Reklama

Má 15ti letá dcera chce nosit plenky

Plenkar (Út, 15. 8. 2017 - 00:08)

Ahoj, taky se mi líbí nosit...Hezky a rozumny prispevek do diskuse. Jen se na ferovku zeptam. Krome toho curani do nich te taky jejich oblekani a noseni vzrusuje? A jak moc? Malo, stredne, nebo hodne? Mas pri pri jejich nasazovani erekci? A zbavujes se ji onanii? Tak jsi dobrej!

Pedro77 (Po, 14. 8. 2017 - 16:08)

www.abdl.cz více o nošení...Ahoj, taky se mi líbí nosit plenky, a čůrat do nich. Normálně je nepotřebuju, ale občas si to dopřeju. Když jsem s nimi začal, hledal jsem nějaké informace, zkušenosti a můžu vřele doporučit fórum na www.abdl.cz .Jsou tam lidi se zkušenostma, někteří mají plenky ze zdravotních důvodů, někteří jen tak, jako já... Není to nic špatnýho, jen nevinnej fetiš. Myslim, že voyeři, nebo exibicionisti jsou daleko horší, než my plenkaři ;-)

:-) (Po, 7. 8. 2017 - 11:08)

www.abdl.cz více o nošení plenek atd

Katka (Ne, 6. 8. 2017 - 14:08)

Ano Katko :) , přeji si...Jak bys to chtěl zažít ve dvou? Hodně záleží, jestli jsi opravdu rozhodnutý.

Marťas (Ne, 6. 8. 2017 - 13:08)

Taky sníš o něčem...Ano Katko :) , přeji si zažít přesně to, co jsi psala. Tak stud je asi přirozená věc, ten máme každý, ale kdybychom na to byli 2, zvládali bychom to možná lépe. Co ty na to Káťo? Splníme si naše sny, které chceme zkusit.
Káťo, napiš mi na e-mail: [email protected], budeme tam mít víc soukromí. :-) Budu se těšit.

Katka (Ne, 6. 8. 2017 - 13:08)

Ahoj Katko,
já na rozdíl...Taky sníš o něčem podobném? Já se taky trochu stydím, ale zase si říkám, že to lidi budou brát tak, že se to prostě může stát.

Katka (Ne, 6. 8. 2017 - 13:08)

proto musí koukat na...Nemusí se na mě nikdo koukat a nebudu komplet mokrát, jen trochu připočuraná.

Verunn (Ne, 6. 8. 2017 - 09:08)

Ahojte,
tak jak jsem ve...Ahoj Terko,
měla jsem to vloni dost podobné jako ty.
Taky jsem se začala počůrávat před dovolenou s cílém nosit tak plínky. Chtěla jsem si to vyzkoušet a uklidňovalo mě, že mě tam nikdo nebude znát a asi už ani neuvidí. Jedinými rozdíly bylo že uý mi bylo 16 a letěli jsme do Ameriky. Nakonec to vyšlo oproti původním plánům (plenky na noc a cesty) tak že jsem plínky ani nesundala. Většinu dne na tomto typu dovolené stejně člověk stráví v autě a jak říkala mamka "ty tři hodiny vycházky v té plence přežiješ já kvůli tomu nebudu hledat kalhotky dole v kufru".
Plenky jsem poprvé po 14 letech dostala už na cestu na letišti a jak jsme přistávali v Los Angeles tak jsem se snimi už sžila. Nejvíce jsem je ocenila při letu přes oceán, kdy jsem byla ráda, že se nemusím prodírat lidmi do uličky abych se dostala na WC a vklidu jsem se vyčůrala. Přebalovala mě mamka. Doma se prý klidně budu moc to naučit dělat sama, ale teď v těch "bojových" podmínkách si to udělá sama... Přebalovala mě většinou přímo na posteli v hotelu/ záchodech (letiště) anebo zadním sedadle.
Jak jsem říkala po příletu do LA jsem se s tím že nosím cosi mezi nohama smířila a přišlo mi to docela i přirozené...
Po návratu přirozeně pokračovalo nošení plínek i v česku. Po dvou týdnech se mi ho podařilo omezit jen na cesty nad 2 hodiny a noc. Musela jsem k tomu splnit úkoly vymyšlené mamkou. Například abych je nenosila ani v noci musím být týden suchá což jde těžko když se musím do plínky zabalit hned po koupání v 7 večer a ráno mě mamka přebalí až 6:40 (o víkendech klidně v 9). To že mě mamka pořád přebaluje večer a ráno je taky jedna z podmínek. Aby zajistila, že si plenku nenandám špatně a nemám mokrou postel a ráno aby zkontrolovala stav.

