, aby ti dávali plenky?

Karolína (St, 12. 7. 2017 - 23:07)

Ahoj, nenapsal by mi někdo zážitky s tímto tématem?
Mě by to moc bavilo asi to zkusit ale nevím jak na to přesvědčit rodiče. Ráda bych znala i co jste zažívaly a poučila se z toho.
Pište mi prosím holky co jste to zkusily a i mamky, které by to u svych holek bud rady zkusily nebo které mají opravdovou zkušenost.

Díky moc
[email protected]

Zvědavka (Út, 11. 7. 2017 - 21:07)

T mince je taková blbá že...Kolik vám bylo, když jste to zkoušely? Takže ona fakt potom věřila, že se sama od sebe počůrává a počůrávala se i dál bez použití vody? Tak to je síla.

Zvědavka (Út, 11. 7. 2017 - 21:07)

Já to zkusila ze zvědavosti...Takže se to musí udělat k ránu? A záleží teda, jak dlouho má člověk tu ruku ve vodě?

Zvědavka (Út, 11. 7. 2017 - 21:07)

Ano to se rika, nebo kdyz...Já bych klidně brala, kdyby to zkusil někdo na mě. Něco o těch mincích jsem slyšela, ale moc se mi to nezdá.

Denise (Po, 10. 7. 2017 - 15:07)

T mince je taková blbá že jak sebou pohne tak to někam spadne a tak, nefunguje to pak neb to jde odhalit. Myslím že nejlepší na tom právě je když si o něm pak všichni myslí, že se počurává sám od sebe. Miska na to funguje skvělě jen se pak musí zase dát pryč a musíš si s ní prostě počkat než se dotyčný počůrá. My to dělaly jedné barbíně na táboře a byla to super pomsta a ostuda pro ni. A když se to udělá víckrát, tak někdy to spustí i pak počůrávání samo od sebe, na ni jsme už časem misku nepotřebovaly.

Ina (Po, 10. 7. 2017 - 14:07)

Ahoj, myslíte, že je...Já to zkusila ze zvědavosti na bráchovi, poprvé nic ale ráno jsem to zkusila znovu a funguje to. čurnul si teda jen trochu ale když tu ruku necháš díl ve vodě počůrá se uplně. To pak spával na gumovím prostěradle a já se mu smála, pak jsem se přiznala kamarádce a ta to doma zkoušela na sestře a taky to fungovalo. :-)

kik (Po, 10. 7. 2017 - 14:07)

To mi asi nerozumíte ale...Tak se před spaním víc napij a až se ti k ránu bude chtít prostě se počůrej do postele.Dělej to tak skoro každou noc .Napiš co na to rodiče nebo sourozenci.

Tom15 (Po, 10. 7. 2017 - 13:07)

To mi asi nerozumíte ale někdo jinej klidně může napsat, budu rád. Rada tak si plínky kup a nos je mi jako k ničemu není, ale i tak díy za odpověď.

Plenkar (Po, 10. 7. 2017 - 11:07)

Ahojchci se zkusit a naučit...Mily mlady priteli, mam s plinami dlouholete zkusenosti a rad bych ti poradil i pomohl, jenze ty myslis na jednorazovky, sustive pamprsky na jedno pouziti. A ty ja rad nemam a nikdy nebudu mit. A abys utratil tisice za latkove pliny a kvalitni gumove kalhotky, tak na to nemas a v jinych plenkach ti radit nebudu. Neni to tak tezke-proste si koupis pliny, budes je nosit na spani,doma i venku a budes se do nich proste porad pocuravat. A nez se to naucis spravne odhadnout, tak si uzijes ostudy dost a dost. A taky to pres obleceni musi byt videt, ten velky balik a taky by ti mely poradne sustit a pri noseni trochu vykukovat z kalhot ven- at je otuda poradna. Ale chces to! Nebo ne a jen kecas?

Tom15 (Po, 10. 7. 2017 - 10:07)

Ahojchci se zkusit a naučit počurávat do postele, zažívat s tím ostudu,časem to muset řešit i doma a ve škole,nakonec mít plenky a tak ale sám si netroufnu,potřebuju asi aby mi někdo radil a úkoloval mě.Jedno jestli žena muž. Jen psaní po netu. Kdyby někdo chtěl a uměl by pomoct tak napište na [email protected]
děkuju Tom

MUDr Mundy (Ne, 9. 7. 2017 - 10:07)

Ahoj, myslíte, že je...Ano to se rika, nebo kdyz spici spi dlouhodobe na zadech, tak se mu da na pupik velka chladna kovova mince/10,20,50 Kc/.Na to vyzkouseni musi byt 2, ale ta obet o tom nesmi vedet a taky by to chtelo pred pokusem na matraci natahnout velke igelitove prosteradlo pod to latkove-pro pripad, ze by to zafungovalo. A pokud to bude fungovat, tak mas dotycneho v hrsti a bude muset na noc dostavat pleny.

Reklama

Přidat komentář