Marťas (So, 5. 8. 2017 - 22:08)

Proč? Protože se mi líbí...Ahoj Katko,
já na rozdíl od ostatních ti rozumím. :-) Nevšímej si jich... Já to mám velice podobně jako ty a také mě láká to zkusit, ale nevěřím si a bojím se ostudy. :-(
Tak když budeš chtít Káťo, tak mi napiš na číslo 737 871 479 a popovídáme si o tom v klidu a bez otravných lidí.
Budu se těšit. :-)

Katka (So, 5. 8. 2017 - 20:08)

ti klidně napíšu. Že jsi...Proč? Protože se mi líbí a přitahuje mě něco, co ostatním ne?

Katka (So, 5. 8. 2017 - 15:08)

Možná to bude znít hloupě, ale mě tyhle věci přitahovaly od dětství. Měla jsem spolužačku, která se v první třídě v noci pomočovala, všichni to o ní věděli a zkusila si svoje. Já se jednou v družině přede všemi počůrala, ale rychle se na to zapomnělo. Přesto jsem na to pořád myslela a představovala si, že jsem na místě té spolužačky. Neměla jsem nikdy odvahu to vyzkoušet a navíc jsem nechtěla zničičt postel. Přesto už jsem skoro rozhodnutá, že zkusím něco trochu jiného, zkusím si začít celkem často trochu učurávat do kalhotek přes den a uvidím, jaké budou reakce okolí.

:)) (So, 5. 8. 2017 - 08:08)

Ahoj Terko,
napiš mi, moc...Ty vo-le, jsem 60 ti letej úchyl. Taky musíš skočit na všechno?

dfdf (So, 5. 8. 2017 - 08:08)

vidím to na 30 čísel!

martinek (So, 5. 8. 2017 - 08:08)

Ahoj,
ztráta pozice v...Ahoj Terko,
napiš mi, moc rád si o tom s tebou popovídám... :) Můj e-mail: [email protected]

Terka (So, 5. 8. 2017 - 06:08)

Terko nenech se odradit...Ahoj,
ztráta pozice v rodině je jednou věcí která mě přitahuje. Neumím to popsat, prostě bych se chtěla vrátit zpět do mladších let... A musím říct

Tomáš (Pá, 4. 8. 2017 - 18:08)

Na Počteničko v práci dobrý.
Terko přeji krásný výlet k moři, málo pročůrani. A nespal se.

Karin (Pá, 4. 8. 2017 - 16:08)

Ahojte,
tak jak jsem ve...Terko nenech se odradit poznámkama tady, já si ráda pak přečtu, jaká byla dovča. Jinak co vlastně tady tím sleduješ? Je jasný že tvoje pozice v rodině půjde časem díky tomu dost dolů, nebojíš se toho nebo ti právě o to jde?

Terka (Pá, 4. 8. 2017 - 14:08)

Ahojte,
tak jak jsem ve středu psala tak se i stalo.
Ve čtvrtek ráno jsme se "vzbudila" počůraná a ještě dopoledne jsme s mamkou šly koupit plenky. Doma mamka rozhodla, že abych si na ně co nejvíce zvykla (a v noci před cestou se co nejvíc prospala) a taky abysme je otestovali co vydrží je budu teď nosit i přes den. Zkoušela jsem se přebalovat sama, ale zatím mi to moc nejde tak si to vzala na starosti právě mamka. Vždycky tak co dvě hoďky si mě zavolá a sáhne mi tam jestli je suchá nebo ne. Teď se do nich počůrávám normálně i přes den (abysme je otestovali a taky jich je škoda protože ta lepítka po sundání už nejdou dobře přilepit...), plenku mi mamka sundá jen když se mi chce navelkou. Ráno se mi ale chtělo jak jsem vstala a to mamka už byla v obchodě..No a protože mám přes noc přísně zakázano s plínkou cokoliv dělat (jako si ji sundávat abych třeba potom neusnula a nepočůrala postel) jsem se musela pokakat. Jak přšla byla vcelku překvapená řekla jsem ještě že jsem o tom ani nevěděla. Dneska večer odjíždíme k tomu moři tak se i těším ale přeci jen i trochu stydím, pojedeme tam s nějakými známými od rodičů co maji děti v mém věku. Pozoruji taky ke mně úplně jiné chování, jako bych byla tak o tak 7 roků mladší. Teď třeba mám jít po obědě spát když přes noc toho tolik nenaspím. Zatím pa, zase někdy napíšu

Karel (St, 2. 8. 2017 - 22:08)

Litr ?Chlapče je před spaním dám 4piva (2litry) a na pochovávání to rozhodně není. Pij víc.

Karel (St, 2. 8. 2017 - 22:08)

Litr ?

Reklama

Přidat komentář